Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Agentiei Hitman

Recommended Posts

Nick:RetrO

Level: 2

Numele membrului pe care il reclam: ingerul_decazut

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/269/samp012lqi.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/440/samp014ys.png/

O scurta descriere: Dupa ce contractul a fost realizat , membrul ingerul_cazut a continuat sa omoare pretinzand ca contractul nu a fost indeplinit din cauza unui bug - posibil (stiu ca nu are voie sa dea informatii de contract victimei ). Dar nu a respectat toate cerintele necesare in terminarea unui contract ( Ex : martori nu au fost eliminati si nu atat timp cat nu am dat in el nu avea dreptul de a ma omora).

Link to comment
Share on other sites

Nick:RetrO

Level: 2

Numele membrului pe care il reclam: ingerul_decazut

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/269/samp012lqi.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/440/samp014ys.png/

O scurta descriere: Dupa ce contractul a fost realizat , membrul ingerul_cazut a continuat sa omoare pretinzand ca contractul nu a fost indeplinit din cauza unui bug - posibil (stiu ca nu are voie sa dea informatii de contract victimei ). Dar nu a respectat toate cerintele necesare in terminarea unui contract ( Ex : martori nu au fost eliminati si nu atat timp cat nu am dat in el nu avea dreptul de a ma omora).

Paste Fericit si tie.

Revenim.Am avut contract pe tine,te'am omorat odata si nu s'a pus contractul(am crezut ca poate ti'am scazut hp cand te'am lovit cu masina si poate ca asta a fost unul din motive).Am ajuns in spawn civili,unde mai era un civil care a inceput sa dea in mine(nu cred ca se vede asta in pozele tale).Mi'am anuntat colegii pe /f ca nu se indeplineste contractul cand te omoram.Apoi mi'am dat leave,a ajuns la Kwai care a patit la fel ca mine.M'ai bagat in seama,ti'am raspuns frumos si ai inceput sa imi spui ca te duci pe forum si ca sa nu imi bat joc sau sa te iau la misto(nu imi mai amintesc cum mi'ai raspuns) cand ti'am zis ca este un bug.

Incepem cu prima poza:Se vede cum am venit dupa tine ca sa fac din nou contractul,insa nu te'am omorat defata cu acel civil.

In poza a 2 a se vede cum incerc din nou sa fac contractul,insa nici de data aceasta nu s'a pus.

Iar in a 3 a poza este dovada la ceea ce am spus mai sus.

Trebuie sa intelegi si tu si restul playerilor ca, uneori, cand un membru al Agentiei Hitman te omoara se poate sa ai bug si contractul sa nu se puna.Nu inteleg de ce ai reactionat asa,incat ai ajuns imediat sa ma si postezi.

Daca e nevoie de martor kwai poate sa revina cu un reply.

Ps: E ingerul_decazut nu ingerul_cazut.

#In prima poza nu reiese ca eu as fi tras si nu am abuzat cu nimic,am explicat mai sus.Nu incerc sa ma scot cu nimic stai linistit.Asteapta decizia unui lider fara a mai posta.

Link to comment
Share on other sites

Nick:RetrO

Level: 2

Numele membrului pe care il reclam: ingerul_decazut

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/269/samp012lqi.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/440/samp014ys.png/

O scurta descriere: Dupa ce contractul a fost realizat , membrul ingerul_cazut a continuat sa omoare pretinzand ca contractul nu a fost indeplinit din cauza unui bug - posibil (stiu ca nu are voie sa dea informatii de contract victimei ). Dar nu a respectat toate cerintele necesare in terminarea unui contract ( Ex : martori nu au fost eliminati si nu atat timp cat nu am dat in el nu avea dreptul de a ma omora).

Paste Fericit si tie.

Revenim.Am avut contract pe tine,te'am omorat odata si nu s'a pus contractul(am crezut ca poate ti'am scazut hp cand te'am lovit cu masina si poate ca asta a fost unul din motive).Am ajuns in spawn civili,unde mai era un civil care a inceput sa dea in mine(nu cred ca se vede asta in pozele tale).Mi'am anuntat colegii pe /f ca nu se indeplineste contractul cand te omoram.Apoi mi'am dat leave,a ajuns la Kwai care a patit la fel ca mine.M'ai bagat in seama,ti'am raspuns frumos si ai inceput sa imi spui ca te duci pe forum si ca sa nu imi bat joc sau sa te iau la misto(nu imi mai amintesc cum mi'ai raspuns) cand ti'am zis ca este un bug.

Incepem cu prima poza:Se vede cum am venit dupa tine ca sa fac din nou contractul,insa nu te'am omorat defata cu acel civil.

In poza a 2 a se vede cum incerc din nou sa fac contractul,insa nici de data aceasta nu s'a pus.

Iar in a 3 a poza este dovada la ceea ce am spus mai sus.

Trebuie sa intelegi si tu si restul playerilor ca, uneori, cand un membru al Agentiei Hitman te omoara se poate sa ai bug si contractul sa nu se puna.Nu inteleg de ce ai reactionat asa,incat ai ajuns imediat sa ma si postezi.

Daca e nevoie de martor kwai poate sa revina cu un reply.

Ps: E ingerul_decazut nu ingerul_cazut.

1 Nu incerca sa te scoti, nu mai nega si din poza reiese ca civilul era in spatele meu si asta nu-ti da dreptul de a trage in mine din prim conform regulamentului ( Aici nu ai nici o scuza ).

2 In poza 2 am vrut sa vin sa-ti fac poza ca era a3a sau a4a oara cand ma omorai si nu reuseam sa-ti fac print la nume si la toate chestiile care le faceai

3 Tu trebuie sa intelegi ca nu trebuie sa-ti faci de cap daca ai bug la contract sau vii sa ma omori de cate ori ai tu chef.

Link to comment
Share on other sites

Nick:RetrO

Level: 2

Numele membrului pe care il reclam: ingerul_decazut

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/269/samp012lqi.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/440/samp014ys.png/

O scurta descriere: Dupa ce contractul a fost realizat , membrul ingerul_cazut a continuat sa omoare pretinzand ca contractul nu a fost indeplinit din cauza unui bug - posibil (stiu ca nu are voie sa dea informatii de contract victimei http://img703.imageshack.us/img703/8695/samp015hh.png ). Dar nu a respectat toate cerintele necesare in terminarea unui contract ( Ex : martori nu au fost eliminati si nu atat timp cat nu am dat in el nu avea dreptul de a ma omora).

Paste Fericit si tie.

Revenim.Am avut contract pe tine,te'am omorat odata si nu s'a pus contractul(am crezut ca poate ti'am scazut hp cand te'am lovit cu masina si poate ca asta a fost unul din motive).Am ajuns in spawn civili,unde mai era un civil care a inceput sa dea in mine(nu cred ca se vede asta in pozele tale).Mi'am anuntat colegii pe /f ca nu se indeplineste contractul cand te omoram.Apoi mi'am dat leave,a ajuns la Kwai care a patit la fel ca mine.M'ai bagat in seama,ti'am raspuns frumos si ai inceput sa imi spui ca te duci pe forum si ca sa nu imi bat joc sau sa te iau la misto(nu imi mai amintesc cum mi'ai raspuns) cand ti'am zis ca este un bug.

Incepem cu prima poza:Se vede cum am venit dupa tine ca sa fac din nou contractul,insa nu te'am omorat defata cu acel civil.

In poza a 2 a se vede cum incerc din nou sa fac contractul,insa nici de data aceasta nu s'a pus.

Iar in a 3 a poza este dovada la ceea ce am spus mai sus.

Trebuie sa intelegi si tu si restul playerilor ca, uneori, cand un membru al Agentiei Hitman te omoara se poate sa ai bug si contractul sa nu se puna.Nu inteleg de ce ai reactionat asa,incat ai ajuns imediat sa ma si postezi.

Daca e nevoie de martor kwai poate sa revina cu un reply.

Ps: E ingerul_decazut nu ingerul_cazut.

1 Nu incerca sa te scoti, nu mai nega si din poza reiese ca civilul era in spatele meu si asta nu-ti da dreptul de a trage in mine din prim conform regulamentului ( Aici nu ai nici o scuza ).

2 In poza 2 am vrut sa vin sa-ti fac poza ca era a3a sau a4a oara cand ma omorai si nu reuseam sa-ti fac print la nume si la toate chestiile care le faceai

3 Tu trebuie sa intelegi ca nu trebuie sa-ti faci de cap daca ai bug la contract sau vii sa ma omori de cate ori ai tu chef.

Salut prietene ! Probabil numai ai jucat de mult timp si acum te crezi un fel de Cheguevarra care v-a restaura pacea si buna dispozitie pe server prin inteligenta si prin corectitudinea lui si ca bla bla .... Ei bine trezeste-te la realitate ca e pastele my friend :*

In primul rand o sa il rog pe kidzeen sa te adauge si pe lista aia a nostra cu blacklist ca deja intreci orice limita a bunului simt .

Am avut si eu personal contract pe tine , si aveai bug , nu puteam sa il fac.... si ai inceput si pe mine sa ma iei cu dalea ca ma postezi pe forum ca nush ce.Dar sincer sa fiu , m-am distras tragand in tine :)) probabil o sa mai o fac cand mai te prind online deci mereu cand o sa zboare gloante spre tine sa te uiti prin jur poate ma vezi :* . Inteleg ca ai un fel de frustrare ca ai lipsit mult din joc si ca sunt alti hitmani si bla bla ... dar nu trebuie sa ne vanezi asa pe fiecare in parte , stai linistit ca nu am intrat aici aiurea :) . Deci daca se poate am o rugaminte asa de paste pentru tine : Joaca linistit , fa lvl acolo , numai vana pe toata lumea ca nu iti aduce nimic bun oki joker jaker sau cum te-o chema ? :* Hai pwp sanatate si numai bine .

Edit : Heiiiiiii dar uite-ma in poza ce pozitie de dur am =)))))))))) acum m-am vazut . Ahh da dami voie sa iti zic omu ti-a dat cu jet , U te certa-i cu el pe /w si el ti-a raspuns in sictir ok dute pe forum :)))))) sa mor eu in locul tau ma duceam in baie si plangeam ca ma ataca hitm@ni si nu pot sa ma plimb cu masina de trucker linistit :(

Link to comment
Share on other sites

Nick:RetrO

Level: 2

Numele membrului pe care il reclam: ingerul_decazut

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/269/samp012lqi.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/440/samp014ys.png/

O scurta descriere: Dupa ce contractul a fost realizat , membrul ingerul_cazut a continuat sa omoare pretinzand ca contractul nu a fost indeplinit din cauza unui bug - posibil (stiu ca nu are voie sa dea informatii de contract victimei ). Dar nu a respectat toate cerintele necesare in terminarea unui contract ( Ex : martori nu au fost eliminati si nu atat timp cat nu am dat in el nu avea dreptul de a ma omora).

Vad ca esti level mic si probabil,mai mult ca sigur nu sti cum sta treaba dar vrei dreptate.

Uneori se intampla ca cel pe care ai contract sa aibe bug si sa nu se puna desii il omori de mai multe ori,in acest caz ingerasul_decazut nu a gresit cu nimic,nu e vina noastra ca mai sunt si astfel de bug-uri dar nici nu stiu de ce esti atat de revoltat si vrei neaparat ca el sa fie pedepsit,si in preajma sarbatorilor.

Voi nu intelegeti un aspect,niciodata dar niciodata nu ai sa vezi cand cineva are pica pe tine si vrea sa te omoare nu o face in asa fel incat sa il vezi tu,daca vrea sa faca asta o face fara sa iti dai seama,nu e logic?

S-a intamplat sa nu se puna contractul,l-a preluat altcineva si de acelasi bug a avut parte.Mai mult de 5 minute din timpul tau pretios nu cred ca a durat toata faza,nu a patit nimeni nimic,nu e sfarsitul lumii.

Intr-adevar nu are voie sa dea informatii dar nu ti se pare ca intrecem masura?Sunt sigur ca ai cerut/stresat jucatorul ca sa iti spuna de ce te omoara ca altfel ii faci post si alte chestii de genul asta.Anyway nu are nici-o legatura,contractul a fost anulat din cauza unei greseli la server.

Poti sta linistit de acum inainte,nimeni nu vrea sa te omoare fara vreun motiv anume,nimeni nu-ti vrea raul.O zi buna!

Atata timp cat contractul avea probleme 'tehnice' nu ti-a oferit nici-o informatie utila.

Cat despre 'Pastele este o sarbatoare si nu are legatura cu jocul' nu ma refeream la asta,ma refeream la faptul ca macar de sarbatori sa ne straduim sa nu mai fim asa rautaciosi cu cei din jur chiar daca e doar un joc,e bazat pe comunicare.

Poate ca am exagerat putin cand am zis 'revoltat' dar totusi..mai mult ti-a luat sa faci post-ul,sa il formulezi decat faza in care s-a intamplat totul.Nu ai avut nimic de pierdut si nici nu ai fost retinut pe o perioada lunga de timp,din aceasta cauza cred ce cred.

Edited by Athreyu*
Link to comment
Share on other sites

Nick:RetrO

Level: 2

Numele membrului pe care il reclam: ingerul_decazut

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/269/samp012lqi.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/440/samp014ys.png/

O scurta descriere: Dupa ce contractul a fost realizat , membrul ingerul_cazut a continuat sa omoare pretinzand ca contractul nu a fost indeplinit din cauza unui bug - posibil (stiu ca nu are voie sa dea informatii de contract victimei ). Dar nu a respectat toate cerintele necesare in terminarea unui contract ( Ex : martori nu au fost eliminati si nu atat timp cat nu am dat in el nu avea dreptul de a ma omora).

Vad ca esti level mic si probabil,mai mult ca sigur nu sti cum sta treaba dar vrei dreptate.

Uneori se intampla ca cel pe care ai contract sa aibe bug si sa nu se puna desii il omori de mai multe ori,in acest caz ingerasul_decazut nu a gresit cu nimic,nu e vina noastra ca mai sunt si astfel de bug-uri dar nici nu stiu de ce esti atat de revoltat si vrei neaparat ca el sa fie pedepsit,si in preajma sarbatorilor.

Voi nu intelegeti un aspect,niciodata dar niciodata nu ai sa vezi cand cineva are pica pe tine si vrea sa te omoare nu o face in asa fel incat sa il vezi tu,daca vrea sa faca asta o face fara sa iti dai seama,nu e logic?

S-a intamplat sa nu se puna contractul,l-a preluat altcineva si de acelasi bug a avut parte.Mai mult de 5 minute din timpul tau pretios nu cred ca a durat toata faza,nu a patit nimeni nimic,nu e sfarsitul lumii.

Intr-adevar nu are voie sa dea informatii dar nu ti se pare ca intrecem masura?Sunt sigur ca ai cerut/stresat jucatorul ca sa iti spuna de ce te omoara ca altfel ii faci post si alte chestii de genul asta.Anyway nu are nici-o legatura,contractul a fost anulat din cauza unei greseli la server.

Poti sta linistit de acum inainte,nimeni nu vrea sa te omoare fara vreun motiv anume,nimeni nu-ti vrea raul.O zi buna!

Revoltat ? ( Daca am ajuns sa fiu revoltat dintr-un joc , de mentalitatea unor pusti si de imaturitatea lor cred ca glumesti).

Intrecem masura ? (Am procedat cum a cerut regulament si nu cred ca scrie ca n-am voie sa cer informatii ci el nu avea voie sa dea nici un detaliu despre contract).

Pastele e o sarbatoare si nu are nici o legatura cu jocul asta.

Cam atat am mai avut de spus.

O zi buna si tie

Link to comment
Share on other sites

Nick:Cernooby

Level:10

Numele membrului pe care il reclam: Teddy

Dovezi: JJLxi.jpg0BvBz.jpgvbby2.jpg

O scurta descriere: Domnu Teddy avea contract pe mine din jurul orei 12:00 , nu l-a reusit sa-l faca si de 10-20 min sta pe urmele mele:) Era ct pe-aci sa ma omoare langa Burger Nord , am furat un motor de la Jones si am fugit la banca, de acolo l-a cai ... stau la cai si intreb last si cine Teddy sa faca contractu acolo. Tin sa precizez ca erau 6 playeri acolo... deja public.. ( ScaRaMouChe, Ryth , Negrea , The_StaR ,PurebyMagic si IklausI ) ... In regulament scrie asa: 4. Hitmanii sa nu omoare direct in vazul tuturor (doar sunt Sillent Assasins).. Atat am avut de zis :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: Flippy

Level: 15

Numele membrului pe care il reclam: Teddy

Dovezi: Here.

O scurta descriere: Deci eu eram afk prin spawn eram la bucatarie sa manc ceva cand revin la PC il vad pe Teddy prin spawn cu un tip am zis hmmm se plimba ma duc mai aproape de el sa vad cine e sau daca a plecat sa dat jos din masina si am fugit de langa el mam oprit intre masini si apoi a inceput sa traga in mine. Pozele spun tot. Tin sa mentionez ca masina era parcata langa spawn UST

Link to comment
Share on other sites

Nick:Cernooby

Level:10

Numele membrului pe care il reclam: Teddy

Dovezi: JJLxi.jpg0BvBz.jpgvbby2.jpg

O scurta descriere: Domnu Teddy avea contract pe mine din jurul orei 12:00 , nu l-a reusit sa-l faca si de 10-20 min sta pe urmele mele:) Era ct pe-aci sa ma omoare langa Burger Nord , am furat un motor de la Jones si am fugit la banca, de acolo l-a cai ... stau la cai si intreb last si cine Teddy sa faca contractu acolo. Tin sa precizez ca erau 6 playeri acolo... deja public.. ( ScaRaMouChe, Ryth , Negrea , The_StaR ,PurebyMagic si IklausI ) ... In regulament scrie asa: 4. Hitmanii sa nu omoare direct in vazul tuturor (doar sunt Sillent Assasins).. Atat am avut de zis :)

Retrag Cererea !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Flippy

Level: 15

Numele membrului pe care il reclam: Teddy

Dovezi: Here.

O scurta descriere: Deci eu eram afk prin spawn eram la bucatarie sa manc ceva cand revin la PC il vad pe Teddy prin spawn cu un tip am zis hmmm se plimba ma duc mai aproape de el sa vad cine e sau daca a plecat sa dat jos din masina si am fugit de langa el mam oprit intre masini si apoi a inceput sa traga in mine. Pozele spun tot. Tin sa mentionez ca masina era parcata langa spawn UST

# Retrag ce rererea am rezolvat si data viitoare nu o sa mai fie asa !

Edited by Flippy
Link to comment
Share on other sites

Nick:Cernooby

Level:10

Numele membrului pe care il reclam: Teddy

Dovezi: JJLxi.jpg0BvBz.jpgvbby2.jpg

O scurta descriere: Domnu Teddy avea contract pe mine din jurul orei 12:00 , nu l-a reusit sa-l faca si de 10-20 min sta pe urmele mele:) Era ct pe-aci sa ma omoare langa Burger Nord , am furat un motor de la Jones si am fugit la banca, de acolo l-a cai ... stau la cai si intreb last si cine Teddy sa faca contractu acolo. Tin sa precizez ca erau 6 playeri acolo... deja public.. ( ScaRaMouChe, Ryth , Negrea , The_StaR ,PurebyMagic si IklausI ) ... In regulament scrie asa: 4. Hitmanii sa nu omoare direct in vazul tuturor (doar sunt Sillent Assasins).. Atat am avut de zis :)

Nick: Flippy

Level: 15

Numele membrului pe care il reclam: Teddy

Dovezi: Here.

O scurta descriere: Deci eu eram afk prin spawn eram la bucatarie sa manc ceva cand revin la PC il vad pe Teddy prin spawn cu un tip am zis hmmm se plimba ma duc mai aproape de el sa vad cine e sau daca a plecat sa dat jos din masina si am fugit de langa el mam oprit intre masini si apoi a inceput sa traga in mine. Pozele spun tot. Tin sa mentionez ca masina era parcata langa spawn UST

Nick:Cernooby

Level:10

Numele membrului pe care il reclam: Teddy

Dovezi: JJLxi.jpg0BvBz.jpgvbby2.jpg

O scurta descriere: Domnu Teddy avea contract pe mine din jurul orei 12:00 , nu l-a reusit sa-l faca si de 10-20 min sta pe urmele mele:) Era ct pe-aci sa ma omoare langa Burger Nord , am furat un motor de la Jones si am fugit la banca, de acolo l-a cai ... stau la cai si intreb last si cine Teddy sa faca contractu acolo. Tin sa precizez ca erau 6 playeri acolo... deja public.. ( ScaRaMouChe, Ryth , Negrea , The_StaR ,PurebyMagic si IklausI ) ... In regulament scrie asa: 4. Hitmanii sa nu omoare direct in vazul tuturor (doar sunt Sillent Assasins).. Atat am avut de zis :)

Retrag Cererea !

Nick: Flippy

Level: 15

Numele membrului pe care il reclam: Teddy

Dovezi: Here.

O scurta descriere: Deci eu eram afk prin spawn eram la bucatarie sa manc ceva cand revin la PC il vad pe Teddy prin spawn cu un tip am zis hmmm se plimba ma duc mai aproape de el sa vad cine e sau daca a plecat sa dat jos din masina si am fugit de langa el mam oprit intre masini si apoi a inceput sa traga in mine. Pozele spun tot. Tin sa mentionez ca masina era parcata langa spawn UST

# Retrag ce rererea am rezolvat si data viitoare nu o sa mai fie asa !

Cazuri rezolvate.

Link to comment
Share on other sites

Nick:Erader

Level:9

Numele membrului pe care il reclam:alecs

Dovezi:here

O scurta descriere:Eram la banca,ma pregateam sa plec si l-am vazut pe alecs ca are o masina stricata,l-am intrebat daca vrea repair si el nu a spus nimic si s-a urcat pe masina mea,eu credeam ca vrea sa-l duc la spawn,am mers pana la burget shot N LS si el a inceput sa traga in mine..

PS:Postez de pe alt cont de al meu!!!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mitzu

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: Ryth

O scurta descriere: Eram la bariera LS-LV , doar ce intrasem in joc , avand spawnul in LV , am luat o bicicleta si am mers spre bariera sperand sa ajung cu ea pana in LS :) . La bariera era Ryth :) .. la inceput a venit la mine , mia zis sa ii dau bicicleta si mia dat 30k , i'am spus ca am nevoie de ea si ca nu vreau sa io dau , si i'am dat banii inapoi :) Apoi a inceput sa traga in mine .. mi'a luat bicicleta si a incercat sa fuga .. am recuperat'o si mi'am vazut in continuare de joc , i'am zis :

Asta nu e comportamentul unui membru Hitman , ai incalcat regulamentul .. O sa vorbesc cu unul din lideri si daca ai noroc pana deseara iti fac plangere si o sa fii civil :) ! Atat i'am zis :) !

- nu mi se pare normal sa faca asa ceva :) macar daca imi zicea frumos : Bai , dami si mie bicicleta , merg iau o masina si vin sa te iau si pe tine sau Bai , dute si tu , adu o masina si iama si pe mine .. dupa la baza sau la o masina .. era alt ceva :) a facut abuz de arme .. daca as fi avut si eu un deagle si .. el trangand in mine :) tragam si eu .. eram pus pe blacklist .. vreau ca un lider sa ia masuri .. !! Multumesc !!

Dovezi: 1. Cand am dat de el 2. Cand pur si simplu a spus : da'mi mie . 3. Cand mi'a dat 30k , eu i i'am inapoiat iar el a inceput sa faca abuz de arme 4. Cand vroia sa fuga cu bicicleta mea !

Link to comment
Share on other sites

Si ce reiese din asta?Acolo nu scrie nimic ca : "alecs si-a indeplinit contractul si l-a omorat pe Erader",unde scrie asta?

:))

si l-a omorat pe Erader",unde scrie asta?

... M-ai lamurit cu asta ..de ce mai faci post daca nu ai habar? E o intrebare retorica nu trebuie sa raspunzi .. asteapta decizia liderului fara a mai face +1

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mitzu

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: Ryth

O scurta descriere: Eram la bariera LS-LV , doar ce intrasem in joc , avand spawnul in LV , am luat o bicicleta si am mers spre bariera sperand sa ajung cu ea pana in LS :) . La bariera era Ryth :) .. la inceput a venit la mine , mia zis sa ii dau bicicleta si mia dat 30k , i'am spus ca am nevoie de ea si ca nu vreau sa io dau , si i'am dat banii inapoi :) Apoi a inceput sa traga in mine .. mi'a luat bicicleta si a incercat sa fuga .. am recuperat'o si mi'am vazut in continuare de joc , i'am zis :

Asta nu e comportamentul unui membru Hitman , ai incalcat regulamentul .. O sa vorbesc cu unul din lideri si daca ai noroc pana deseara iti fac plangere si o sa fii civil :) ! Atat i'am zis :) !

- nu mi se pare normal sa faca asa ceva :) macar daca imi zicea frumos : Bai , dami si mie bicicleta , merg iau o masina si vin sa te iau si pe tine sau Bai , dute si tu , adu o masina si iama si pe mine .. dupa la baza sau la o masina .. era alt ceva :) a facut abuz de arme .. daca as fi avut si eu un deagle si .. el trangand in mine :) tragam si eu .. eram pus pe blacklist .. vreau ca un lider sa ia masuri .. !! Multumesc !!

Dovezi: 1. Cand am dat de el 2. Cand pur si simplu a spus : da'mi mie . 3. Cand mi'a dat 30k , eu i i'am inapoiat iar el a inceput sa faca abuz de arme 4. Cand vroia sa fuga cu bicicleta mea !

Sa ne amintim amenintarile tale, cum ca o sa fiu demis cand Mitasik intra, desii Mitasik nu mai e lider, deci se vede ce fel de persoana activa esti.

Sa ne amintim "te rog da`mi bicicleta, am nevoie sa plec, iti platesc".

Daca e nevoie sa postez si eu ss cu amenintarile si cu vorbele tale de nimic nici o problema, am tras in tine da, sa te sperii, nici decum sa te omor . deci chill out .

Link to comment
Share on other sites

Nu conteaza daca sunt activ sau nu , nu a existat nici un te rog da'mi bicicleta , am screenshoturi imediat cum te'am vazut , nu am menintat cu nimic , am spus : daca o sa vorbesc cu vreun lider sau daca iti fac plangere deseara esti civil :) nu a fost o amenintare , mai ales ca prietenii tai care au limbaj de strada ma luau cu : baa iti fac plangere si iei ban :)) te dai drept gm :) chiar trebuia sa mai raman 5secunde sa vad :) te asigur , m'ai fii omorat :) , pune te rog screenshoturile de care zici :) esti un mincinos

- tot ce conteaza e ca ai tras in mine ai facut abuz de armele din dotare .. armele alea sunt folosite in cazul unui contract ai avut contract pe mine ? sa vad ss

- nu ne targuim si ne vorbim ca la colt de strada .. eu am pus dovezi destul de clare cara spun foarte bine cine dntre noi e un nimic :) eu sau tu ? te las sa ghicesti !

Link to comment
Share on other sites

il lasam pe kidzeen sa decida cine este si cine nu, v-oi posta ss cand o sa fie cazu. Mai bine termina cu dumele astea de nimic..nu te da tu rotund.. ca stii regulamentul si etc, oricine le stie, si cu siguranta..nu te-as fi omorat :). am tras 2 gloante in tine pt ca mi`ai luat bicicleta. atata tot, daca te omoram da, meritam avertisment sau ceva. Nu vad motivul pt atata tam tam. il asteptam pe kidzeen, sa nu te mai aud.

Link to comment
Share on other sites

Nick: volkswagen

Level: 14

Numele membrului pe care il reclam: -

Dovezi: Martori Maya si Kansas

O scurta descriere: eram in spawn si am fost omorat la ora 21:20 de un hitman. din cate stiu eu spawn e considerat safe zone. nu este prima data cand sunt omorat in asemenea conditii. Hitmanul a fost las cand am strigat pe /s ca sunt in spawn a si fugit si nu am de unde sa postez doezi foto

Link to comment
Share on other sites

Nick:Erader

Level:9

Numele membrului pe care il reclam:alecs

Dovezi:here

O scurta descriere:Eram la banca,ma pregateam sa plec si l-am vazut pe alecs ca are o masina stricata,l-am intrebat daca vrea repair si el nu a spus nimic si s-a urcat pe masina mea,eu credeam ca vrea sa-l duc la spawn,am mers pana la burget shot N LS si el a inceput sa traga in mine..

PS:Postez de pe alt cont de al meu!!!

Nu merge poza.

Caz inchis.

Nick: Mitzu

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: Ryth

O scurta descriere: Eram la bariera LS-LV , doar ce intrasem in joc , avand spawnul in LV , am luat o bicicleta si am mers spre bariera sperand sa ajung cu ea pana in LS :) . La bariera era Ryth :) .. la inceput a venit la mine , mia zis sa ii dau bicicleta si mia dat 30k , i'am spus ca am nevoie de ea si ca nu vreau sa io dau , si i'am dat banii inapoi :) Apoi a inceput sa traga in mine .. mi'a luat bicicleta si a incercat sa fuga .. am recuperat'o si mi'am vazut in continuare de joc , i'am zis :

Asta nu e comportamentul unui membru Hitman , ai incalcat regulamentul .. O sa vorbesc cu unul din lideri si daca ai noroc pana deseara iti fac plangere si o sa fii civil :) ! Atat i'am zis :) !

- nu mi se pare normal sa faca asa ceva :) macar daca imi zicea frumos : Bai , dami si mie bicicleta , merg iau o masina si vin sa te iau si pe tine sau Bai , dute si tu , adu o masina si iama si pe mine .. dupa la baza sau la o masina .. era alt ceva :) a facut abuz de arme .. daca as fi avut si eu un deagle si .. el trangand in mine :) tragam si eu .. eram pus pe blacklist .. vreau ca un lider sa ia masuri .. !! Multumesc !!

Dovezi: 1. Cand am dat de el 2. Cand pur si simplu a spus : da'mi mie . 3. Cand mi'a dat 30k , eu i i'am inapoiat iar el a inceput sa faca abuz de arme 4. Cand vroia sa fuga cu bicicleta mea !

Sa ne amintim amenintarile tale, cum ca o sa fiu demis cand Mitasik intra, desii Mitasik nu mai e lider, deci se vede ce fel de persoana activa esti.

Sa ne amintim "te rog da`mi bicicleta, am nevoie sa plec, iti platesc".

Daca e nevoie sa postez si eu ss cu amenintarile si cu vorbele tale de nimic nici o problema, am tras in tine da, sa te sperii, nici decum sa te omor . deci chill out .

Din toata descrierea si din pozele postate de Mitzu reiese ca ryth a ajuns undeva in zona barierei ls-lv unde a dat de mitzu pe o bicicleta,intentia lui ryth a fost de a folosii bicicleta,pe langa asta a si platit cand la fel de bine putea sa o fure si sa nu dea niciun ban.

Cat despre plangere,sincer,consider ca este una copilaroasa,asa ceva trebuia sa rezolvati pe cale amiabila in joc ca nu e capat de lume.

Pe langa toate cele, Ryth primeste o urecheala zdravana pentru ca a tras cateva focuri de arma aiurea cand nu era cazul de asa ceva si cel mai probabil o sa fie penalizat cu cateva zile adaugate la perioada de teste.

Daca mitzu are comportamentul pe care il are asta nu inseamna ca trebuie sa cobori la nivelul lui,e liber sa vorbeasca cu cine vrea si sa faca cate posturi vrea,noi sa fim sanatosi.

Toata treaba asta putea fi evitata in acel moment in care a aparut cearta,cu cateva scuze din partea ambelor tabere.O zi buna.

Nick: volkswagen

Level: 14

Numele membrului pe care il reclam: -

Dovezi: Martori Maya si Kansas

O scurta descriere: eram in spawn si am fost omorat la ora 21:20 de un hitman. din cate stiu eu spawn e considerat safe zone. nu este prima data cand sunt omorat in asemenea conditii. Hitmanul a fost las cand am strigat pe /s ca sunt in spawn a si fugit si nu am de unde sa postez doezi foto

Intr-adevar,este o regula scrisa care interzice asta dar din moment ce hitman-ul si-a pus capul la contributie si a reusit sa treaca neobservat inseamna ca a dus la bun sfarsit misiunea.

Cum poti reclama o persoana a carui nume nu il sti?Pe langa asta,ar fi putut fi oricine,nu numai hitman.

Link to comment
Share on other sites

Nick: xYz

Level: 3

Numele membrului pe care il reclam: Just.Me

Dovezi:

O scurta descriere: M-a urmarit prin oras ca sa ma omoare si m-am dus in sectia de politie ca sa fiu in siguranta fiindca este safe-zone si dupa cum spune regula 2 la regulamentul intern al hitmanilor nu au voie sa faca contractele in safe-zone. Sper sa nu imi ziceti ca nu am destule dovezi pentru ca sunt CLARE. Daca veti spune ca nu a fost el, atunci cereti dovada contractul. Daca nu are poza cu contract inseamna DM...

! Nerespectarea oricarei din aceste reguli va duce la demitere.
- Sa o vad si pe asta :)

Edit: Inca o regula partial incalcata: 4. Hitmanii sa nu omoare direct in vazul tuturor (doar sunt Sillent Assasins). - Se vede in chat ca mai erau politisti: G3aN

Link to comment
Share on other sites

Nick: xYz

Level: 3

Numele membrului pe care il reclam: Just.Me

Dovezi:

O scurta descriere: M-a urmarit prin oras ca sa ma omoare si m-am dus in sectia de politie ca sa fiu in siguranta fiindca este safe-zone si dupa cum spune regula 2 la regulamentul intern al hitmanilor nu au voie sa faca contractele in safe-zone. Sper sa nu imi ziceti ca nu am destule dovezi pentru ca sunt CLARE. Daca veti spune ca nu a fost el, atunci cereti dovada contractul. Daca nu are poza cu contract inseamna DM...

! Nerespectarea oricarei din aceste reguli va duce la demitere.
- Sa o vad si pe asta :)

Edit: Inca o regula partial incalcata: 4. Hitmanii sa nu omoare direct in vazul tuturor (doar sunt Sillent Assasins). - Se vede in chat ca mai erau politisti: G3aN

1. Nu este safe zone

2. Nu se vede nici un martor g3an din cate stiu eu era jos la celule

3. Poftim si contractu :

View post on imgur.com

Si sa specific te-am alergat dupaia ai intrat in sectie teai pus 2 sau 3 minute esc ai intrat dupaia te-ai bagat in anim :-j

Link to comment
Share on other sites

Nick: xYz

Level: 3

Numele membrului pe care il reclam: Just.Me

Dovezi:

O scurta descriere: M-a urmarit prin oras ca sa ma omoare si m-am dus in sectia de politie ca sa fiu in siguranta fiindca este safe-zone si dupa cum spune regula 2 la regulamentul intern al hitmanilor nu au voie sa faca contractele in safe-zone. Sper sa nu imi ziceti ca nu am destule dovezi pentru ca sunt CLARE. Daca veti spune ca nu a fost el, atunci cereti dovada contractul. Daca nu are poza cu contract inseamna DM...

! Nerespectarea oricarei din aceste reguli va duce la demitere.
- Sa o vad si pe asta :)

Edit: Inca o regula partial incalcata: 4. Hitmanii sa nu omoare direct in vazul tuturor (doar sunt Sillent Assasins). - Se vede in chat ca mai erau politisti: G3aN

Într-adev?r exist? regula cu num?rul 2 dar nu se aplic? în acest caz deoarece sec?ia de poli?ie nu este safe zone.

Ai primit ?i poza care dovede?te a?a-zisul atac nemotivat.

Caz închis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...