Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Departamentului de politie

Recommended Posts

Ma tin de vanatoare ? Sunt satul de copii crispati ca tine ! Crezi ca esti mai zmeu daca dai un wanted la event ? Sau daca faci pe importantu ? Se vede in pozele puse de tine , stati in linie langa the_game , da ? vrei sa-mi zici ca tu sau eu nu participam ? eu chiar am participat , mi-a dat marius rearest pt ca el era afk cand ai actionat tu . In pozele care le-ai pus se vede cum eu iti zic ca ma predau si ma duc langa maryus sa cer o explicatie pt actiunea ta , dar el fiind afk nu mi-a raspuns si tu m-ai omorat. Esti jalnic !!!

Sunt eu de vina ca nu stii regulile pd si regulile sv-ului ? Una doua va scuzati prin vanatoare ! Numai faceti prostii si nu o sa mai se ajunga pe forum.

Toate regulile au circumnstate atenuante nu ? :))

LE : =)) OK a procedat corect , e vorba de mine sa nu uitam ca eu sunt vanator si caut sa nascocesc reguli si alte alea , hai sa facem toti misto de ala ca nu l mai crede nimeni in ce spune =))

Suspend 7 zile

Edited by cRs
Link to comment
Share on other sites

chiar simteai nevoia de +1 si nu stiai cum sa-l faci este ? cu ce te-am deranjat ? noi il asteptam pe Robyca si credeam ca deja iesise daia am zis *te predai*

NLlAn.png

ps: tu ai facut reclamatie ca a zis Perry nu vreau ? :)))

Link to comment
Share on other sites

Nick: Claudell

Level: 15

Numele membrului pe care il reclam: Where , perry

Dovezi:

View post on imgur.com

View post on imgur.com

O scurta descriere: Faceam si eu mats linistit si vin indivizii astia doi sa ma someze dar eu aveam w0 , i-am zis ca am w0 si el raspunde cu "nu vreau" , frumos comportament aveti baieti .

Have & Fun

Trebuia sa fii mai atent ca nu te someaza pe tine ci pe Robyca, Where & Perry nu primesc nimic .

Link to comment
Share on other sites

chiar simteai nevoia de +1 si nu stiai cum sa-l faci este ? cu ce te-am deranjat ? noi il asteptam pe Robyca si credeam ca deja iesise daia am zis *te predai*

NLlAn.png

ps: tu ai facut reclamatie ca a zis Perry nu vreau ? :)))

Eu am iesit primu din deliver iar voi mie mi-ati zis "te predai ?! " fara sa va uitati cine e , tu ai pus poza de cand a iesit robyca din deliver si se vede in a 2a poza postata de mine ca robyca a iesit ultimu din deliver si voi deja intrebati "te predai ?!" , asa ca , canta la alta masa .

p.s : acum ai aflat cu ce m-ati deranjat .

Link to comment
Share on other sites

Nick: Notyet

Level:4

Numele membrului pe care il reclam: Perry

Dovezi:http://imageshack.us/photo/my-images/705/samp930d.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/267/samp931m.png/

O scurta descriere: Eram la cai si am zis la toti nu stati pe i si bineinteles uni au stat pe i .Si dupa am zis numa inapti si el imi da w2 si nici nu vb cu el.Ies afar vine dupa mn imi zice daca ma predau ii zik dc imi dai wanted .Nu zice nik .Ii zik ca ma predau si ma omoara

Multumesc anticipat :tiphat: :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest CristiaNNNN

Pai daca ai chef de vanatoare atunci jucam dur ok ?

In primul rand eram la cai si vroiam sa bag un bilet si mai erau 10 secunde si nu am apucat sa scriu si tu ai inceput " Dativa de pe i " , " Da-te ba perry " se vede intr-una dintre poze , iar dupa ce s-a terminat numaratoarea inversa ai inceput sa zici ce inapti , se vede in alta poza . OK atunci eu m-am enervat ca vine un " mucos " si comenteaza si se crede buricu pamantului si ti-am acordat wanted 2 pentru jigniri cop , dupa care ai plecat afara si am venit sa te intreb daca te predai la tu mi-ai zis " bah esti nob vrei post? " , te-am intrebat daca te predai si nu ai zis nimic . Ok m-am facut ca nu vad te-am mai intrebat odata iarasi nu ai zis nimic , te intreb a treia oara si tot nu zici nimic. Ti-am acordat wanted pentru somatie si cand te-ai vazut cu wanted 4 ai zis ca te predai , asa ca te-am omorat . Dupa care incepi sa ma ameninti pe mine ca daca nu iti dau rearest imi faci post si alte chestii .

In al doilea rand nu am ajuns ca toti incepatorii sa ma jigneasca

In al treilea rand toata chestia asta este o vanatoare si cer blacklist pentru tine ;)

Poze :

sa_mp_170.png

sa_mp_171.png

sa_mp_172.png

sa_mp_165.png

sa_mp_166.png

sa_mp_167.png

Link to comment
Share on other sites

Nick: lioN.

Level: 9

Numele membrului pe care il reclam: ElderGad

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/20/samp003eyo.png/ http://imageshack.us/photo/my-images/96/samp002ayx.png/

O scurta descriere: Aveam wanted 9, m-am dus sectie LSPD impreuna cu Salvatore sa ne batem cu cops. Ii anuntam ca suntem acolo prin /call 911, vin vreo 4 cops, ne-am batut cu ei, i-am cam scazut, si ElderGad ne da /tazer cand mai avea 15 hp :-j

Nick: lioN.

Level: 9

Numele membrului pe care il reclam: Jairoo

Dovezi:

O scurta descriere: Cu cine fac war de pe bicicleta ? Erau si rivali pe harta :-j

Link to comment
Share on other sites

Nick: Stefan27

Level: 5

Numele membrului pe care il reclam: Ethernul

Dovezi:

View post on imgur.com

O scurta descriere: Imi ia permisul de conducere si vine ng'ul dupa mine la wanted3 :))? Vreau sa vad dovezi cand am fugit !

Dovada nustiu daca e foarte clara dar pana sa dau /m ai fugit cu nrg sa spun povestea:Deci l'ai omorat pe Al1n unu la cai si ti-am dat w3 ptr civv kil si cand te'am intrebat te predai? ai zis da dar mai invartit tot timpul ai fugit si ai iesit de 5 ori dupa te'am dus la sectie si ai iesit rapid si ai luat nrg si ai fugit.A fost tot departamentul dupa tine NG/FBI cu hunter/Hyndra parca ai fost in Filme ai luat nrg dupa shamal dupa nrg again pana te'a omorat Erick:

Nick: Stefan27

Level: 5

Numele membrului pe care il reclam: Ethernul

Dovezi:

View post on imgur.com

O scurta descriere: Imi ia permisul de conducere si vine ng'ul dupa mine la wanted3 :))? Vreau sa vad dovezi cand am fugit !

Dovada nustiu daca e foarte clara dar pana sa dau /m ai fugit cu nrg sa spun povestea:Deci l'ai omorat pe Al1n unu la cai si ti-am dat w3 ptr civv kil si cand te'am intrebat te predai? ai zis da dar mai invartit tot timpul ai fugit si ai iesit de 5 ori dupa te'am dus la sectie si ai iesit rapid si ai luat nrg si ai fugit.A fost tot departamentul dupa tine NG/FBI cu hunter/Hyndra parca ai fost in Filme ai luat nrg dupa shamal dupa nrg again pana te'a omorat Erick

Link to comment
Share on other sites

Ce dovada e asta ? 31 de secunde ... ai dat find pe mine ai dat /d 108 e cu nrg si gata pentru asta imi iei permisul ? iti trb zeci de dovezi si tu ai un video de 31 de secunde ...in care nici nu apar in el !

Asteapta decizia liderului !

Link to comment
Share on other sites

Ce dovada e asta ? 31 de secunde ... ai dat find pe mine ai dat /d 108 e cu nrg si gata pentru asta imi iei permisul ? iti trb zeci de dovezi si tu ai un video de 31 de secunde ...in care nici nu apar in el !

Asteapta decizia liderului ! si eu dar cand sa dau in cateva sec ca ai fugit pana sa dau /m totusi a fost tot departamentul dupa tine am vb si cu FullSpeed a zis ca daca mai alergat+10 min sa til iau neai alergat ceva vreme macar pe minte maxim 10 min :dance:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Stefan27

Level: 5

Numele membrului pe care il reclam: Ethernul

Dovezi:

View post on imgur.com

O scurta descriere: Imi ia permisul de conducere si vine ng'ul dupa mine la wanted3 :))? Vreau sa vad dovezi cand am fugit !

Si tie ti se pare o dovada clara , acel video de 30 de secunde in care nici suspectul nu apare ? :| , daca ai alte dovezi , te rog sa-mi dai PM , pana atunci Ethernul va primi un avertisment , iar daca se dovedeste ca ai fugit mai mult de 10 minute iti voi trimite si tie dovezile , in caz contrar iti vei primi licenta inapoi. Caz inchis.

Link to comment
Share on other sites

Nick: lioN.

Level: 9

Numele membrului pe care il reclam: ElderGad

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/20/samp003eyo.png/ http://imageshack.us/photo/my-images/96/samp002ayx.png/

O scurta descriere: Aveam wanted 9, m-am dus sectie LSPD impreuna cu Salvatore sa ne batem cu cops. Ii anuntam ca suntem acolo prin /call 911, vin vreo 4 cops, ne-am batut cu ei, i-am cam scazut, si ElderGad ne da /tazer cand mai avea 15 hp :-j

Nick: lioN.

Level: 9

Numele membrului pe care il reclam: Jairoo

Dovezi:

O scurta descriere: Cu cine fac war de pe bicicleta ? Erau si rivali pe harta :-j

Treaba sta in felul urmator, tu cand ai vazut ca viata ta este foarte scazuta si esti in pericol sa mori, ai inceput sa alergi in cercuri in speranta ca poti scapa,de accea am folosit comanda /tazer, nu am ce dovezi sa aduc, daca as sta sa fac poze la toti non-fpisti de pe server ar insemna sa imi ard sursa. Astept verdictul tau Full sau Say. Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Nick: lioN.

Level: 9

Numele membrului pe care il reclam: ElderGad

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/20/samp003eyo.png/ http://imageshack.us/photo/my-images/96/samp002ayx.png/

O scurta descriere: Aveam wanted 9, m-am dus sectie LSPD impreuna cu Salvatore sa ne batem cu cops. Ii anuntam ca suntem acolo prin /call 911, vin vreo 4 cops, ne-am batut cu ei, i-am cam scazut, si ElderGad ne da /tazer cand mai avea 15 hp :-j

Nick: lioN.

Level: 9

Numele membrului pe care il reclam: Jairoo

Dovezi:

O scurta descriere: Cu cine fac war de pe bicicleta ? Erau si rivali pe harta :-j

Treaba sta in felul urmator, tu cand ai vazut ca viata ta este foarte scazuta si esti in pericol sa mori, ai inceput sa alergi in cercuri in speranta ca poti scapa,de accea am folosit comanda /tazer, nu am ce dovezi sa aduc, daca as sta sa fac poze la toti non-fpisti de pe server ar insemna sa imi ard sursa. Astept verdictul tau Full sau Say. Multumesc

Urat din partea ta sa minti, si unde fugeam ? prin sectie de nebun dupa ce eu v-am chemat ? Adu' si o poza ceva sa-ti intareasca opinia. Mai aveai 15 hp si ai dat /tazer :-j

Link to comment
Share on other sites

Nick: lioN.

Level: 9

Numele membrului pe care il reclam: ElderGad

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/20/samp003eyo.png/ http://imageshack.us/photo/my-images/96/samp002ayx.png/

O scurta descriere: Aveam wanted 9, m-am dus sectie LSPD impreuna cu Salvatore sa ne batem cu cops. Ii anuntam ca suntem acolo prin /call 911, vin vreo 4 cops, ne-am batut cu ei, i-am cam scazut, si ElderGad ne da /tazer cand mai avea 15 hp :-j

Nick: lioN.

Level: 9

Numele membrului pe care il reclam: Jairoo

Dovezi:

O scurta descriere: Cu cine fac war de pe bicicleta ? Erau si rivali pe harta :-j

ElderGad primeste un avertisment verbal

Jairoo inca astept sa posteze.

Nick: MusicOn

Level: 10

Numele membrului pe care il reclam: Mike.

Dovezi: 1

2

O scurta descriere: Aveam w2 iar Mike. vine dupa mina sa ma aresteze singur intre 3 mafioti => Rambo

Astept sa vad ce are de zis dar din cate vad in a 2-a poza a venit sa vada daca esti singur , iar apoi a plecat cand a vazut ca sunteti mai multi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jairoo

Nick: lioN.

Level: 9

Numele membrului pe care il reclam: Jairoo

Dovezi:

O scurta descriere: Cu cine fac war de pe bicicleta ? Erau si rivali pe harta :-j

Ai si tupeu sa faci post?

http://postimage.org/image/uxvllll7v/fd3df6a5/

http://postimage.org/image/3utbwfoex/

,,Dc ti-am dat wanted? " foarte simplu , styler da anuntu guvernamental ,,war la banca parasiti zina pentru a nu risca wanted"...dupa cum se vede pe wanted list iam sanctionat pe toti ... trec 3 min si vi tu smecher langa mine tragi in cineva (nu am facut poze) si dupa vrei sa fugi asa pur si simplu ? :)) , nu crezi ca ai facut postul pt +1 sau doar te-ai ofticat ca te-am bagat o jumate de ora in jail ?

#esti un vanator

nu mai fa +1 aiurea , asteptam decizia unui lider

Link to comment
Share on other sites

Nick: MusicOn

Level: 10

Numele membrului pe care il reclam: Mike.

Dovezi: 1

2

O scurta descriere: Aveam w2 iar Mike. vine dupa mina sa ma aresteze singur intre 3 mafioti => Rambo

Esti nesimtit ! Si esti un vanator si jumatate.Nu imi vine sa cred.Eu eram cu KENN in masina, dar tu ai facut pozele in asa fel incat sa il maschezi, se vede in prima poza cum stai exact in dreptul locului din fata dreapta.Poate confirma si el , oricum nu am poze, pentru ca nu am actionat, eu te-am somat de la distanta, nu am vazut ca sunteti mai multi.M-am apropiat cu KENN, am vazut ca sunteti multi si am plecat cum se vede in poza. O sa cer blacklist pentru tine.Incredibil

Link to comment
Share on other sites

Nick: lioN.

Level: 9

Numele membrului pe care il reclam: Jairoo

Dovezi:

O scurta descriere: Cu cine fac war de pe bicicleta ? Erau si rivali pe harta :-j

Jairoo nu primeste nimic.

Nick: MusicOn

Level: 10

Numele membrului pe care il reclam: Mike.

Dovezi: 1

2

O scurta descriere: Aveam w2 iar Mike. vine dupa mina sa ma aresteze singur intre 3 mafioti => Rambo

Chiar daca sta in dreptul locului din fata se vedea numele prin el , dar KENN era mai mult ca sigur AltTab de aia nu se vedea numele. Mike. nu primeste nimic.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...