Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Edie™

[Rezolvat]Ares - Non-FP

Recommended Posts

Numele meu în joc: Edie

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Ares

Screenshot-uri:

http://imageshack.us/photo/my-images/715/samp270y.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/707/samp272u.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/839/samp276yx.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/14/samp277p.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/864/samp279v.png/

Descriere a situatiei (pentru cazurile în care plângerea necesita o descriere, daca e vorba de limbaj se întelege din screenshot-uri): Cand a vazut ca venim, a dat alt+tab, a stat un timp, cand a revenit a luat-o la fuga pana in safe-zone (spawn).

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (daca erau): [Coco]

Martori: ExTrEm si The_Game

Link to comment
Share on other sites

ce alt tab ma? m-am dus, am dat drop si am plecat in spawn pt k erati mai multi si nu aveam cum sa va bat. vanator mic ce esti :)))

app, am un ss in care imi zice "mersi, ai luat teapa", deci.. eu tare cred k incearca sa faca pe duru. are rost sa pun poza sau nu conteaza? :))

Link to comment
Share on other sites

ce alt tab ma? m-am dus, am dat drop si am plecat in spawn pt k erati mai multi si nu aveam cum sa va bat. vanator mic ce esti :)))

app, am un ss in care imi zice "mersi, ai luat teapa", deci.. eu tare cred k incearca sa faca pe duru. are rost sa pun poza sau nu conteaza? :))

Fac pe "duru" pt ca imi permit si am cu cine.La ce comportament,limbaj si nesimtire deplasata aveti , avem tot dreptul.

Cat despre "vanatoare", acuzi cam devreme.Din poze se vede alt ceva..Daca vrei, iti arat vreo 7 poze, cate am facut cand erai sub masina, intr-un interval de timp in care daca nu erai alt+tab mureai evident.Eu unul, am si ramas acolo , doar ExTrEm a fugit, dupa mi-am dat seama ce vrei sa faci si am facut 2-3 poze, pe parcurs, pentru ai dovedi lui moses, ca nu sunteti asa "sfinti" cum crede doar el.

Link to comment
Share on other sites

ce alt tab ma? m-am dus, am dat drop si am plecat in spawn pt k erati mai multi si nu aveam cum sa va bat. vanator mic ce esti :)))

app, am un ss in care imi zice "mersi, ai luat teapa", deci.. eu tare cred k incearca sa faca pe duru. are rost sa pun poza sau nu conteaza? :))

Fac pe "duru" pt ca imi permit si am cu cine.La ce comportament,limbaj si nesimtire deplasata aveti , avem tot dreptul.

Cat despre "vanatoare", acuzi cam devreme.Din poze se vede alt ceva..Daca vrei, iti arat vreo 7 poze, cate am facut cand erai sub masina, intr-un interval de timp in care daca nu erai alt+tab mureai evident.Eu unul, am si ramas acolo , doar ExTrEm a fugit, dupa mi-am dat seama ce vrei sa faci si am facut 2-3 poze, pe parcurs, pentru ai dovedi lui moses, ca nu sunteti asa "sfinti" cum crede doar el.

eram sub masina? =)))

baiete, nu am stat deloc sub masina, tu doar ai dat peste mine cu masina, de aceea mi-a scazut viata, pt k nu ati dat nici un pumn in mine.

Link to comment
Share on other sites

ce alt tab ma? m-am dus, am dat drop si am plecat in spawn pt k erati mai multi si nu aveam cum sa va bat. vanator mic ce esti :)))

app, am un ss in care imi zice "mersi, ai luat teapa", deci.. eu tare cred k incearca sa faca pe duru. are rost sa pun poza sau nu conteaza? :))

Fac pe "duru" pt ca imi permit si am cu cine.La ce comportament,limbaj si nesimtire deplasata aveti , avem tot dreptul.

Cat despre "vanatoare", acuzi cam devreme.Din poze se vede alt ceva..Daca vrei, iti arat vreo 7 poze, cate am facut cand erai sub masina, intr-un interval de timp in care daca nu erai alt+tab mureai evident.Eu unul, am si ramas acolo , doar ExTrEm a fugit, dupa mi-am dat seama ce vrei sa faci si am facut 2-3 poze, pe parcurs, pentru ai dovedi lui moses, ca nu sunteti asa "sfinti" cum crede doar el.

eram sub masina? =)))

baiete, nu am stat deloc sub masina, tu doar ai dat peste mine cu masina, de aceea mi-a scazut viata, pt k nu ati dat nici un pumn in mine.

Are rost sa mai fac upload la vreo 7 poze? [inainte sa vb, uita-te si la dovezi ca da prost la public..]

Link to comment
Share on other sites

da, nu m-am uitat la ele, in primele 2 poze eram pe mess, vorbeam cu alecs, cand am revenit si am plecat de acolo tu cu extreme ma alergati, in rest crezi ce vrei, putin imi pasa de tine.

alecs poate dovedi k am vorbit cu el pe mess :-j

hai sictir k nu ma afectezi cu nimic, nu ma cobor la nivelul tau

Link to comment
Share on other sites

da, nu m-am uitat la ele, in primele 2 poze eram pe mess, vorbeam cu alecs, cand am revenit si am plecat de acolo tu cu extreme ma alergati, in rest crezi ce vrei, putin imi pasa de tine.

alecs poate dovedi k am vorbit cu el pe mess :-j

hai sictir k nu ma afectezi cu nimic, nu ma cobor la nivelul tau

Imi place ca dupa ce va simtiti vinovati incepeti cu un limbaj de mare "mahar" si "intelectual".Si mie, chiar putin imi pasa ca vb pe mess, mai presus de toate, asta dovedeste ca minti cu nesimtire.La inceput, credeai ca nu am dovezi si am inceput cu atitudinea ta, aia mare, ca tu nu erai alt tab, ai dat drop si ai mers in spawn.Acuma nu, e pe dos.Pai hotaraste-te ce vrei sa minti si spune-o una si buna, nu sapte ca iese urat.

Link to comment
Share on other sites

bai baiatule, cand am fost alt tab de unde ai fi vrut sa stiu k stai cu masina pe mn? cand m-am intors am plecat in spawn k v-am vazut mai multi si tu dadeai cu masina peste mn, dar nu ai stat pe mn cand alergam. si incerca sa termini cu posturile in topic, fa +1 altundeva :-j

PS: nu mint, am vorbit fara sa ma uit la dovezi, fara sa vad k tu ai pus si niste poze facute cand eu eram alt tab, respectiv pe mes. nu vezi k sunt exact langa perete, sau asta nu mai spui? k in mom in care ai ajuns la crane eu eram exact langa perete pt k nu erai acolo cand am dat alt tab, dar nuuu, spui doar ce te intereseaza.

Hai gata, oricum nu cred k ai mai mult de 14 ani, lasa un moderator sa raspunda.

Link to comment
Share on other sites

' date='06 June 2011 - 18:27' timestamp='1307370468' post='5804626']

Eu vad asa , o poza in care sta Ares culcat ( alt tab sau nu ) atata timp cat nu este prins intrun duel nu vad care este problema .

Mai ai si alte poze cu un eventul duel inainte de alt tab?

Daca voi considerati ca fiind cu masina peste el nu e nici un duel (doar pt Ballas asta se considera duel, pt noi nu, sa inteleg ca is mai speciail), close topic.

Cat despre tine Ares, macar nu mai posta pt +1.. (Foame mare in randul Ballas-ilor)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...