Jump to content
lego_kid

Aplicatii SFR

Recommended Posts

Nickname:Ghiondes

Level:6

Varsta(reala):16

Sex(masculin / feminin):masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului:Petnru ca imi place aces gang

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?:5-6 ore /zi intre orele 12-02

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:-

Nickname-uri anterioare:Nu am

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

Factiuni precedente ( + rank ):SMURD rank 3 si politicieni rank 1

De ce ati parasit ultima factiune?:Am fost demis.

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?:da 1 advertisment

Poza cu /stats:http://imageshack.us/photo/my-images/842/statsyrm.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Ghiondes are 21 de ani si s-a nascut langa docurile din Los Santos.Provine dintr-o familie mare si saraca.El a fost abandonat cand era mic din cauza ca parinti nu puteau sa poarte grija inca unui copil asa ca l-au abandonat in mijlocul orasului Los Santos.A fost orfan toata viatza si a trebuit sa invete sa se descurce singur .Acum el doreste sa devina un mafiot pentru a putea castiga niste bani.Nu are bani de mancare si de haine ca sa poata trai asa ca el umbla prin cazinouri si cluburi cautand de lucru cu visul de a deveni un mafiot.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Broker

Level:6

Varsta(reala):16

Sex(masculin / feminin):Masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Este un gang unit care isi respecta principiile

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?:12-24 in jur de 10-12 ore

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:Trafic de arme,trafic de droguri...

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

Factiuni precedente ( + rank ): Politicieni rank 1

De ce ati parasit ultima factiune?: Am cautat altceva deoarece ma plictiseam.

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?:-

Poza cu /stats:

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Broker s-a nascut intr-o zi ca oricare alta in orasul Los Santos..dar a adus multa bucurie parintilor lui .Familia din care provenea era saraca..tatal era trucker iar mama era medic la Smurd . Traiau de pe o zi pe alta pana cand fiul lor crescuse si ii ajuta foarte mult,chiar aducand bani in casa.Pariintii sai au fost ucisi dar nici pana in acest moment nu se stie cine si de ce i-a omorat..De atunci Broker era de-al strazii..a reusit sa supreavietuiasca printre oamenii cruzi si fara mila.Intr-o zii trecand prin fata cartierului sfr s-a intalnit cu un prieten care era deja membru in San Fiero Rifa si acesta i-a propus sa se alature lor pt ca va avea de numai castigat.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Alex_Cristea

Level:17

Varsta(reala):17

Sex(masculin / feminin):Masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Este un gang unit care isi respecta principiile

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?:12-24 in jur de 10-12 ore

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:Trafic de arme,trafic de droguri...

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

Factiuni precedente ( + rank ): Instructor,Dnb,Ballas

De ce ati parasit ultima factiune?: Am cautat altceva deoarece ma plictiseam.

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?:1 avertisment si 8 BAN -uri :|

Poza cu /stats: http://i.imgur.com/vQ5IP.jpg

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Alex_Cristea s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie saraca. Din lipsa de bani nu a reusit sa isi termine scoala asa ca de la varsta de 14 ani el a muncit la magazinul 24/7; toata lumea il batjocorea,vazandu-l mai mic credeau ca este si mai slab.Peste 4 ani a reusit sa se faca mai cunoscut in cartier,dar tot nu era destul de puternic sa faca fata bandelor din oras.Asa ca dupa ce a fost mai atent la cum sta treaba cu bandele,cum se comporta ele,cu ce se ocupa,si care e printre cele mai tari,S-a hotarat sa vorbeasca cu liderul din SFR.Acum asteapta sa vada care va fi verdictul.

Link to comment
Share on other sites

Guest ***KALU***

Nickname:SuSanu

Level:6

Varsta(reala):21

Sex(masculin / feminin):Masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Imi place sa fac duele cu rivalii

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?:3-4ore

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:Trafic de arme,trafic de droguri...

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

Factiuni precedente ( + rank ): Politicieni,Smurd,DNB

De ce ati parasit ultima factiune?:Nu-mi placea.

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?:1 avertisment

Poza cu /stats: 97896137733009991642_thumb.png

Biografie ( minim 100 cuvinte ): SuSanu s-a nascut la spitalul din Los Santos.Provine dintr-o familie foarte saraca si amarata.Tatal sau are camionagiu iar mama sa era asistenta.La varsta de 16 ani SuSanu a terminat liceul si irma sa se angajeze la o institutie ca sa castige niste banuti.La varsta de 28 ani SuSanu se inscrie ca si consilier la primarie a stat cam o saptamana si dupaaccea primarul la demisionat pt. ca nu mai trecea pe la servici.La varsta de 20 de ani SuSanu intra in SMURD ca sa ajute oameni care mai au putin de trait.Se intelegea bine cu liderul si cu toti colegi si era un om foarte darnic.A demisionat si din SMURD pt. a infra in San Fiero Rifa ca sa se razbune pe unele gang-uri care il tot omorau cand era in Smurd..

Link to comment
Share on other sites

Nickname: andrey10

Level: 6

Varsta(reala): 16

Sex(masculin / feminin): M

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: respect , este respectat , imi place mult rifa si puterea ei

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?: 5-9

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: crime . jafuri , droguri

Nickname-uri anterioare: andrey10

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: da

Motto-ul personal:Let's do this Rifa!

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/688/75338550.png/

Ce skill-uri ai la arme?(/weapon skill):1

Alte precizari: nu

Factiuni precedente ( + rank ): -

De ce ati parasit ultima factiune?: Sunt nou pe srv!

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?: nu

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Sunt andrey10, m-am nascut in Las Venturas intr-o familie oarecare intr-un oras oarecare, intelegi ce spun. Familia mea ducea o viata monotona , servici , somn , servici , somn...ma rog ; toata lumea mea erau doar ei doi. Anu trecut am intalnit un tip Alyyn un tip de treaba sa stiti, mi-a aratat cum sta treaba la el prin "casa" , am tras vreo doua ture cu masina , am iesit intr-un club o data , de doua ori pana luna trecuta cand mi-a oferit un post la el in gang. Asa ca dupa ce am fost mai atent la cum sta treaba la el in cotetz am zis sa ma bag si eu. Si iatama ma plimb prin cartier cu arma in mana , vand ceva droguri iau putin malai si viata mea e mai activa decat era cu mama si tata.

Link to comment
Share on other sites

Guest Di'Angelo

Respins

Respecta modelu de aplicatie, revino peste 3 zile cu o aplicatie corespunzatoare

Nickname:

Level:

Varsta(reala):

Sex(masculin / feminin):

De ce doriti sa va alaturati gang-ului:

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?:

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:

Nickname-uri anterioare:

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:

Factiuni precedente ( + rank ):

De ce ati parasit ultima factiune?:

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?:

Poza cu /stats:

Biografie ( minim 100 cuvinte ):

Cam asa ar trebui sa arate o aplicatie!

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Alin97

Level:6

Varsta(reala):14

Sex(masculin / feminin):m

De ce doriti sa va alaturati gang-ului:E un gang puternic

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?:dimineata si seara max 6 ore

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:Cu Dueluri intre mafii,vinderea de droguri ,arme ilegale

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

Factiuni precedente ( + rank ):Politicieni rank 2

De ce ati parasit ultima factiune?:Pentru a intra in BALLAS Da m-au respins

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?:NU AM NIMIK

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/209/samp000apn.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Intrun orasel mic numit Los Santos intr-o familie saraca s-a nascut un copil care nu avea sa ceara prea multe .Se numea Alin97 si cu timpul a cescut in level dar in bani a scazut dramatic,a fost omorat ,furat ,inurat pana intr-o zi cand s-a enervat si a inceput sa cumpere arme ilegale si a inceput sa traga si sa omoare si a fost la puscarie de vreo 5 ori da niciodata nu o sa se cuminteasca asa ca nu va puneti cu el :)

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Mytu

Level: 6

Varsta(reala): 13

Sex(masculin / feminin): MASCULIN

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Sa ma lupt cu alte ganguri si sami ajut coechipieri la probleme...

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?: multe cam vreo 6/7

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Cu dueluri arme.

Nickname-uri anterioare: None

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: DA

Factiuni precedente ( + rank ): SMURD/RANK 3

De ce ati parasit ultima factiune?: ca sa icerc altele

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?: am avut ban dar nu mai am.

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/24/samp306d.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ): lvl6 in banca 389k nr de tel 3927 17 omoruri 8 agresiuni job camionagiu

Link to comment
Share on other sites

Nickname: KiD

Level: 25

Varsta(reala): 18

Sex(masculin / feminin): masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Din obligatie

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?: 2-3-4-5-6-7-8-9-10

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: impusca lumea

Nickname-uri anterioare: kid kid kid

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: nu prea

Factiuni precedente ( + rank ): toate rank 6

De ce ati parasit ultima factiune?: gasisem lider

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?: nu cred

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/80/samp070eb.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ): KiD s-a nascut intraun satuc din apropierea Los Santos.La varsta de 7 ani el deja stia sa manuiasca o arma si sa isi faca un rost in viata.El o luase pe o cale gresita.Facea trafic de droguri cu niste prieteni .Parintii lui erau credinciosi si l-au luat pe KiD de langa ceea ce li se parea rau.Asa ca ,pe la varsta de 15 ani,l-au angajat la News Reporter.Avea un program foarte incarcat.Nu mai avea timp sa stea cum familia sau cu iubita.Intr-o zi cand venise de la munca pe la 23:00 a gasit usa fortata la casa si geamul spart.A intrat in casa si si-a gasit parinti intr-o balta de sange.A ramas socat.A gasit un bilet pe care scria :" Teapa! Asta e pentru ca ne-ai dat in gat".Atunci si-au dat seama ca biletul fusese scris de dealeri pe care i-a dat in gat la politie.Trecuse 2 luni pana isi revenise.Atunci s-a hotarat sa intre in PD pentru a avea grija de cetatenii care erau pusi in pericol pentru ca stia cum e.Caddy i-au acceptat pe KiD si pe fratele sau Daniel in PD.KiD era cel mai dur politist dar si cel mai bun in urma rapoartelor lui saptamanale.Dupa 5 luni de zile incare a fost injurat si facut in tot felu' numai pentru ca isi facea datoria el si-a adus prietenul Vogue in politie crezand ca impreuna vor impune ordinea.Dupa 2 saptamani el a avut odiscutie cu Persanu in care s-a lamurit ca mai bine sa iasa din politie.KiD s-a saturat sa fie injurat si urat in San Andreas asa ca si-a dat demisia in momentele lui de glorie lasand postul lui cadetilor cu viitorul in fata.Dupa un timp de odihna el s-a gandit sa intre intr-un gang ca sa se distreze putin.A vorbit cu junyoru si el la primit in DNB.Dupa ceva timp el a inceput sa fie vanat si a iesit din DNB.A mai incercat o data din Pd dar nu prea a reusit.Acum el vrea sa intre intr-o factiune mai organizata,serioasa cu oameni experimentati numita sfr.

Sfarsit

Link to comment
Share on other sites

Nickname: TRK

Level: 14

Varsta(reala): 17

Sex(masculin / feminin): masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Pentru ca imi place acest gang

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?: every-day cand sunt liber

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: trafic de arme,droguri, omorarea rivalilor

Nickname-uri anterioare: Turok

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

Factiuni precedente ( + rank ): Hitman ( lider)

De ce ati parasit ultima factiune?:Am fost demis degeaba ^_^

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?: nup

Poza cu /stats:

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Turok s-a nascut in Liberty City.Dupa cativa ani de munca,s-a hotarat sa se mute in Los Santos.Ajuns acolo, si-a dat seama imediat ca Los Santos este orasul gangsterilor.Turok a vrut sa se alature agentiei de asasini si a fost acceptat.Acesta a dus-o foarte bine in agentie,facea contracte dupa contracte,nu-l interesa pretul contractului.Directorii,vazandu-i activitatea l-au promovat pe Turok ca Vice-Director.Acesta a fost foarte incantat.Dupa ceva timp Directorii Agentiei l-au lasat pe Turok sa plece in vacanta timp de o luna.Dupa o luna, Turok a vazut ca Directorii au fost schimbati si nu stia nimic despre ei si dupa cateva zile si-a dat demisia pentru ca nu mai era cum era inainte...Nu a avut de ales si s-a hotarat sa-si incerce norocul in Mafia japoneza Yakuza.Acesta a fost acceptat si a dus-o foarte bine cu ceilalti membrii.Intr-o zi toti membrii s-au hotarat sa mearga la clubul Jizzy pentru a petrece toata noaptea.Ajunsi acolo,toti s-au acomodat cu muzica,bautura,femeile :lol: ,etc. Liderul Yakuzei s-a dus afara sa fumeze o tigara.Turok iesind si el afara,vede un asasin in spatele liderului.Acesta ii face semn liderului dar degeaba,n-a apucat sa-l vada pe Turok pentru ca deja a fost omorat.Turok fiind foarte ametit,n-a avut timp sa scoata pistolu' si sa traga in asasin ca si el a fost impuscat de 3 ori.Din fericire,Turok s-a trezit in spital,acesta il intreaba pe doctor ce s-a intamplat.Doctorul ii spune ca dupa ce a fost impuscat, un civil a chemat imediat o ambulanta si a fost dus de urgenta la spital.Dupa 3-4 luni,Turok s-a vindecat complet,dar nu mai stia ce se intamplase cu Mafia Yakuza. Acesta a cumparat un ziar si a vazut pe prima pagina ca Yakuza a fost destramata. Turok s-a gandit sa nu mai intre vreodata intr-un gang sau intr-o mafie, asa ca s-a dus la Los Santos Police Departament pentru a vorbi cu Directorul.Acesta l-a acceptat pe Turok ca fiind membru in Police Departament.El si-a facut multi prieteni pana intr-o zi cand ambii directori si-au dat demisia si multi membrii au plecat.Pana la urma,Turok s-a riscat si a decis sa mearga cu prietenii lui in Mafia The Triads si au dus-o foarte bine.Dupa ceva timp...Turok s-a gandit sa-si inceapa din nou viata ca asasin si s-a dus sa vorbeasca cu noul Director al Agentiei. To Be Continued...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nickname: D3v1L

Level: 20

Varsta(reala): 15

Sex(masculin / feminin): Masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Am mai fost si doresc sa ajut gang`ul sa se dezvolte.

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?: Hm.. I dk.. 3-4.

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Trafic de droguri / arme / femei!!! :>.

Nickname-uri anterioare: Alexe12

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Dap.

Factiuni precedente ( + rank ): Inainte de wipe: Sfr - 3 , Ng - 2 , FBI - 4 . Dupa wipe : Hitman - 5 , Pd - 2.

De ce ati parasit ultima factiune?: Era frumos, dar nu prea.

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?: Mno, am primit acum cateva zile ban 7 zile, dar a fost o greseala si mi l-au scos. In rest, nu am nici o reclamatie.

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/844/samp027mx.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ): D3v1L s-a nascut in urma cu 15 ani in San Fierro. Aici , el a descoperit un gang numit San Fierro Rifa , condus de Alexinho. Acesta a fost omorat intr'un schimb de focuri, si astfel el a trecut de partea legii. Dupa multa vreme, si-a castigat dreptul de a intra intr'o factiune de asasini platiti. Aici, alaturi de TRK si multi altii au reusit sa ridice factiunea si sa o duca spre cel mai inalt nivel , insa a decis sa paraseasca factiunea dupa ce directorul agentiei si multi prieteni de-ai sai au plecat. A decis sa treaca de partea legii a 2-a oara, dar , cei doi lideri au parasit factiunea si astfel, D3v1L i-a urmat. Acum revine la primul sau gang, unde a cunoscut gloria.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nickname: White

Level: 20

Varsta(reala): 15

Sex(masculin / feminin): M

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Pentru ca imi place.

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?: 4ore

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: trafic de arme/droguri/war-uri

Nickname-uri anterioare: ...

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Factiuni precedente ( + rank ): Grove rank 2,Dnb rank 1,Triads rank 2,FBI rank1 ,Ballas rank 4,Mafia rank 1

De ce ati parasit ultima factiune?: Din dorinta de a deveni membru SFR.

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?: 1 ban,1 avertisment

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/402/samp007qq.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ) : White s-a nascut la periferia orasului San Fierro parintii acestuia erau gangsteri cunoscuti,tatal sau facea parte din The Mafia iar bunicul sau din San Fiero Rifa.White a stat in casa parintilor pana la varsta de 16 ani cand a fost nevoit sa plece pe strazi din cauza problemelor pe care acestia le aveau. Se gandea mereu cum sa faca bani .. ca sa nu moara de foame . Anii au trecut iar White traia numai din ce fura .Intr-o zi in timp ce se afla pe strazile din Los Santos alaturi de tovarasii lui,White afla ca niste persoane i-au ucis parintii ,iar mai tarziu avea sa afle ca cei care le facuse rau parintilor sai erau membrii Grove . Ramas cu imaginea parintilor in gand ,el l-a intalnit pe Netsky, liderul SFR , care ia promis lui White ca-i va gasi pe cei care le-au facut rau parintilor lui.

Link to comment
Share on other sites

Model de aplicatie

Nickname:(C.I.A)Sabin13

Level:17

Varsta(reala):13

Sex(masculin / feminin):masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului:1.Am mai fost in acest gang si mi-a placut 2.Are 2 lideri capabili(juny si netsky)

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?:6-12ore

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:war-uri,droguri,arme,mats

Nickname-uri anterioare:{C.I.A}Sabin13,[C.I.A]Sabin13,sabin13

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Factiuni precedente ( + rank ): Sfr-3 Ust-1

De ce ati parasit ultima factiune?: Ma vanau grovii si vroiam sa revin in sfr

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?:am avut ban pt gresirea parolei

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/213/samp004ds.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ):(C.I.A)Sabin13 s-a nascut pe data de 1 mai 1998 la periferia orasului Los Santos.La varsta de numai 9 ani el a rams orfan ,deoarece parintii lui au fost ucisi intr-un war dintre Grove si Ballas.Nestiind ce gang i-a ucis s-a dus in Ust.A stat aici pana la varsta de 13 ani cand a aflat ca cei din Factiunea Groove i-au ucis parintii si s-a dus In San Fierro Rifa stiind ca sunt rivali de moarte cu groove.Deoarece rivali deveneau puternici el s-a dus in The Triads.Saturandu-se de crime,droguri si jail el a ales sa mearga in National GUard.Deoarece a ucis un "om" acesta a fost demis,dupa care s-a dus in balas.Parandu-i rau ca a iesit din sfr (C.I.A)Sabin13 vrea sa revina si spera sa fie acceptat

P.S.: Netsky/juny n-am job.... nu stiu dc imi scrie detectiv ca eu nu-l am..probabil bug

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Broker

Level: 7

Varsta(reala): 16

Sex(masculin / feminin): Masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Imi place sa ma lupt cu rivalii.

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?: 3-10

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Trafic de droguri / arme.

Nickname-uri anterioare: -

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Factiuni precedente ( + rank ): Inainte de wipe: Politicieni(1).Dnb(1)

De ce ati parasit ultima factiune?: Am vrut sa intru aici.

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?: -

Poza cu /stats: http://img252.images...30/91923797.png

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Broker s-a nascut la periferia marelui oras Los Santos. El avea o familie saraca, tatal sau lucrand ca taximetrist i-ar mama s-a lucra ca reporter. Cheta la varsta de 6 ani se duce la tatal sau sa ii spuna ca atunci cand va avea varsta necesara sa aplice in marele gang San Fierro Rifa o va face. Cheta spunandui tatalui sau asta vrea sa ii spuna si mamei sale. Cheta spunandule ambilor parinti ce vrea sa faca pe viitor se apuca de o meserie de a fura masini. Aceasta meserie avea riscurile ei, nu era prea profitabila dar ii placea ce face. Cheta implinind varsta de 16 ani, incearca sa aplice in marele gang San Fierro Rifa sperand ca aici isi va gasi locul mult asteptat.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: LoVeLe (ss)

Level: 6

Varsta(reala): 17

Sex(masculin / feminin): M

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Pentru ca vreau sa ajut la castigarea evenimentelor importante pentru aceast gang.

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?: minim 5-6..

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: trafic de arme/droguri/war-uri

Nickname-uri anterioare: LoVeLess si il mai am, inainte de wipe confidential..

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Factiuni precedente ( + rank ): Grove Street: rank 5, Hitman Agency: rank 4 ;

De ce ati parasit ultima factiune?: E prima factiune pe contul asta.

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?: -

Poza cu /stats: .

Biografie ( minim 100 cuvinte ):

LoVeLess s-a nascut in orasul LosSantos intr-o familie saraca.Tatal sau era mecanic,iar mama sa vanzatoare.La varsta de 5 ani si-a pierdut tatal zdrobit de o masina in timp ce incerca sa o repare.O vreme a fost suparat si nu vorbea cu nimeni.Vazand ca familiei ii merge greu ,a inceput sa lucreze la varsta de 7 ani.Si-a luat jobul de CarJacker unde a castigat destul de bine o vreme.Timpul trecea iar el era tot suparat din cauza pierderii tatalui sau. La varsta de 16 ani el se imprieteneste cu niste baietii din cartier care il invata sa parieze la cursele de cai.Castiga niste sume frumusele, pe care le imparte cu prietenii.Cu banii castigati el se inscrie la un event de deagle pe care il castiga si isi descopera talentul sau la precizia glontului. Prietenii vazandu-l i-au zis ca el este pregatit sa devina un un gangster de temut asa ca s-a dus la Directorul The_Game sa isi depuna Cv-ul, el trecand testele a stat aici foarte mult, a avut o mica cearta cu liderul si a intrat in ballas. Si-a dat seama ca cel mai potrivit gang pentru el este Grove si s-a intors , a mai stat ceva timp si a intrat in Hitman, unde era foarte aproape sa primeasca rank 5. Acum el vrea sa se reintoarca intr-un gang, si se duce sa-si depuna CV-ul la liderul acestei factiuni Netsky.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:piki

Level:6

Varsta(reala):15 ani

Sex(masculin / feminin):masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului:sa ajut

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?:2-3

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:arme,drugs,waruri

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da

Factiuni precedente ( + rank ):smurd 3 ,consilieri 3

De ce ati parasit ultima factiune?:sa aplic sfr

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?:nu

Poza cu /stats: http://****.us.../samp001ks.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ): PIki s-a nascut intr-un sat mic langa orasul Las Venturas.Avea o familie foarte fericita si implinita din toate punctele de vedere,chiar daca erau 10 frati.Cand piki a implinit frumoasa varsta de 15 ani parintii lui iau cumparat o masina decapotabila.Timp de o saptamana o trebuit sa-si plimbe fratii mai mici cu masina deoarece erau asa de fericiti incat nu-si doreau sa plece piki de langa ei si sa-i plimbe toata ziua cu masina.Trecuse un an iar piki si-a gasit o prietena,dupa aproximativ 7-8 luni o si cerut-o de sotie deoarece se iubeau enorm de mult.Nu se certau aproape deloc,intotdeauna erau plecati prin vacante.Toata lumea spunea ca sunt cel mai frumos cuplu din oras,in schimb toata ziua ii barfeau. A venit si vremea cand pikisi sotia lui sau certat foarte rau,atunci sotia lui fpiki a bagat divortu si nu la iertat pe found.Un timp piki tot umbla dupa fosta lui sotie sa-si ceara iertare deoarece o iubea foarte mult,in schimb fosta lui sotie nu-l baga in seama. piki nu a fost iertat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...