Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Departamentului de politie

Recommended Posts

Nick: DeXyY

Level: 13

Numele membrului pe care il reclam: JusT.Me

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/12/samp040bb.png/

O scurta descriere: Am facut cateva kill-uri am facut wanted 10 am vazut ca venea politia dupa mine am fugit intr-o parcare si cand vad ca ma urmareau cu landstalker , de cand se fac urmaririle cu landstalker asa din senin . nici macar nu ma-au urmarit inainte sa zicem ca au pierdut masina . ei din prima au venit cu landstalker . Plus de asta mai ma si jigneste si nu e prima oara dar am crezut ca nu se mai intampla dar vad ca nu e asa http://imageshack.us/photo/my-images/152/samp041rm.png/

Link to comment
Share on other sites

Doamne cat poti minti il am martor si pe theone ca team alergat dupaia am ramas fara masina ca erai afk tu am loat ce masina am prins si am venit dupa tine

si in legatura cu jignirile SS:

View post on imgur.com

Ce trebuia sa fac sa las wantedu si sa ma duk sa iau masina cand eram aproape de tine am alergat pe jos si prima masina care am vazuto am loato si am venit rpd dupa tine . Eram cu @alexandru

Link to comment
Share on other sites

Postez in calitate de martor...te-am urmarit toti in jur de 20 min plus ca am tras toti in tine si ti-am luat hp dupacare ai fugit rpd sa iei hp ceea ce rezulta non-fp...apoi in legatura cu masina ....masina departamentului a fost distrusa in timpul urmaririi si de aceea am fost nevoiti sa folosim o masina normala ceea ce avem dreptul. In afara de asta mai stateai si cu ustul dupa tine sa iti dea hp la masina ....iar non-fp. cam atat am avut de zis.

Link to comment
Share on other sites

nici macar nu ma-au urmarit inainte sa zicem ca au pierdut masina . ei din prima au venit cu landstalker .

Ce zici tu ( dexxyy) mai sus si ce zic cei 2 ? Minti cu nerusinare , JusT.Me nu primeste nimic , iar tu ( DeXyY ) primesti blacklist permanent pentru vanatoare .

Link to comment
Share on other sites

tot eu mint ? sunteti vai de capu vostru ca tot nu e jignire VAI DE CAPU VOSTRU . Eu daca eram singur normal ca pierd ca nu am niciun martor atata timp cat eu am adus dovezi ca erati in landstalker aduceti si voi dovezi ca m-ati urmarit inainte . <Mintiti cu nerusinare

Link to comment
Share on other sites

Nick: Tudose

Level: 9

Numele membrului pe care il reclam: Colinzink

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/51/samp265j.png/ http://imageshack.us/photo/my-images/209/samp266s.png/

O scurta descriere: Eram la cai si am inceput sa ma duelez cu triads, primesc w1 pt civ atac de la Bobitza.L-am intrebat pe Bobitza ca de ce da wanted singur intre mai multi mafioti si intre timp apare Colin, ma intreaba daca ma predau, imi scade si jumate de hp in acelasi timp (ceea ce nu conteaza pt ca n-am apucat sa fac SS-uri), ii tot spuneam sa stea putin pt ca vroiam sa discut cu Bobitza, dupa vreo 10-15 secunda imi da wanted pt jigniri cop si ma omoara. Am primit si rearest dupa cateva minute , dar care nu ma incalzeste cu nimic atat timp cat nu imi recuperez si materialele.

1. "esti nebun?" era o intrebare retorica si nici macar nu vorbeam cu tine.

2. Cum vroiai sa-ti raspund la somatie daca wanted-ul acela era o greseala si probabil urma sa primesc clear...

3. Ai reusit sa te scoti zicand ca m-a omorat im civil desi ,am vazut perfect ca tu ai tras in mine, dar inca nu am agilitatea aceea de a apasa instant f8...

4. In poza ta se vede ca-ti lipsesc 2 gloante, adica cele cu care ai tras in mine chiar cand ai intrat de m-ai adus la HP-ul pe care il aveam

# daca mai ai si alte poze de la acest incident, ai putea sa le postezi ?

Edited by Tudose_Ro
Link to comment
Share on other sites

Nick: Tudose

Level: 9

Numele membrului pe care il reclam: Colinzink

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/51/samp265j.png/ http://imageshack.us/photo/my-images/209/samp266s.png/

O scurta descriere: Eram la cai si am inceput sa ma duelez cu triads, primesc w1 pt civ atac de la Bobitza.L-am intrebat pe Bobitza ca de ce da wanted singur intre mai multi mafioti si intre timp apare Colin, ma intreaba daca ma predau, imi scade si jumate de hp in acelasi timp (ceea ce nu conteaza pt ca n-am apucat sa fac SS-uri), ii tot spuneam sa stea putin pt ca vroiam sa discut cu Bobitza, dupa vreo 10-15 secunda imi da wanted pt jigniri cop si ma omoara. Am primit si rearest dupa cateva minute , dar care nu ma incalzeste cu nimic atat timp cat nu imi recuperez si materialele.

In primu rand, faci ,,enbun / nebun * ,, pe cine vrei tu,dar pe mine NU. In al doilea rand nu ma intereseaza pe mine ce treaba ai cu Bobitza,imi raspunzi la SOMATIE (DA / NU ).In al 3 lea rand ai fost omorat de un civil si ai primit rearestul meritat.

http://postimage.org/image/mpivcu3yl/

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Si ce credeai, Colinzink o sa stea dupa tine pana dai tu materialele la alt cineva ? Daca raspundeai la somatie, nu se ajungea aici.

Cu privirea la intrbarea ta, ai recunoscut ca era "retorica"...Colinzink in cauza s-a simtit jignit. Data viitoare incercati sa folositi numele celui cu care vorbiti.

Colinzink nu primeste nimic.

Link to comment
Share on other sites

Acum nu stau cu degetu pe F8 sa fac print cand imi cere el sa ma predau .. ma someaza i-am zis ca e 2 v 9 se da jos si trage in mine ? De ce ar veni politia in spawn ?

# In prima poza este acel cop dar dupa ce a murit ionut a murit si el !

Nu cred ca asta e o dovada foarte clara dar imi incerc norocul .. data viitoare o sa fac poze de la somatie pana la omoarare cop'ului !

[13:58:46] [Ofiterul Ionut:o< Te predai stefan?]

[13:58:47] ** Gangsta Boy White: De ce nu te-ai predat. )) **

[13:58:50] T.Michael spune: Roaga'l

[13:58:50] Stefan27 striga: 2 v 9!!

[13:58:51] ** Gangsta Boy SpartaN16: Da mats. )) **

[13:58:52] White spune: Da se preda

[13:58:52] Boomslide si-a facut un eagle.

[13:58:53] Cnawp spune: Alo nu ti se pare ca e rambo?

[13:58:55] Ionut spune: Te predai sau nu?

[13:58:56] Stefan27 spune: nu ma predau ma

[13:58:58] ** Gangsta Boy White: Predate ma. )) **

[13:58:58] Ionut spune: Asta ma intereseaza

[13:58:59] SpartaN16 spune: Hai stefane predate

[13:58:59] Stefan27 spune: 2 v 9

[13:59:01] T.Michael spune: Preda'te

[13:59:01] SpartaN16 spune: Ca ne enerveaza la kill

[13:59:03] SpartaN16 spune: Predate

[13:59:03] Stefan27 spune: NU

[13:59:03] * Ionut a coborat din vehicul.

[13:59:04] T.Michael spune: Si te luam de la lspd

[13:59:05] ** Gangsta Boy White: Predate ma odata. )) **

[13:59:05] SpartaN16 spune: Da mats si predate

[13:59:06] * eemy51 a coborat din vehicul.

[13:59:06] Cnawp spune: ALOOOOO UITETE CATI SUNTEM

[13:59:07] Stefan27 spune: Nu am bani de bail

[13:59:07] SpartaN16 spune: Hai

[13:59:09] Stefan27 spune: Ce vrei ma

[13:59:10] SpartaN16 spune: Idi dau eu

[13:59:12] SpartaN16 spune: Baa

[13:59:13] Ai comis o crima: {1B88F5}Omor premeditat{FF6347}. Reporter: {1B88F5}Necunoscut{FF6347}.

[13:59:13] Grad de urmarire curent: {1DAB18}2

[13:59:17] Screenshot Taken - sa-mp-026.png

[13:59:17] ** Gangsta Boy White: Ce hawai io dat :))). )) **

[13:59:18] * White a coborat din vehicul.

[13:59:18] ** Gangsta Boy SpartaN16: Ne-ati stricat tot killu. )) **

[13:59:19] * eemy51 a coborat din vehicul.

[13:59:22] Screenshot Taken - sa-mp-027.png

[13:59:22] Ai comis o crima: {1B88F5}+cop kill{FF6347}. Reporter: {1B88F5}Ionut{FF6347}.

[13:59:22] Grad de urmarire curent: {1DAB18}8

Edited by RaduStefan27
Link to comment
Share on other sites

Nick: The StaR

Level: 37

Numele membrului pe care il reclam: Perry

Dovezi: hrHpm.jpg

jTVsb.jpg

O scurta descriere: Aveam wanted 2 pt ca am omorat un mafia parca, au venit sa ma predau si perry a inceput sa traga avand drept de predare.

#Faza cu "Esti disperat?" am zis-o cand a inceput sa traga in mine

Nu voiam sa fac plangerea,dar mi-a dovedit cat de nesimtit e..si s-a ajuns aici

Edit: de cat am scris comanda sa-i dau mats,nici nu ti-am zis sa astepti, dar tu fiind foarte pus pe mine, ai inceput sa tragi

Edited by gabi01
Link to comment
Share on other sites

Guest CristiaNNNN

Stefan - ti-a raspuns perpripiu

Uite si poza cand ti-am dat wanted : 9to1ua.png

The_Star - nu astept eu dupa tine sa iti dai tu mats , ori te predai ori ca totusi nu erai singur cu wanted

@Stefan : Am voie sa actionez atata timp cat ti-am acordat eu wantedu

Link to comment
Share on other sites

Au voie daca wanted-ul este dat de ei si daca nu sunt Ng / Fbi on.

Poi asta e faza ca ng si fbi au fost on , deci practic el nu mai are voie sa actioneze daca am parasit zona :)

Au voie, cazul este inchis.. Doar nu te lasa sa scapi ca trebuie sa omoare un ng. Asta este absurd.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Boomslide

Level: 15

Numele membrului pe care il reclam: Perry

Dovezi: Click

O scurta descriere: Eram la jail dupa ce am fost impuscat de NG , si deodata Perry imi ia licenta de Shamal , as dori dovada ca eu am fugit de vreun cop cu shamalul.

Astept sa vad ce are de zis Perry...

Link to comment
Share on other sites

Nick: Boomslide

Level: 15

Numele membrului pe care il reclam: Perry

Dovezi: Click

O scurta descriere: Eram la jail dupa ce am fost impuscat de NG , si deodata Perry imi ia licenta de Shamal , as dori dovada ca eu am fugit de vreun cop cu shamalul.

Poftim ? De la wanted 9 ai fugit cu Shamal pana ti-a scazut la 5 . Intr-un final te-am prins si ti-a fost luata licenta .

Postez in calitate de martor .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...