Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AnaMaria

Sugestie!

Recommended Posts

Buna ziua, dupa cum se vede multi isi fac conturi forum clona pentru a injura.."adversarul" ,Ce propun eu e sa introduceti in Regulament o regula ca limbajul de pe forum sa fie pedepsit si pe caracterul cel mai mare de joc... Asa se va evita orice fel de jignire intr-un topic de plangere sau alte topicuri. Sper sa o luati in considerare fiindca un "ss forum pentru limbajul pe forum" nu este suficient sa eliminati anumite neplaceri creeate cat la adresa Adminilor cat la adresa Jucatorilor. Asa nu s-ar mai avea un limbaj pe forum ca la usa cortului. Multumesc.

O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua, dupa cum se vede multi isi fac conturi forum clona pentru a injura.."adversarul" ,Ce propun eu e sa introduceti in Regulament o regula ca limbajul de pe forum sa fie pedepsit si pe caracterul cel mai mare de joc... Asa se va evita orice fel de jignire intr-un topic de plangere sau alte topicuri. Sper sa o luati in considerare fiindca un "ss forum pentru limbajul pe forum" nu este suficient sa eliminati anumite neplaceri creeate cat la adresa Adminilor cat la adresa Jucatorilor. Asa nu s-ar mai avea un limbaj pe forum ca la usa cortului. Multumesc.

O zi buna.

tu cate conturi clona ai?.... cred ca ai peste 5 conturi.. :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua, dupa cum se vede multi isi fac conturi forum clona pentru a injura.."adversarul" ,Ce propun eu e sa introduceti in Regulament o regula ca limbajul de pe forum sa fie pedepsit si pe caracterul cel mai mare de joc... Asa se va evita orice fel de jignire intr-un topic de plangere sau alte topicuri. Sper sa o luati in considerare fiindca un "ss forum pentru limbajul pe forum" nu este suficient sa eliminati anumite neplaceri creeate cat la adresa Adminilor cat la adresa Jucatorilor. Asa nu s-ar mai avea un limbaj pe forum ca la usa cortului. Multumesc.

O zi buna.

tu cate conturi clona ai?.... cred ca ai peste 5 conturi.. :whistle:

E o sugestie de limbaj ..nu de cont clona..eu n-am cont clona sa injur ..conturile mele se stiu..Asa ca nu fii out topic..ca iti cer ss forum.

Link to comment
Share on other sites

adevaru e ca multi n-au cei 7 ani de acasa pe forum si vorbesc slobozi la gura asa cum au fost educati :) o educatie bolnava si mizera dupa parerea mea.Hai sa ne puram civilizat si sa nu mai fim rai.Unii poate ar intelege..alatii cu siguranta ca nu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...