Jump to content
lego_kid

Aplicatii DNB

Recommended Posts

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : Blu3red

-Sex (masculin/feminin): Masculin.

-Varsta (in joc): 21

-Factiuni precedente: NG/Triads/Mafia/PD si LSV .

-De ce ati parasit ultima factiune ?: Pentru a intra in acest gang .

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ?: Membrul luni in Triads .

-Cat timp dedicati jocului ? 3-4 ore .

-De ce doriti acest job? Gang unit , playeri activi !

-Care este level-ul caracterului dvs? 27

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:

Blu3red s-a nascut la periferia orasului San Fierro parintii acestuia erau gangsteri cunoscuti ... tatal sau facea parte din The Triads iar bunicul sau din Da Nang Boys. .. Blu3red a stat in casa parintilor pana la varsta de 16 ani cand a fost nevoit sa plece pe strazi din cauza problemelor pe care acestia le aveau ... Se gandea mereu cum sa faca bani .. ca sa nu moara de foame . Anii au trecut iar Blu3red traia numai din ce fura .. Intr-o zi in timp ce se afla pe strazile din Los Santos alaturi de tovarasii lui .. Blu3red afla ca niste persoane i-au ucis parintii ... iar mai tarziu avea sa afle ca cei care le facuse rau parintilor sai erau membrii Ballas . Ramas cu imaginea parintilor in gand .. Blu3red l-a intalnit pe Inger, liderul Da nang Boys , care ia promis lui Blu3red ca-i va gasi pe cei care le-au facut rau parintilor lui ...

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 17 .

-Sexul: Masculin.

-Orasul in care locuiti (in realitate): Buzau .

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: N/A

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) : Lester

-Sex (masculin/feminin): M

-Varsta (in joc): 16

-Factiuni precedente: Triads,SFR,DNB,LSV,NG

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Am dorit sa intru in DNB deoarece s-a bagat un nou lider care va face ceva din acest gang.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Nu

-Cat timp dedicati jocului ?: 5-6 ore

-De ce doriti acest job?: Este o factiune cu un leader foarte serios si am cativa prieteni.

-Care este level-ul caracterului dvs?: 15

-Biografie (a caracterului): Lester s-a nascut intr-un orasel mic numit Los Santos. Parintii acestuia erau gangsteri cunoscuti ... tatal sau facea parte din The Triads iar bunicul sau din /Da Nang Boys. .. Lester a stat in casa parintilor pana la varsta de 16 ani cand a fost nevoit sa plece pe strazi din cauza problemelor pe care acestia le aveau ... Se gandea mereu cum sa faca bani .. ca sa nu moara de foame . Anii au trecut iar Lester traia numai din ce fura .. Intr-o zi in timp ce se afla pe strazile din Los Santos alaturi de tovarasii lui .. Lester afla ca niste persoane i-au ucis parintii ... iar mai tarziu avea sa afle ca cei care le facuse rau parintilor sai erau membrii Ballas . Ramas cu imaginea parintilor in gand .. Lester l-a intalnit pe Inger, liderul Da nang Boys , care ia promis lui Lester ca-i va gasi pe cei care le-au facut rau parintilor lui ...

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 16

-Sexul: M

-Orasul in care locuiti (in realitate): Rm. Valcea

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu.

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) : kRaYNEEEEEEE

-Sex (masculin/feminin): M

-Varsta (in joc): 19

-Factiuni precedente: BALLAS NG SCOALA DNB

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Pentru a intra in DnB

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : -

-Cat timp dedicati jocului ? 6-7 ore

-De ce doriti acest job? Sa bat dusmanii si sa fiu sigur ca alinata este puternica

-Care este level-ul caracterului dvs? 9

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:

kRaYNEEEEEE s-a nascut la inceputul aniilor 1997.El a parasit familia cu mama lui si sau mutat in orasul Las Venturas in chirie deoarece tatal lui era un mare alcolist. Acolo s-a angajat ca barman intr-un club.Dupa o scurta vreme a ajuns cel mai mare barman din orasul Las Venturas.La scurt timp dupa ce a devenit cel mai bun barman ii venea ziua lui krayneeeee ,iar mama lui ia pregatit o surpriza de neuitat,i-a cumparat o masina de ziua lui ,chiar daca treceau prin momente foarte dificile impreuna.Pe langa ca e cel mai bun barman din oras ,krayneeeee nu s-a saturat sa munceasca pentru un ban in plus si isi mai cauta inca un job,a stat ce s-a gandit si s-a hotarat sa-si trimita CV-ul asteptand un raspuns cu nerabdare.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 19

-Sexul: M

-Orasul in care locuiti (in realitate): Galati

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : Scarface

-Sex (masculin/feminin): Masculin

-Varsta (in joc): 20 ani

-Factiuni precedente: Triads, LSV, FBI

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Vruiam sa ma alaturi la DNB.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Nu

-Cat timp dedicati jocului ? Intre 5-7 ore pe zii sau mai bine.

-De ce doriti acest job? Am fost de multe ori in dnb si mi-a placut mult.

-Care este level-ul caracterului dvs? 11

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Scarface s-a nascut in orasul Los Santos , el a crescut alaturi de parinti pana la varsta de 17 ani . Avea prieteni din 3 orase diferite si se intalnea mereu cu ei sa bea , sa fumeze , sa se bata , era usor influentabil asa ca anturajul l-a schimbat . Intr-o zi unul dintre prietenii lui statea pe o banca in apropierea aeroportului Las Venturas

si a vazut un membru DNB cum se ascundea , a venit si Scarface iar acesta ii arata acea persoana cum se ascunde de cineva , ei se uitau fara sa para suspiciosi .. si deodata venii o masina de culoare mov , au coborat 4 tipi cu bentite mov iar cei 2 care se uitau la toata scena au vazut cum cei 4 tipi au omorat acel membru DNB deoarece era o rivalitate imensa intre ei iar acel membru DNB ramasese pe cont propriu pe teritoriul Ballas . Intr`o zi Scarface se apuca de munca incercand sa uite cele vazute , iar un prieten l-a indemnat la jaful de masini .. a vazut ca se descurca excelent dar nu-i prea parea bine ca face asta . Prietenul sau intrase in acel gang iar el ramasese cu munca .. acum e mai mare si vrea sa intre alaturi de prietenul sau in DNB pentru a fi cu o familie pentru ca cei de acasa sunt deja o tinta mult prea usoara si nu mai poate locui impreuna cu ei , e pregatit sa isi lase familia si sa faca un pact cu cei din DNB si sa intre aici .

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 20 ani

-Sexul: Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Fagaras

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt un baiat de treaba, si imi place mult munca in equipa.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : _QuaTro_

-Sex (masculin/feminin): Masculin

-Varsta (in joc): 31

-Factiuni precedente: Dupa wipe : Ballas,Biroul Federal de Investigatii,Hitman(teste)

-De ce ati parasit ultima factiune ? : FBI pentru a intra in Hitman,iar Hitman(teste) a trebuit sa plec din localitate si nu am mai trecut testele ..

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : FBI rank 5 inainte de wipe.

-Cat timp dedicati jocului ? Peste 5 ore.

-De ce doriti acest job? Pentru ca este o factiune cu membri capabili si vreau sa ajut la intarirea acesteia.

-Care este level-ul caracterului dvs? 14

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: _QuaTro_ s-a nascut in toamna anului 1981 intr-un spital din orasul Los Santos.Parintii lui _QuaTro_ erau foarte bogati,tatal lui fiind Director la Biroul Federal de Investigatii in anii 1969-1988,iar mama sa fiind doctor la spitalul II din Los Santos. Lui _QuaTro_ nu i-a lipsit nimic si a avut o viata foarte usoara,a copilarit alaturi de parintii sai,la varsta de 7 ani a fost dat la Scoala Generala numarul 8,cu clasele I-VIII din Los Santos,acesta era un copil model si avea rezultate foarte bune la invatatura.Dupa ce a terminat scoala generala a urmat Liceul din acelasi oras,dar _QuaTro_ a inceput sa aiba un anturaj,s-a apucat de droguri.Parintii sai au aflat prin clasa a XII-a ca fiul lor consuma aceste substante si au incercat sa-l aduca pe drumul cel bun.Tatal sau s-a imbolnavit din cauza supararii pentru ca fiul lui consuma droguri,iar dupa scurt timp murise.Dupa inmormantare,_QuaTro_ a stat si s-a gandit foarte bine ce v-a face cu cariera sa,asa ca incearca sa scape de aceste vicii si sa urmeze o Facultate buna din oras,indrumat si de mama sa.Dupa terminarea facultatii,_QuaTro_ s-a gandit sa se alature Biroului Federal de Investigatii,unde a fost tatal sau Director pentru a opri traficul de droguri care i-a distrus si lui viata si a dus la pierderea tatalui sau. Dupa o lunga cariera in aceasta Organizatie, _QuaTro_ nu mai are platit ca inainte,salariul lui a scazut,asa ca el decide sa-si depuna demisia si sa mearga intr-o Agentie de asasini platiti,dar din cauza unor probleme el nu a putut continua,asa ca a dorit sa intre intr-un gang renumit din Las Venturas.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 16 peste 12 zile.

-Sexul: Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Piatra Neamt

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs : Las la aprecierea voastra.

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) : Quincey

-Sex (masculin/feminin): Masculin

-Varsta (in joc): 17

-Factiuni precedente: Bikers(3) HITMAN(3) Lsv (2)

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Am fost cam inactiv o peroada , si am zis sa las locul meu altcuiva

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Nu

-Cat timp dedicati jocului ? Peste 5 ore.

-De ce doriti acest job? Este o factiune unita

-Care este level-ul caracterului dvs? 13

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Quincey s-a nascut intr-un cartier rau famat al orasului Los Santos, nu si-a cunoscut niciodata tatal, fapt ceea ce l-a marcat in copilarie. Crescut doar de mama si de sora mai mare, fiind singurul "barbat" din familie, de mic copil a simtit nevoia de a face ceva pentru familia sa. Bine crescut si cu o educatie destul de buna, ceilalti din cartier il detestau pentru faptul ca avea ambitia de a face ceva cu viata lui. Fiind la o varsta foarte frageda si cu toate ca nereusitele vietii pana acum, nu l-au doborat, a clacat. Putem totusi spune ca este omenesc, atitudinea sa ( acum pesimista ) si anturajul l-au obligat sa se apuce de ilegalitati ( intr-un fel ... si cu voia sa ) deoarece intotdeauna a stiut ca tatal lui a fost un om "mare" in cartier, singurul lucru pe care il stia despre el. Fiind nevoit sa se mute din orasul Los Santos, acesta s-a mutat in orasul San Fiero.Setea de sange si razbunare crunta il face pe acesta sa se intoarca in Los Santos si sa incerce a se alatura celor din Da Nang Boys

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 17.

-Sexul: Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Valcea

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs :N/A

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) :Cobra1

-Sex (masculin/feminin):masculin

-Varsta (in joc):16

-Factiuni precedente:Triade DNB USTS Smurd

-De ce ati parasit ultima factiune ? :Am luat ban pt deranjare eventda sa spus over si am plecat si in vacanta

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :Rank4 Triade

-Cat timp dedicati jocului ?5-6 ore

-De ce doriti acest job?Deoarece esteo factiune buna si cu un lider capabil

-Care este level-ul caracterului dvs?23

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Cobra1 s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie mai saraca si cu 3 fratii el fiind cel mic frati lui faceau parte din DNB vindea droguri arme iontr-o zi au venit cei din San Fiero Rifa si iau omorat pe fratii lui chiar in fata lui.Peste 2 saptamani venind dela scoala si-a vazut parinti morti si casa ardea el a ramas pe drumuri a reparat masini sa faca niste bani pentru asi lua o casa sa aiba unde dormi.A crescut si la varsta de 18 ani sa gandit sa se alature celor din DNB pentru ai putea razbuna pe fratii sai omorandui pe cei din San Fiero Rifa si acu asteapta cu nerabdare raspunsu liderului care spera sa fie DA.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:17

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Resita

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Le vei vedea in game.

Link to comment
Share on other sites

Acceptati pentru teste-->Quincey;_QuaTro_

Respins-->Cobra1(Nu te-am mai vazut activand prin joc,daca iti doresti sa intrii aici revii peste cateva zile cu o aplicatie si cu activitatea pusa la punct)

Respins-->Scarface(In acest moment nu cred ca esti apt pentru aceasta factiune)

Respins-->kRaYNEEEEEEE(Level 9 si ai fost deja in 3-4 factiuni.Nu te-am vazut pe server,sa te remarci cu ceva anume.La fel,daca doresti sa intrii aici revii peste cateva zile cu o aplicatie si cu activitatea pusa la punct)

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) :stook

-Sex (masculin/feminin):m

-Varsta (in joc):11

-Factiuni precedente:Medic , Mecanic si consilier

-De ce ati parasit ultima factiune ? :ca mam plictisit

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :nu

-Cat timp dedicati jocului ?aporape non stop

-De ce doriti acest job?ca mam saturat

-Care este level-ul caracterului dvs?9

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:Ma numesc stook sunt din ls am lvl 9 imi plac mafiile ,gangurile si cam atat

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:14

-Sexul:m

-Orasul in care locuiti (in realitate):Mioveni

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:nu am

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : Boshcota

-Sex (masculin/feminin): M

-Varsta (in joc): 19

-Factiuni precedente: Consilier

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Am vrut sa ma bag in treburile ilegale ale strazii .

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : -

-Cat timp dedicati jocului ? Dimineata 3ore, dupa-amiaza intre orele 13 - 17

-De ce doriti acest job?: Doresc sa ma alatur gang'ului pentru afaceri murdare.

-Care este level-ul caracterului dvs? 6

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:

Boshcota sa nascut in Los Santos intr-o vara . El avea o familie nu prea fericita . Tatal sau a lucrat prima data ca Taximetrist , vazand ca nu prea iese banu' s-a hotarat sa schimbe locul de munca . Acesta sa angajat ca si Trucker . Mama sa lucra la Burger Shot . Intr-o zi cand a ajuns acasa , mama sa i-a zis ca tatal sau a plecat intr-o cursa foarte lunga.

Dupa cateva zile a aflat , ca tatal sau a fost omorat in cursa de catre un gang pe nume Ballas deoarce acesta a fost jefuit de cei din gang-ul Ballas . Cand a auzit , Boshcota aceasta veste a fost foarte socat si o furie dorinta de a'si rasbuna tatal a aparut in sufletul lui . Acesta le cere ajutorul celor din Grove Street pentru a se razbuna si doreste sa ramana uniti. Boshcota spera sa-l primeasca cu incredere in gang.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 19

-Sexul: M

-Orasul in care locuiti (in realitate): Ramnicu Sarat

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

-Nume (in joc) : Michael ( o sa il schimb in HardTech)

-Sex (masculin/feminin): masculin

-Varsta (in joc): 16

-Factiuni precedente: BALLAS - RANK 3 RAPANOON

-De ce ati parasit ultima factiune ? : sa incerc cv nou !

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : rank 3 ballas rapanoN

-Cat timp dedicati jocului ?: cateva ore

-De ce doriti acest job?: sa ajut factiunea , sa imi fac preteni etc !

-Care este level-ul caracterului dvs?: 16

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Michael s-a nascut in orasul Los santos , la spitalul din acest oras. La varsta de 10 ani , tatal lui l-a abandonat , crescand doar cu mama sa ,

care din salariul ei intretinea pe amandoi. Fiindca mama lui era ocupata mereu , el a crescut printre gangsteri , mafioti crime si mult sange.

La varsta de 14 ani a fost obligat de prietenii lui sa impuste un talhar , iar acesta a facut-o. Fiindca incepuse sa devina dur pe la varsta de 15 ani,

prietenii i-au pus porecla Hades (iad). Mama lui a aflat ca nu s-a mai tinut de scoala si s-a mutat cu aceasta in orasul Las Venturas. Acolo Hades vruia

sa afle unde e tatal sau , si dc l-a lasat pe drumuri. Dupa mai multe cercetari , a descoperit ca cei din The Mafia l-au omorat pe acesta , fiindca nu

si-a platit o suma de bani datorata mafiei. Acesta si-a continuat studiile( liceul si apoi facultatea). Mama lui a suferit un accident cand a vrut sa

se intoarca in Los Santos , cei din Ballas au dat peste ea cu masina, si ea si-a rupt piciorul si o coasta , nemaiputand sa mearga la serviciul ei.

Acesta i-a jurat mamei ei ca se va razbuna , si Michael a inceput sa munceasca , strangand o suma de bani , din care isi intretine familia. Acum vrea

sa isi rezolve conturile si cu cei din Ballas si The Mafia , intrand in Da Nang Boys , un gang cunoscut pentru puterea sa.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 16

-Sexul: Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Rosiori de Vede

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: sper sa fiu acceptat !

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : Alexus

-Sex (masculin/feminin): Masculin

-Varsta (in joc): 14

-Factiuni precedente: SMURD, Triads, NG, DNB, PD, Bikers, FBI.

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Nu este de mine partea legii.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : DNB rank 5, 2 ori membrul lunii

-Cat timp dedicati jocului? : 6+

-De ce doriti acest job? : Pentru ca este singurul loc unde m-am simtit cel mai bine si vreau sa ridic DNB-ul pe locul 1 asa cum a fost odata.

-Care este level-ul caracterului dvs? : 28

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Alexus s-a nascut in orasul Los Santos. Acolo a copilarit intr-un cartier cu oameni buni, cu care puteai sa te intelegi. Pana intr-o zi, cand au venit niste gangsteri si i'au luat ca prizonieri pe cei din cartier,Alexus a fost singurul care a scapat. De atunci, el traia pe strazi si s-a hotarat sa mearga in Las Venturas, cu gandul la gagici :)) . El tot se gandea ca nu mai e nimic de facut, pana cand a venit o masina plina cu mafioti si la volan liderul Inger care i'a dat o mana de ajutor. De atunci el a invatat in renumitul gang Da Nang Boys cum sa se bata si cum sa traga cu armele, si i'a povestit liderului ce s-a intamplat in cartierul lui, si cum a aflat, au si plecat in Los Santos sa ii omoare pe ticalosi.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 14

-Sexul: Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Baia Mare

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

# postez de pe contul lui sormea , nu stiu ce are contul meu..

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) : WRDv8

-Sex (masculin/feminin): Masculin

-Varsta (in joc): 20

-Factiuni precedente: Politicienii , The Mafia

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Am fost demis din cauza unor neintelegeri. Am suferit de corectitudine si nu mi-au placut anumiti baieti care si-au ars-o dubios.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Nu

-Cat timp dedicati jocului? : peste 5 ore , in general stau cat am timp liber

-De ce doriti acest job? : Am inteles ca sunt playeri foarte buni , un lider pe masura si chiar imi doresc sa incerc si bine inteles sa ajut la ridicarea factiunii.

-Care este level-ul caracterului dvs? : 11

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:Antonio Capi WerdeTatal lui WeRDe a de?inut diverse func?ii la Politiceni între 1932 ?i 1975, fiind pre?edinte general în perioada 1958 - 1971. A jucat un rol important în dezvoltarea acestei confedera?ii , care în timpul pre?edin?iei sale, a devenit cea mai mare uniune din Los Santos, ajungând la peste 1,5 milioane de membri.

A fost condamnat pentru mit? ?i fraud? în 1964, arestat în 1967 ?i condamnat la 13 ani de închisoare. Cu toate acestea nu a demisionat din func?ia de pre?edinte al Politicienilor decât în 1971. Demisia sa a f?cut parte dintr-o în?elegere cu pre?edintele celor 3 orase Los Santos ,Las Ventura , San Fierro , în?elegere prin care Antonio Capi Werde era scutit de pedeapsa cu închisoarea. Antonio a fost v?zut pentru ultima dat? în iulie 1975 la un restaurant din suburbiile Los Santos numit 10 bottles.

WeRDe s-a n?scut în or??elul Mulholand din statul Los Santos, p?rin?ii s?i fiind imigran?i de origine german?. Tat?l s?u, ce lucrase la primarie si dupa aceea facuse parte din Mafie, moare în 1979, pe când WRD nu avea decât ?apte ani.

În 1984 familia se mut? la Las Ventura, unde WRD va r?mâne tot restul vie?ii. La 14 ani p?r?se?te ?coala, fiind nevoit s? accepte o slujb? pentru a-?i putea între?ine familia.

Înc? de tân?r, WRD se angajeaz? în activitatea sindical? dovedind reale aptitudini în acest domeniu în contextul în care muncitorii erau foarte nemul?umi?i de salarii ?i de condi?iile de munc?. În 1989 se înscrie la Politicieni , dupa o perioada de activite in Primarie , ajunge Jurist dupa care se hotarasete sa plece pe urmele tatalui.

În 1993 se c?s?tore?te cu Josephine Maya ?i duce o via?? modest? în Las Ventura. Dupa ce a plecat din Primarie in anul 1999 se desparte de sotie , fiindca aceasta nu era de accord ca el sa intre in Mafie si sa-si urmeze Tatal. In aceasta perioada in Mafia se schimba multe si dupa un conflict cu anumiti playeri , a fost demis degeaba!

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 22

-Sexul: Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Bucuresti

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu am vreo mentiune speciala . Doar ca vreau sa-mi repar unele greseli!

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc): Se7eN

-Sex (masculin/feminin): Masculin

-Varsta (in joc): 16

-Factiuni precedente: Ballas - Rank 3, UST - Rank 3, NG - Rank 4, DNB - Rank 1.

-De ce ati parasit ultima factiune?: Am avut probleme cu PC-u si nu mi-a mers jocul...

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ?: Nu

-Cat timp dedicati jocului?: 2-3 ore pe zi....

-De ce doriti acest job?: Am cativa prieteni in DNB si imi este dor de un gang adevarat.

-Care este level-ul caracterului dvs?: Level 29

-Biografie: Se7eN, un copil ambitios cu o viata destul de buna, in ciuda faptului ca mama lui a decedat, s-a nascut in 1996. Tatal sau era Hot de Masini. Visul lui Se7eN nu era de a fi hot de masini ca tatal sau, el a vrut sa devina un pilot de curse si in acelasi timp un bun mecanic auto. De mic copil Se7eN conducea masina tatalui sau pe drumuri rurale. La inceput tatal sau il tinea in brate dar cand Se7eN a mai crescut destul incat sa ajunga si la pedale el a putut conduce singur. Visul lui Se7eN era tot mai aproape de a deveni realitate, lui i s-a propus sa vina la scoala de mecanici auto din Los Santos. Dupa ce Se7eN a implinit 18 ani el a dat pentru permis si a inceput prima lui aventura in arta sofatului. El a devenit cel mai bun pilot din orasul sau intr-un timp foarte scurt. Dupa ceva timp liderul Panther i-a oferit lui Se7eN i s-a oferit sansa de a intra in UST. Se7eN a devenit cu timpul un membru fidel UST, dar lui inca nu-i trecuse dorul de Ballas. Intr-un timp el a inceput din nou sa omoare rivalii gangului ballas, obisnuia sa treaca prin Area 51 si de multe ori cand liderul avea nevoie de el nu putea sa vina deoarece era inchis la sectia de politie. Dupa ce liderul i-a scazut din salariu lui Se7eN, s-a gandit ca e mai bine pentru el sa intre inapoi in gangul Ballas. Se7eN nu se simtea la fel de bine ca pe timpuri deoarece majoritatea colegilor lui parasise vestitul gang. Dupa putin timp Se7eN deja se plictisise mai ales ca nu avea un lider. Era aproape singurul care mai iesea din casa sa se lupte cu rivalii. Cand s-a ales liderul gangului Se7eN s-a gandit ca e mai bine sa iasa, chiar daca liderul era unu de treaba si adusese multi membrii dupa el. Acum dupa ce a iesit din Ballas, Se7eN s-a gandit sa revina inapoi in UST si sa nu mai faca aceeasi greseala ca in trecut. Dupa putin timp de activitate, Se7eN a fost invitat sa intre in Armata. El a stat acolo destul de mult timp sub conducerea celor doi buni lideri Ionut si TheOne. Se7eN ajunsese un membru vechi al armatei, el fiind rank 4. In urma unor probleme medicale Se7eN nu a mai putut sa-si continuie meseria si a fost demis. Dupa 3 saptamani Se7eN si-a depus dosarul din nou la Armata , iar lui i s-a oferit o noua sansa de catre cei doi lideri TheOne si Ares. Se7eN nu era asa strans legat de Armata cum a fost pe timpuri, iar intr-o zi unul din cei mai buni prieteni ai lui, GangXplor3 a primit functia de lider la gangul DNB. Se7eN auzind acestea, s-a gandit sa demisioneze din Armata si sa se duca alaturi de bunul sau prieten sa se dueleze impreuna cu rivalii. Problemele medicale ale lui Se7eN au revenit in scurt timp iar acesta nu si-a putut continua viata de gangster. Dupa ce in gang s-au schimbat multe lucruri de la ultima aparitie a lui Se7eN, el s-a gandit sa se alature din nou celor din DNB sub conducerea liderului Inger.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 16

-Sexul: Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Bacau

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Competitiv, fac ce imi propun, imi sustin prietenii.

Link to comment
Share on other sites

Acceptati pentru teste --> Se7en;Alexus;Michael;WRDv8(Iti ofer o singura sansa,profita de ea)

Respinsi -->Boshcota(Nu ai experienta necesara);Stook(E nesimtire ce ai facut tu.Ai aplicat la 4-5 factiuni daca nu ma insel)

Da Nang Boys nu mai recruteaza!

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) : PlaY4FuN

-Sex (masculin/feminin):masculin

-Varsta (in joc):18

-Factiuni precedente:PD,NG,F.B.I,DnB,...

-De ce ati parasit ultima factiune ? :Am avut o perioada de inactivitate.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :-

-Cat timp dedicati jocului ?3-4h

-De ce doriti acest job?: Imi place viata de gangster

-Care este level-ul caracterului dvs?13

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: PlaY4FuN s-a nascut intr-un orasel mic numit Los Santos. Parintii acestuia erau gangsteri cunoscuti ... tatal sau facea parte din The Triads iar bunicul sau din Da Nang Boys. ..PlaY4FuN a stat in casa parintilor pana la varsta de 16 ani cand a fost nevoit sa plece pe strazi din cauza problemelor pe care acestia le aveau ... Se gandea mereu cum sa faca bani .. ca sa nu moara de foame . Anii au trecut iar PlaY4FuN traia numai din ce fura .. Intr-o zi in timp ce se afla pe strazile din Los Santos alaturi de tovarasii lui .. PlaY4FuN afla ca niste persoane i-au ucis parintii ... iar mai tarziu avea sa afle ca cei care le facuse rau parintilor sai erau membrii Ballas . Ramas cu imaginea parintilor in gand .. PlaY4FuN l-a intalnit pe Inger, liderul Da nang Boys , care ia promis lui PlaY4FuN ca-i va gasi pe cei care le-au facut rau parintilor lui ...

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:18

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Bacau

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : EvidenT.

-Sex (masculin/feminin): M

-Varsta (in joc): 16

-Factiuni precedente: Consilieri, Medici, Instructors, Bikers

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Putini playeri, plictiseala

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : -

-Cat timp dedicati jocului ? 5 - 6

-De ce doriti acest job?: Doresc sa ma alatur gang'ului ca sa fac prieteni, sa ma lupt. Mai pe scurt : Imi place viata de gangster!

-Care este level-ul caracterului dvs? 6

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:

EvidenT sa nascut in Los Santos intr-o vara . El avea o familie nu prea fericita . Tatal sau a lucrat prima data ca Taximetrist , vazand ca nu prea iese banu' s-a hotarat sa schimbe locul de munca . Acesta sa angajat ca si Trucker . Mama sa lucra la Burger Shot . Intr-o zi cand a ajuns acasa , mama sa i-a zis ca tatal sau a plecat intr-o cursa foarte lunga.

Dupa cateva zile a aflat , ca tatal sau a fost omorat in cursa de catre un gang pe nume Ballas deoarce acesta a fost jefuit de cei din gang-ul Ballas . Cand a auzit , Evident aceasta veste a fost foarte socat si o furie dorinta de a'si rasbuna tatal a aparut in sufletul lui . Acesta le cere ajutorul celor din Grove Street pentru a se razbuna si doreste sa ramana uniti. Evident spera sa-l primeasca cu incredere in gang Da nang Boys

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 16

-Sexul: M

-Orasul in care locuiti (in realitate): Tulcea

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) : PlaY4FuN

-Sex (masculin/feminin):masculin

-Varsta (in joc):18

-Factiuni precedente:PD,NG,F.B.I,DnB,...

-De ce ati parasit ultima factiune ? :Am avut o perioada de inactivitate.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :-

-Cat timp dedicati jocului ?3-4h

-De ce doriti acest job?: Imi place viata de gangster

-Care este level-ul caracterului dvs?13

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: PlaY4FuN s-a nascut intr-un orasel mic numit Los Santos. Parintii acestuia erau gangsteri cunoscuti ... tatal sau facea parte din The Triads iar bunicul sau din Da Nang Boys. ..PlaY4FuN a stat in casa parintilor pana la varsta de 16 ani cand a fost nevoit sa plece pe strazi din cauza problemelor pe care acestia le aveau ... Se gandea mereu cum sa faca bani .. ca sa nu moara de foame . Anii au trecut iar PlaY4FuN traia numai din ce fura .. Intr-o zi in timp ce se afla pe strazile din Los Santos alaturi de tovarasii lui .. PlaY4FuN afla ca niste persoane i-au ucis parintii ... iar mai tarziu avea sa afle ca cei care le facuse rau parintilor sai erau membrii Ballas . Ramas cu imaginea parintilor in gand .. PlaY4FuN l-a intalnit pe Inger, liderul Da nang Boys , care ia promis lui PlaY4FuN ca-i va gasi pe cei care le-au facut rau parintilor lui ...

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:18

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Bacau

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Retrag scz

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : EvidenT.

-Sex (masculin/feminin): M

-Varsta (in joc): 16

-Factiuni precedente: Consilieri, Medici, Instructors, Bikers

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Putini playeri, plictiseala

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : -

-Cat timp dedicati jocului ? 5 - 6

-De ce doriti acest job?: Doresc sa ma alatur gang'ului ca sa fac prieteni, sa ma lupt. Mai pe scurt : Imi place viata de gangster!

-Care este level-ul caracterului dvs? 6

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:

EvidenT sa nascut in Los Santos intr-o vara . El avea o familie nu prea fericita . Tatal sau a lucrat prima data ca Taximetrist , vazand ca nu prea iese banu' s-a hotarat sa schimbe locul de munca . Acesta sa angajat ca si Trucker . Mama sa lucra la Burger Shot . Intr-o zi cand a ajuns acasa , mama sa i-a zis ca tatal sau a plecat intr-o cursa foarte lunga.

Dupa cateva zile a aflat , ca tatal sau a fost omorat in cursa de catre un gang pe nume Ballas deoarce acesta a fost jefuit de cei din gang-ul Ballas . Cand a auzit , Evident aceasta veste a fost foarte socat si o furie dorinta de a'si rasbuna tatal a aparut in sufletul lui . Acesta le cere ajutorul celor din Grove Street pentru a se razbuna si doreste sa ramana uniti. Evident spera sa-l primeasca cu incredere in gang Da nang Boys

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 16

-Sexul: M

-Orasul in care locuiti (in realitate): Tulcea

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Se uita cineva la aplicatii? scuzati-ma de deranj nu vreau sa fiu Respins ca am intrebat.

O zi buna ! EvidenT.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : EvidenT.

-Sex (masculin/feminin): M

-Varsta (in joc): 16

-Factiuni precedente: Consilieri, Medici, Instructors, Bikers

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Putini playeri, plictiseala

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : -

-Cat timp dedicati jocului ? 5 - 6

-De ce doriti acest job?: Doresc sa ma alatur gang'ului ca sa fac prieteni, sa ma lupt. Mai pe scurt : Imi place viata de gangster!

-Care este level-ul caracterului dvs? 6

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:

EvidenT sa nascut in Los Santos intr-o vara . El avea o familie nu prea fericita . Tatal sau a lucrat prima data ca Taximetrist , vazand ca nu prea iese banu' s-a hotarat sa schimbe locul de munca . Acesta sa angajat ca si Trucker . Mama sa lucra la Burger Shot . Intr-o zi cand a ajuns acasa , mama sa i-a zis ca tatal sau a plecat intr-o cursa foarte lunga.

Dupa cateva zile a aflat , ca tatal sau a fost omorat in cursa de catre un gang pe nume Ballas deoarce acesta a fost jefuit de cei din gang-ul Ballas . Cand a auzit , Evident aceasta veste a fost foarte socat si o furie dorinta de a'si rasbuna tatal a aparut in sufletul lui . Acesta le cere ajutorul celor din Grove Street pentru a se razbuna si doreste sa ramana uniti. Evident spera sa-l primeasca cu incredere in gang Da nang Boys

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 16

-Sexul: M

-Orasul in care locuiti (in realitate): Tulcea

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Se uita cineva la aplicatii? scuzati-ma de deranj nu vreau sa fiu Respins ca am intrebat.

O zi buna ! EvidenT.

Scuzati-ma dar aici nu se uita nimeni?, eu retrag ca dupa 1 an se accepta :(

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : EvidenT.

-Sex (masculin/feminin): M

-Varsta (in joc): 16

-Factiuni precedente: Consilieri, Medici, Instructors, Bikers

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Putini playeri, plictiseala

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : -

-Cat timp dedicati jocului ? 5 - 6

-De ce doriti acest job?: Doresc sa ma alatur gang'ului ca sa fac prieteni, sa ma lupt. Mai pe scurt : Imi place viata de gangster!

-Care este level-ul caracterului dvs? 6

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:

EvidenT sa nascut in Los Santos intr-o vara . El avea o familie nu prea fericita . Tatal sau a lucrat prima data ca Taximetrist , vazand ca nu prea iese banu' s-a hotarat sa schimbe locul de munca . Acesta sa angajat ca si Trucker . Mama sa lucra la Burger Shot . Intr-o zi cand a ajuns acasa , mama sa i-a zis ca tatal sau a plecat intr-o cursa foarte lunga.

Dupa cateva zile a aflat , ca tatal sau a fost omorat in cursa de catre un gang pe nume Ballas deoarce acesta a fost jefuit de cei din gang-ul Ballas . Cand a auzit , Evident aceasta veste a fost foarte socat si o furie dorinta de a'si rasbuna tatal a aparut in sufletul lui . Acesta le cere ajutorul celor din Grove Street pentru a se razbuna si doreste sa ramana uniti. Evident spera sa-l primeasca cu incredere in gang Da nang Boys

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 16

-Sexul: M

-Orasul in care locuiti (in realitate): Tulcea

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Se uita cineva la aplicatii? scuzati-ma de deranj nu vreau sa fiu Respins ca am intrebat.

O zi buna ! EvidenT.

Scuzati-ma dar aici nu se uita nimeni?, eu retrag ca dupa 1 an se accepta :(

Hai sa iti zic eu ceva,ca deja o dai in nesimtire.Dupa ce ca m-ai disperat pe /w(cand ma accepti,cand raspunzi,cand te uiti,da hai ca ma uit eu la aplicatii ca tu sa iti vezi de joc,da ce mai faci) ai tupeul asta?Ai Blacklist permanent in aceasta factiune.

#Raspund cand cred eu ca e nevoie sa raspund la aplicatii,nu cand decizi tu.

#Westie: ma accepti sau nu? Respins

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...