Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AnaMaria

Se mai ocupa cineva?

Recommended Posts

Buna ziua m-am hotarat sa fac un topic si sa intreb in topicul acesta ,se mai ocupa cineva de plangeri? Sau avem admin doar cu numele.. intram si rezolvam doar plangeriile care ne sunt mai simple sau ..care ..stiti voi.. Pai e jale la plangeri ..Pe noi ne trageti voi (adica Domni Admini) la raspundere,Pe voi cine va trage la raspundere ? Veniti dupa o zi de munca..ceea ce va cred ..si dati cate-un reply din ala "Printu cu f4 nu e bun, mai ai alt print?"..asta dupa ce a asteptat jucatorul respectiv vreo 10 zile cu plangerea deschisa .. "jucatoru se supune ..si mai incarca un print ,si mai astepata o saptamana pana ce se da solutia" E corect?

Daca incalci legea de vre-un fel .."Cand te ia äutoritatile de drept,adica Politia?" Cand ai incalcat regula sau la 2 luni?

Asta ma intreb eu cine va trage la raspundere pe voi? Uitati ca noi "jucatori"ne pierdem timpu aici? Voi chiar n-aveti pic de respect fata de noi? Mai intra cate-un admin si iti mai raspunde in sila.... Aiurea..chiar aiurea,

(Nu toti Admini sunt la fel ..am zis la general sa nu zic nickname-uri)

O zi buna ...

Link to comment
Share on other sites

In mare parte plangerile sunt rezolvate. In functie de timpul disponibil al moderatorilor se rezolva toate in cel mai scurt timp posibil.

PS. Ce e amuzant, ca acum vr-un an, va plangeati ca le rezolvam prea repede. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...