Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AnaMaria

Sugestie!

Recommended Posts

Buna ziua, eu vin cu sugestia sa introduceti anumite iteme pe "Mu coin" ,probabil o sa va intrebati pentru ce sa introducem "Mu coin" ..simplu ..vin cu raspunsul in cele ce urmeaza.

Sa scoateti anumite iteme rare de pe server si sa fie disponibile numai cu "Mu coin" ..Daca jucatorul doreste un item din clasa respectiva care o sa fie pe "Mu coin" ..sa faca o donatie minima pentru al obtine ..stiu ca o sa veniti cu replica "Politica RDS nu ne permite sa acceptam donatii" ,dar cautati o modalitate ca jucatorii sa vina in sprijinul serverului ..fiindca din cate am vazut .. nu aveti resursele necesare pentru a aduce serverul la normal.

Sugestia e asa : "Intorducerea a Mu coin, si dupa un anumit timp dupa ce ati strans resursele necesare sa rezolvati bugurile si sa dati RR DB tot pe versiunea asta"

Sper ca colegii de joc sa fie deacord ..daca tot vor sa joace pe LinkMania si daca tot ne ridicam cu obiectii ..de ce sa nu facem si noi ceva pentru a sari in ajutoru serverului??

O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Serverul MU Linkmania nu va putea deveni niciodata platibil. Apartine RDC&RCS si acesti bani ar trebui introdusi in niste acte, ca totul sa fie legal, impozitati si bla bla bla, tot sistemul trebuie urmat. Cred ca va dati seama ca nu vor sa se complice pentru 100-200-500-1000 de euro.

Nu e un raspuns oficial din partea RDS&RCS, este o parere personala.

Link to comment
Share on other sites

Linkmania este si va fii mereu srv non profit..!!! cred ca asta atrage cei maiu multi playeri pe langa xp mic si db lungi. iar daca sar aplica aceste chestii ti se pare corect ca tu de ex sa nu iti permiti sa bagi si altu sa fie strong ptr ca are posibilitati nelimitate...unde mai e stabilitatea serverului atunci? unde mai e farmecul?

Link to comment
Share on other sites

sugestie partial buna.. sa existe rubrica de donatii dar sa nu fie pentru iteme si toti dracii.. daca ai bani prea multi si nu ai ce face cu ei sa existe un sistem prin care sa poti sa-i dai pentru sustinerea serverului dar fara altceva in schimb .

Link to comment
Share on other sites

Guest Magnnum

Trebuie un sponsor o firma care isi faca reclama si care alaturi de rds sa aiba grija de srv adica bani pentru un sezon un nou computer casa sa suporte cerintele jocului ei spun non profit dar nu sar face profit din el ar ajuta sa nu moara linkmania si asa joaca 40

Link to comment
Share on other sites

Pai ma fratilor cine sa investeasca sa stati voi sa va jucati? De cat voi ..ca voi jucati .. asa nu v-ati mai permite sa bagati hackuri .. Doamne .. vreti totul free ..si cand vi se ofera va bateti joc..

Daca nu ma insel Hostingu la RDS trebuie platit .. si asa mai departe .. N-ati pune umaru sa sprijiniti serveru pe care jucati Doamne fereste ..dar gura unii stiti sa faceti

Poate ati vazut de multe ori ca am zis ca nu se ocupa nimeni de server si m-am contrazis cu unii admini .. dar certitudinea e ca ..cum iti asterni asa dormi...voi v-ati folosit de anumite hack`uri sa fiti tari si mari ..jucati cu bugurile care le-au provocat hack`urile respective.. ca nimeni n-o sa faca investitie in script .. doar ca sa stati sa va dati mari si tari ..

In concluzie .. vreti sa jucati ..gasiti o modalitate de a sprijinii serveru .. sa zic nu cu bani .. dar nu mai introdiceti N programe ca in timp vedeti si voi rezultat ..Have a nice night .. and enjoy the game.

Link to comment
Share on other sites

Pai ma fratilor cine sa investeasca sa stati voi sa va jucati? De cat voi ..ca voi jucati .. asa nu v-ati mai permite sa bagati hackuri .. Doamne .. vreti totul free ..si cand vi se ofera va bateti joc..

Daca nu ma insel Hostingu la RDS trebuie platit .. si asa mai departe .. N-ati pune umaru sa sprijiniti serveru pe care jucati Doamne fereste ..dar gura unii stiti sa faceti

Poate ati vazut de multe ori ca am zis ca nu se ocupa nimeni de server si m-am contrazis cu unii admini .. dar certitudinea e ca ..cum iti asterni asa dormi...voi v-ati folosit de anumite hack`uri sa fiti tari si mari ..jucati cu bugurile care le-au provocat hack`urile respective.. ca nimeni n-o sa faca investitie in script .. doar ca sa stati sa va dati mari si tari ..

In concluzie .. vreti sa jucati ..gasiti o modalitate de a sprijinii serveru .. sa zic nu cu bani .. dar nu mai introdiceti N programe ca in timp vedeti si voi rezultat ..Have a nice night .. and enjoy the game.

vb atotstiitoarea anohoolic care habar nu are cu ce se mananca Mu

Link to comment
Share on other sites

Pai ma fratilor cine sa investeasca sa stati voi sa va jucati? De cat voi ..ca voi jucati .. asa nu v-ati mai permite sa bagati hackuri .. Doamne .. vreti totul free ..si cand vi se ofera va bateti joc..

Daca nu ma insel Hostingu la RDS trebuie platit .. si asa mai departe .. N-ati pune umaru sa sprijiniti serveru pe care jucati Doamne fereste ..dar gura unii stiti sa faceti

Poate ati vazut de multe ori ca am zis ca nu se ocupa nimeni de server si m-am contrazis cu unii admini .. dar certitudinea e ca ..cum iti asterni asa dormi...voi v-ati folosit de anumite hack`uri sa fiti tari si mari ..jucati cu bugurile care le-au provocat hack`urile respective.. ca nimeni n-o sa faca investitie in script .. doar ca sa stati sa va dati mari si tari ..

In concluzie .. vreti sa jucati ..gasiti o modalitate de a sprijinii serveru .. sa zic nu cu bani .. dar nu mai introdiceti N programe ca in timp vedeti si voi rezultat ..Have a nice night .. and enjoy the game.

vb atotstiitoarea anohoolic care habar nu are cu ce se mananca Mu

N-am habar da da da ..ma simt asa jignita incat plang :(( ..auzi scumpete de baiat ce esti tu .. eu nu ma laud cu o viata virtuala infloritoare ,eu nu ma laud ca imi pun "Sex pervers"la semnatura .. desi in realitate sunt virgina ..ca nu mai am timp de viata reala ..sunt prea ocupata cu cea virtuala...Traiesc virtual ,ma frec virtual .plang virtual ... fac copii virtuali...M-ati crezut? :))

Admin te rog frumos sa actionezi in consecinta asupra celor doua persoane si OffTopicului lor,Multumesc.. O zi frumoasa.

@OnTopic .. Eu am zis sa se bage anumite "ïteme rare" pe sume modice cel putin am avea si noi o contributie ..daca tot jucam aici .. sa si sprijinim serveru.

Scz de doble post ..probleme cu netu :|

Link to comment
Share on other sites

Serverul MU Linkmania nu va putea deveni niciodata platibil. Apartine RDC&RCS si acesti bani ar trebui introdusi in niste acte, ca totul sa fie legal, impozitati si bla bla bla, tot sistemul trebuie urmat. Cred ca va dati seama ca nu vor sa se complice pentru 100-200-500-1000 de euro.

Nu e un raspuns oficial din partea RDS&RCS, este o parere personala.

Fai anohoolic casca bine ochi ci citeste ce scrie MurDoc... daca nu ai ochelari vino la mine ca iti cumpar eu o pereche

Link to comment
Share on other sites

am dat eu bani in 03' ...jucam de nebun cs pe linkmania...in '04 pe Mu Linkmania de la sala de net...investiti voi...cei care vreti in jocuri ce nu-ti aduc nici un beneficiu pt viata...pana la urma viata are prioritate :) joci doar cand ai timp...sau nu ai ce face cu el...altii au jucat ca au fost fascinati de jocul asta...altii ca le-a permis timpul si munca...sau au avut o anumita problema in viata de zi cu zi care l-a facut sa-si "piarda" timpul intr-un fel sau altul.GL All :)

O.T. Contra Sugestiei.

Link to comment
Share on other sites

Serverul MU Linkmania nu va putea deveni niciodata platibil. Apartine RDC&RCS si acesti bani ar trebui introdusi in niste acte, ca totul sa fie legal, impozitati si bla bla bla, tot sistemul trebuie urmat. Cred ca va dati seama ca nu vor sa se complice pentru 100-200-500-1000 de euro.

Nu e un raspuns oficial din partea RDS&RCS, este o parere personala.

Fai anohoolic casca bine ochi ci citeste ce scrie MurDoc... daca nu ai ochelari vino la mine ca iti cumpar eu o pereche

Fai baiete ... sa vorbesti asa cu cine te-a educat..ca frumoasa educatie ti-a dat ...se pot mandrii..au cu ce... Si din cate imi amintesc intr-un topic la o reevaluare il faceai cu ou si cu otet pe MurDoc..acu faci pe pupicuristu?? Nu iti sade bine ..si nu mai posta unde postez eu ..stiu ca irit dar cel putin nu va aratati iritati ^_^

Cica imi cumpara mie ochelari.. ai atatia bani sa imi cumperi cum vrea "muschiu" meu? Sau ai si tu de wc acolo...? Nevermind..

Inchideti topicul ca se pare ca pe Linkmania nu s-ar putea practica ce se practica pe Mu Original.. era doar o sugestie de sustinere a serverului ,nu topic de jigniri..Sa aveti o zi superba ..

And for all my fan`s ...HATE me coz ...Hate is a strong feeling. B-bye. s8rzws34q5dywbn2crho.gif

@Apropo "Ochii" ..nu "Ochi" .."Ochii" sunt doi .. "Ochi" e doar unu . :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...