Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Ganditza

intrebare

Recommended Posts

e posibil sa-ti activeze altcineva store?

mi-a aparut pt cateva secunde store activat cu injuratura la titulara si as vrea sa stiu cum e posibil ( putin probabil sa fie bug, odata ce erau cuvinte obscene)

mda , se pare ca cel care se tine de "glume" e papa_bk............ no comment :|

Link to comment
Share on other sites

e posibil sa-ti activeze altcineva store?

mi-a aparut pt cateva secunde store activat cu injuratura la titulara si as vrea sa stiu cum e posibil ( putin probabil sa fie bug, odata ce erau cuvinte obscene)

mda , se pare ca cel care se tine de "glume" e papa_bk............ no comment :|

Da ,a intrat papa in pc la tine, ti-a pus ceva in store..si a pus titlu cu limbaj obscen..Asta e scenariu,nu? Numai tu iti poti activa store .. n-are cum sa se conectez doi pe acelas caracter o data..:)

Link to comment
Share on other sites

e posibil sa-ti activeze altcineva store?

mi-a aparut pt cateva secunde store activat cu injuratura la titulara si as vrea sa stiu cum e posibil ( putin probabil sa fie bug, odata ce erau cuvinte obscene)

mda , se pare ca cel care se tine de "glume" e papa_bk............ no comment :|

te rog sa aduci dovezi cum ca,eu as fi facut asta....sincer acum chiar imi vine sa te bag si sa te scot.....de undeva....sau asa va place sa vb voi?mult si prost?

Link to comment
Share on other sites

e posibil sa-ti activeze altcineva store?

mi-a aparut pt cateva secunde store activat cu injuratura la titulara si as vrea sa stiu cum e posibil ( putin probabil sa fie bug, odata ce erau cuvinte obscene)

mda , se pare ca cel care se tine de "glume" e papa_bk............ no comment :|

cum?

a pus doar o intrebare:)

ce dreaq aveti de ati luat foc?

pentru tine e reply,nici acum nu vezi?

Link to comment
Share on other sites

pt asta te-am acuzat pe tine papa_bk

http://imageshack.us/photo/my-images/4/screen050916090000.jpg/ ( a aparut imediat ce am postat la informatii) si nu e singura,

daca am fost am2 tinta unor glume proaste nu stiu ce sa zic.....

Link to comment
Share on other sites

e posibil sa-ti activeze altcineva store?

mi-a aparut pt cateva secunde store activat cu injuratura la titulara si as vrea sa stiu cum e posibil ( putin probabil sa fie bug, odata ce erau cuvinte obscene)

mda , se pare ca cel care se tine de "glume" e papa_bk............ no comment :|

Da ,a intrat papa in pc la tine, ti-a pus ceva in store..si a pus titlu cu limbaj obscen..Asta e scenariu,nu? Numai tu iti poti activa store .. n-are cum sa se conectez doi pe acelas caracter o data..:)

ai vazut ca se poate atotstiutoare-o:))

iti place +1

Link to comment
Share on other sites

pt asta te-am acuzat pe tine papa_bk

http://imageshack.us/photo/my-images/4/screen050916090000.jpg/ ( a aparut imediat ce am postat la informatii) si nu e singura,

daca am fost am2 tinta unor glume proaste nu stiu ce sa zic.....

era totul mai usor daca puneai printul de la inceput ca sa stie lumea la ce te referi(ai zis ca eu ti-am deschis store cu jigniri la adresa ta in poza nu vad)

poate daca formulai altfel acest new topic ;)

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze ca postez aicea dar nu vroiam sa deschid alt topic.

Este cineva care s-a plictisit de joc si este dispus sa lase si pe altcineva sa joace pe contul sau? eu vreau sa joc doar ocazional.

(Pt detalii pm)

Link to comment
Share on other sites

Guest fu210gura

voi scoateti hackuri de pe zi pe zi ..asta de unde dracu a mai aparut? :)) ..e interesant ...:))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...