Jump to content
lego_kid

Aplicatii Agentia Hitman

Recommended Posts

Nume in joc:
Revolver

Level:
10

De cat timp jucati pe server:
2 ani si 4 luni.

De ce doriti sa intrati in Hitman:
Am cativa prieteni aici si de cand m-am apucat sa joc pe acest server mi-am dorit sa intru in agentie. In plus vreau sa demonstrez ca sunt un player capabil de aceasta factiune.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe:
Nu am jucat inainte de wipe.
Nick precedent:
Seven

Factiuni precedente si rank-ul detinut:
Medici
- Rank 2;
DNB
- Rank 3;
NG
- Rank 4;
UST
- Rank 3 ;
Ballas
- Rank 3.

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora:
0

Job curent:
Civil. Detectiv.

Varsta(reala):
16

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):
Revolver, un copil ambitios cu o viata destul de buna, in ciuda faptului ca mama lui a decedat, s-a nascut in 1996. Tatal sau era Hot de Masini. Visul lui Revolver
nu era de a fi hot de masini ca tatal sau, el a vrut sa devina un pilot de curse si in acelasi timp un bun mecanic auto. De mic copil Revolver conducea masina tatalui sau pe drumuri rurale. La inceput tatal sau il tinea in brate dar cand Revolver a mai crescut destul incat sa ajunga si la pedale el a putut conduce singur. Visul lui Revolver era tot mai aproape de a deveni realitate, lui i s-a propus sa vina la scoala de mecanici auto din Los Santos. Dupa ce Revolver a implinit 18 ani el a dat pentru permis si a inceput prima lui aventura in arta sofatului. El a devenit cel mai bun pilot din orasul sau intr-un timp foarte scurt. Dupa ceva timp liderul Panther i-a oferit lui Revolver i s-a oferit sansa de a intra in UST. Revolver a devenit cu timpul un membru fidel UST, dar lui inca nu-i trecuse dorul de Ballas. Intr-un timp el a inceput din nou sa omoare rivalii gangului ballas, obisnuia sa treaca prin Area 51 si de multe ori cand liderul avea nevoie de el nu putea sa vina deoarece era inchis la sectia de politie. Dupa ce liderul i-a scazut din salariu lui Revolver, el s-a gandit ca e mai bine pentru el sa intre inapoi in gangul Ballas. Revolver nu se simtea la fel de bine ca pe timpuri deoarece majoritatea colegilor lui parasise vestitul gang. Dupa putin timp Revolver se simtea singur mai ales ca nu avea un lider. Era aproape singurul care mai iesea din casa sa se lupte cu rivalii. Cand s-a ales liderul gangului Ballas, Revolver s-a gandit ca e mai bine sa iasa, chiar daca liderul era unu de treaba si adusese multi membrii dupa el. Acum dupa ce a iesit din Ballas, Revolver s-a gandit sa revina inapoi in UST si sa nu mai faca aceeasi greseala ca in trecut. Dupa putin timp de activitate, Revolver a fost invitat sa intre in Armata. El a stat acolo destul de mult timp sub conducerea celor doi buni lideri Ionut si TheOne. Revolver ajunsese un membru vechi al armatei, el fiind rank 4. In urma unor probleme medicale Revolver nu a mai putut sa-si continuie meseria si a fost demis. Dupa 3 saptamani Revolver si-a depus dosarul din nou la Armata , iar lui i s-a oferit o noua sansa de catre cei doi lideri TheOne si Ares. Revolver nu era asa strans legat de Armata cum a fost pe timpuri, iar intr-o zi unul din cei mai buni prieteni ai lui, GangXplor3 a primit functia de lider la gangul DNB. Revolver auzind acestea, s-a gandit sa demisioneze din Armata si sa se duca alaturi de bunul sau prieten sa se dueleze impreuna cu rivalii. GangXplor3 a pierdut functia de lider iar Revolver a fost nevoit sa iasa din acest gang. A fost timp de 3 saptamani membru al armatei dar din pacat Revolver a trebuit sa-si paraseasca colegii. El si-a depus dosarul la Agentia Hitman dar prima data a fost respins. El a sperat sa impresioneze liderul agentiei prin activitatea lui si isi incearca din nou norocul asteptand un raspuns pozitiv de aceasta data.

Cate ore jucati pe zi:
4-5, chiar mai mult...depinde de timpul meu liber.

Poza cu stats:
Edited by Revolver
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: FocuStar

Level: 20

De cat timp jucati pe server: Din Februarie anu acesta

De ce doriti sa intrati in Hitman: Sunt un fan hitman, sunt cei mai buni oameni, si sunt activi.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: Nu mai tin minte numele dar am jucat putin atuncea, in jur de 2 luni .

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Ballas rank 1;Triade rank 2;DNB rank 3;SFR rank 2;Bikers rank 2

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora:1, deoarece aveam multe mats si am dat /q :|

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 16

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):Intr-o noapte ploioasa de 29 aprilie 1996 , in una dintre camerele mizerabile ale spitalului din Red County , a luat nastere un nou copil numit FocuStar. Fiind mezinul modestei familii Harper , era considerat un blestem deoarece parintii de abia puteau sa se intretina pe ei,dar pe cei 4 copii. John Harper,tatal lui FocuStar era un betiv si un scandalagiu notoriu in cartierul acela. Candva o minte sclipitoare in liceu,visele sale au fost naruite de moartea tatalui sau. Judith Harper,mama sa,este o taximetrista,venitul sau fiind teoretic singurul din familie . Dar,tangentele lui John cu cei din TheMafia deveneau din ce in mai stranse. Tatal era implicat in afaceri de arme si de droguri si datoriile sale la cei din TheMafia deveneau din ce in ce mai mari. In ciuda aparentelor,FocuStar era diferit,dus cu greu la scoala,era un elev eminent,continuandu-si studiile pana in clasa a 11-a. De mic i-a placut sa vindece oamenii asa ca s'a inrlot in factiunea smurd .A stat ceva timp aici,facandu-si prieteni si fiind respectat. Dupa ce si-a facut treaba mai mult decat perfect in smurd.Dar,destinul nu a fost cu el,asa cum s-a intamplat cu toti membrii ai acestei familii. Intr-o dupa-amiaza,telefonul ii suna si vocea cutremurata a fratelui sau zice "Parintii nostri au fost ucisi " De atunci,FocuStar devine din ce in ce mai trist si facand investigatii afla ca membrii factiunii TheMafia au facut asta deoarece datoriile crescusera foarte mult.Asa ca doreste sa isi razbune parintii alaturandu-se celor din Hitman.

Cate ore jucati pe zi: 5,6 depine de program-ul de la scoala

Poza cu stats: http://imgur.com/I5x7B

Edited by focustar
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc : MostKiller

Level:12

De cat timp jucati pe sever: 6 luni

De ce doriti sa intrati in agentia Hitman: As vreasa intru deoarece este o factiune foarte buna si cu oameni foarte activi

Ce nikuri ati avut inainte de wipe: LastHit

Factiuni precedente si rankul lor : Smurd 2;Politicieni 1;Lsv1;Ust1;Bikers 1;Mafia1;Triads2;Dnb 1;

Cate warnuri aveti si explicatia acestora:

1 deoarece am raspuns gresit cand nu trebuia:(

Job curent: Detective

Varsta reala:19(

Biografia a caracterului:

MostKiller s a nascut in anul 1992 in Los Santos.Acesta facand 18 ani s a angajat la o firma de taximetrie .Dupa 5 luni de munca de taximetrist acesta ss a intalnit cu un mafiot si la intrebat daca mai sunt locuri in mafie incercand sa intre acolo.Intrand acolo a stat 1 an vanzand droguri arme si materiale pt arme .Dupa ce a iesitt a facut aplicatie scriind 2 ore pe telefon pe probleme medicale la Agentia Hitman find nerabdator sa afle daca poate intra. Dupa aplicayia facuta MostKiller asteapta un raspuns .

Cate ore jucati pe zi 6 7 ore pe zi depinzand de liceu

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: GriGoRaS

Level: 10

De cat timp jucati pe server: Din 2009.

De ce doriti sa intrati in Hitman: Este o factiune respectabila

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: GriGoRaS

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Grove 4 ; biker 2.

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 1 ( aiurea )

Job curent: Detectiv [ skill 4 ].

Varsta(reala): 25

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):

M-am nascut in orasul los santos in cartierul vinewood intr-o familie instarita. Mama mea era doctor in spitalul Los Santos iar tatal meu era agent imobiliar. Lui Grigo ii placea meseria de detectiv .primeste un telefon din partea mamei lui care a fost ameintat din cei din grove street ca o va omora . Ea si-a facut transferul in spitalaul san fiero iar grigo a renuntat sa mai fie detectiv pentru a fi alaturi de mama sa .Nici aici in san fiero nu era lasat in pace de catre cei din grove street a decis sa se alature celui mai puternic gang din san fiero , san fiero rifa. A stat o buna perioada de timp tinandu-i departe de cei in grove street de mama lui .Acesta a inceput sa se simta foarte bine in sfr. Intr-o zi se duce acasa sa ii aduca mamei niste bani ,acesta o gaseste pe mama sa intr-o balta de sange moarta. El intra intr-o depresie si vorbeste cu liderul sfr si ii spune ca nu mai poate continua .Grigo acum isi depune Cv-ul la Agentia Hitman pentru a o razbuna pe mama sa

Cate ore jucati pe zi: cand nu sunt la servici

Poza cu stats: /stats

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Raresbv

Level: 9

De cat timp jucati pe server: De 3 ani (si vechiul mod)

De ce doriti sa intrati in Hitman: Este cea mai ok si mai activa factiune

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: Tzake

Factiuni precedente si rank-ul detinut: FBI (1) Ballas (3)

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 0

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 17 (defapt 18 fara 2 saptamani :)) )

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):

Raresbv s-a nascut in orasul Los Santos. El traia fericit alaturi de familia sa. Tatal sau era un hitman foarte talentat, dar intr-o zi pe cand se pregatea sa isi duca la bun sfarsit un contract, politia i-a dat de urme si a fost arestat. Raresbv a muncit din greu pentru a face bani. Dupa ceva timp a strans suficienti bani pt a-si putea elibera tatal pe cautiune. In cele din urma tatal lui Rares a fost eliberat, dar fiind destul de batran tatal sau a murit si i-a lasat mostenire toata averea sa, dar inainte sa moara acesta i-a soptit fiului sau cateva cuvinte: "Vreu sa ma urmezi, cand vei fi suficient de bun, aplica pentru Agentia Hitman !"

Cate ore jucati pe zi: Difera de la zi la zi..

Poza cu stats: http://postimage.org/image/dbkph1sfb/

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Eric

Level: 21

De cat timp jucati pe server: 2-3 ani

De ce doriti sa intrati in Hitman: A trecut ceva vreme de cand nu am mai fost aici si vreau sa ma intorc

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: Mr.EricK

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Ballas ( 2 ), Scoala ( 4 ), SFR ( 6 ), Armata ( 4 ), PD ( 6 ), LSV ( 3 ), Ballas ( 1 )

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: -

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 18

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): In marele oras Las Venturas, intr-un spital, se naste Eric. Acesta facea parte dintr-o familie obisnuita, parintii lui fiind niste ingineri cunoscuti, aflandu-se pe punctul de a-si deschide o mare afacere. Baiatul a fost trimis la cea mai buna scoala privata din oras apoi a intrat la liceu. Pe parcursul liceului, si-a dat seama ca este pasionat de arme. Cu timpul, acesta ajunsese sa cunoasca aproape tot despre ele, in urma informatiilor gasite. Odata cu sfarsitul liceului, Eric ajunge sa lucreze in armata, dobandind un foarte mare grad. Fiind monitorizat in secret de catre politie, intr-o zi, acesta primeste vestea cum ca ar fi fost promovat ca serif al politiei din Los Santos. Atat baiatul, cat si parintii lui au fost uimiti. Odata cu trecerea timpului si prinderea a multor infractori periculosi, Eric s-a hotarat sa renunte la postul detinut si sa se alature unei agentii.

Cate ore jucati pe zi: 5-6

Poza cu stats: Xnz8H.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Mihnea

Level: 42

De cat timp jucati pe server: 3 ani

De ce doriti sa intrati in Hitman: Pentru ca mi-e dor de hitman

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: HkR

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Grove [6] , Scoala [6] , Bikers [6] , PD [6] , Ballas [2]

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 0

Job curent: Arms Dealer

Varsta(reala): 18

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Mihnea s-a nascut in centrul orasului LosSantos intr-o familie bogata cu parinti arhitecti . Acesta a fost trimis la cele mai bune scoli din oras pentru a invata si pentru a le urma cariera parintiilor . La varsta de 18 ani , acesta a ales Academia de politie de unde a ajuns Seful Departamentului de politie din LosSantos. Dupa ani buni petrecuti acolo , acesta si-a dat demisia si a ramas somer . Fiind unul dintre cei mai buni politisti ai orasului , acesta a avut multe oferte sa revina dar le-a refuzat deoarece un prieten i-a propus ceva mai interesant , si anume o agentie.

Cate ore jucati pe zi: 4-5 +

Poza cu stats: http://i.imgur.com/slKcJ.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: UnBaNNN

Level: 12

De cat timp jucati pe server: 5-6 luni cred

De ce doriti sa intrati in Hitman: Este o factiune foarte bine organizata, lider ccapabil, imi place sa fiu Silent Assasin

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: Nu am jucat.

Factiuni precedente si rank-ul detinut: UST (1) Mafia (1) FBI (1) DNB (1) NG(1)

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 0

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 15

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Salut, ma numesc UnBaNNN, am inceput sa joc pe acest server pentru ca mi-a fost recomandat de un prieten.. prima mea factiune a fost Politicieni unde am petrecut 2 saptamani, am iesit pentru a intra intr-o factiune de DM asa ca am intrat in The Mafia unde am stat 2 saptamani, am iesit din The Mafia. pentru a vedea cum este viata de gangster asa ca am intrat in DNB unde am stat 1 saptamana si am iesit. am intrat in F.B.I pentru a ajuta lumea si am iesit .am luat o mica pauza de SAMP si am intrat in NG unde mi-a placut cel mai mult dar am iesit din cauza vanatorilor, controalelor care mi se faceau non stop si inactivitatea colegilor.

Cate ore jucati pe zi: 5h+

Poza cu stats: http://imgur.com/8Igfe

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:TheMurdockk

Level:20

De cat timp jucati pe server:1 ani si 2 luni

De ce doriti sa intrati in hitman:Deoarece imi place organizarea si aici vreau sa intru si sa ramaan si lider capabil

Ce nicku-ri ati avut inainte de wipe:-

Factiuni precedente si rank-ul detinut:ust-3,sfr-2,lsv-1,the mafia-1,bikers-2,ng-1

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora:0

Job curent:Detectiv

Varsta(reala):15

Biografie a caracterului(minim 100 de cuvinte)::TheMurdockk s-a nascut la periferia orasului Los Santos, intr-o familie saraca.Mama lui era somera,iar tatal sau nu avea un loc de munca stabil.Intr-o zi de duminica pe cand parintii lui TheMurdockk se intorceau de la cumparaturi au fost prinsi intr-o bataie de strada.Tatal murise pe loc, iar mama sa a ramas paralizata pe viata.TheMurdockk fara nici un ban sse lasa de scoala si incepe sa munceasca ca sa poata duce o viata mai buna cu mama lui.El se hotaraste sa isi ia un job,iar jobul ales este detective.TheMurdockk nu facea foarte multi bani din jobul de detevtiv, insa acest job ii asigura un trai ceva mai bun .La varsta de 15 ani TheMurdockk a auzit pe strada de o agentie de hitmani din orasul Los Santos.El se duce la Directorul agentiei Kidzeen si isi depune cv-ul.El spera sa fie acceptat pentru teste si sa treaca de aceste teste.

Cate ore jucati pe zi:5-6 ore

Poza cu stats:

http://i.imgur.com/Rt4VU.png

Link to comment
Share on other sites

jf1mB.gif

Nume in joc: syLeNT

Level: 10.

De cat timp jucati pe server: Joc pe acest server de 7 Luni.

De ce doriti sa intrati in Hitman: Stiu ca am gresit cu acel post inutil si imi pare rau , dar doresc sa intru aici si sa dovedesc ca pot face fata.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: --.

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Armata - rank 1 , Los Santos Vagos - rank 2.

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: --.

Job curent: Detective - skill 5.

Varsta(reala): 18.

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):

syLeNT s-a nascut in orasul Las Venturas , un oras plin de pericole si traficuri de droguri , arme chiar si persoane. syLeNT a fost invatat de mic de catre tatal sau un mare interlop cum sa fure si sa santajeze o persoana. syLeNT avand doar varsta de 15 ani el trece printr`o perioada mai grea deoarece mama lui a murit intr`un accident de masina. syLeNT a decis sa nu se duca pe urmele tatalui sau si a intrat in armata sa se caleasca pentru restul vietii. El dupa un timp mai lung se gandeste sa il ajute pe tatal sau el fiind bolnav , syLeNT a plecat din armata si a facut un pact cu liderul LSV pentru a intra aici si ai face pe plac tatalui sau. syLeNT a ucis multe persoane in timpul petrecut in LSV si ajunsese un mare mafiot la fel ca tatal sau , syLeNT dupa un timp a auzit de la prietenul sau AuRiCa18 despre o agentie temuta din Los Santos , El decide sa vorbeasca cu liderul kidzeen si sa intre aici pentru asi continua viata de asasin.

Cate ore jucati pe zi: 3-4 ore in timpul scolii , iar in weekend 7-10 ore.

Poza cu stats: VZMbg.png

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: FocuStar

Level: 20

De cat timp jucati pe server: Din Februarie anu acesta

De ce doriti sa intrati in Hitman: Sunt un fan hitman, sunt cei mai buni oameni, si sunt activi.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: Nu mai tin minte numele dar am jucat putin atuncea, in jur de 2 luni .

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Ballas rank 1;Triade rank 2;DNB rank 3;SFR rank 2;Bikers rank 2

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora:1, deoarece aveam multe mats si am dat /q

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 16

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):Intr-o noapte ploioasa de 29 aprilie 1996 , in una dintre camerele mizerabile ale spitalului din Red County , a luat nastere un nou copil numit FocuStar. Fiind mezinul modestei familii Harper , era considerat un blestem deoarece parintii de abia puteau sa se intretina pe ei,dar pe cei 4 copii. John Harper,tatal lui FocuStar era un betiv si un scandalagiu notoriu in cartierul acela. Candva o minte sclipitoare in liceu,visele sale au fost naruite de moartea tatalui sau. Judith Harper,mama sa,este o taximetrista,venitul sau fiind teoretic singurul din familie . Dar,tangentele lui John cu cei din TheMafia deveneau din ce in mai stranse. Tatal era implicat in afaceri de arme si de droguri si datoriile sale la cei din TheMafia deveneau din ce in ce mai mari. In ciuda aparentelor,FocuStar era diferit,dus cu greu la scoala,era un elev eminent,continuandu-si studiile pana in clasa a 11-a. De mic i-a placut sa vindece oamenii asa ca s'a inrlot in factiunea smurd .A stat ceva timp aici,facandu-si prieteni si fiind respectat. Dupa ce si-a facut treaba mai mult decat perfect in smurd.Dar,destinul nu a fost cu el,asa cum s-a intamplat cu toti membrii ai acestei familii. Intr-o dupa-amiaza,telefonul ii suna si vocea cutremurata a fratelui sau zice "Parintii nostri au fost ucisi " De atunci,FocuStar devine din ce in ce mai trist si facand investigatii afla ca membrii factiunii TheMafia au facut asta deoarece datoriile crescusera foarte mult.Asa ca doreste sa isi razbune parintii alaturandu-se celor din Hitman.

Cate ore jucati pe zi: 5,6 depine de program-ul de la scoala

Poza cu stats: http://imgur.com/GlIgU

Edited by focustar
Link to comment
Share on other sites

Model cerere:

Nume in joc:

Level:

De cat timp jucati pe server:

De ce doriti sa intrati in Hitman:

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe:

Factiuni precedente si rank-ul detinut:

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora:

Job curent:

Varsta(reala):

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):

Cate ore jucati pe zi:

Poza cu stats:

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Persanu

Level: 4

De cat timp jucati pe server: Din vara anului 2009

De ce doriti sa intrati in Hitman: Imi plac cartofii si kidzeen.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: Persanu, Persanu si odata cand am luat ban Persanuu

Factiuni precedente si rank-ul detinut: De cand? din 2009? :fool:

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: Zero (0)

Job curent: Trucker

Varsta(reala): 14

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): [am copiat-o de pe aplicatia veche din 2010 :)]

Persanu s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie nu foarte numeroasa si bogata.La varsta de doar 16 ani a fugit de acasa alaturandu-se unei grupari numite Bikers, care era foarte neorganizat si care facea pagube peste tot unde mergea.De multe ori si-a dorit sa paraseasca acea grupare dar ceva il tot oprea pana intr-o zi cand acea grupare s-a desfiintat iar el nu avea de ales decat sa ramana un civil oarecare; ramas dinou pe cont propriu, ocupanduse de afaceri ilegale si legale in acelasi timp, a auzit intr-o zi de o grupare numita mafia Triadelor care era foarte puternica si serioasa; si s-a hotarat sa se inroleze in ea (lucru ce a si facut). Insa dupa doar doua saptamani dupa ce intrase in mafie si a vazut cum se comporta oamenii de acolo si cu ce se ocupa ei defapt, si-a dat seama ca facuse o greseala si a iesit din mafie.Dupa ce s-a gandit mult asupra faptului ca si-a pierdut toata viata prin mizerie mafii si crime, a ales sa-si rascumpere greselile facand o aplicatie la fbi, alaturandu-se si luptandu-se impotriva criminalitatii. Iar dupa multe luni in care a fost agent special ajunsese si ziua lui sa fie dat afara din diferite motive alese de leaderul factiuni, probabil ca nu se intelegeau. Inca odata ajunsese civil si s-a hotarat sa ramana asa tot restu vietii dar se pare ca in ultimul timp trebuie sa se faca nevazut deoarece fostii sai colegi din fbi/mafii il vaneaza ca sa il scoata din "joc.Tocmai de acceea se hotaraste sa se inroleze in agentia asasinilor ca sa nu intre in conflict cu celelalte persoane.A facut o aplicatie catre agentie iar acum asteapta raspunsu directorului acelei agentii.

Cate ore jucati pe zi: suficiente ore incat sa fiu observat, nu am un program fix.

Poza cu stats: http://img89.imageshack.us/img89/8529/samp056qr.png

Have a nice day!

Edited by Persanu
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Gronkh

Level: 4

De cat timp jucati pe server: 8 luni

De ce doriti sa intrati in Hitman: Pentru ca este o factiune respectata, linistita.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: Gronkh

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Hitman - 2 , Ballas - 3 , FBI - 2

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 0

Job curent: Detective

Varsta(reala): 18

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Gronkh s-a (re)nascut in orasul Los Santos, intr-o familie foarte fericita, dar din pacate tatal sau a fost torturat si tinut prizonier in ultimele 6 luni. Din dorinta de a se ascunde si in speranta de a prinde ocazia sa isi omoare una din persoanele care ii tortureaza tata-l hotaraste sa aplice hitman. Inainte de a reveni ( a se renaste ), a mai fost membru hitman si stie cum sta treaba, DAR si-a batut intr-un oarecare fel joc de sansa avut. Acum vrea sa dovedeasca ca impresia facuta despre el, a fost una gresita si nu a vrut sa isi bata joc chiar daca asa a reiesit. Speranta moare ultima, asadar aplica hitman.

Cate ore jucati pe zi: 6

Poza cu stats: http://i.imgur.com/MRI46.jpg

Edited by Gronkh
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Kaimacu

Level: 4

De cat timp jucati pe server: pe noul mod de cand s-a infintat si pe vechiul mod de 1 a si 4 luni

De ce doriti sa intrati in Hitman: Pentru ca imi doresc de mult sa intru in aceasta agentie

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: Sobo si Kaimacu

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Pe noul mod nu am fost in factiuni.

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 0/3

Job curent: Trucker

Varsta(reala): 17 ani

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Candva la spitalul din Las Venturas s-a innascut Kaimacu. Kaimacu a crescut incet incet si s-a hotarat sa devina camionagiu, acesta a scos bani frumosi din aceasta meserie, si-a facut cativa prieteni buni cu care mergea pe tir. Auzind de o organizatie secreta care se numea Agentia Hitman ce se ocupa cu uciderea persoanelor pentru bani, acesta a fost entuziasmat inca de la inceput, s-a informat, s-a uitat in ce constau testele pentru intrare in factiune, dar a observat liderur, era foarte bun in ceea ce facea si era foarte greu sa-l invingi la teste, dar are un avantaj pentru ca ii stie un punct sensibil prin care crede el ca va reusi sa treaca cu brio testele. Acum a vazut ca din nou agentia secreta Hitman este in cautare de agenti, s-a gandid sa aplice, asta a si facut si spera din toata inima ca v-a fi acceptat si ca va trece de teste.

Cate ore jucati pe zi: cam 4-6 ore.

Poza cu stats: C7Vmi.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Radu

Level: 4

De cat timp jucati pe server: 2010

De ce doriti sa intrati in Hitman: pentru a efectua contracte

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe:

Factiuni precedente si rank-ul detinut:

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora:

Job curent: none

Varsta(reala): 18

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Radu s-a nascut la periferia orasului San Fierro unde a incercat sa traiasca din putinul pe care il avea impreuna cu familia lui. In trecut au fost jefuiti de Grove St. Intr-o seara intunecoasa pe bulevardele Los Santosului 2 tipi dadeau tarcoale . Radu observand ca nu il lasau in pace a marit pasul si intr-un tarziu reusind sa scape s-a refugiat dupa un tufis. Linistea era profunda. Dintr-o data se auzi un foc de arma puternic care il lovi direct in umar. Acei barbati imbracati la costum bine aranjati il lega la ochi si il duse in ascunzatoarea lor. Dupa 2 saptamani de recuperare si antrenamente a devenit un asasin profesionist

Cate ore jucati pe zi: 8+

Poza cu stats: http://i.imgur.com/ot5fQ.png

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: LoveLess

Level: 4

De cat timp jucati pe server: 3 ani

De ce doriti sa intrati in Hitman: de ciuda..

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: -

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Grove rank 5, Hitman rank 4

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: -

Job curent: Trucker

Varsta(reala): 17

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):

LoVeLess s-a nascut in orasul LosSantos intr-o familie saraca.Tatal sau era mecanic,iar mama sa vanzatoare.La varsta de 5 ani si-a pierdut tatal zdrobit de o masina in timp ce incerca sa o repare.O vreme a fost suparat si nu vorbea cu nimeni.Vazand ca familiei ii merge greu ,a inceput sa lucreze la varsta de 7 ani.Si-a luat jobul de CarJacker unde a castigat destul de bine o vreme.Timpul trecea iar el era tot suparat din cauza pierderii tatalui sau. La varsta de 16 ani el se imprieteneste cu niste baietii din cartier care il invata sa parieze la cursele de cai.Castiga niste sume frumusele, pe care le imparte cu prietenii.Cu banii castigati el se inscrie la un event de deagle pe care il castiga si isi descopera talentul sau la precizia glontului. Prietenii vazandu-l i-au zis ca el este pregatit sa devina un un gangster de temut asa ca s-a dus la Directorul The_Game sa isi depuna Cv-ul, el trecand testele a stat aici foarte mult, a avut o mica cearta cu liderul si a intrat in ballas. Si-a dat seama ca cel mai potrivit gang pentru el este Grove si s-a intors , a mai stat ceva timp si a intrat in Hitman, unde era foarte aproape sa primeasca rank 5. Dupa aceea a fost dat afara din hitman ,deoarece s-a imbolnavit de o boala care dureaza 30 de zile si care nu te lasa sa iesi din spital. S-a facut bine si a aplicat din nou in Grove.S-a hotarat sa treaca de partea lui Vicentzo si a intrat in The Mafia unde i-a placut foarte mult. Intra din nou in Ballas pentru a ajuta niste vechi prieteni sa creasca factiunea , iar acum afla ca sunt deschise aplicatiile la Hitman si isi doreste foarte mult sa arate ca ca merita sa fie din nou un membru al acestei agentii asa ca se duce la directorul kidzeen si isi depune CV-ul.

Cate ore jucati pe zi: 24/24 (asta cu tot cu afk :)) , asa vreo 5-6 )

Poza cu stats: JSoS5.png

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Sedativ

Level: 4

De cat timp jucati pe server: De aproximativ un an cu pauze

De ce doriti sa intrati in Hitman: Este o factiune serioasa cu un lider capabil

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: Sedativ dupa primul wipe ,s3dativ inainte de ultimul wipe

Factiuni precedente si rank-ul detinut: inainte de ultimul wipe :Groove Street R.1 , Primarie R.5 , Triads R.2

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: -

Job curent: Trucker

Varsta(reala): 20

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Intr-un oras plin de pericole Los Santos sa nascut Sedativ un nou nascut gata pentru noi aventuri ,fiind tanar plin de viata a inceput sa lucreze cu transporturi de marfa insa cu multe hotii si multe crime sa decis sa aleaga o noua cale in viata ,aceea de a deveni un Hitman ,fiind in cautare de organizatia perfecta el decida sa aplice in aceea agentie.Cu multa rabdare el asteapta raspunsul Liderului un lider respectat de toti . Aceasta fiind prima misiune in viata lui si spera sa aduca multe beneficii si sa ajute agentia . !

Cate ore jucati pe zi: 9 - 12 [restu afk]

Poza cu stats:

View post on imgur.com
Edited by s3datu
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Defragus

Level: 4

De cat timp jucati pe server: De la penultimul wipe.

De ce doriti sa intrati in Hitman: Deoarece Hitman este o factiune serioasa in care disciplina si corectitudinea sunt pe primul loc.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: Defragus

Factiuni precedente si rank-ul detinut: inainte de ultimul wipe : NG(Rank 5),Smurd(Rank 5),DNB(Rank 3),PD(Rank 2),Scoala(Rank 2),FBI(Rank 2),Ballas(Rank 1),Hitman(3)

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: -

Job curent: Trucker

Varsta(reala): 15

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Defragus s-a nascut in orasul Los Santos.Traia impreuna cu familia lui la periferia orasului,intr-o casa modesta.Anii au trecut,parintii au imbatranit,casa parinteasca era din ce in ce mai neingrijita.Defragus a fost dat la scoala insa nu s-a putut bucura prea mult deoarece a inceput sa lucreze in curte,la diferiti vecini pentru a strange bani.Au trecut 10 ani,parinti lui erau bolnavi,acesta isi gaseste in timp diferite locuri de munca dar renunta rapid deoarece erau prost platite.Un an mai tarziu,doi oameni vazandu-l in curte,necajit,cu greutatile vietii care il apasau pe umeri,il intreaba daca are nevoie de ajutor.Mirat,se uita la cei doi barbati si le spune ca ar da orice numai sa isi poata ajuta parintii.Barbatii ii ofera un loc de munca bine platit insa va trebui sa faca niste lucruri oribile,sa omoare oameni.A fost de acord sa faca acest lucru.Barbatii l'au dus in ascunzatoarea lor unde avea sa afle ca nu este singurul recrutat.Toata viata a trebuit sa ascunda acest lucru fata de parinti,cel putin i-a putut ajuta isi traiasca batranetea in liniste.

Cate ore jucati pe zi: 4-5

Poza cu stats: toRKW.jpg

Edited by anaxor
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Fonz

Level:4

De cat timp jucati pe server: 2 ani si 2 luni

De ce doriti sa intrati in Hitman: Vreau sa arat cat de silent si tactic pot fi.Visul meu de cand joc pe acest server este sa fac parte din agentie

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: Fonz,Kidnapper,ExtazY

Factiuni precedente si rank-ul detinut: inainte de wipe: Triads(3),Grove(3),Grove(2),Bikers(1)

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: Nu am.

Job curent: Trucker

Varsta(reala):15

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Fonz s-a nascut in urma cu 15 ani in orasul Los Santos.Acesta de mic copil se uita la filme si seriale cu diversi lunetisti si felul acesta de a actiona.De mic copil a fost invatat ca pentru a ajunge ceva in viata trebuie sa muncesti.In cartierul unde traia acesta avea foarte multi prieteni si intodeauna se ajutau.Intr-o seara se jucau cu toti leapsa si unul dintre prieteni lui cazu de pe un pod.Acestia s-au dus repede la el sa vada daca mai traieste,dar acesta era mort.Avea un glont in cap,acesta era motivul pentru care picase.Fonz.,ridicand capul si uitandu`se in jur,cu lacrimi in ochi vede o masina neagra,cu un om cu par alb si ii retine numarul.Acesta a inceput sa caute prin tot orasul aceasta masina dar nimic.Trist ca nu gasea acea masina se indrepta spre casa,cand vede exact aceeasi masina parcata in fata casei lui.Nu stia ce sa faca.S-a ascuns pana cand acest om dubios a plecat din casa lui.Rapid,intra in casa si isi gaseste parinti morti,iar pe un perete scria "tu esti urmatorul".Fonz. si-a dat seama ca nu era vorba despre un simplu criminal si a inceput sa investigheze.Afland dupa un timp indelungat in care s-a ferit de moarte ca exista un loc in apropierea Los Santos-ului unde ar putea gasi masina."zis si facut".Acolo era masina si omul acela.Neinfricat s-a dus la el si l-a intrebat de ce i-a omorat parinti si prietenul.Acesta i-a raspuns: "Ucid pentru bani!".Atunci si-a dat seama,era un hitman,un membru al agentiei pe care acesta a vazut-o doar in filme.Fonz. a inceput sa spuna lucruri pe care doar agenti le stiau si atunci acel agent si-a dat seaama ca locul lui este in agentie.Agentul pe nume D3V1L a inceput sa il invete sa manuiasca armele si la varsta de 15 ani a aplicat si el un CV,iar in acest moment astteapta decizia liderului kidzeen.

Cate ore jucati pe zi: 7-8

Poza cu stats: http://i.imgur.com/uQLVJ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Tudose

Level: 4

De cat timp jucati pe server: 9 luni

De ce doriti sa intrati in Hitman: Toti prietenii vor sa vina in HA si in plus de mult timp imi doresc sa mai incerc ceva nou.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: Eminem/Tudose

Factiuni precedente si rank-ul detinut: inainte de wipe: mafia-5 ; fbi-2 ; dnb-2

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 0

Job curent: Trucker

Varsta(reala): 14

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Tudose s-a nascut in Los Santos intr`o familie care era formata din mama sa, tatal sau si cei doi frati mai mari. La varsta de 10 ani Tudose a dorit sa mearga si el la scoala ca restul copiilor, dar parintii nu l`au lasat din cauza neajunsurilor materiale, astfel Tudose a crescut impreuna cu familia sa numa din salariul tatalui pana la varsta de 15ani. La acea varsta i`a fost oferit un loc de munca pe care l`a acceptat imediat pentru a`si putea ajuta familia cu tot ce ii sta in putinta.Nu s`a vaitat la nimeni ca ii este greu pentru ca stia ca nu are incotro, dar la varsta de 18ani a primit o veste tragica, cum ca tatal sau a fost ucis la locul de munca de catre o mafie ce purta numele de "The Triads". Din acel moment a jurat ca va cauta o cale prin care sa se poata razbuna. Mergand trist si suparat pe strada observa in fata lui un casino ce se numea "The Four Dragons". Intra in aceasta si se aseaza la masa dupa care vine un domn inalt care il intreaba care este motivul starii lui. Dupa o scurta descriere acest domn inalt isi da imediat seama despre cine este vorba. Dupa o scurta conversatie ii acorda sansa de i se alatura mafiei "The Mafia" pentru a-si putea razbuna tatal. La scurt timp dupa alaturarea sa in acesta mafie intra in puscarie pentru o crima asupra unui membru din mafia ce-i asasinase tatal. La varsta de 25ani este eliberat pentru buna purtare si munca in folosul comunitatii. Acesta dorind inca sa se razbune, dar fara sa mai ajunga dupa gratii se duce in Agentia Hitman pentru a ajunge un silent assassin.

Cate ore jucati pe zi: 4-8

Poza cu stats: http://imgur.com/fLRq5

Edited by Tudose_Ro
Link to comment
Share on other sites

2hp2979.png

Nume in joc: eNNduRo.

Level: 4

De cat timp jucati pe server: De la wipe, si inainte de wipe cu 4-5 luni

De ce doriti sa intrati in Hitman: Consider ca sunt potrivit pentru a fi un membru hitman deoarece imi place sa lucrez "silent" si sa nu las urme dupa mine. Imi place ca aceasta este o factiune foarte importanta a serverului care necesita profesionalism, corectitudine si multa atentie. Vreau sa imi fac noi prieteni, alaturi de ei sa rezolv contracte. Mi se pare foarte intersante activitatile celor din Hitman, si totodata imi place adrenalina din aceasta factiune. Consider ca am toate calitatile necesare si vreau sa indeplinesc dorintele celor care vor sa se razbune prin intermediul unui asasin platit.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: eNNduRo

Factiuni precedente si rank-ul detinut: S-a dat WIPE

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 0 warn-uri

Job curent: Trucker, dar odata ce voi intra in Hitman, voi lua jobul Detectiv.

Varsta(reala): 16 ani

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): eNNduRo. s-a nascut in orasul Los Santos, intr-o familie nici prea bogata dar nici saraca. Inca de mic, acesta si-ar fi dorit sa fie independent, dar la varsta de 18 ani a avut un soc: tatal sau a fost ucis de un asasin platit. Nu i-a venit sa creada de ceea ce se intamplase; dar, a renuntat la toate studiile datorita dorintei sale de a-si razbuna tatal. S-a hotarat sa plece de acasa si sa devina un asasin platit deoarece pofta de a ucide era foarte mare. Zis si facut, acesta si-a depus CV-ul unei agentii de asasini platiti profesionista unde acesta urmeaza sa-si faca datoria pana la ultimimi pasi ai sai.

Cate ore jucati pe zi: In jur de 8 ore

Poza cu stats:

View post on imgur.com
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...