Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

moses

[Rezolvat]Ingerul_DeCazut - ESC in timpul luptei

Recommended Posts

Numele meu în joc: moses

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Ingerul_DeCazut

Screenshot-uri: http://img651.imageshack.us/img651/2486/samp009fd.png

http://img861.imageshack.us/img861/2720/samp010xg.png

Descriere a situatiei (pentru cazurile în care plângerea necesita o descriere, daca e vorba de limbaj se întelege din screenshot-uri): A castigat la cai , am sarit pe el impreuna cu un coleg , i-a luat gatul si a dat esc sa nu piarda bani.

Martori: Cei de la cai.

Link to comment
Share on other sites

Confirm ceea ce spune moses , eu sunt cel care i-a luat gatul, deci aveam si stateam la panda dupa un rival care ar fi castigat la pariuri , bun a castigat ingerul , m-am dus i-am taiat gatul si tot nu a murit .. , se vede in chat ca a scris ceva , teoretic ar fi trebuit sa moara , asta doar daca nu s-a bagat in ESC

Link to comment
Share on other sites

Sunt un amic de a lui Ingerul, el are disable 7 zile

Ce reiese din acele poze? ca voi dadeai in mine cand eu eram deja in ESC... dupa ce "am castigat" la pariuri ( unii nu fac deosebirea dintre /me si castigul adevarat), am dat ESC, se vede clar ca nu mi-ati scazut HP ca sa zic ca eram in lupta si dupaia cand am vazut ca nu reusesc am dat ESC. De la tine din poze reiese doar ca eu eram ESC si voi dadeai in mine, altceva nu prea reiese, iar eu cand am revenit din ESC era doar un Ballas care ma pandea ca aveam 60k la mine(probabil i-a spus moses) si m-a fugarit pana la banca ca si cum as fi avut miliarde, dar din fericire am reusit sa ii depozitez.

PS:Poti "lua gatul" cuiva si atunci cand acea persoane e in ESC, doar ca nu moare, doar apare plina de sange pe jos.

Link to comment
Share on other sites

Uite ce spune Ingerul, eu doar sunt prins la mijloc ca el m-a rugat sa postez:

Pacat ca nu avea moses /timpestamp, pentru ca s-ar fi vazut cat a trecut dupa ce am scris pe chat pana cand ati inceput voi sa dati in mine. Cand am intrat eu in ESC era camera aia aproape goala.

EDIT: Din plangerea asta rezulta ca voi, moses si flameru sunteti doi vanatori, pentru ca faceti o plangere cu dovezi insuficiente, pentru ca nu vad sa imi scada HP.

Link to comment
Share on other sites

Sunt un amic de a lui Ingerul, el are disable 7 zile

Ce reiese din acele poze? ca voi dadeai in mine cand eu eram deja in ESC... dupa ce "am castigat" la pariuri ( unii nu fac deosebirea dintre /me si castigul adevarat), am dat ESC, se vede clar ca nu mi-ati scazut HP ca sa zic ca eram in lupta si dupaia cand am vazut ca nu reusesc am dat ESC. De la tine din poze reiese doar ca eu eram ESC si voi dadeai in mine, altceva nu prea reiese, iar eu cand am revenit din ESC era doar un Ballas care ma pandea ca aveam 60k la mine(probabil i-a spus moses) si m-a fugarit pana la banca ca si cum as fi avut miliarde, dar din fericire am reusit sa ii depozitez.

PS:Poti "lua gatul" cuiva si atunci cand acea persoane e in ESC, doar ca nu moare, doar apare plina de sange pe jos.

Edited*

Vom discuta la AS despre asta. Revin cu o decizie.

Pana atunci Topic Closed ca vad ca se creeaza spam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...