Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

acelasi_bandit

De ce nu se poate face nimic?

Recommended Posts

incearca sa iei legatura cu Vdragos..sau cu ija..poate te ajuta ei.stiam ca doar Dragos are acces la baza de date.. :)

am luat cu ija si mi si-a spus ca nu este posibil...imi pierd contul aiurea stiind toate datele...

nu cred ca isi asuma ei raspundere pentru chestia asta.si nu stiu ce poti face..daca ija ti-a spus asa asa o fi.poate vdragos doar sa te ajute desi e greu de crezut ca o va face.tot ce pot sa iti spun e sa fii precaut pe viitor..asta e se mai intampla.pacat totusi.

eu unul am grija sa nu iau exe.uri sau chestii ce imi pot periclita securitatea pc de la persoane necunoscute..si nici nu dau sau imprumut contul la nimeni. :) cine o face o face pe riscul sau.

Link to comment
Share on other sites

Nu se poate pentru ca exista posibilitatea ca cineva sa iti fi intrat pe mail, sa iti fi citit toate datele si sa ceara in locul tau aceasta modificare. Noi sa ii dam curs, sa schimbam mailul si apoi tu vii si ne tragi la raspundere pentru ca ti-ai pierdut contul din cauza noastra. Asadar esti pe deplin responsabil de confidentialitatea datelor tale, daca le-ai pierdut nu este decat vina ta.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...