Jump to content
lego_kid

Aplicatii SFR

Recommended Posts

Nickname: Semos

Level: 11

Varsta(reala): 16

Sex(masculin / feminin): M

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: ma intorc acasa

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 3-4

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: lucruri ilegale

Nickname-uri anterioare: -

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: da

Factiuni precedente ( + rank ): SFR - 2; PD - 1 , Ballas - 1, PD -1, DNB - 1; UST - 2

Motto-ul personal: "ce nu te omoara, te face mai puternic"

Poza cu /stats: http://****.us.../samp000qv.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://****.us...samp002urb.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ):In vara anului 2009, in SanFiero , se naste un baiat numit Semos.Acesta avea o stare materiala destul de bune, neducand lipsa la nimic. Acesta urmeaza scoala din SF iar pentru liceu este nevoit sa se mute in Los Santos. Tocmai in prima zi de liceu, pe trecerea de pietoni, Semos este lovit de o masina de culoare mov, lucru care il face sa lesine. Fara sa stie, din masina, coboara in mare graba trei barbati in mov, si urca pe Semos in masina si il duc la Spitalul LS unde ii platesc tanarului operatiile si perioada de recuperare. Semos afla mai tarziu ca acei trei oameni erau membri ai gangului Ballas, un gan de temut in LS, cunoscut pentru cruzimea sa. Totusi, tanarul Semos a fost ajutat de acestia, dupa cateva luni de la incident, Semos reuseste sa obtina o intrevedere cu liderul gangului : Perpripiu.

Aici ii sunt testate cunostiintele ilegale, insa Semos nu exceleaza. Perpripiu este gata sa il respinga, insa cei trei oameni, intervin din nou pentru Semos, spunand ca il vor invata personal pe 'boboc' tot ce trebuie sa stie. Stiind ca sunt oameni de onoare, Perpripiu, accepta si il invita pe Semos in Ballas. Acesta, incetul cu incetul isi cladeste respectul alaturi de gangul Ballas. In scurt timp, Perpripiu paraseste gangul iar la conducerea sa, vine MusiC. Dupa o cearta cu liderul, Semos se hotaraste sa iasa din Ballas.

Acesta vrea sa se calmeze, pentru ca stie ca e spre binele familiei sale, asa ca aplica in LSPD, fiind insa respins. Totusi, acesta aude la scurt timp de un gang, San Fiero Rifa care a devenit foarte puternic de la venirea noului lider : Perpripiu. Semos aplica, fiind testat de un om de baza din SFR : Alexxutzu. Acesta trece testele cu brio. In SFR, Semos are cea mai frumoasa perioada, Alexxutzu ii devine unul din cei mai buni prieteni, alaturi de Dan33, miticazauca si multi altii. Totusi, Semos este fortat la o mica perioada de inactivitate, timp in care, contul ii revine unui bun prieten pt. a asigura prezenta la war-uri. Intors cu forte proaspete, Semos afla cu stupoare ca a fost banat pt reclama.....

Vrand sa-si dovedeasca nevinovatia, Semos incepe o alta viata, de data aceasta numindu-se [Mr]Semos. La level 3, [Mr]Semos aplica penttru functia pe consilier, ajutor pentru noul primar , shp4nky . Pe perioada petrecuta aic, [Mr]Semos gaseste in shp4nky un model de urmat. Totusi la scurt timp... vine WIPE.

Pe noul mod, Semos revine din nou, cu forte proaspete, asa ca la level 2, acesta aplica din nou in SFR. Insa lucrurile nu mai sunt la fel, kidzeen este demis si in locul sau este pus Rohan, un lider super de treaba, bun prieten cu Semos. Apoi pentru a-l ajuta pe Rohan, este introdus si Drake. Insa incetul cu incetul, activitatea membrilor SFR scade, iar Semos stie ca e timpul sa plece, asa ca demisioneaza. Sta putin timp civil, pentru a-si clarifica lucrurile. Prima idee a fost sa intre in Mafia, o mafie foarte organizata si periculoasa. Insa, cand vede ca HkR este noul lider al Departamentului de Politie, Semos aplica, trecand testele.Dar iese foarte repde si intra in Ballas. Apoi iese si intra iar in PD, dar nu-i de el asa ca vrea sa ajute DNB, dar acolo nu era lucru in echipa si merge in UST. Vazand ca nu mai poate face fata cerintelor, Semos vrea sa se intoarca in gangul care i-a fost ca o casa mereu. San Fiero Rifa.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: InkAndrei

Level: 19

Varsta(reala): 19

Sex(masculin / feminin): M

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: SA ajut la dominare ,si sa omor rivalii sfr`ului

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 5-6 ore

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Trafic de arme de droguri si lupta pentru teritorii

Nickname-uri anterioare: DonDiNu

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: da

Factiuni precedente ( + rank ): Ballas 3 , FBI 2 , Mafia 1 , UST 1 , PD 1 , Triads 1 , NG 2

Motto-ul personal: Respecta si vei fii respectat

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/405/samp017pl.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://imageshack.us/photo/my-images/847/samp018s.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Numele meu este InkAndrei.Prima mea factiune a fost Gangul Ballas in care am activat 2 saptamani si am avut rank 2.Am parasit gangul deoarece vroiam sa ma alatur de partea legii. Dupa ce mi-am dat demisia m-am alaturat Biroului Federal de Investigatii in care am activat tot 2 saptamani si am avut rank 2 unde m-am simtit foarte bine si am facut o treaba foarte bunaalatur de mebrii F.B.I. Urmatoarea factiune a fost TheMafia unde am stat 1 saptamana si am avut rank 1 si m-am simtit foarte bine si am reusit sa luam locul 2 la SA Supremacy. Dupaia m-am dus in Underground Street Tunning unde am activat 1 saptamana si ceva si am fost trecut pe BlackList pentru inca 1 saptamana. Urmatoare factiune a fost dinou Ballas unde am activat aproape 1 luna si am avut rank 3. Urmatoare factiune a fost PD unde dupa doar 3 zile am fost demis. Apoi am intrat in mafia triads unde am activat 1 saptamana si am demis deaoarece erau erau prea putini membrii activi is nu avea ce sa faci. Apoi am activat in Armata 2 sapt unde am avut rank 2 si am arestat multi infractori.Acuma dupa ce am iesit din Armata am decis sa ma alatur gangului SanFierroRifa sa ajut la omorarea rivalilor ,traficul de arme si droguri.

Link to comment
Share on other sites

Guest silviuadrian65

Nickname: Justus

Level:7

Varsta(reala): 14

Sex(masculin / feminin): M

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: deoarece vreau sa ajut la kill , trafic de arme , chesti ilegale ..

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 5 ore , weekend toata ziua. .

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Kill , trafic de arme , droguri etc.

Nickname-uri anterioare: -

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: da

Factiuni precedente ( + rank ): Consilieri - rank 1

Motto-ul personal: Nu te pune cu prostu ca are mintea odihnita =))

Poza cu /stats: s4swsg.png

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): 280lg0l.png

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Justus s-a nascut la marginea orasului San Fierro pe langa baza gang-ului San Fierro Rifa . De mic a fost pasionat de arme si de acest gang . Tatal sau traficant de meserie aducea foarte multi bani acasa asa ca lui justus nu ia lipsit nimic . Pe cand a crescut mai mare s-a angajat la consilieri pentru a aduce si el un ban in casa deoarece parintii lui erau destul de batrani si nu mai puteau merge la munca . Scotea bani frumosi ca , consilier , uneori mai pierdea la pariuri si era ajutat de catre un prieten de-al sau . Peste un timp parintii lui sunt asasinati iar justus isi doreste o familie . Se hotaraste sa intre in San Fierro Rifa si spera sa fie acceptat .

Link to comment
Share on other sites

]Nickname: Soldatul[ROMAN]

Level:6

Varsta(reala):16

Sex(masculin / feminin):masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: pt ca este un gang respect cu un bun lider

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?:7-8 fara afk

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:--

Nickname-uri anterioare:Mr.6ase5inci

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: da

Motto-ul personal: toti pt unu ,unul pentru toti

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/31/samp038fd.png/

Ce skill-uri ai la arme?(/weapon skill): 0 am nu mai are rost sa pun poza ...

Alte precizari: nu

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Soldatul]Roman]

Level:6

Varsta(reala): 16

Sex(masculin / feminin): M

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: imi place mult

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?:7 8 ore

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Kill , trafic de arme , droguri etc.

Nickname-uri anterioare:

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: da

Factiuni precedente: medic (rank 4)

Motto-ul personal: Nu te pune cu prostu tot prost ramane

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/31/samp038fd.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): am 0 orikm nare rost sa o pun

Biografie ( minim 100 cuvinte ): soldatul s-a nascut la marginea orasului San Fierro pe langa baza gang-ului San Fierro Rifa . De mic a fost pasionat de arme si de acest gang . Tatal sau traficant de meserie aducea foarte multi bani acasa asa ca lui soldatul nu ia lipsit nimic . Pe cand a crescut mai mare s-a angajat la medici pentru a aduce si el un ban in casa deoarece parintii lui erau destul de batrani si nu mai puteau merge la munca . Scotea bani frumosi ca , medic , uneori mai pierdea la pariuri si era ajutat de catre un prieten de-al sau . Peste un timp parintii lui sunt asasinati iar soldatul isi doreste o familie . Se hotaraste sa intre in San Fierro Rifa si spera sa fie acceptat

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Justus s-a nascut la marginea orasului San Fierro pe langa baza gang-ului San Fierro Rifa . De mic a fost pasionat de arme si de acest gang . Tatal sau traficant de meserie aducea foarte multi bani acasa asa ca lui justus nu ia lipsit nimic . Pe cand a crescut mai mare s-a angajat la consilieri pentru a aduce si el un ban in casa deoarece parintii lui erau destul de batrani si nu mai puteau merge la munca . Scotea bani frumosi ca , consilier , uneori mai pierdea la pariuri si era ajutat de catre un prieten de-al sau . Peste un timp parintii lui sunt asasinati iar justus isi doreste o familie . Se hotaraste sa intre in San Fierro Rifa si spera sa fie acceptat .

Soldatul[ROMAN]-respins(altadata incearca sa faci cererea ta nu copia)

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Alin_Catalin

Level: 6

Varsta(reala): 18 ani

Sex(masculin / feminin): masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: pt ca imi place multe cu ce se ocaupa

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: pai 4-5 ore

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Multe

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Factiuni precedente ( + rank ):-

Motto-ul personal: Nu uita ca si cei mai frumosi trandafiri au spini!!

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/580/samp017ug.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://imageshack.us/photo/my-images/8/samp018nme.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Salut!Ma numesc Alin Catalin si ma-am inascut in Los Santos imnpreuna cu familia mea.Avand prea putini bani la mine si in bamka m-am hotarat ca este timpul sa imi caut un job(carjaker).Dupa cateva zile am renuntat la acest job din cauza ca nu-mi faceam prea multi bani.Dupa ce mi-am dat demisia de la carjaker m-am facut mecanic crezand ca se castiga mai bine , dar in zadar tot asa castigam ba chear si mai rau.Dar cand am auzit ca jobul armsdealer se castiga bine ma-am bagat si eu ca sa-mi fac si eu un ban.Facand level 7 m-am gandit sa ma bag si eu intr-un geng "San Fierro Rifa"As vrea sa ma bag in acest geng pt ca vreu sa imi fac multi prieteni ca sa ma inteleaga si pe mine.Eu zic ca gengu San Fierrro Rifa este cel mai tare si frumos geng.Acuma tot ce am de facut este sa astept de ca liderul de la san Fierro Rifa sa ma accepte si pe mine

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Westiee

Level: 10

Varsta(reala): 15

Sex(masculin / feminin): Masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Doresc sa intru in aceasta factiune deoarece sunt membrii vechi si un lider foarte corect si bun.

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 5 - 10.

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Trafic de drogurii / arme .

Nickname-uri anterioare: CranK .

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Desigur.

Factiuni precedente ( + rank ): Da Nang Boy`s ( rank 3 ) , The Triads ( rank 2 ) , Police Departament ( rank 2 ) , Ballas ( rank 2 ) , Scoala ( rank 2 ) .

Motto-ul personal: Respecta si vei fi respectat !

Poza cu /stats: http://anony.ws/di-OWFN.png .

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://anony.ws/di-ZGVC.png .

Biografie ( minim 100 cuvinte ):

Westiee s-a nascut in orasul San Fierro impreuna cu mama si tatal sau.Cand a implinit 6 luni mama sa a murit intr-un incediun misterios . Cand a crescut acesta s-a mutat cu prietena , o bunaciune , si s-a inscris la Facultatea de Drept. Intr-o noapte acesta a plecat cu fratele sau la o plimbare , cand s-a intors s-a asezat in pat iar pe tavan era prietena sa arzand. Acesta s-a hotarat sa plece impreuna cu fratele sau sa caute criminalul mamei si prietenei sale. Acum a aflat ca un triads posedat de un demon cu ochii galbeni ia omorat mama si prietena iar acum Westiee vrea sa il exorcizeze pe criminal si sa ucida demonu dar are nevoie de ajutorul lui Junyoru . To Be Continued ...

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Alfredo

Level: 6

Varsta(reala): 17

Sex(masculin / feminin): Masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Deoarece are un lider capabil si membrii pe masura.

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 3-4.

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Trafic de drogurii / arme .

Nickname-uri anterioare: - .

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Desigur.

Factiuni precedente ( + rank ): SMURD (RANK 3)

Motto-ul personal: Impreuna v'om fi mai buni !

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/31/samp491b.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://imageshack.us/photo/my-images/593/samp492v.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ):

Alfredo s-a nascut in orasul Los Santos. Inca de mic ii placeau afacerile ilegale, chiar daca parintii lui lucrau in politie si ii spuneau ce este bine si ce nu este bine. La varsta de 10 ani, Alfredo a inceput sa se drogheze si a fost alungat de parintii sai de acasa. Ramas pe strazi, s-a alaturat celor din SMURD. Acolo si-a facut destul de multi prieteni dar a simtit ca este nevoie pentru o schimbare, si si'a dat demisia. Ramas pe strazi iar, a intalnit niste oameni de nota 10 care erau membrii unui gang foarte cunoscut pe nume San Fierro Rifa. Acestia l'au luat pe Alfredo si i l'au prezentat liderului ca fiind un bun mafiot care ar vrea sa li se alature. Seful l'a pus pe Alfredo sa dea testele pentru a se integra ...

Link to comment
Share on other sites

Nickname: vLd.

Level: 17

Varsta(reala): 15

Sex(masculin / feminin): masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Sa omor cat mai multi rivali,sa fiu alatri de niste colegi de minune si de un lider foarte bun

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 4-5

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: ,,trafic,

Nickname-uri anterioare: ombladon,Smok3

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: desigur

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: da

Factiuni precedente ( + rank ): Scoala(2),Ballas(3),MAfia(3),Armata(4)

Motto-ul personal: Cand SFrifa vine stai jos si roaga`te sa iti fie bine

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/685/samp018rx.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://imageshack.us/photo/my-images/513/samp024ek.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Vld,a fost torturat icna din copilarie de fratii lui mai mici care acum sunt in politie,asca ca acum el se ocupa doar cu traficul de droguri si de arme si s`a hotarat sa se razbune pe ei,de aceea are nevoie de sprijinul celor din SFrifa

Link to comment
Share on other sites

Nickname: eNNduro

Level: 6

Varsta(reala): 15 ani

Sex(masculin / feminin): Masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Pentru ca vreau sa ajut acest gang si pentru ca imi place foarte mult !

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 7-8 ore zilnic , maxim 30 min afk .

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Se ocupa cu activitati ilegale printre care se afla si luptele de strada , traficul de arme , droguri , jafuri etc..

Nickname-uri anterioare: ~

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da !

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da !

Factiuni precedente ( + rank ): Politicieni ( Rank 1 )

Motto-ul personal: ,, Cel mai bine e acasa " !

Poza cu /stats: http://imageshack.us/f/204/samp000cq.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://imageshack.us/f/143/samp002qpz.png/ ( nu am prea avut cum sa fac skill-uri la arme pentru ca am fost in Politicieni )

Biografie ( minim 100 cuvinte ): eNNduro s-a inascut in orasul Los Santos . Traia impreuna cu parintii intr-o casa de langa banca . Parintii lui nu se descurcau prea bine cu banii , iar eNNduro s-a gandit ca deja are o varsta si a decis sa intre in Politicieni . Aici a facut o treaba minunata , a ajutat persoane si a luat interviuri . Cand venea de la munca , a auzit de la un bun prieten ca parintii lui au fost omorati de catre niste gangsteri . eNNduro auzind aceasta drama , el a inceput sa faca multe lucruri ilegale . A inceput sa cumpere arme,sa omoare lume si sa se alieze cu gangsterii . La un moment dat,eNNduro s-a decis sa se alature gang-ului San Fiero Rifa pentru a-i gasi pe acei gangsteri si pentru a-si razbuna familia . Acum eNNduro vrea sa devina un gangster adevarat in aceasta factiune frumoasa.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: gory

Level:

Varsta(reala): 16

Sex(masculin / feminin): masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Este un gang cu mult peste celelate

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 4-5

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Toate lucrurile ilegale :D

Nickname-uri anterioare: -

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Factiuni precedente ( + rank ): TheTriads(4)PD(1)

Motto-ul personal: "E prea de vreme sa fie prea tarziu"

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/198/samp056ye.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://imageshack.us/photo/my-images/269/samp057ba.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Pericolele pentru gory nu vin doar din interior. Intors in San Fiero, dupa ce a fost izgonit din Los Santos, gory, fiul lui Ghiocel si prieten bun al lui Fizeen, spera sa faca aici multi bani ca sa-si rascumpere locul in “Familie” si de aceea decide ca afacerile lui sunt cel mai bun mijloc de a face rost de banii de care are nevoie. In incercarea de a-si ajuta tatal,iar acum spera sa fie acceptat pentru a face mai multi bani si pentru asi rescumpara locul in "Familie" dar mai intai vrea sa inceapa cu ceva afaceri mai usoare acum o sa vedem daca va fi acceptat

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Alin_Catalin

Level: 6

Varsta(reala): 18 ani

Sex(masculin / feminin): masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: pt ca imi place foarte mult gang-urile si as vrea ca sa conosc si eu mai multa lume.

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: pai vreo 4-5 ore faca nici un afk

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Multe

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: da

Factiuni precedente ( + rank ): -

Motto-ul personal: Bani nu aduc fericirea.

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/199/samp000aj.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://imageshack.us/photo/my-images/819/samp001lz.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Salutare, ma numesc Alin Catalin si m-am nascut la periferia orasului San Fiero impreuna cu familia mea.Parinti mei era membri al gang-ului San Fiero Rifa, ei nici odata nu se plangea ca nu aveau bani.Eu de fiecare data ii intrebam de unde avea atatea bani si nici odata nu mi-au raspuns la intrebare.Pe la varsta de 18 ani parinti mei parinti mei s-au dus intr-o misiune in Los Santos ca sa il omoare pe liderul de la Grove, numai ca misiunea sa incheiat cu mult sange si moartea parintilor mei.Dupa moarea parintilor mei cu timpul incepeam sa pierd totul masina , casa , averea etc.Dupa ce am ajuns un om al strazi fara nici un ban am incercat ca sa imi caut un job dar nimic, pana cand m-am intalnit cu un fost preten de al meu si m-a sfatuit ca sa ma alatul gangului San Fiero Rifa si am acceptat.Acuma tot ce am de facut este sa astept ca sa vad daca liderul din San Fiero Rifa ma ea si pe mine in gang-ul lui si daca da cu ocazia asta imi pot razbuna si eu familia.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: DaRiUs14

Level: 20

Varsta(reala): 15 ani

Sex(masculin / feminin): masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Vreau sa il ajut pe Junyoru sa faca cel mai puternic gang Sfr

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 4-5 ore

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Trafic de arme,droguri ..

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: da

Factiuni precedente ( + rank ): Dnb-rank 4, Grove-rank 2, Fbi-rank 1 ,Ballas-rank2

Motto-ul personal: Toti pentru unu si unu pentru toti

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/412/samp136xv.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://imageshack.us/photo/my-images/412/samp135ff.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ): DaRiUs s-a nascut in spitalul din Los Santos. Acea zii este cea mai trista zii pentru el deoarece mama lui a fost prinsa in schimbul unor focuri de arma.A scapat cu ajutorul tatalui sau. Inca de mic copil vrea sa se razbune pe cei care i-au ucis mama , zilnic el facea naveta catre SF pt a isi ajuta tatal , acolo el a vazut o parte in membri SFR si a fost din ce in ce mai interesat de ei. A inceput sa se imprieteneasca cu cei din SF , a invatat sa tina o arma in mana inca de la o varsta frageda , iar dupa cativa ani a murit si tatal sau intr-un accident de masina. A plecat din SF inapoi in LS in speranta ca va afla cine ii omorase mama, nu a avut nici o sansa. S-a angajat arms dealer pt a isi face mai multe relatii ,dar nu a putut gasi nimic . Atunci a vazut ca , cautarile lui sunt in zadar . Acum lucreaza ca arms dealer castigandu-si niste bani , dar vrea din nou sa aiba si el o familie si o echipa cu care poate sa impartaseasca toate secretele sale.Respect Junyoru :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nickname: DudZor

Level:6

Varsta(reala):18

Sex(masculin / feminin):masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Pentru ca este unul dintre cele mai bune si cunosc foarte multi playeri din el

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?:7-8

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:waruri

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:DA

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:DA

Factiuni precedente ( + rank ):ballas rank4

Motto-ul personal: Pe cine nu omori , nu te lasa sa traiesti

Poza cu /stats:

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): 0 la toate , dar le maresc daca o sa fiu acceptat ( am jucat mai mult la inceput , cand nu erau arme)

Biografie ( minim 100 cuvinte ): DudZor s-a nascut in Las Venturas. El a crescut alaturi de bunicii lui deoarece parintii lui au murit la scurt timp dupa nasterea lui. Bunicii i-au oferit tot ce era mai bun pentru ca il iubeau foarte mult. Din pacate si bunicii l-au parasit murind din cauza batranetei atunci cand avea doar 16 ani. Acest fapt nu la slabit pe alik ci doar la intarit. El si-a dat seama ca trebuie sa se angajeze pentru a avea bani sa poata trai de pe o zi pe alta. Nimeni nu il angaja pentru ca era prea mic asa ca sa decis sa fure. A furat pana la 20 de ani fara sa fie prins dintr-un magazin foarte mare. Acum a fost prins pentru prima oara si a fost inschis timp de 8 ani.Cand a iesit nu sa cumintit si a inceput sa lucreze pentru un mafiot american. El trebuia sa fure masini si sa i le duca americanului alaturi de alti 3 angajati ai americanului. Acestia din pacate au fost nevoiti sa il omoare pe primar. Atunci au fost prinsi si comdamnati la moarte.

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

DudZor-respins ai aplicat si la DNB si nu ai primit raspuns.

nu ti-a raspuns ca ai aplicat in timp ce el raspundea.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...