Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Departamentului de politie

Recommended Posts

In timestamp apare ca ai primit wanted la 19:20:57. Sus in dreapta la ceas, cand ai facut tu poza, arata 19:22:51. Singura concluzie pe care o trag de aici este ca tu l-ai atacat pe Negrea apoi ai fugit repede de langa el spre banca pentru a putea face poza asta, incercand sa ne pacalesti pe noi ca tu nu ai facut nimic.

Negrea nu primeste nimic. Caz inchis.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionut

Nick:BubuStar

Level:8

Numele membrului pe care il reclam:Ionut

Dovezi: http://imgur.com/OP6p5

O scurta descriere: Eram cu Just.me si i`am spus ca, casca lui seamana cu un castron de ciorba si el imi zice..."vrei wanted pt jigniri cop"

Si unde am gresit?M-ai jignit ca am capul de ciorba cu casca si ti-am dat wanted 2 pentru jignire,citeste regulamentul inainte sa faci o plangere.

Edit : pai si inseamna ca am in cap un castron de ciorba,tot jignire este...mai gandeste-te la alt motiv asta nu este bun.

Link to comment
Share on other sites

Nick:GamYng

Level:12

Numele membrului pe care il reclam:Smiley

Dovezi:

Vl5SD.png

ZcPjz.png

O scurta descriere: Mergeam cu un sultan si ei erau in spatele meu de unde au vazut ei ca am eu noss?Dupa am luat crash si a venit in spawn civil mi-a luat carnetu dupa m-am suit la el pe masina si l-am intrebat daca are dovada el a zis sa ma dau jos eu eu am zis ca nu vreau apoi mi-a dat wanted 1 pentru necooperare.

Link to comment
Share on other sites

Nick:GamYng

Level:12

Numele membrului pe care il reclam:Smiley

Dovezi:

Vl5SD.png

ZcPjz.png

O scurta descriere: Mergeam cu un sultan si ei erau in spatele meu de unde au vazut ei ca am eu noss?Dupa am luat crash si a venit in spawn civil mi-a luat carnetu dupa m-am suit la el pe masina si l-am intrebat daca are dovada el a zis sa ma dau jos eu eu am zis ca nu vreau apoi mi-a dat wanted 1 pentru necooperare.

  • uc0oT.jpg
  • mk2oI.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nick: Skybrax

Level:14

Numele membrului pe care il reclam: sOuNdy

Dovezi:

http://postimage.org/image/7g0bnhfi9/

http://postimage.org/image/ex9j2p51d/

http://postimage.org/image/apeqty3lt/

O scurta descriere: Aveam wanted 2 si el vine singur dupa mine, el fiind cadet. M-a somat, iar eu am refuzat, intrebandu-l ce rank are apoi s-a dat jos si a inceput sa traga in masina mea (mi-a scazut 300 hp la masina, se vede in poze). Mi-am dat seama ca nu pot purta o discutie cu acesta, apoi am pus masina pe el ca sa scap si imi da wanted 9. As dori sa primesc clear si sa fiu arestat in conditii normale cu wanted 2.

Pai tu crezi ca stau sa alerg dupa tine toata mapa ca sa spui tu ca nu te predai? Ma iei la misto? pai normal ca ti-am dat w9 dak aveai deja w3, 3+6(cop kill)= 9 cum facem?

# era normal sa actionez singur atunci, pentru ca eram doar 3 membri on :), nu-ti fa tu probleme de asta.

View post on imgur.com

Poza ta e facuta cu 25 de minute inaintea incidentului, nu dovedeste nimic. Chiar si asa, trebuia sa cooperezi cu cei din FBI / Armata, nu trebuia sa vii de capul tau singur. M-ai alergat toata harta dupa ce am luat wanted 9 de la tine, nu cand aveam wanted 2. Cand te-am intrebat ce rank ai tu ai tras direct in mine, n-ai stat la discutii, trebuia sa-ti dai seama de greseala pe care o faci si sa ma lasi in pace, dar nu ai vrut.

Link to comment
Share on other sites

Eram la controale cu Maryus,Vlad si Andreis am controlat un grove iar cand am iesit afara erai tu. Pana sa vina si colegii,ca sa nu fugi te-am somat. In mai putin de 15 SECUNDE eram 5 oameni pe masina ta....

(ii rog si pe colegii cu,care eram fost la controale sa posteze:) ) MS:P

P.S cum sa anunt pe /r "veniti ca sa ii pot lua mats lui Salvatore?" tu nu gandesti putin? iar colegii mei crezi ca au coduri? sa ajunga prin teleport?

Link to comment
Share on other sites

Guest MicroSoft

Postez in calitate de martor, chiar asa este eram eu acidix meryus si andresi, si era tu cu filtzer in fata la pariuri, v-am somat ca e control iar fitlzer a mers in pariuri si tu ai ramas afara...eu cu maryus si cu andresi am mers dupa filtzer iar acidix a ramas cu tine afara dupa care acidix ne-a zis pe /d sa iesim afara.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Cretu

Level: 20

Numele membrului pe care il reclam: Azazel

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/846/omorpremeditat.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/210/w5azazel.png/

O scurta descriere: Eram la cai,omor un mafia sau un civil(numai stiu) si iau wanted 2 OMOR PREMEDITAT si azazel mai imi da + w3 pt civ kill. Si raman cu wanted 5. Este posibil asa ceva? Eu nu cred. Mai are si un tupeu de pusti cordit,invatati-l sa se comporte.

Link to comment
Share on other sites

Eu ti-am dat ca exemplu faza cu cop kill. Nu conteaza ce wanted aveai. Ai comis o infractiune, ai fost sanctionat conform Wanted List-ului.

Te rog sa nu mai postezi aici. Continuam discutia pe PM.

Link to comment
Share on other sites

Mi-a*, suntem romani totusi.

Oricum nu va pot intelege cum puteti fi asa nesimtiti .

Deci sa iti explic cum "tiam furat masina"

Eram dupa joint_pit , mi s-a rasturnat masina :

5uJzz.jpg

apoi m-a dus un civil pana la burger de unde am luat masina ta:

View post on imgur.com

am ajuns aici, unde era joint cu dumperu, te-ai urcat si tu in el , nu inteleg de ce, am trecut peste.

6JTMk.png

Apoi m-am urcat inapoi in masina sa merg dupa el sa-i iau permisul.Intre timp tu erai in masina la mine.Nu am avut timp sa stau sa iti explic fiindca ala se plimba nestingherit prin oras cu Dumperul.

# se vede diferenta de 1 minut intre timpul in care m-am urcat eu in masina si momentul in care ai facut tu poza

## legat de ceva event eu nu stiu nimic, eu am fugit dupa joint_pit care era cu dumper prin LS.

### O sa cer blacklist pentru tine pentru nesimtire si vanatoare.

O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...