Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu-retired

LM Stunters Club!

Recommended Posts

Va puteti inscrie in continuare dupa acelasi model.

 

 

Valenntiin - demis ( banat pentru coduri de bani. )

 

                                                                                                LISTA MEMBRI:

 

~ Don.John - Leader

~ Andrei

~ SpartaN99

~ Cosmin_tvtv

~ Zhao

~ Marcconi.

Link to comment
Share on other sites

Murdockk - acceptat.

 

                                                                                                Lista membriilor :

 

~ Don.John - Leader

~ Andrei

~ SpartaN99

~ Cosmin_tvtv

~ Zhao

~ Marcconi.

~ RazoR

~ Murdockk

 

 

Sambata, 28.05.2014, va avea loc o sedinta, va rog sa fiti cat mai multi on, vom discuta tot ce trebuie , vom face cateva event-uri cu premii, stunt-uri si vom da si niste prime asa de inceput :D .

Link to comment
Share on other sites

La sedinta s-a prezentat doar eu cu SpartaN99 , Nu-mi place ce vad aici, oricum vreau pe viitor mai multa activitate din partea voastra.

Drept prin urmare spartan99 va primi un cec de 300.000$ pentru ca macar s-a sinchisit sa vina la sedinta, iar restul veti primi un avertisment.

 

 

Lista membriilor 'LM Stunters Club'

 

Don.John (Lider)

Andrei (!)

SpartaN99

Cosmin_tvtv (!)

Zhao (!)

Marcconi. (!)

RazoR (invoit, are bac)

Murdockk (invoit)

 

(!) - avertisment.

 

Marcconi si Zhao aveti la dispozitie 24h sa-mi trimiteti PM, daca mai activati sau nu.

 

ANUNT: RazoR  este noul Co-Lider al clubului, deoarece am vazut activitatea si interesul pe care si l-a dat cand a fost in trecut in acest club, Felicitarile mele RazoR, si te asteptam dupa Bac, speram sa faci treaba buna.

Link to comment
Share on other sites

8tNphbW.png

 

 

LinkMania Stunters Club News:

 

~ Au fost adaugate rank-uri de la 1 pana la 6 si denumirile lor.

~ M-am gandit ca timpul pentru a lua rank up sa fie acelasi ca la o factiune normala, mai exact:

1 Saptamana pentru rank 2 (aici vine si perioada de teste pentru care puteti fi demisi la prima greseala)

2 Saptamani pentru rank 3 

2 Saptamani pentru rank 4 (aici vei deveni ucenicul celor de la rank 5, ii vei ajuta cu ce vor avea nevoie si voi tine cont de asta)

4 Saptamani pentru rank 5 (Rank 5 este cel mai mare rank posibil obtinut, rank 5 vor primi doar cei cu o activitate pe masura, prezenta ridicata la sedinta, ajutarea liderului cu diverse chestii, si multe alte lucruri de care se tine cont)

~ A fost reactualizata si lista membriilor clubului.

~ Dupa update voi sterge toate avertismentele voastre, asta ca sa va motivez sa activati mai mult.

 

Cu stima, Don.John

 

 

Lista membriilor 'LM Stunters Club' :

 

 

Rank 6 - Boss (Leader & Co-leader):

 

Don.John & RazoR

 

Rank 5 -  World Stunter :

 

-

 

Rank 4 -  Master of Stunt :

 

 

Energy

 

Rank 3 - Ground Stunter :

 

Andrei

SpartaN99

Cosmin_tvtv

Zhao

Marcconi.

 

Rank 2 - Child Stunter :

 

Murdockk (a trecut perioada de teste)

DrgDimitriu (a trecut perioada de teste)

 

Rank 1 - Trainee :

 

-

 

 

 

LinkMania Stunters Club, asteapta in continuare aplicatiile voastre.

Link to comment
Share on other sites

8tNphbW.png

 

 

LinkMania Stunters Club!

 

 

 

Dupa cum bine stiti LinkMania va trece joi la ora 21:00 pe un nou GameMode, Sambata anuntam o sedinta, pe la ora 15:00 , va rog sa fiti toti prezenti deoarece, vreau sa clarificam o treaba cu activitatea, cu cat de mult va mai doriti sa fiti in acest club, deoarece o sa fie mult mai palpitant, o sa avem si o zona destinata clubului , pentru stunturi, s.a.m.d .

 

Vreau sa anunt ca am sters toate avertismentele voastre, o sa incep de sambata sa mai acord warn-uri pentru cei absenti, Vreau sa vad PM-uri de la cei ce nu pot ajunge.

 

Pe langa ca am sters warn-urile, am acordat cateva rank-uri sa zic asa, mai mari pentru cei capabili. De ce? Dupa update, cei de rank 5, ajutati de cei de rank 4 vor face niste traseuri pentru voi sau ceva activitati, urmate si de niste premii , etc , ce le voi plati eu, adica voi da niste bani celor de rank 5. Poate va intrebari de ce acord rank-uri mari , chiar daca nu au timpul necesar, motivul e cel de mai sus, pentru ca nu exista monotonie in club.

 

Mai exact:

Energy a fost promovat la rank 5 (Felicitarile mele, vei primi si o suma considerabila dupa update, daca iti dau acum nu o sa mai ai ce face cu ei, Good Job!)

Andrei a fost promovat la rank 4 (Sper sa faci fata acesturi rank, Felicitari)

Zhao a fost promovat la rank 4 (Great man, Am inteles inactivitatea ta, sper sa se rezolve dupa update.

 

 

 

Lista membriilor 'LM Stunters Club' :

 

 

Rank 6 - Boss (Leader & Co-leader):

 

Don.John & RazoR

 

Rank 5 -  World Stunter :

 

Energy 

 

Rank 4 -  Master of Stunt :

 

 

Andrei

Zhao

 

Rank 3 - Ground Stunter :

 

SpartaN99

Cosmin_tvtv

Marcconi.

 

Rank 2 - Child Stunter :

 

Murdockk 

DrgDimitriu 

 

Rank 1 - Trainee :

 

-

 

 

LinkMania Stunters Club, asteapta in continuare aplicatiile voastre.

Link to comment
Share on other sites

Announce

 

 

 

La fiecare activitate organizata in cadrul clublui de catre cei de rank 5, stunturile cu NRG-500 de pe Star Tower sunt interzise, aceste stunturi sunt permise doar daca activitatea este organizata de catre Lider sau eventual Co-liderul clubului.

 

De ce?

 

Deoarece, fiind mai mult membri la activitate, poate 2-3 gresesc stunt-ul si vor pica jos, si vor muri, v-a trebui sa revina etc, cel mai bine este sa fie introdusa aceasta regula

 

      Cu stima, Don.John

 

 

Nu uitati, sunteti asteptati cu totii astazi , joi 10.07.2014 la ora 21:00, sa intrati pe server pentru a descoperi noul GameMode impreuna.

 

 

 

Inca ceva, Marcconi ai la dispozitie 24h sa imi trimiti PM , daca mai activezi sau nu, altfel vei fi demis.

Link to comment
Share on other sites

8tNphbW.png

 

LinkMania Stunters Club!

 

 

dupa cum am mai spus si in posturile anterioare, LM Stunters Club va da teste dupa update cu cei care vor aplica, asa ca astept niste cereri de tester de la actualii membrii dupa un model ce il voi posta mai jos, maine , 11.07.2014, voi alege 2 testeri dintre voi.

Aceasta functie sa zic asa, va conta la rank up si o viitoare functie mai mare in club

 

 

Model de cerere Tester:

 

Nick:

Rank in club:

Varsta:

Cunostiinte in domeniul stunt:

Pe o scara de la 1 la 10 cat de bine stiti regulamentul clublui din cap:

Poze cu cateva stunturi facute de voi:

 

Aceste cereri mi le ve-ti trimite mie pe PM, aveti timp pana diseara maine la ora 12:00, O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

8dcqqmb.jpg

 

 

 

LinkMania Stunters Club!

 

 

Ei bine, dupa 1 luna de condus acest club minunat, se pare ca renunt si eu aici, din cauza lipsei de timp, si chefului de samp.

NRG-uri nu mai sunt, pentru a putea Clubul sa se desfasoare bine, dar daca se vor adauga, clubul asta trebuie sa continue, cu un alt lider, poate mai bun, poate mai slab, v-am analizat trecutul sa zic asa in stunt la fiecare membru dintre voi, si am ajuns la o decizie , o sa il propun ca lider LM Stunters Club pe unul dintre Energy sau RazoR, a durat. mult sa ma decid, si am ajuns la o decizie.

Il propun pe ENERGY ca lider LM Stunters Club, vreau sa imi dai te rog un PM in care sa il adaugi si pe Hash , daca esti de acord a fi lider

Multumesc pentru tot ajutorul, cei care m-ai ajutat si ati venit in club, pentru a face treaba buna.

 

THE END.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...