Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

FALLEN

[Rezolvat]Camorra-Ameintare cu post

Recommended Posts

Numele meu în joc: The_StaR

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Camorra

Screenshot-uri: http://img4.imageshack.us/img4/3937/samp001lf.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Veneam de la peste si am intrat intr'un perete,mia scazut hp-ul aproape sa mor si m'am dus Burger Nord ca sa iau hp,acolo era Camorra care lua si el hp.Am luat hp si pe urma imi zice "Vrei post?" ca cica am luat heal in duel,si eu habar nu aveam ce el este acolo.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau):----

Martori:----

Link to comment
Share on other sites

Eu eram inauntru ma invarteam pe acolo si intri pe usa iti dau cu pumni si te bagi si iei heal :) frumos asa.In timp ce dadeam cu pumni luai hp intr-una.

Nu bag strambe ca sa ma scot curat.Pentru ce anume as inventa ceva?Nici macar nu se pedepseste asta,eu ti-am zis daca vrei post ca dadeam cu pumni si tu stateai lejer si luai hp.Daca zici ca bag strambe te rog frumos adu un ss in care stateam si luam hp.Ca stiu ca voi ballas aveti pregatit F8 in apropierea noastra,adica Grove.

Link to comment
Share on other sites

Eu eram inauntru ma invarteam pe acolo si intri pe usa iti dau cu pumni si te bagi si iei heal :) frumos asa.In timp ce dadeam cu pumni luai hp intr-una.

Poftim?dadeai cu pumni omule?Eu cand am intrat in Burger tu erai in freeze luai hp,si acum o dai ca dadeai cu pumni in mine?

Te rog frumos nu mai baga strambe de la tine ca se iesi curat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...