Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

[sickboy]

CTRL+ALT+DEL

Recommended Posts

Hm.. sincer , pe calculatorul meu nu ruleaza doar mu, in momentul in care il deschid. Aceasta utilitate "Task Manager" este una din cele mai utilizate functii cand vine vorba de malfunction. Nu prea este corect sa impuneti jucatorilor, ca in timp ce joaca, sa isi ignore o defectiune, din pricina ca acest joc nu suporta utilitate Task Manager deschisa concomitent. Nu stiu cat de mult asigura indepartarea clicker-elor ilegale, dar, e ca si cum ati impune jucatorilor de fotbal sa bea apa daca obosesc.

Si eu sunt anticlicker, dar ar fi ideal sa reconsiderati aceasta idee si/sau sa o substituiti, ca acest joc sa fie cat mai user-friendly.

Pana la urma urmei,

LinkMania face parte dintr-un proiect de business,de a atrage clientii in retelele RCS&RDS

Poate va mai trece timp sau poate nu va mai trece,pana cand LinkMania o sa isi revina cum era acum cativa ani

..jocul trebuie sa atraga clienti.

Sper ca mi-ati inteles punctul de vedere.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nu prea stiu cum se face asta. Spre exemplu mie mi se mai blocheaza uTorrent-ul, iar daca ii dau End Now, el tot ramane blocat la procese si nu il mai pot redeschide pana nu ii dau End Process din Task Manager/Processes.

Cum pot face acelasi lucru fara sa deschid Task Managerul ?

Link to comment
Share on other sites

Intreaba-i pe cei de la uTorrent, atat timp cat jocul ruleaza, probleme ce vin cu alte programe nu sunt de competenta stafului Mu Linkmania.

MU Linkmania se poate juca si fara sa deschizi task manager. Atat timp cat jocul ruleaza celelalte aplicatii sunt problemele voastre.

Subiect inchis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...