Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Departamentului de politie

Recommended Posts

Guest Marco™

Assistance ai fost rugat la 10 sticle sa`mi dai clear si ai refuzat . Oricum astept sa posteze si GM`uil Gicisan si sa confirme toata treaba . Voi cop deja prea v`o luati in cap si cand aveti boala pe cineva nu mai luati in seama cand vi se cere clear de la un GM .

Link to comment
Share on other sites

Nick: IoNNuTz

Level: 2

Numele membrului pe care il reclam: Don_Aztec ( nu stiu sigur daca e PD , putin imi pasa )

Dovezi: 55CT9.png

O scurta descriere: Mergeam spre docuri si il vad pe unu nuj cum cu trucku si cu pd in dreapta... M-am urcat pe truck si am dat de 2 ori fara sa vreau , cu bata in truck , Don_Aztec asta s-a dat jos din truck si a inceput sa traga in mine fara sa am wanted (n-am apucat sa fac poze) Dupa s-a oprit mi-a dat wanted pentru civ atac...Desi n-am atacat pe nimeni :|

Link to comment
Share on other sites

Nick: THC

Level: 24

Numele membrului pe care il reclam: assistante

Dovezi:

sa_mp_088.png

sa_mp_089.png

O scurta descriere: eram la alhambra mai multi , vin cops si dau pe /m eliberati zona sau riscati wanted..toate bune si frumoase, ma urc in masina si plec, fara sa ripostez fara sa comentez nimic, ajung la cai si primesc de la assistante +3 pentru war :|, Din posturile care le-am vazut mai sus am tras concluzia ca acest membru nu este la prima abatere..sper sa se rezolve problema..si eventual as dorii si un clear..pt ca nu am de ce sa stau la jail degeaba...

assistante - Nu primeste nimic - Atat timp cat a fost dat gov si tu inca trageai cand erau cops langa tine, iti meriti sentinta.

Nick: Blade

Level: 16

Numele membrului pe care il reclam: Bogdan

Dovezi: rsSqi.png // 3KDcj.png

O scurta descriere: Pai ma calca cu Tow car de la pd , iar apoi cand m-a omorat un rival (avant wanted 2 , dar nu dat de el) a stat langa mine sa fac jail !

Bogdan - Nu primeste nimic - Ai primit rearrest.Probabil a dat peste tine diin greseala.Ca te-a omorat un rival e problema ta, el are oricum rank 1 nu avea dreptul sa intervina.

Nick:Ffv

Level: 16

Numele membrului pe care il reclam: Skybrax

Dovezi: 98Oml.png

O scurta descriere: Nu stiam ca au voie sa mearga singuri dupa wanted :)

Skybrax - Nu primeste nimic - Nu stiu de cate ori mai trebuie sa spun ca rank 2 + are dreptul sa actioneze singur.O sa scriem si in regulament ca vad ca e greu.

Nick : SinneD.

Level : 8

Numele membrului pe care il reclam : Supreme

Dovezi : http://www.picz.ro/show-image.php?id=643f7b9926780efd2b503f9f05ff745d ; http://www.picz.ro/show-image.php?id=cf7a4ffbb9a64caf56ef8aeb29d17862

O scurta descriere : Eram la deagle event si pana la sfarsit am primit wanted 3 de la killuri . Gicisan l`a rugat pe cop`ul assistance sa`mi dea clear pentru ca am wanted de la event si acesta a refuzat. 2 minute mai tarziu Gicisan mi`a spus ca i`a lasat scris la Supreme sa`mi dea clear ca el trebuie sa iasa. Eu i`am mai amintit de 2 ori la supreme sa`mi dea clear crezand ca e afk. Vin dupa 5 minute 3 cop si imi spun daca ma predau si le explic ca am wanted de la event si sa nu ma omoare si ei au tras . :)

Supreme - Primeste un avertisment verbal - Nu te-a ascultat cand i-ai spus ca aveai de la event.Daca ai vazut ca e afk puteai sa rogi alt cop sa iti dea clear.

Nick: IoNNuTz

Level: 2

Numele membrului pe care il reclam: Don_Aztec ( nu stiu sigur daca e PD , putin imi pasa )

Dovezi: 55CT9.png

O scurta descriere: Mergeam spre docuri si il vad pe unu nuj cum cu trucku si cu pd in dreapta... M-am urcat pe truck si am dat de 2 ori fara sa vreau , cu bata in truck , Don_Aztec asta s-a dat jos din truck si a inceput sa traga in mine fara sa am wanted (n-am apucat sa fac poze) Dupa s-a oprit mi-a dat wanted pentru civ atac...Desi n-am atacat pe nimeni :|

Noua ne pasa daca e PD. E membru FBI , posteaza-l acolo.

Link to comment
Share on other sites

Guest Marco™

Defapt nu era afk ci se plimba prin oras si nu imi raspundeam la /whisper :) Bine mustrati doar verbal si lasatii sa faca ce vor

Link to comment
Share on other sites

Guest Legenddary

Nick: s1Nk.

Level: 10

Numele membrului pe care il reclam: CristineeL si wHere

Dovezi:Cazul lui Cristi Cazul lui wHere

O scurta descriere: Eram la cai Ls si am lasast masina pe trotuar,imi zice Cristi sa o parchez si l-am intrebat "Cine zice ? ",el mi-a dat amenda cum se vede in poza si dupa eu am luat masina si am plecat,dupa 4 sec. ma trezesc cu w2 pentru neplata amenzii.

Cazul lui wHere : Aveam w2 de la Cristi si m-am dus in spawn sa depozitez mats.Vine primul dupa mine wHere si ma intreaba daca ma predau si dupa mai vine si Cristi,am inceput sa trag in ei,l-am omorat pe Cristi si deoadata ma omoara wHere in spawn :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Guest Cristii_

Ti-am spus sa parchezi masina frumos nu ai vrut apoi te-am mai lasat ti-am dat amenda nu ai avut bani la tine ti-am dat wanted si ai fugit,apoi am venit dupa tine in spawn sa te luam sa te predai si ai inceput sa tragi in noi .! Nu stiu cine mai esti si tu,dar mai bine te-ai lasa de samp ca nu ai nici o treaba.!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Damian.

Level: 10

Numele membrului pe care il reclam: Alexandru

Dovezi: -

O scurta descriere: Pai am intrat in jail,si vine Alexandru sa imi ia licenta de port arma pentru ca am detinut ak47,dar eu NU aveam licenta,deoarece mi-a fost luata pe 2 septembrie si nu am mai luat-o inapoi.Eu asta nu inteleg,cum poate sa imi ia licenta de port arma daca nu o aveam?

Link to comment
Share on other sites

Nick: ZapaceL

Level: 12

Numele membrului pe care il reclam: Mitza & Legend

Dovezi:

View post on imgur.com

O scurta descriere: Eram LSPD sa-mi iau un tovaras ca urma sa iasa din jail si de o data mitza si cu Legennd trag in min, pe cand eu aveam w10, sa nu credeti ca sunt vanator, dar prea si-a luat lumea in cap PD-u.

In primu rand prma oara l-ai omorat pe Phill ne-am dat jos incercand sa te omoram + ca erai langa noi cand l-ai omorat....si ne-a acordat si NG sa te omoram !

http://postimage.org/image/xf2fzyp25/

http://postimage.org/image/6kf1qw74f/

Aici ai ramas AFk Intentionat !

http://postimage.org/image/92vn77zuh/

Link to comment
Share on other sites

Nick: ZapaceL

Level: 12

Numele membrului pe care il reclam: Mitza & Legend

Dovezi:

View post on imgur.com

O scurta descriere: Eram LSPD sa-mi iau un tovaras ca urma sa iasa din jail si de o data mitza si cu Legennd trag in min, pe cand eu aveam w10, sa nu credeti ca sunt vanator, dar prea si-a luat lumea in cap PD-u.

In primu rand prma oara l-ai omorat pe Phill ne-am dat jos incercand sa te omoram + ca erai langa noi cand l-ai omorat....si ne-a acordat si NG sa te omoram !

http://postimage.org/image/xf2fzyp25/

http://postimage.org/image/6kf1qw74f/

Aici ai ramas AFk Intentionat !

http://postimage.org/image/92vn77zuh/

Sa sti ca nu m-am pus AFK intentionat daca nu stiai serveru se blocase ok ? si nu stau eu sa se deblocheze ca sa ma omorati voi, daca vroiam fugeam si ma m-ai gaseati in spawn ok ?

Si smoke te bate limba romana rau de tot.

Link to comment
Share on other sites

Nick: s1Nk.

Level: 10

Numele membrului pe care il reclam: CristineeL si wHere

Dovezi:Cazul lui Cristi Cazul lui wHere

O scurta descriere: Eram la cai Ls si am lasast masina pe trotuar,imi zice Cristi sa o parchez si l-am intrebat "Cine zice ? ",el mi-a dat amenda cum se vede in poza si dupa eu am luat masina si am plecat,dupa 4 sec. ma trezesc cu w2 pentru neplata amenzii.

Cazul lui wHere : Aveam w2 de la Cristi si m-am dus in spawn sa depozitez mats.Vine primul dupa mine wHere si ma intreaba daca ma predau si dupa mai vine si Cristi,am inceput sa trag in ei,l-am omorat pe Cristi si deoadata ma omoara wHere in spawn :crazy:

Au procedat corect, nu primesc nimic. Caz inchis.

Nick: Damian.

Level: 10

Numele membrului pe care il reclam: Alexandru

Dovezi: -

O scurta descriere: Pai am intrat in jail,si vine Alexandru sa imi ia licenta de port arma pentru ca am detinut ak47,dar eu NU aveam licenta,deoarece mi-a fost luata pe 2 septembrie si nu am mai luat-o inapoi.Eu asta nu inteleg,cum poate sa imi ia licenta de port arma daca nu o aveam?

Alexandru, primeste un avertisment. Caz inchis.

Nick: ZapaceL

Level: 12

Numele membrului pe care il reclam: Mitza & Legend

Dovezi:

View post on imgur.com

O scurta descriere: Eram LSPD sa-mi iau un tovaras ca urma sa iasa din jail si de o data mitza si cu Legennd trag in min, pe cand eu aveam w10, sa nu credeti ca sunt vanator, dar prea si-a luat lumea in cap PD-u.

Legendd nu primeste nimic. Caz inchis.

Link to comment
Share on other sites

Guest GhitzaSmecher

Yo am kondu$ , @veam si |\|ytr0 !!!! Ati auzit ba ? Dati permisu la bajatu ala ca e super de treaba tipu , s'mor eu ma. Sa sugheti daca nu y datzi permisu ma mwielor.

Ah da ma si miam amintit sunt Sunt fan salam#1

Link to comment
Share on other sites

Nick: Rapahoolic

Level: 7

Numele membrului pe care il reclam: assistante

Dovezi:

O scurta descriere: aveam wanted, dar nu conduceam, stateam in dreapta. Ghitza era la volan, dar domnul assistante tot mie imi retine permisul. As vrea sa vad de ce...

O sa iti posteze dovada Supreme ! El mi-a zis sa ti-l iau .

@ Si sa vb frumos de-aici incolo .

@@ Asa ca stai calm .

Link to comment
Share on other sites

Guest GhitzaSmecher

Bwai fra3ere nici nu se exista dovada ptr ca eo am fo in majina ! Pr0st te-a lasat natura m@. sa nu incep sa te injur ca nu tzia fii tat una

Orqium teai supt ca nu ai dovada adik dovada e ca eo am condus si dumper si bandito si masina si motor , inteleghi ? fra3re ai szubat di policie

La revedere

Edited by cRs
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...