Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru SFR

Recommended Posts

Dragi colegi de server , e clar ca voi DNB urmariti sa prindeti SFR cu cate o greseala sa zburam cate unul . Scaramouche si Madalyn si-au luat din cauza la o faza tot asa ca a voastra warn care a dus la banare. Ok , nu am putut trece cu vederea , si acuma imi pare rau pentru cei 2 colegi care nu au avut vina cu nimic dar din lipsa de probe , DNB a castigat . Runda aceasta ne impunem noi , SFR . Cum spune si lolecs v-am urmarit de pe pod, am tras in voie , v-am zis sa opriti , NU ATI VRUT ! . Dovezile stau in cele 16 poze , sper ca sunt de ajuns :tiphat:

SS-uri: http://photobucket.com/dnb-vanatoare

Altadata sa va opriti nu sa fugiti safe-zone , asta da dovada de ce caracter aveti .

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Madalyn nu primeste nimic-si tu ai zis ca ati fost la get s-a tras, tu ai fugit in safe-zone(lipsa de fair-play din partea ta)

Lolecs nu primeste nimic-la fel ca si madalyn a tras dupa voi , dupa sa scapati fugiti in safe-zone

Link to comment
Share on other sites

Nick: Tudose

Level: 8

Numele membrului pe care il reclam: ilegal

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/59/samp029kr.png/ Pe mini map se vede un SFR pe cladire, in chat se vede ca l-a omorat pe Music si pe cladire se vede dodo...

O scurta descriere: Stateam in baza cu inca cativa colegi sa ne grupam si vedem ca pe cladirea din spawn-ul nostru (DNB) aterizeaza cu un dodo un membru sfr si a inceput sa ne atace reusind sa il omoare pe un coleg, Music. Asta e spawn kill daca nu ma insel... Poate ca ne credeti pe noi "mici vanatori" , dar nici voi nu prea va vedeti de treaba voastra....

Link to comment
Share on other sites

Lol, eu pe music nu-l omorasem in safe-zone, dupa ce colegii mei au murit am luat dodo si am incercat sa fug pt ca aveam 14k dar am cazut cu el acolo unde se vede in poza, am fugit, si la cativa metri m-a omorat bic.

Ai poza cu music mort in spawn? Sau cu mine tragand vreun glont?

Link to comment
Share on other sites

Cora nu primeste nimic (Tu iai atacat primul cand erau dupa grove)

Focustar-Nu primeste nimic nu a incalcat regulamentul

Nu am atacat si nici macar nu au dovezi..deci nu se ataca degeaba si sunt reguli care trebuiesc respectate

Link to comment
Share on other sites

Nick: Legendd

Level: 11

Numele membrului pe care il reclam: Sweet.girl

Poze : 1 - http://uploadimage.ro/viewer.php?file=64372336164945716457.png 2 - http://uploadimage.ro/viewer.php?file=39856442478821982447.png

Descriere:Am urmarit-o pe sweet.girl de la deliver pana la pod.. dupa care s-a aruncat in apa si a incercat sa se omoare scuze k nu am facut poza la nume...

Link to comment
Share on other sites

Nick:itv.dRey

Level:20

Numele membrului pe care il reclam:gusty, Claudell

Dovezi:First , Crima , Chat1 , Chat2

O scurta descriere:Am fost cu Mishka(varul meu-job:politician).si am luat fiecare cate un bullet din lv de la antena. Am plecat cu el catre get ca sa fac mats.Cand am ajuns acolo erau cei doi care plecau. Am lasat masina si a coborat si Mishka din bullet mergand cu mine sa dau materials get.Cei doi au coborat din masina lor si s-au urcat in bulletul lui Mishka incercand sa plece cu el(sa-l fure). In acel moment m-am urcat in bullet si am incercat sa-i opresc si le-am zis sa ii dea masina in apoi. Ei au coborat si-au facut bine0mersi eagle si au inceput sa traga in noi : ne-au bubuit masinle si apoi au inceput sa traga in mine omorandu-ma. Mai departe se vede bine mersi in chat.

Link to comment
Share on other sites

Am purtat o conversatie stransa cu el pe /w,acesta spune ca a jucat inainte de wipe,ca e player extraordinar.Bun daca este atunci de ce isi ataca alianta?

De mine zic,ok,sunt politician corupt si imi purtati pica,dar cu alianta ce are?

1) Nu este voie sa adresati cuvinte jignitoare , atat pe chatul familiei (/f) cat si pe celelalte chaturi.
O parte din regulament

- Sa aveti capacitatea de a lucra in echipa;

- Sa dati dovada de fair-play;

Este capabil?(Cerinte pt a deveni membru SFR)

Link to comment
Share on other sites

Nick:itv.dRey

Level:20

Numele membrului pe care il reclam:gusty, Claudell

Dovezi:First , Crima , Chat1 , Chat2

O scurta descriere:Am fost cu Mishka(varul meu-job:politician).si am luat fiecare cate un bullet din lv de la antena. Am plecat cu el catre get ca sa fac mats.Cand am ajuns acolo erau cei doi care plecau. Am lasat masina si a coborat si Mishka din bullet mergand cu mine sa dau materials get.Cei doi au coborat din masina lor si s-au urcat in bulletul lui Mishka incercand sa plece cu el(sa-l fure). In acel moment m-am urcat in bullet si am incercat sa-i opresc si le-am zis sa ii dea masina in apoi. Ei au coborat si-au facut bine0mersi eagle si au inceput sa traga in noi : ne-au bubuit masinle si apoi au inceput sa traga in mine omorandu-ma. Mai departe se vede bine mersi in chat.

Deci tu gura ta spui ca ajuti politicianu , mai are rost sa spun ceva ? nu , noi cand am luat bullet nu era nimeni in el , pot lua asa vehicului si unui cop si nu are ce imi face ( sa imi acorde wantedu pt furt ) , tu dc te bagi ? crezi ca noi am stat sa il ajuti tu pe ala ? never .

P.S : Tu ai inceput cu gura mare pe /fa.

#Mishcka . inlocu tau nu mai postam , ma provoci si comentezi ? frumos >

View post on imgur.com
Link to comment
Share on other sites

Nick:itv.dRey

Level:20

Numele membrului pe care il reclam:gusty, Claudell

Dovezi:First , Crima , Chat1 , Chat2

O scurta descriere:Am fost cu Mishka(varul meu-job:politician).si am luat fiecare cate un bullet din lv de la antena. Am plecat cu el catre get ca sa fac mats.Cand am ajuns acolo erau cei doi care plecau. Am lasat masina si a coborat si Mishka din bullet mergand cu mine sa dau materials get.Cei doi au coborat din masina lor si s-au urcat in bulletul lui Mishka incercand sa plece cu el(sa-l fure). In acel moment m-am urcat in bullet si am incercat sa-i opresc si le-am zis sa ii dea masina in apoi. Ei au coborat si-au facut bine0mersi eagle si au inceput sa traga in noi : ne-au bubuit masinle si apoi au inceput sa traga in mine omorandu-ma. Mai departe se vede bine mersi in chat.

Deci tu gura ta spui ca ajuti politicianu , mai are rost sa spun ceva ? nu , noi cand am luat bullet nu era nimeni in el , pot lua asa vehicului si unui cop si nu are ce imi face ( sa imi acorde wantedu pt furt ) , tu dc te bagi ? crezi ca noi am stat sa il ajuti tu pe ala ? never .

#Mishcka . inlocu tau nu mai postam , ma provoci si comentezi ? frumos >

View post on imgur.com

Dai dovada de nesimtire :cum poti spune ca nu ai vazut pe nimeni in bulletul ala ? cand eu am venit impreuna cu Mishka cu masinile, si am trecut pe langa voi... Deja nu isi mai are rost discutia.Asteapta sa vedem ce are de zis liderul.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...