Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Bogdan19

[Rezolvat]Everything - codat

Recommended Posts

Numele meu în joc: Bogdan

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Eveything

Screenshot-uri: http://imageshack.us/photo/my-images/809/samp20040101072027.jpg/

Descriere a situatiei: Deci , am lipsit aproximativ 5 minute de la calculator , eram in armoury si aveam la mine 100$. Bun. Revin dupa 5 minute si mai am -92k. Cum ? Atata timp cat esti in armoury nu are cum sa iti scada banii din cauza unui codat , doar daca el este in jail. Revin , vad cati bani am si merg la celule . Everything singur la jail si se omoara si de fata cu mine. M-am saturat de baiatul asta. Adi stie foarte bine ca el a mai folosit coduri pe contul Cl2udiu , el il banase. Pe Hellish a luat ban 30 zile . Va rog eu , din cauza lui ajung eu pe - . In plus uitati-va si cati bani are pentru level 2-u lui . De cand are contul a stat cel mai mult la jail si pe -. Cum a facut el atat ? A castigat la pariuri ? Nu cred. Va rog frumos , faceti ceva daca se poate

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Moses , Lea , Specter , DaddyYankee ...

Martori: Alecs era langa mine cand scadeau , iar Jack era la celule cand s-a omorat.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cl2udiu

1) am poze cand am catigat la pariuri si cand am primit 100k de la florynacyo

2) bogdan... ai poza cand eu m-am omorat langa tine? daca ai puneo aici sa vedem.

http://img121.imageshack.us/img121/9341/samp025cr.png

Nici eu nu am stat sa fac poza la toate pariurile... dar nu sunt nici prost (scuzati limbajul) sa folosesc hackuri ... dupa ce ma amenintat adi cu ban... daca verifica logurile si gaseste ceva in neregula... eu sunt foarte constient ce am facut pe cl2udiu si nu am mai facut asa ceva pe alte conturi... EX: Everything.

Si.. Bogdan... fara suparare dar... cand faceam fake kill pe cl2udiu ma teleportam la respectivul cop care era in lspd si apasam pe shift ( air breack) si faceam fake kill ... deci eu acum nu am nici o vina si daca voi fi banat voi reveni cu reveluare ban... pentru ca acum sut nevinovat...

Bogdan astept sa vad poza cand eram eu mort... sau cand ma omoram nu stiu... daca nu ai dovada asta... degeaba ai mai facut post..

Link to comment
Share on other sites

Everything / Cl2udiu / Hellish ban permanent pe aceste conturi si pe toate conturile ce le va face , in concluzie are restrictie pe linkmania.

Motive:

bug-abuse

nenumarate antecedente de coduri

injurii grave aduse la adresa adminilor

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...