Jump to content
lego_kid

Aplicatii DNB

Recommended Posts

Nume (in joc) :Refl3xx

-Sex (masculin/feminin):Masculin.

-Varsta (in joc): 19

-Factiuni precedente: Ballas The Triads.

-De ce ati parasit ultima factiune ? : -

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Nu.

-Cat timp dedicati jocului ? 4-5 ore pe zi.

-De ce doriti acest job? -

-Care este level-ul caracterului dvs? level 9

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Refl3xx s-a nascut intr`un spital de la periferia orasului LV intr`o familie cu stare sociala medie. Acesta a fost invatat de mic sa se descurce in orice situatie dificila si sa isi distruga toti adversarii pentru ca doar asa isi putea castiga si el existenta. La numai 13 ani a decis sa fuga de acasa si sa`si caute un loc de munca stabil. A fost angajat intr`un bar ca si barman. Aici a cunoscut o multime de oameni dintr`o gasca renumita in oras, aceasta purtand numele de "Da Nang Boys". I`a fost propus sa se alature acestei gasti si nu a ezitat nici macar o secunda sa spuna da.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 13

-Sexul: Masculin.

-Orasul in care locuiti (in realitate): Tg.Neamt.

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu am.

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) : Gusty

-Sex (masculin/feminin): M

-Varsta (in joc): 18

-Factiuni precedente: Triads,SFR,PD

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Am dorit sa intru in DNB deoarece s-a bagat un nou lider .

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Nu

-Cat timp dedicati jocului ?: 4-5 ore

-De ce doriti acest job?: Este o factiune cu un leader foarte serios si am cativa prieteni.

-Care este level-ul caracterului dvs?: 11

-Biografie (a caracterului): Gusty s-a nascut intr-un orasel mic numit Los Santos. Parintii acestuia erau gangsteri cunoscuti ... tatal sau facea parte din The Triads iar bunicul sau din /Da Nang Boys. .. Gusty a stat in casa parintilor pana la varsta de 16 ani cand a fost nevoit sa plece pe strazi din cauza problemelor pe care acestia le aveau ... Se gandea mereu cum sa faca bani .. ca sa nu moara de foame . Anii au trecut iar Gusty traia numai din ce fura .. Intr-o zi in timp ce se afla pe strazile din Los Santos alaturi de tovarasii lui .. Gusty afla ca niste persoane i-au ucis parintii ... iar mai tarziu avea sa afle ca cei care le facuse rau parintilor sai erau membrii Ballas . Ramas cu imaginea parintilor in gand .. Gusty l-a intalnit pe MrDexter, liderul Da nang Boys , care ia promis lui Gusty ca-i va gasi pe cei care le-au facut rau parintilor lui ...

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 16

-Sexul: M

-Orasul in care locuiti (in realitate): Rm. Valcea

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu.

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) : Sayid

-Sex (masculin/feminin): M

-Varsta (in joc): 17

-Factiuni precedente: PD, NG

-De ce ati parasit ultima factiune ? : A venit timpul sa-mi iau ramas bun de la fortele de ordine..

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Fost Lider PD.

-Cat timp dedicati jocului ? : 5-6 ore

-De ce doriti acest job? : Incepe sa-mi placa viata de mafiot..

-Care este level-ul caracterului dvs? : 29

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Am inceput sa joc sa:mp pe linkmania din 09 August 2011.Inainte de a incepe un nou cont pe acest server, am mai jucat si pe un alt server RP unde am detinut admin 1337.Pe LinkMania, mi-am facut cont, am inceput sa imi procur job-urile dupa care acest server m-a atras foarte mult, playerii erau intelegatori la fel si membrii din staff, intotdeauna iti acordau tot ajutorul lor la nevoie.Am facut level 6 dupa care am intrat in SFR (San Fiero Riffa) pe vremea cand era Erick lider, o factiune foarte frumoasa, am stat in ea pana am capatat ceva cunostiinte despre viata gang-sterilor.Dupa un scurt timp am iesit si m-am hotarat sa ma duc in una din aliantele acestei factiuni, Ballas, un gang foarte motivat, intotdeauna tulburam tot LS-ul cu fostii colegi.Mi-am petrecut si aici ceva timp pana cand s-a ajuns la niste certuri pe care nimeni nu le putea intelege.M-am decis sa merg in Grove Street, rivalii celor din Ballas, mi-am petrecut foarte mult timp in aceasta factiune, liderul ne asculta la toti deciziile si mereu era foarte rabdator si ingaduitor cu noi.Dupa un timp foarte indelungat, multi imi spuneau sa imi accept singur o sansa de a aplica la fortele de ordine.Am demisionat din Grove si am aplicat la Police Department.Speram sa am o sansa la acest departament dupa o intreaga viata de mafiot.Odata acceptat pentru teste, am decis sa raman in aceasta factiune deoarece era una foarte serioasa, membrii capabili si lideri intelegatori.Imi dedicam tot timpul meu acestei factiuni, patrulam impreuna cu colegii, mergeam la controale rutiere, wanted list-ul era gol mereu, organizam evenimente in cadrul factiunii cu acordul liderului, etc.A venit momentul cand am primit Membrul Lunii si o noua functie, "Lider Rutiera" , mi-a placut foarte mult aceasta divizie, imi placea sa organizez playerii noi acceptati in factiune.In fiecare saptamana organizam cate o sedinta pentru aceasta divizie.A venit momentul cand HkR, fostul lider a fost promovat ca si Admin level 2.Am ramas o perioada fara lideri.In aceasta perioada, eu impreuna cu Zozo am coordonat intregul departament, am participat la concursuri organizare de Admini, pana cand le-am si castigat.Venise momentul cand am fost promovat ca cel mai competent politist deoarece ma implicam foarte mult.Atunci am fost promovat rank 4.Dexter fiind noul lider PD, a gresit in legatura cu o problema si a fost demis.In acel moment, se cauta lider PD.Am trimis cerere cu speranta ca voi fi unul din cei alesi.A trecut ceva timp si coordonatorul mi-a acordat o sansa ca si lider PD.Fiind lider 5 luni, in tot acest timp mi-am dat toata silinta pentru a invata membrii cum sa actioneze cat mai corect.Am facut intr-asa fel incat sa creez o noua divizie, "Academia de Politie".Aici am instruit playerii de la level 3+ cum e sa fii politist, cum trebuie sa actionezi, regulile si regulamentul intern.La un moment dat am fost demis din functie pentru abuz de rank.Am acordat gresit rank unui player si mi-am asumat intreg riscul.Mi-a parut foarte rau pentru aceasta pierdere si pentru tot acest timp pierdut alaturi de cei din staff.Avand foarte multi prieteni , atat simpli jucatori,cat si admini , si GM,mi-a fost mult mai usor sa imi continui cariera pe acest server ca si player.Mi-am castigat increderea in multi playeri.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 17

-Sexul: M

-Orasul in care locuiti (in realitate): Rm.Valcea

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) : NoH

-Sex (masculin/feminin): M

-Varsta (in joc): 16

-Factiuni precedente: PD , Mafia

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Toti pentru unul si unul pentru toti !

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Nu

-Cat timp dedicati jocului ? : 5-6 ore

-De ce doriti acest job? : Imi place viata de gangster !

-Care este level-ul caracterului dvs? : 12

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: NoH s-a nascut in urma cu 16 ani la periferia orasului Los Santos.Acesta avea o familie foarte bogata.Lui ii placea foarte mult sa se joace pe plaja cu prietenii sai.Intr-o zi cand se intorcea de la joaca a gasit pe strada un pistol cu doua gloante in el.Nu stia ce sa faca,sa-l ia sau sa nu-l ia.L-a luat.Ajungand acasa parintii lui se certau,iar tatal lui a inceput sa o bata pe mama lui.El sa infuriat foarte tare,a scos pistolul si l-a impuscat pe tatal sau direct in cap.Atunci si-a dat seama ca nu o sa mai aiba o viata normala si a deci ca trebuie sa locuiasca pe strazi.Acesta a inceput sa cerseasca si din nimic s-a imbogatit si si-a cumparat casa si cele necesare.Dar amintirea aceea il bantuia.A deci sa devina un mafiot deoarece facea trafic cu droguri si cu arme.A deci sa depuna un CV la gangul Da nang boys,un gang puternic care intodeauna reusea sa invinga.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 16

-Sexul: M

-Orasul in care locuiti (in realitate): Rm.Valcea

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Toti pentru unu si unu pentru toti !

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) : GunmaN6

-Sex (masculin/feminin): Masculin

-Varsta (in joc): 15

-Factiuni precedente: SmurD

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Am vrut sa incerc ceva nou .

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Nu

-Cat timp dedicati jocului ? 5-6 ore in zile fara scoala peste 8 ore .

-De ce doriti acest job? Deoarece imi place foarte mult si ma pricep foarte bine

-Care este level-ul caracterului dvs? 7

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: GunmaN s-a nascut intrun cartier din Las Ventura pe langa departamentul FBI . Accesta ducea o viata foarte buna deoarece tata-l sau era Co-lider FBI si mama sa era Avocat. Accestuia nui lipsea nimic deoarece aveau o viata materiala foarte buna si accesta fiind singur la parinti nu avea nimic de impartit cu nimeni . Intr-o zi ploioasa de vara accesta astepta pe mama sa sa mearga la scoala cu masina amundoi . In drum spre scoala oprise brusc la somatia unui presupus politist . Accesta era un gangster al gang`ului San Fiero Rifa . Mama lui GunmaN fusese omorata pe loc iar accesta luat de San Fiero Rifa ostas pe renumitul munte Chiliad . Cei din SFR il anuntate pe tata-l lui GunmaN si anuntat sa nu vina cu intreg departamentul ca nu mai gaseste pe nimeni , sa vina singur daca vrea sa-si ia ce a mai ramas din familia sa , cadavrul sotiei sale si pe baiat . Accesta a venit singur si a fost ucis de Liderul SFR , dar cand el a fost ucis ia dat lui GunmaN un eagle si accesta ia lasat semn liderului SFR si a trait singur de la varsta de 15 ani fara parinti ajutat de colegii tatalui sau sa le faca o inmormantare crestina si acesta a fost ajutat de acestia si sa creasca mare , dar acesta fiind un baiat inteligent s- gandit el bine si sia dat seama ca daca il va urma pe tatal sau nu va putea sa se razbune pe cei din SFR si va fi si el ucis pe viitor , asa ca se va alatura lumei negre alaturi de gangsteri si mafioti . Acesta si dorit sa devina membru Da Nang Boys deoarece acestia sunt dusmani cu San Fiero Rifa de cand este lumea. Dar asta depinde de liderul DNB MrDexter .

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 15

-Sexul: Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Focsani

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Ca sunt un player al servarului de incredere care se bazeaza pe el cu munca si seriozitate , doar acortatimi o sansa si nu va voi dezamagi . :D , sunt sigur ca ma stiti dupa vechiul meu cont cu numele FLoRRynuSh. care iam uitat parola , dar cand eram in mafia eram foarte activ deacea am avut si un rank destul de mare si voi activa si in DNB daca voi fi acceptat .

Link to comment
Share on other sites

Refl3xx - Respins (biografie slabuta, nu ai specificat de ce ai parasit ultima factiune)

Gusty - Acceptat pentru teste

Sayid - Acceptat pentru teste.

NoH - Acceptat pentru teste.

GunmaN6 - Acceptat pentru teste.

Link to comment
Share on other sites

:news:

-Nume (in joc) : Smoke16.

-Sex (masculin/feminin): Masculin.

-Varsta (in joc): 16.

-Factiuni precedente: The Mafia , San Fierro Riffa , The Mafia.

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Sa intru aici.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Nu.

-Cat timp dedicati jocului ? 4-5 ore.

-De ce doriti acest job? Pentru ca imi place.

-Care este level-ul caracterului dvs? 12.

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:

Smoke16 s`a nascut in Las Venturas in iarna anului 1989 . Era al III -lea copil al familiei . Parintii erau amandoi directori ai unei firme din San Fiero . De mic a primit o educatie aparte de la parintii lui atat si de la invatatorii de la scoala privata din Los Santos . Pana la varsta de 7 ani totul a decurs perfect : nu ducea lipsa de nimic , era printe cei mai destepti copii si nu iesea din vorba parintilor si a bunicilor sub nici o forma . Intr`o noapte se scula sa bea apa dar vrand sa se dea jos din pat auzi cateva focuri de arma din dormitorul parintilor . Ingrozit s`a bagat inapoi in pat crezand ca e un cosmar sau ceva asemanator . Dimineata a mers in dormitorul lor si a ramas incremenit de spaima deoarece parintii lui zaceau intr`o balta de sange . Pe loc a inceput sa tipe trezindu`si fratii mai mari . Acestia au sunat imediat la politia Las Venturas . In cateva minute acestia au sosit si au inceput sa investigheze crima . Dupa cateva minute au sosit si agentii F.B.I. care au inceput si ei sa investigheze cazul . Smoke16 a gasit un bilet al criminalilor cu insemnele bandei Da Nanb Boys . In dimineata aceea viata lui s`a schimbat radical alaturandu`se rivalilor DNB , adica mexicanii din SFR si aliantei lor . Aici a inceput sa lupte cu cei din DNB omorandu`i unul cate unul . Vazand ca nu mai face fata s`a alaturat The Mafia pentru a avea avantajul armelor mai bune gen Ak47 . Nici aici nu a simtit ca are puterea sa`si razbune parintii asa ca s`a alaturat Armatei . In armata totul decurgea foarte bine . Era respectat de cetateni deoarece ii salva de criminali . Dupa ce a crezut ca viata lui s`a intors cat de cat la normal a demisionat alaturandu`se unei gasti de mecanici din San Fierro adica UST . In UST a inceput sa fie recunoscut in orase deoarece repara si tuna masinile mafiortilor . Dupa ce s`a convins ca a stie totul despre masini/motoare si tuning`uri a demisionat alaturandu`se ca , consilier primarului Los Santos . Aici lucra din greu pentru oamenii care aveau nevoie de ajutor . Plin e stres a demisionat alaturandu`se instructorilor din Scoala . Aici incepu`se sa cunoasca toate orasele de la cap la coada . Deja isi crease un nume in fiecare oras asa ca a demisionat alaturandu`se celor din Ballas . Fiind iar rival celor din Da Nang Boys se bucura cand omora unul dintre membri lor .

Dar intr-o zi a primit un telefon cum ca agentul F.B.I. care a anchetat si el a lucidat moartea parintilor lui a fost asasinat de un DNB in plina strada , chiar lasand si un bilet langa cadavru in care scria : "Ne`ai descoperit , te`am descoperit . Ne`ai acuzat , te`am impuscat " . In data a demisionat si s`a alaturat unei aliate a DNB crezand ca`l poate gasi pe cei care i`a ucis parintii si pe agentul F.B.I. . Dupa o perioada de timp membri mafiei Triads au inceput sa intre a banuieli asa ca pentru binele lui a parasit mafia si a decis sa se alature gangului Da Nang Boys pentru a`i continua munca agentului ucis . :merci:

-Varsta reala: 18.

-Sexul: Masculin.

-Orasul in care locuiti (in realitate): Galati.

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : TheFlow

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc): 17

-Factiuni precedente: DNB, LF, SMURD, FBI

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Simteam ca nu e de mine, vreau mai multa actiune.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : In DNB, rank 5, membrul lunii

-Cat timp dedicati jocului ? 3-5 ore pe zi

-De ce doriti acest job?: Am mai fost in aceasta factiune si mi-a placut

-Care este level-ul caracterului dvs? 23

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:

In anul 1997, in spitalul din Las Venturas, a luat nastere un baietel pe nume Flow, dar ulterior si-a schimbat numele in TheFlow. El era un copil cuminte si isi asculta parintii. Era cel mai bun din clasa la invatatura si avea numai note de 10, pana in clasa a VI-a, cand a inceput sa fie influentat de modele negative ale orasului Las Venturas. Din clasa a VI-a, el a inceput sa comita crime, furand masini si ducandu-le la crane, unde isi lua bani frumosi pe ele. In clasa a VII-a, la 13 ani a fugit de acasa, dormind intr-un camin de orfani alaturi de alti copii. Parinti lui au incetat sa-l caute stiind ca e in zadar cautarea. El s-a alaturat gang-ului Da Nang Boys, unde a devenit mana dreapta a lui MrDexter, fiind numit si "Gunman".Dupa lungi asasinate, el s-a despartit de prietenii sai din Da Nang Boys si s-a hotarat sa inceapa o viata de profesor. I-a mers destul de bine, apoi s-a facut medic pana cand i-a revenit pofta de actiune si vrea sa intre din nou in DNB.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:15

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Romania

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu sunt

Link to comment
Share on other sites

Nume (in joc) : shp4nky

-Sex (masculin/feminin): Masculin

-Varsta (in joc): 17

-Factiuni precedente: FBI,DNB,Hitman,FBI,PD,Grove

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Am avut o perioada de inactivitate si nu am dorit sa tin locul degeaba.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Primul "Membrul lunii" in Agentia Hitman.

-Cat timp dedicati jocului ? 5-6 ore

-De ce doriti acest job? Doresc sa incep cu o cariera de gangster.

-Care este level-ul caracterului dvs? 23

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:

In timpul scolarizarii,shp4nky a fost un elev foarte eminent cu impresionante abilitati, fiind laudat de majoritatea profesorilor si castigand foarte multe concursuri.

Timpul a trecut si shp4nky a devenit adult.La varsta de 19 ani,impreuna cu cativa prieteni,shp4nky a asistat la o lupta de strada dintre mafiile rivale.A fost impresionat de abilitatea acestora de a folosi armele si a dorit foarte mult sa li se alature,insa tatal sau care era un celebru politist s-a opus vehement asupra dorintei baiatului.shp4nky a fost foarte deprimat insa dupa ceva timp si-a dat seama ca tatal sau are dreptate,asa ca s-a decis sa urmeze o cariera la fel ca tatal sau.Dupa ani intregi de antrenament,shp4nky s-a decis sa se alature Biroului Federal de Investigatii.Aici a petrecut mult timp unde si-a facut multi prieteni,a rezolvat foarte multe cazuri de trafic cu droguri,frauda,fals si uz de fals,crime deosebit de grave etc. Dupa o perioada,acesta a fost promovat ca lider al F.B.I,insa shp4nky nu a stat mult timp in aceasta functie deoarece nu mai putea face fata,hotarandu-se sa inceapa o alta viata,asa ca s-a hotarat sa se alature celebrului Agentiei Hitman deoarece dorea sa devina un asasin platit.Dupa o lunga perioada petrecuta in agentie si multe contracte indeplinite shp4nky a hotarat sa renunte la viata sa de asasin platit si sa intre in gangul vietnamez Da Nang Boys.Dupa ceva timp petrecut aici,shp4nky se decide sa reintre din nou de partea legii asa ca shp4nky se hotaraste sa se intoarca "acasa",in F.B.I. shp4nky trece testele si este avansat la rang-ul Special Agent .

Dupa o perioada de timp,shp4nky este convins de liderul Departamentului de Politie sa i se alature in factiune insa dupa o scurta perioada de timp,liderul este demis,asa ca shp4nky se decide sa treaca de partea opusa si se alatura celor din The Triads dar isi da demisia dupa aproximativ o luna.Acum shp4nky doreste sa devina un gangster asa ca aplica la Grove Street.

A stat in aceasta factiune pana la rank 3 dar din cauza unor probleme,a fost nevoit sa renunte. Acum,shp4nky se intoarce cu forte proaspete si doreste sa devina din nou gangster,dar doreste o schimbare asa ca isi depune CV-ul pentru factiunea Da Nang Boys.

-Varsta reala: 18

-Sexul: Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Braila

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) : D3v1L

-Sex (masculin/feminin): Masculin.

-Varsta (in joc): 15.

-Factiuni precedente: Hitman, PD, Triade, Hitman.

-De ce ati parasit ultima factiune ? : De mere, m-a demis kidzeen ( cica eram prea sef :blink: ) .

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Rank 5 Hitman , Rank 5 - Triade, Cel mai "frummy" contract, etc.

-Cat timp dedicati jocului ? 2-3.

-De ce doriti acest job? Am chef de DM + nu am mai fost, as vrea sa vad cum e.

-Care este level-ul caracterului dvs? 23.

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: D3v1L s-a nascut in urma cu 15 ani in San Fierro. Aici , el a descoperit un gang numit San Fierro Rifa , condus de Alexinho. Acesta a fost omorat intr-un schimb de focuri, si astfel a trecut de partea legii. Dupa multa vreme, si-a castigat dreptul de a intra intr-o factiune de asasini platiti. Aici, alaturi de TRK si multi altii au reusit sa ridice factiunea si sa o duca spre cel mai inalt nivel , insa a parasit-o dupa ce directorul agentiei si multi prieteni de-ai sai au plecat. A decis sa treaca de partea legii a 2-a oara, dar , cei doi lideri au parasit factiunea si astfel, D3v1L i-a urmat. S-a alaturat Triadelor, unde si-a castigat pe deplin dreptul de a antrena si instrui in artele japoeze noii recruti. Dupa multa vreme petrecuta ca mafiot, s-a alaturat din nou asasinilor platiti, dar aici nu s-a adaptat, si astfel, si-a depus CV-ul in factiunea "baietilor vietnamezi " .

-Varsta reala: 15.

-Sexul: Masculin.

-Orasul in care locuiti (in realitate): Alexandria.

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Doar ca nu imi place de shp, o sa il chinui!

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

-Nume (in joc) : HadeS.

-Sex (masculin/feminin): masculin

-Varsta (in joc): 15

-Factiuni precedente:Civilian

-De ce ati parasit ultima factiune ? : -

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Nu.

-Cat timp dedicati jocului ?: in weekend 9 ore , in timpul scolii 6 ore.

-De ce doriti acest job?: Sa ajut mafia cu arme , glorie , castiguri de eventuri etc.

-Care este level-ul caracterului dvs?: 6

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Michael s-a nascut in orasul Los santos , la spitalul din acest oras. La varsta de 10 ani , tatal lui l-a abandonat , crescand doar cu mama sa ,

care din salariul ei intretinea pe amandoi. Fiindca mama lui era ocupata mereu , el a crescut printre gangsteri , mafioti crime si mult sange.

La varsta de 14 ani a fost obligat de prietenii lui sa impuste un talhar , iar acesta a facut-o. Fiindca incepuse sa devina dur pe la varsta de 15 ani,

prietenii i-au pus porecla Hades (iad). Mama lui a aflat ca nu s-a mai tinut de scoala si s-a mutat cu aceasta in orasul Las Venturas. Acolo Hades vruia

sa afle unde e tatal sau , si dc l-a lasat pe drumuri. Dupa mai multe cercetari , a descoperit ca cei din The Mafia l-au omorat pe acesta , fiindca nu

si-a platit o suma de bani datorata mafiei. Acesta si-a continuat studiile( liceul si apoi facultatea). Mama lui a suferit un accident cand a vrut sa

se intoarca in Los Santos , cei din Ballas au dat peste ea cu masina, si ea si-a rupt piciorul si o coasta , nemaiputand sa mearga la serviciul ei.

Acesta i-a jurat mamei ei ca se va razbuna , si Michael a inceput sa munceasca , strangand o suma de bani , din care isi intretine familia. Acum vrea

sa isi rezolve conturile si cu cei din Ballas si The Mafia , intrand in Da Nang Boys, un gang cunoscut pentru puterea sa.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 15

-Sexul: Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Rosiori de Vede

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sper sa fiu acceptat , o sa ma invat cu noii colegi.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

-Nume (in joc): Strict.

-Sex (masculin/feminin): Masculin.

-Varsta (in joc): 20

-Factiuni precedente: Politicieni , SFR.

-De ce ati parasit ultima factiune ?: Alianta slaba, factiune slaba.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Nu, din pacate. :)

-Cat timp dedicati jocului ?: Depinde.

-De ce doriti acest job?: Sa ajut gang-ul.

-Care este level-ul caracterului dvs?: 6

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Cu mult timp in urma in orasul Los Santos Strict venea de la scoala si s-a oprit intr-o scara de bloc sa fie ca ceilalti baieti de cartier. Unul aprinde tigara si toti se strang in cerc, se arde incet, din cand in cand cineva spune " tine-n piept". Strict fumase heroina, da' nu-l interesa parea un simplu drog atunci, mai mult de-atat nici ca stia. S-a dus acasa si s-a comportant ciudat, a 2-a zi la masa a vomitat tot ce-a mancat. Parinti nu s-au prins, crezand ca s-a imbatat cand el defapt venise pentru prima data acasa spart. A continuat si a2-a zi la fel bucuros de noul anturaj din cartier. A trecut o luna, au trecut doua, trei dar intr-o zi nici unul dintre ei n-a mai produs lei. Stia, venise randu' lui sa faca ceva, combinatii cumva, sau sa dea macar impresia si cum avea alocatia pe ultimele luni pentru dava le-ajungea, cateva zile banii au fost destui. Baietii lui atunci l-au imbratisat iar cel mai smecher dintre i i-a zis: " Fratele meu tu esti baiat ! Sa moara mama, daca se ia cineva de tine sa vii la mine, nu mi-e frica de nimeni stii bine! " Si de-atunci pustiu, nu stiu cum de s-a schimbat asa tot timpul injura si-o luase grav pe dava. Dar nu credea, zicea "Lasa, stii tu cum e viata mea, frate nu te mai baga vezi-ti de treaba ta!" Acum umbla prin farmacii sa-si ia seringa fiindca placerea la tigara incepuse sa se stinga, ceilalti copii, il stiau de frica si deja pustiu se mandrea cu cine statea si ce facea. Incepuse si el sa-nvete cum sa faca bani si-si luase arfe de cand o ardea printre golani. Se smecherise p-afara si chiulea de la scoala. Avea tupeu sa o dea cu toti in smardoiala, a fost zmeu, cam un an de zile, avea intrare la toti traficanti din cartier si era bine, dar acum avea rauri, nu mai era la fel si pe cel mai smecher l-a prins garda cu marfa la el, parintii lui stiau, da' n-aveau ce sa-i faca. L-au bagat la Balaceanca poate asa o sa-i treaca. da' cand a iesit bine-nteles c-a tras din prima. Statea spart pe gard zicand: " Doamne, ce-mi place heroina! " Acum, vrea sa intre in gang-ul Da Nang Boy's pentru mai multa heroina.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 14

-Sexul: Masculin.

-Orasul in care locuiti (in realitate): Braila

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

-Nume (in joc): K1lee

-Sex (masculin/feminin): Masculin.

-Varsta (in joc): 17

-Factiuni precedente: Pe contu' asta, doar Grove Street.

-De ce ati parasit ultima factiune ?: Motive personale.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Membru lunii Ballas, Da Nang Boys. [ Rank 5 ambele ]

-Cat timp dedicati jocului ?: Depinde.

-De ce doriti acest job?: Sa ajut gang-ul.

-Care este level-ul caracterului dvs?: 6

• Biografie (minim 100 de cuvinte): K1lee s-a nascut in orasul San Fiero , in zona garii . Tatal sau era pompier , iar mama lui stewardesa.

Intr-o zi , s-a dat un apel la 911 , gang-ul ballas luase cu asalt zona grove , si casa lui CJ a fost

incendiata cu cocktail-uri molotov . Neavand cu cine sa ramana acasa , deoarece mama lui era intr-o cursa , tatal a fost nevoit sa-l ia cu el . Cand a vazut ce se intampla intre cele doua gang-uri , brusc s-a hotarat ca vrea sa ajute grove in lupta cu gang-urile rivale .

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 17

-Sexul: Masculin.

-Orasul in care locuiti (in realitate): Severin

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu.

Link to comment
Share on other sites

:news:

-Nume (in joc) : MrSR

-Sex (masculin/feminin): Masculin

-Varsta (in joc): 18.

-Factiuni precedente: Mafia , SFR , Mafia.

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Sa intru aici.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Nu

-Cat timp dedicati jocului ? 4-5 ore.

-De ce doriti acest job? Pentru ca-mi place si vreau sa fiu alaturi de prieteni mei.

-Care este level-ul caracterului dvs? 10.

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:

MrSR s-a nascut in orasul Las Venturas.Acesta ducea o viata linistita si lipsita de griji pana la varsta de 16 ani cand acesta afla ca parintii lui au murit intr-un accident rutier.Acesta a reusit sa o mai duca ok cateva luni pana cand toti banii din casa au fost cheltuiti.Acesta incearca sa falsifice niste acte pentru a se putea angaja la mai multe localuri din oras , el fiind minor nu avea voie sa se angajeze.MrSR este prins si dat pe mana politiei pentru fals si este trimis la scoala de detentie apoi la inchisoare pana la varsta de 19 ani.Cand iese din inchisoare,MrSR reuseste sa se angajeze la un Casino din Las Venturas cu ajutorul unor relatii facute in inchisoare.MrSR lucra ca bodyguard si supraveghetor.MrSR la care se angajase MrSR era condus de o grupare mafiota care se ocupa cu spalarea banilor si trafic de droguri.

In cele din urma,dupa aproximativ jumatate de an , capul mafiei il observa pe MrSR si-l supravegheaza.Dupa 2-3 luni de supraveghere , capul mafiei observa ca , MrSR se descurca foarte bine si este un angajat de incredere si ii propune o "avansare".MrSR o accepta fara discutie iar cu timpul capul mafiei incepe sa aiba din ce in ce mai multa incredere in el.Intr-o zi,capul mafiei ii da lui MrSR o arma pentru ai testa increderea si il pune sa omoare unul din membrii "concurentei".MrSR accepta si isi duce munca la bun sfarsit fara probleme.Dupa ce capul mafiei a vazut asta , l-a promovat pe MrSR pe postul de "killrt" el facand toate "contractele" mafiei.Totul a decurs bine timp de 2 ani cand MrSR a fost pus sub urmarire pentru crimele savarsite si a fost dat afara din mafie pentru a nu a atrage atentia catre toata mafia.

MrSR ajunsese sa aiba o avere destul de mare datorita contractelor indeplinite.Acesta il mintuieste pe seful politiei si scapa de cazier si de urmarirea penala.In timpul activitatii lui,MrSR a fost observat in timpul activitatii lui in mafie de catre liderul unui Gang din Los Santos numit Ballas.Acesta ii propune lui MrSR daca doreste sa devina killer si pentru el iar MrSR accepta.Totul merge ok pana intr-o seara cand este pus sa omoare liderul altei grupari din Los Santos numita Grove iar MrSR este impuscat in zona inimii.Medicii s-au chinuit sa-l resusciteze dar nu au reusit,MrSR stand in coma timp de 2 luni pana cand a fost gasit un donator compatibil pentru el.Dupa alte 3 luni de recuperare MrSR iese din spital si incearca sa dea de liderul gruparii Ballas dar nu reuseste.Ulterior afla ca acesta a murit intr-un schimb de focuri dupa 2 saptamani de la accidentul lui.Acum MrSR doreste sa redevina un ucigas si isi depune cv'ul la Da Nang Boys si asteapta un raspuns.

-Varsta reala: 18

-Sexul: Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Galati

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

:news:

-Nume (in joc) : MrSR

-Sex (masculin/feminin): Masculin

-Varsta (in joc): 18.

-Factiuni precedente: Mafia , SFR , Mafia.

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Sa intru aici.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Nu

-Cat timp dedicati jocului ? 4-5 ore.

-De ce doriti acest job? Pentru ca-mi place si vreau sa fiu alaturi de prieteni mei.

-Care este level-ul caracterului dvs? 10.

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:

MrSR s-a nascut in orasul Las Venturas.Acesta ducea o viata linistita si lipsita de griji pana la varsta de 16 ani cand acesta afla ca parintii lui au murit intr-un accident rutier.Acesta a reusit sa o mai duca ok cateva luni pana cand toti banii din casa au fost cheltuiti.Acesta incearca sa falsifice niste acte pentru a se putea angaja la mai multe localuri din oras , el fiind minor nu avea voie sa se angajeze.MrSR este prins si dat pe mana politiei pentru fals si este trimis la scoala de detentie apoi la inchisoare pana la varsta de 19 ani.Cand iese din inchisoare,MrSR reuseste sa se angajeze la un Casino din Las Venturas cu ajutorul unor relatii facute in inchisoare.MrSR lucra ca bodyguard si supraveghetor.MrSR la care se angajase MrSR era condus de o grupare mafiota care se ocupa cu spalarea banilor si trafic de droguri.

In cele din urma,dupa aproximativ jumatate de an , capul mafiei il observa pe MrSR si-l supravegheaza.Dupa 2-3 luni de supraveghere , capul mafiei observa ca , MrSR se descurca foarte bine si este un angajat de incredere si ii propune o "avansare".MrSR o accepta fara discutie iar cu timpul capul mafiei incepe sa aiba din ce in ce mai multa incredere in el.Intr-o zi,capul mafiei ii da lui MrSR o arma pentru ai testa increderea si il pune sa omoare unul din membrii "concurentei".MrSR accepta si isi duce munca la bun sfarsit fara probleme.Dupa ce capul mafiei a vazut asta , l-a promovat pe MrSR pe postul de "killrt" el facand toate "contractele" mafiei.Totul a decurs bine timp de 2 ani cand MrSR a fost pus sub urmarire pentru crimele savarsite si a fost dat afara din mafie pentru a nu a atrage atentia catre toata mafia.

MrSR ajunsese sa aiba o avere destul de mare datorita contractelor indeplinite.Acesta il mintuieste pe seful politiei si scapa de cazier si de urmarirea penala.In timpul activitatii lui,MrSR a fost observat in timpul activitatii lui in mafie de catre liderul unui Gang din Los Santos numit Ballas.Acesta ii propune lui MrSR daca doreste sa devina killer si pentru el iar MrSR accepta.Totul merge ok pana intr-o seara cand este pus sa omoare liderul altei grupari din Los Santos numita Grove iar MrSR este impuscat in zona inimii.Medicii s-au chinuit sa-l resusciteze dar nu au reusit,MrSR stand in coma timp de 2 luni pana cand a fost gasit un donator compatibil pentru el.Dupa alte 3 luni de recuperare MrSR iese din spital si incearca sa dea de liderul gruparii Ballas dar nu reuseste.Ulterior afla ca acesta a murit intr-un schimb de focuri dupa 2 saptamani de la accidentul lui.Acum MrSR doreste sa redevina un ucigas si isi depune cv'ul la Da Nang Boys si asteapta un raspuns.

-Varsta reala: 18

-Sexul: Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Galati

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

retrag acum am vazut ca nu mai sunt locuri

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

-Nume (in joc): PaulYonutz

-Sex (masculin/feminin): Masculin.

-Varsta (in joc): 21

-Factiuni precedente: -

-De ce ati parasit ultima factiune ?: -

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :

-Cat timp dedicati jocului ?: 5-6 ore pe zi

-De ce doriti acest job?: Sa ajut factiunea

-Care este level-ul caracterului dvs?: 18

• Biografie (minim 100 de cuvinte): PaulYonutz a vazut prima data lumina zilei in urma cu 18 ani in orasul Las Venturas. Avand in vedere universul biconcav a fost foarte dificil familiei datorita faptului ca situatia materiala nu a fost deloc favorabila. Atunci PaulYonutz a meditat de facut cel mai bine pentru familie sa ajute sa o intretina, a luat hotararea nu tocmai ce-a mai buna si a fost hot de masini. L-a inceput lucrurile mers bine crescand in procentuajul in jur de 98% , pana intr-un moment cand politia i-a luat urma si l-a filat saptamani bune pentru a strange probe consistente la dosar. PaulYonut se intoarce dupa 3 ani din jail, vrand ceva mai serios si a aplicat la Dnb.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 18

-Sexul: Masculin.

-Orasul in care locuiti (in realitate): Bistrita

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...