Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

channel

Un mic ajutor

Recommended Posts

Inainte de toate, asigura-te ca toate sistemele de ventilare ale unitatii functioneaza corect. Din experienta iti spun ca cel mai indicat ar fi sa incepi de la coolerul sursei si sa continui prin a verifica sistemele de racire pasiva/coolerele procesorului si placii grafice (daca exista una).

depinde daca ti se opreste doar in mu ... sau si cand asc muzica stai pe net mess :) :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

si mie uneori mi se opreste totul .. si dupa isi revine cam dupa 4 min .. si da eroare de la placa video.... se poate sa nu tina placa video sau alte piese deoarece de la mu sigur nu e si rezolvarea nu cred k o gasesti aici nu suntem experti las un mod daca e deoarece chiar nu stiu te-am spus punctul meu de vedere... :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

si mie uneori mi se opreste totul .. si dupa isi revine cam dupa 4 min .. si da eroare de la placa video.... se poate sa nu tina placa video sau alte piese deoarece de la mu sigur nu e si rezolvarea nu cred k o gasesti aici nu suntem experti las un mod daca e deoarece chiar nu stiu te-am spus punctul meu de vedere... :tiphat:

multumesc

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...