Jump to content
Mr.Dexter

Weapons Dealers

Recommended Posts

Weapons Dealers

Firma va avea ca scop ocuparea cu traficul de arme(atat arme albe cat si arme automate).Ne vom ocupa cu seriozitate si strictete de comenzile jucatorilor.Asiguram schimburile intr-un mod silentios,fara interventia politistilor.

Model de aplicatie Weapons Dealers :

Nick:

Level (minim 3):

De ce doresti sa te angajezi in aceasta firma?:

Intelegi ca suntem o firma serioasa si ca orice abuz/greseala va fi sanctionata?:

Cat timp petreci pe server?:

Model pentru clienti:

Nick:

Level:

Arma dorita :

Armele se vor livra in cel mai scurt timp posibil. Pentru inceput am nevoie de 15 membri in aceasta firma.

Link to comment
Share on other sites

Nick: shp4nky

Level (minim 3): 13

De ce doresti sa te angajezi in aceasta firma?: Doresc sa devin un adevarat traficant de arme

Intelegi ca suntem o firma serioasa si ca orice abuz/greseala va fi sanctionata?: Da

Cat timp petreci pe server?: 5-8 ore

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: TheFlow

Level (minim 3): 8

De ce doresti sa te angajezi in aceasta firma?: E o firma serioasa ce se ocupa cu ilegalitati... si imi place asta

Intelegi ca suntem o firma serioasa si ca orice abuz/greseala va fi sanctionata?: Da boss

Cat timp petreci pe server?: 6-7 ore pe zi

Link to comment
Share on other sites

Nick:Vlad_Ioan

Level (minim 3): 7

De ce doresti sa te angajezi in aceasta firma? Este o firma serioasa si asta este tot ce conteaza.

Intelegi ca suntem o firma serioasa si ca orice abuz/greseala va fi sanctionata?: Da

Cat timp petreci pe server?: 1-6 ore pe zi

Link to comment
Share on other sites

Nick: Gravity

Level (minim 3): 9

De ce doresti sa te angajezi in aceasta firma?: Deoarece membrii sunt seriosi cat si liderul , si deasemenea si firma e serioasa !

Intelegi ca suntem o firma serioasa si ca orice abuz/greseala va fi sanctionata?: Da

Cat timp petreci pe server?: 6-8 / 24

Link to comment
Share on other sites

Nick: AcidiX

Level (minim 3): 12

De ce doresti sa te angajezi in aceasta firma?: Deoarece doresc sa transport arme albe cat si arme automate ;)

Intelegi ca suntem o firma serioasa si ca orice abuz/greseala va fi sanctionata?: Da

Cat timp petreci pe server?: 5-6 ore

Link to comment
Share on other sites

Acceptati toti.

Lista cu membrii : 1. MrDexter - lider

2.shp4nky

3.TheFlow

4.Vlad_Ioan

5.Gravity

6.AcidiX .

Weapons Dealers mai recruteaza inca 9 persoane.

De azi inainte, veti avea si activitate, pe care o veti posta in fiecare vineri.

Model de postare :

Nick :

Poze cu arme vandute:

Pretul armelor :

Knife - 1.000 $

SD Pistol - 4.500 $

Deagle - 6.000 $

Shotgun - 7.000 $

Daca va prind ca vindeti arme cu un pret mai mic/mare, veti fi demisi din aceasta firma.

Cand voi primi banii de la primar pentru firma, veti primi si sponzorizari ca sa va puteti cumpara mats pentru a fabrica arme. Cei care aveti bani deja bani pentru cel putin 1k mats, puteti incepe vanzarile inca de pe acum daca vom avea clienti.

NU aveti voie sa vindeti arme la cineva daca acesta nu a postat pe forum.

Toti banii care ii veti obtine din vanzarea armelor o sa mi-i trimiteti mie dupa ce va veti posta activitatea. La fiecare sedinta, eu va voi da salariul in functie de cate arme ati vandut. Nu incercati sa ma induceti in eroare si sa vindeti arme la negru, fara post pe forum, mats-urile pentru arme fiind din banii pe care o sa ii primeasca firma de la primar, sa le dati mai ieftin si sa nu imi mai trimiteti profitul ca voi afla si veti zbura din firma.

Anunt pentru ceilalti playeri : Daca cineva incearca sa va vinda arme la negru, sa va dea mai ieftin si fara post pe forum, il puteti raporta aici, desigur, cu dovezi. Cei care vor raporta membrii care incearca sa vanda armele cu un pret mai mic pentru a le ramane lor profitul, vor PRIMI O ARMA GRATIS LA ALEGERE.

Daca faceti mats pentru arme din banii vostri, imi veti da doar 10 % din profit. Daca veti face mats pentru arme din banii pe care o sa ii primeasca firma de la primar, imi veti da tot profitul.

# Chiar daca faceti mats din banii vostri, chiar daca nu, veti vinde DOAR LA COMANDA PE FORUM.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ingerul_Decazut

Level (minim 3): 9

De ce doresti sa te angajezi in aceasta firma?: Doresc sa ma implic serios intr-o afacere ca aceasta.

Intelegi ca suntem o firma serioasa si ca orice abuz/greseala va fi sanctionata?: Da

Cat timp petreci pe server?: Depinde...7+

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...