Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Edy

[Rezolvat]Crash provocat - k3nw00d_kri5ty

Recommended Posts

Numele meu în joc: Edy

Numele EXACT celui pe care îl reclam: k3nw00d_kri5ty

Screenshot-uri:

sf9eds.png

8wwi8x.png

11r7ur4.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): l-am batut si apoi m-am urcat cu masina pe el , dupa care a dat esc ( a stat cu esc ) si apoi si-a provocat crash

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): nu stiu

Martori: Edie ( are si el poze , o sa intervina daca e nevoie ) si mai era unu' de la mine din factiune

Link to comment
Share on other sites

Si eu de unde stiu ca voi nu l-ati gasit deja cu viata scazuta? nu vad ca i-ati luat voi din viata in ss'urile astea. Mai ai vreo poza?

Edie daca ai tu poza cand avea viata mai mare, si i-ati scazut-o voi te invit sa o postezi.

Link to comment
Share on other sites

Numele meu în joc: Edy

Numele EXACT celui pe care îl reclam: k3nw00d_kri5ty

Screenshot-uri:

sf9eds.png

8wwi8x.png

11r7ur4.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): l-am batut si apoi m-am urcat cu masina pe el , dupa care a dat esc ( a stat cu esc ) si apoi si-a provocat crash

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): nu stiu

Martori: Edie ( are si el poze , o sa intervina daca e nevoie ) si mai era unu' de la mine din factiune

Minte ! Dupa ce am dat drop m-a dus dupa drum (aveam 2HP ca a intrat cineva in mine cu chestia aia mare de la groapa din Las Venturas), am scapat de el, am dat ALT+TAB pentru ca aveam multa treaba de scris + xerox-at, asa ca peste 6 minute m`am reintors in joc si am primit Crash cu ceva Warning-uri in joc (Ca si atunci cand ieseai din paintball si aparea nenumarate warninguri).

Link to comment
Share on other sites

Poza in care sa aiba heal mai mult nu am, dar e evident, atata timp cat Edy a postat poza cum era cu masina peste el, datorita faptului ca daca era deja in alt tab nu intra sub masina si nu cea ce sustine el ca deja avea 2hp si a dat alt tab, iar in alta poza se vede cum dam cu pumnii in el.

@Chiar daca nu primesti nimic k3nw00d_kri5ty macar recunoaste, pt ca stim toti situatia celor din Ballas si chiar nu cred ca are rost sa minti, fiindca erau si destui martori acolo..(ai 1k in +..)

Edit: nu sunt dovezi foarte clare, dar din multe puncte de vedere se poate deduce ca a fost un duel intre noi si Ballas finalizat cu un crash provocat.(cea ce e obisnuit la ei).

- r7qgbt.png

- t0g1oh.png

@k3nw00d_kri5ty as dori si eu o dovada pt cele sustinute de tine (ss cu warning-urile).

Link to comment
Share on other sites

Poza in care sa aiba heal mai mult nu am, dar e evident, atata timp cat Edy a postat poza cum era cu masina peste el, datorita faptului ca daca era deja in alt tab nu intra sub masina si nu cea ce sustine el ca deja avea 2hp si a dat alt tab, iar in alta poza se vede cum dam cu pumnii in el.

@Chiar daca nu primesti nimic k3nw00d_kri5ty macar recunoaste, pt ca stim toti cum sunteti cei din Ballas si chiar nu cred ca are rost sa minti, fiindca erau si destui martori acolo..(ai 1k in +..)

Sorry dar nu recunosc, daca intri cu viteza mare in mine doar atunci ajung sub masina ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...