Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Edy

[Rezolvat]NonFp - BlitZ

Recommended Posts

Numele meu în joc: Edy

Numele EXACT celui pe care îl reclam: BlitZ

Screenshot-uri:

aici se vede ca are viata putina

aici ia heal

aici se vede ca si-a umplut viata si continua sa ma atace

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): vreau sa dau withdraw , ma ataca acest urangutan cu viata mica , ripostez si apoi se duce sa ia heal

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): lea , andreea , cossy etc. ( erau ceva )

Martori: -

ps;

ca sa nu mai zic ca dupa ce m-a omorat m-a luat cu tiganeli din alea : " frate " , " n-am luat heal " , "nu te-am vazut "

Link to comment
Share on other sites

Ce ma? Cat poti sa minti,am zis eu ca nam luat heal eu am zis doar ca team vazut ca erai afk si am crezut ca nu esti on si dupa aia mam dus si am luat heal! Uitati poza cand am vb cu el ca sa vedeti ca minte ca zice ca nu am luat heal.

http://img155.imageshack.us/g/samp022au.png/

Link to comment
Share on other sites

deci te dai singur de gol, ai crezut ca sunt afk , m-ai atacat, dar defapt nu eram , si apoi cand ai vazut ca n-ai sanse ca ripostez si eu , ai fugit la heal

@cristian : nu e clar? ma ataca ( crezand ca sunt afk , ca altfel nu facea nimic cu hp-ul ala ) si apoi vin dupa el , are hp mic , se duce ia hp si apoi ma ataca inapoi . daca nu se pedepseste e clar ..

Link to comment
Share on other sites

esti un caracter de cacat omule , daca poti sa minti in halul asta ca n-ai dat in mine , sincer m-am saturat sa ma alerge toate panaramele si toate saraciile ( ca tine ) pentru 10 $ , sa-mi dai /w sa-ti dau niste bani si vezi ca trebuie sa mai inveti sa minti

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...