Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

sexezSTAR

invazii

Recommended Posts

1. Nu se poate sa fie random si locul unde apar goldenii? :-?

Ar fi ceva.... oricum cei full tot acolo stau si dau pk celor mici ...doar ca asteapta mai mult pana apare goldenul

2. Nu stiu daca se poate dar ar fi super ca goldenii sa apara si pe alte harti decat cele traditionale

De exemplu cei de bok+5 sa apara si in Lorencia, iar cei de +1 sa apara in Tarkan :P

Un incepator nu face fata nici goldenului de +1 asa ca nu conteaza ce golden apare in Lorencia de exemplu ....chiar ar fi interesant si ar avea acces la book+4 / +5 si cei cu mai putine rr

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest ancientee

Pe versiunea asta nu poate fi modificat locul unde isi dau spaw goldenii. Acest lucru s-a schimbat o data cu s5, unde apare ca si optiune in server files noul model de invazie, aceasta aratand asa:

Map BOK Level

Lorencia 1

Noria 1

Elbeland 1

Devias 1

Dungeon 1

Atlans 2

Losttower 1-2-3

Tarkan 3

Icarus 3

Aida 4

Kanturu 4-5

Raklion 4-5

Calmness 5

Golden Dragon drops random 3 to 5 boks with random levels from 1 to 3. and 4 to 5

The Golden Dragons appearing in Kanturu, Raklion and Calmness are extra goldens added to the invasion, as each of these maps has its own type of goldens

Golden dragons are a distinct new form of golden. Their life, defence and dmg is the greatest of them all. They are sepparated in two kinds of golden dragons:

1. The ones appearing in Lorencia - they give 2-5 bok droping items from bok1 to bok 3

2. The ones appearing in Kanturu, Raklion and Calmness - they give 2-5 bok droping items from bok 4 and bok 5

Cifrele din dreptul Hartilor reprezinta nivelul bok - ului care pica din golden.

De asemenea, spawn location este random pe harti.

Link to comment
Share on other sites

Fiecare harta cu nivelul ei. Cred ca e bine asa.

hmmm..... :-?

nu vii si cu o motivare?

binenteles daca esti full sau ai prieteni full e de inteles....eu spun ca ar fi mai bine deoarece asa ar apuca si cei cu mai putine rr book +5.....s-ar mai anima putin serverul....sau vreti sa ramana doar cei full?

esti in tarcan si iti apare goblinu ala mic de +1 si sar toti full sa-i dea pk =)) , iar printre budge dragon in lore apare cel de +5 :P

chiar daca e un joc PvP cred ca ar trebui data o sansa si celor care au inceput mai tarziu....

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt full, am vre-o 5 rr-uri daca tin bine minte, si nici prietenii mei nu sunt full, de fapt nici nu stiu daca mai joaca.

Sugestia este bazata pe argumentul ca cei full prind bokuri si altii nu. La orice caracter de 30 rr + orice golden pica din 1 hit, asta ar fi unul din argumente. Urmatorul care imi vine in minte ma face sa gandesc ca sunteti invidiosi ca au facut full, si acum e normal ca cei care au level mai mare, respectiv mai multe rr sa fie mai buni nu ? Ca de aia au jucat si s-au chinuit sa ajunga pana acolo.

Link to comment
Share on other sites

Guest EasyLow

Nu sunt full, am vre-o 5 rr-uri daca tin bine minte, si nici prietenii mei nu sunt full, de fapt nici nu stiu daca mai joaca.

Sugestia este bazata pe argumentul ca cei full prind bokuri si altii nu. La orice caracter de 30 rr + orice golden pica din 1 hit, asta ar fi unul din argumente. Urmatorul care imi vine in minte ma face sa gandesc ca sunteti invidiosi ca au facut full, si acum e normal ca cei care au level mai mare, respectiv mai multe rr sa fie mai buni nu ? Ca de aia au jucat si s-au chinuit sa ajunga pana acolo.

Atunci sunt vinovat ca m`am apucat mai tarziu si trebuie sa ma resemnez? Multi joaca in vacanta,,daca se pune asa problema...bagati s3 !

Link to comment
Share on other sites

Guest DupeWin

sa va bagati EDIT in el de link nu rezolvati bugul ala tampit nu faceti nimic pt server ... pacat de oamenii care joaca pe acest sv ! DATI-VA DEMISIA DA-VA DRACU DE OAMENI CARE NU PUTETI REZOLVA UN BUG !!!WARN ME

warn up +20 zile suspend

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...