Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Departamentului de politie

Recommended Posts

Bwai fra3ere nici nu se exista dovada ptr ca eo am fo in majina ! Pr0st te-a lasat natura m@. sa nu incep sa te injur ca nu tzia fii tat una

Orqium teai supt ca nu ai dovada adik dovada e ca eo am condus si dumper si bandito si masina si motor , inteleghi ? fra3re ai szubat di policie

Auzi aici nu-ti permite nimeni sa ne injuri si sa ne faci in toate felurile ca asa doresti tu.

Te rog frumos conformeazate Si oricum voi cere interventia unui moderator. Limbajul tau lasa de dorit si mai ai curajul sa faci post? SI mai invata limba romana un pic Lasa arfele lui Salam

Link to comment
Share on other sites

Nick: Rapahoolic

Level: 7

Numele membrului pe care il reclam: assistante

Dovezi:

O scurta descriere: aveam wanted, dar nu conduceam, stateam in dreapta. Ghitza era la volan, dar domnul assistante tot mie imi retine permisul. As vrea sa vad de ce...

O sa iti posteze dovada Supreme ! El mi-a zis sa ti-l iau .

@ Si sa vb frumos de-aici incolo .

@@ Asa ca stai calm .

Stau calm, de vorbit frumos vorbesc, ca nu cred ca te-am jignit nicaieri...astept un screenshot
Link to comment
Share on other sites

Nick: zApaceL

Level: 12

Numele membrului pe care il reclam: asasinate

Dovezi: In prima poza w2, dupa w10 si se vede ca a fost cu intentie

O scurta descriere: Eram la event si asasinate nu participa, in scurt timp il omor si i-am explicat de ce l-am omorat , dar el sa enervat si a dat wanted necorespunzator, si-a corectat greseala, dar se vede dupa cum imi da /whisper ca a facuto intentinat .. si ca nu a gresit.

P,S: Nu sunt un vanator, dar putea sa-mi dea w8 , ceea ce n-a facut si nu a fost frumos.

Link to comment
Share on other sites

Ti-am dat clear si dupa wanted`u corect http://postimage.org/image/nu3seqtej/ .

Dupa m-ai amenintat ca imi faci post , si imi ziceai sa iti dau w2 reluare. ( Nu sunt incepator , stai linistit , am mai fost in PD cand tu nici nu jucai aici . nu a fost intentionat wanted`u , doar ca sunt putin baut si cu asta basta . http://postimage.org/image/9eqgtl5qz/ http://postimage.org/image/yysr00r4r/

Link to comment
Share on other sites

Stau calm, de vorbit frumos vorbesc, ca nu cred ca te-am jignit nicaieri...astept un screenshot

Poftim:

7IuOH.png

oO0oS.png

In printuri se vede ca fugeai cu NRG-ul, iar prietenul tau ne injura cum stia el mai bine. In plus sunt si martori (n0thing, assistante, v_catalyn) care erau cu mine cand te-am fugarit ceva timp. :)

Link to comment
Share on other sites

Ti-am dat clear si dupa wanted`u corect http://postimage.org/image/nu3seqtej/ .

Dupa m-ai amenintat ca imi faci post , si imi ziceai sa iti dau w2 reluare. ( Nu sunt incepator , stai linistit , am mai fost in PD cand tu nici nu jucai aici . nu a fost intentionat wanted`u , doar ca sunt putin baut si cu asta basta . http://postimage.org/image/9eqgtl5qz/ http://postimage.org/image/yysr00r4r/

Daca tu crezi ca te-am amenintat apoi chiar ca gresesti profund, nu vad in poze unde te amenintz, pe langa ca doar iti ceream reluare cu w2, ceea ce da nu e corect, dar greseala tot a ta a fost.

Link to comment
Share on other sites

Assistante - Primeste un avertisment verbal pentru ca a luat licenta fara sa verifice dovezile.

Supreme - Primeste un avertisment, pentru ca nu are dovezi concludente. Caz inchis.

V_Catalyn - Va primi un avertisment verbal.Si-a cerut scuze , te-a omorat din greseala, nu trebuia sa se faca atata caz. Caz inchis.

Assistante - Nu primeste nimic - Si-a reparat greseala.Daca tu ai event, il omori ca un mafiot nu ii dai whisper sa te lase sa il omori. Ai omorat un cop, ai primit wanted .Caz inchis.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Se7eN

Level: 29

Numele membrului pe care il reclam: Hazard

Dovezi: 6A447.jpg?1

O scurta descriere: Eram in banca si luam HP, cand vad gov sa eliberam zona bancii. Ies eu din banca, se ia un ballas de mine, avea hp de 1 glont, l-am omorat apoi am fugit. Cand ajung in parcare la pariuri, iau wanted 3 pentru WAR.... eu in momentul acela fugeam. Nu am avut de unde sa iau masina pentru ca nu am permis, fugeam pe jos. Stiu ca nu am cum sa ma teleportez si am nevoie de 2 minute sa eliberez zona... I-am cerut clear lui Hazard in joc dar nu a vrut sa-mi dea.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bay3TaSuL

Level: 1.

Numele membrului pe care il reclam: Legendd.

Dovezi: http://i.imgur.com/PY8yM.png.

O scurta descriere: eram la event si m-am aruncat cu parasuta pana jos si atunci au dat stop inscrieri si cand am revenit sus a venit jm3ch3ru asta si ma omoara el ca are arme si e PD.

Daca vrei sa sti KyLe ma pus sa te omor asta poate sa confirme el

Link to comment
Share on other sites

Deci in primul rand Paul a dat /gov din parcare LSPD . Aveai tot timpul din Lume sa parasesti zona bancii dar tu te-ai oprit sa-l omori pe ballas cum se si vede in poza si ai spuso si tu. In al doi-lea rand tu cand ai facut poza ii dupa aproximativ 10 sec dupa ce ti-am dat wanted`ul.(m-am luat dupa wanted si /w )

In al trei-lea rand puteam sa iti dau wanted pentru civ kill , ca te-am vazut cand ai omorat ballas ( civ kill = w 3 iar war = w 3 ).

Iar pe noi nu ne intereseaza ca tu nu mia ai permis , odata ce ai vazut /gov`ul trebuia sa parasesti zona sua daca nu primesti wanted.Cum tu nu ai parasit zona eu ti-am dat wanted. Cand am ajuns la banca Paul ne-a spus sa dam wanted la toti care sunt in zona bancii , pentru ca ati avut timp destul cat timp noi veneam de la parcare lspd pana la banca.

Link to comment
Share on other sites

@makedonu: imi pare foarte rau, dar in screenshoturile tale nu se vede absolut nimic. in prima poza eu sunt g, in a 2-a nici macar nu apar. iar daca "prietenul" meu te-a injurat, e problema voastra. nu cred ca e cazul sa ma bagi in aceeasi oala. sincer m-am plictisit sa ma cert pe forumuri, esti tu jucator vechi, dar si eu am ceva experienta pe aici...si din cate se poate vedea, nu m-am bagat aiurea in seama pe forum pana acum sau pentru ca mi-ai luat tu aiurea permisul 3 zile. eu oricum nu sunt un jucator de samp inrait, ma joc din pura plictiseala, dar am vrut sa vada si ceilalti ca prin pd si nu numai sunt unii pusi doar asa ca sa umple locurile. eu am incheiat subiectul din acest moment. pace voua

Link to comment
Share on other sites

Nick: J0k3r

Level: 20

Numele membrului pe care il reclam: Bogdan

Dovezi: Nm87U.jpg

O scurta descriere: Deci puri si simplu erau langa mine au venit la war sa ia un coleg de al meu ca avea wanted si eu am strigat ''Copi praf ma praf'' si dupa care se baga bogdan si imi da w2 pentru jigniri.Stiu ca se da w2 pt jigniri dar nu am zis cine stie ce..

Link to comment
Share on other sites

Cand ai spus ''copi praf ma praf'', eu unul m-am simtit jignit. Am avut noi vreo problema cu tine sa ne faci praf ? Cand am venit acolo la spital , ne-ai atacat (pacat ca nu ti-am dat wanted) si dupa ai fugit. Apoi l-ai atacat si pe Raicu (ti-am dat wanted 3, 2+1 adica) si imi zici pe /w ''ma tu esti nub?'' - ''date in colo de nub ce esti''. Prin praf si nub, tu vroiai sa spui defapt ''prosti'', dar ai ocolit cuvantul asta in speranta ca nu primesti wanted.

Link to comment
Share on other sites

Hazard nu primeste nimic. Se7en, cand ai vazut gov-ul, nu trebuie sa mai stai sa omori acel rival, trebuia sa pleci. Caz inchis.

Legendd nu primeste nimic, organizatorul eventului l-a rugat sa-l ajute. Caz inchis.

Bogdan a procedat corect, nu primeste nimic. Caz inchis.

Link to comment
Share on other sites

De cand ne permitem sa-mi zici "Daniela" , ca ma omori ?

Z64ho.jpg

gdfEA.jpg

Esti cam tare in clanta prietenas,stiu ca ai 11 ani,dar vorbeste frumos :)

Nu rezolvi nimic cu atitudinea ta.

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Nick: Eminem

Level: 24

Numele membrului pe care il reclam: Presekan

Dovezi: http://imgur.com/Up0P3 http://imgur.com/UKTpM http://imgur.com/wznH8

O scurta descriere: Eram la banca cu alianta, am omort un triad si am luat w10 din bug. Am primit clear si reluare cu w1 de la presekan. Dupa 2 min vin 3 copi la banca, iar colegii mei au inceput sa-i atace si eu primesc w6 pt cop kill de la presekan. Pe langa ca nu l-am omorat eu mai greseste si wanted-ul. Aveam w1 + w6 cop kill = w7 si daca il omoram eu faceam w2, deci w8 cu tot cu w6 cop kill.

Acum am aflat ca Presekan e NG, puteti sterge postul...

Edited by Tudose_Ro
Link to comment
Share on other sites

Nick: s3dativ

Level: 8

Numele membrului pe care il reclam: VooDo

Dovezi: Un album frumusel pentru ''politisti''

View post on imgur.com

O scurta descriere: Eram pe motor in fata la politie..sa urcat iNuke pe motor si politai astia destepti o inceput sa traga..am fugit ca sa nu mor nu am stiut cum sa-l dau jos pe inuke..mam urcat pe star tower si am sarit sa scap de el..la care vin 'cops' care striga stop te predai fara wanted(ss)ca sa imi zica ca am fugit cu el..ca eu am fost complice..in primu rand nici nam stiut ca se da wanted pentru complicitatea care nu am facut'o 2 * + ca vroiam sa scap de inuke sa numi pierd materialele nu sa fug eu cu inuke pe motor.! ( cand am sarit de pe star tower am scapat si de inuke)

Link to comment
Share on other sites

Hai sa-ti spun si eu cum sta treaba pentru ca vad ca tu ne crezi chiar ..... (am sa cenzurez). De la inceput tu erai cu iNuke ( http://imageshack.us/photo/my-images/87/samp191s.png/ ) si ai venit dupa noi in timp ce el era in masina. Cand am vrut sa-l bagam inauntru, sa-l arestam, te-ai oprit, el s-a urcat la tine pe motor si ai inceput sa fugi cu toate ca Allen a tras dupa voi. Am inceput sa va urmarim si Allen v-a somat si a tras dupa voi, ba chiar ti-a nimerit roata si tu tot nu te-ai oprit, ai continuat sa fugi pana cand v-ati urcat pe start tower amandoi si ati sarit de acolo, iNuke a murit iar pe tine te-am prins. Toata povestea asta poate sa o confirme si Allen. Screen-uri din timpul urmaririi nu am avut cum sa fac pentru ca 2-3 secunde se opreste jocul pana se face poza si nu-mi permiteam sa pierd timp.

1. Nu te-ai oprit cand te-am somat.

2. Ai continuat sa fugi cu iNuke in spate cu toate ca ai vazut ca noi l-am luat in masina sa-l bagam in arest, nu sa-i oferim o plimbare gratis.

3. Allen a tras dupa tine, ai vazut ca e PD/FBI/NG, trebuia as te opresti.

4. Ai level 8, sunt curios care jucator de samp de lvl 8 nu stie comanda /eject.

Uite aici am sa-ti arat si http://imageshack.us/photo/my-images/141/samp196r.png/ in urma careia ti-am dat WANTED. Allen a spus sa-ti dau, are rank mai mare ca al meu deci sunt obligat sa-l ascult.

(iNuke stia ca sunt nou si azi e prima zi a mea in PD si tocmai de aceea a inceput sa fuga si te-a pus sa-mi faci post, el se pare ca n-a reusit sa treaca testele)

Am sa raspund dupa ce se v-a lua o decizie daca v-a fii nevoie.

Link to comment
Share on other sites

1. Prima poza a ta erai singur.! Nu ai voie sa mergi singur la wanted.!din cate am invatat eu din reguli..just sayn..

2. Patetic iNuke era pe masina politiei nu era pe motoru meu.!

3.A tras in mine pe motiv de? nimic nici wanted nimic! M-am urcat pe star tower si am sarit; am strigat eu iNuke vino sari cu mine ?

4. Nu m-ai somat! ! ! mai somat doar cand eram pe jos si ai venit si mam oprit.! si mi-ai dat doar atunci wanted.!

5. iNuke nu a dat teste pd .(doar eu si am picat.)

P.S - nu te cunosc .n-am nimic cu tine dar parerea mea ca nu ati procedat corect.!

si daca nu stiu anumite comenzi de care nu am crezut ca ma intalnesc..sal dau afara din vehicul..putem sa am si level 20 si sa nu trebuiasca sa folosesc comanda aia.

Link to comment
Share on other sites

Eu eram singur pentru ca vroiam sa merg dupa Allan sa-l prindem pe iNuke, pentru ca din cauza lag-ului de pe server, prima tentativa de urmarire a esuat .Si atunci am fost tot cu Allan, iar iNuke a incercat sa scape apoi a intrat afk. NU am actionat in niciun mod asupra lui iNuke, nu l-am pus sa stea acolo, nu l-am bagat in masina fortat, nu i-am facut absolut nimic pana ce a aparut Allan. Daca sunt singur, asta nu inseamna ca nu pot sa merg dupa un coleg, nu inseamna ca nu am voie sa ma pun in masina politiei si sa ma deplasez unde este nevoie de mine. Lasa minciunile ca nu-si au rostul, Allan v-a somat in timp ce era pe masina si va urmaream apoi a tras dupa voi. REPET, eu conduceam, nu aveam cum sa TE SOMEZ eu, doar atunci cand te-am vazut pe jos, fara masina si singur, te-am somat eu, apoi m-am dat jos din masina. Indiferent ce ai spune tu, cand ai vazut ca Allan trage dupa voi (dupa tine) TREBUIA SA TE OPRESTI.

Nu regret ca s-a luat decizia sa-ti dam wanted si sa te bagam in arest, ai facut totul de bunavoie, ai fugit de politie. Cand v-am intalnit eu prima data, iNuke era la tine pe motor, pacat ca n-am facut print la treaba aia, dar nu m-am gandit ca se v-a ajunge aici, de obicei fac print la orice, pt ca stiu ca sunt fel si fel de "caractere".

Daca sunt necesare poze de la prima urmarire le pot arata.

Link to comment
Share on other sites

Unde scrie ca ,daca trage un politist in tine fara wanted trebuia sa te opresti? mai ales din FBI .

Ce minciuni? eu zic ce sa intamplat. Daca nu ai dovezi nu trebuie sa ma faci mincinos sau sa ma iei pe mine cu astfel de 'caractere'

Nu am nici 13 14 15 16 ani ca sa fiu vanator sau sa vreau ceva de la tine.

si repet inca o data ca NU MA SOMAT NIMENI SA MA OPRESC DOAR AM VAZUT CA TRAGE doar tu mai somat si mam oprit si aici ar trebui sa nu minti tu .sau sa vina allen cu dovezile lui de somatie ca asta chiar e tare..de ce sa nu ma opresc daca nu am facut nimic ? mie imi era de mats' care le-am primit sa le vand si acum ce fac,stau cu 100k din cauza ca tu nu stii sa dai wanted cand trebuie? ..Cam atat am de zis..astept sa vad daca tu ai procedat corect...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...