Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

LapTEEE

[Rezolvat]bl4ck_f@lc0n - Non-Fp

Recommended Posts

Numele meu în joc: Oblivion

Numele EXACT celui pe care îl reclam: bl4ck_f@lc0n

Screenshot-uri: http://imageshack.us/photo/my-images/838/samp271z.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/849/samp272k.png/

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri)Se vede clar,ne bateam,l-am pus pe jos,i-am scazut hp si repede a fugit in banca.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): cossy

Martori: ss

Link to comment
Share on other sites

Ba frate ,parca numai eu as face asa ,de la voi din factiune multi fac asa ,nu mai zic cine ca nu am facut screen ,pe unii i-am alergat de la drop pana la banca ,si n-am facut ss ca eu nu ma oftica ca voi

Voi veniti cate 3-4 pe mine care sunt singur ,si vreti sa stau ,eu cand incerc sa ma bat 1vs 1 fugiti ,FullSpeed l-am alergat azi la greu

Plus ca voi daca va omoara cineva in 10 sec ati venit inapoi si ii dati ,pe mine daca ma omoara unu am de mers din SF pana in LS la greu ,si nu cred ca e fain sa mergi asa in fiecare zi dupa ce te omoara unu

Voi daca mai aveti 1-2k imediat spre banca si ii depozitati si apoi veniti sa va bateti las-o incolo de treaba

Link to comment
Share on other sites

Nu ma intereseaza de fullspeed,e usor sa vorbesti despre altu. Aici e vorba strict de tine. Tu asa faci tot timpu. Daca nu stii sa respecti niste reguli nu te juca.

Tot timpu tu ma ataci si tot timpu tu fugi.

Link to comment
Share on other sites

De ce ti-ai ales factiunea SFR cat timp stiai ca daca te omoara unu trebuie sa vii deacolo pana in LS? E fix problema ta. De mine tot timpu fugi ca de dracu. last post.

Asteapta decizia unui mod.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...