Jump to content
Andu

O adolescent? din One?ti va reprezenta România la "Best Model Of The World" din Bulgaria

Recommended Posts

Buna,,presupun ca nu numai frumusetea e necesara ca sa ajunga miss .. mai sunt si alte criterii ..Sau ma insel?

Cat despre fata din pozele de mai sus .. e prea matura ..fara inocenta la varsta ei..deci arata mai mult a femeie de cat a copil ...si la 17 ani eu consider ca ar trebui sa fie o copila.. In fine ... O zi buna.

Sunt fete mult mai frumoase.. si cu o cultura generala foarte bogata.. dar na ..nu toate au sansa sa ajunga miss. :)

Link to comment

Cum zicea si luckyshot,la fata e dezastru.Numai mergand pe strada timp de 10 minute,iti gasesc 20 mai frumoase decât ea.

Si stati linistiti,nu a ajuns acolo pentru ca e nu-stiu-ce frumusete a naturii,ci pentru ca a stiut cât si unde sa dea cu boticul,sau îl are pe tati în spate.

Link to comment

Ce ati putut posta , o dati in commenturi de haifaiv si facebook...

Eu sunt de parere ca este frumoasa si tinde spre perfectiune. Acea perfectiune care defineste frumusetea , nu idei preconcepute despre marimea sanilor (sa te doara cand te loveste cu unu) , spatiul dintre craci (toti trebuie sa vedem locul , nu-i asa ?) etcetera. Pot spune ca ar fi avut nevoie de mai mult fitness pentru maini si ca are nasul umpic prea mare insa asta e o parere pur persoana, si poate sunt pozele de vina.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...