Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Departamentului de politie

Recommended Posts

Nick: lioN.

Level: 8

Numele membrului pe care il reclam: MusicOn

Dovezi:

O scurta descriere: Vin la banca de 20 de secunde, nu apuc sa fac frag ca iau wanted de la MusicOn pe motiv de war. Nu mi s-a spus sa eliberez nimic, vin de 20 de SECUNDE si iau wanted pe motiv de war. Ce facem aici ?

Ce faci tu AICi ? tragi . Pentru ca nu au avut rank de /gov au venit la banca si v-au zis pe /M " eliberati zona , riscati wanted " , tu nu ai vrut sa parasesti zona si ai primit wanted , ceva normal . MusicOn nu primeste nimic

Link to comment
Share on other sites

Nick: D3v1L

Level: 20

Numele membrului pe care il reclam: Just.Me

Dovezi:

View post on imgur.com

O scurta descriere: Eram deliver si au venit cops. Ma rog, au tras vreo 2-3 aliati care au primit wanted. Vine prietenul meu Just.Me si da wanted pentru ca stateam pe loc, doar m-am miscat 2 metrii.. nici arma nu aveam :-j.

Asa dati wanted mai nou? Daca sunt in zona dai wanted? Pentru ca stau ? Poate eram afk, faceai post dupa, nu?

Hai, pwp.

Link to comment
Share on other sites

Nick: wHere

Level: 22

Numele membrului pe care il reclam: raKneT

Dovezi:

http://postimage.org/image/5ag4nah2j/

http://postimage.org/image/ptbhbqbx3/

O scurta descriere: a venit mi-a facut control mi-a luat mats ..ok . imi ia armele eagle,shogun,knife dc ?eu stiam ca daca e control nu inseamna ca trebuie sa ii iei si armele (legale)..sau macar de imi cerea sa-i arat licenta de arme ..dar el mi-a zis ca e control si..

Link to comment
Share on other sites

Nick: KenVelo

Level: 14

Numele membrului pe care il reclam: Perry

Dovezi: C50Qv.jpg

O scurta descriere: Aveam wanted 2, vin dupa mine, trag in mine de-mi ia mai mult de jumate hp (de la 150hp la 50hp cat am in poza) si ii fac fomisti. Pentru fomist se da wanted pentru jigniri? Ori e fomist (cum am zis), ori prea sensibil.

Link to comment
Share on other sites

Guest CristiaNNNN

Da is mai sensibil probleme ? Sincer sa fiu m-am saturat de toti " mucosii " care isi iau lumea in cap pe samp.M-am saturat sa tot fiu facut ornitorinc si in toate felurile + ca m-ai facut si nemancat . A si apropo nu te-am omorat, erai pe esc cand erai la cai deaia am tras in tine .

M-am saturat si de toata vanatoarea de pe server.

Uite si dovezile mai jos :

http://postimage.org/image/bucixxmfr/

http://postimage.org/image/qetlsrhef/

Si m-ai am si martori : Quatro , Musicon

P.S Citeste ce a scris The_Game cand l-am intrebat daca fomist e jignire .

Link to comment
Share on other sites

Postez in calitate de martor:D

Deci am ajuns frumos la cai, si am somat prima data nu a raspuns nimeni pe urma te-am vazut langa perete si am crezut ca esti AFK, am tras in tine doar ca un "test afk", dupa tu ai inceput sa suferi si ne-ai facut fomisti iar dupa ce ai primit wanted ai continuat facandu-ne si nemancati.

Link to comment
Share on other sites

Nick: wHere

Level: 22

Numele membrului pe care il reclam: raKneT

Dovezi:

http://postimage.org/image/5ag4nah2j/

http://postimage.org/image/ptbhbqbx3/

O scurta descriere: a venit mi-a facut control mi-a luat mats ..ok . imi ia armele eagle,shogun,knife dc ?eu stiam ca daca e control nu inseamna ca trebuie sa ii iei si armele (legale)..sau macar de imi cerea sa-i arat licenta de arme ..dar el mi-a zis ca e control si..

raKneT primeste un avertisment pentru /take weapons fara nici un rost .

Nick: KenVelo

Level: 14

Numele membrului pe care il reclam: Perry

Dovezi: C50Qv.jpg

O scurta descriere: Aveam wanted 2, vin dupa mine, trag in mine de-mi ia mai mult de jumate hp (de la 150hp la 50hp cat am in poza) si ii fac fomisti. Pentru fomist se da wanted pentru jigniri? Ori e fomist (cum am zis), ori prea sensibil.

Da , si fomist este o jignire pe care tu ai adresat-o unui politist , iar el a facut foarte bine ca ti-a acordat wanted in + . Perry nu primeste nimic

Link to comment
Share on other sites

Guest Jairoo

Nick: Jairoo

Level: 13

Numele membrului pe care il reclam: sidelol si bobmarly

Dovezi: http://postimage.org/image/ti70cejh5/

O scurta descriere: Ma duelam si am murit , dupa ce m-a spawnat am avut bug hp ... m-am dus sa iau heal de la spital , (iam vazut pe copi sa stateau la spital , ma gandeam ca stau sa nu se faca vreun war ) , ies din spital toti trag in mine , ma lasa low , vine sidelol control de rutina(stiam ca lla spawn nu se face control) si mobarly imi da wanted si imedait ma omora+ ca am fost controlat cu 10 min in urma la pitzza de langa spawn grove , contoalele la acceasi persoana nu se fac din 2 in 2 ore ?

PS: eu cand am iesit erati o factiune serioasa , vad ca voi luati factiunea in bacjocura

Link to comment
Share on other sites

De ce nu poti spune tot adevarul de cum a inceput actiunea noastra in legatura cu tine si cum s`a terminat. Am venit la spital si colegii mei au dat /m pt control de rutina , iar tu trb sa stai pe loc fara sa mai faci nici cel mai mic pas, crezi ca te costa ceva daca spuneai tot adevarul cum s`a intamplat eu cred ca nu, uite dovada : JNDNR.png

Link to comment
Share on other sites

Nick: Jairoo

Level: 13

Numele membrului pe care il reclam: sidelol si bobmarly

Dovezi: http://postimage.org/image/ti70cejh5/

O scurta descriere: Ma duelam si am murit , dupa ce m-a spawnat am avut bug hp ... m-am dus sa iau heal de la spital , (iam vazut pe copi sa stateau la spital , ma gandeam ca stau sa nu se faca vreun war ) , ies din spital toti trag in mine , ma lasa low , vine sidelol control de rutina(stiam ca lla spawn nu se face control) si mobarly imi da wanted si imedait ma omora+ ca am fost controlat cu 10 min in urma la pitzza de langa spawn grove , contoalele la acceasi persoana nu se fac din 2 in 2 ore ?

PS: eu cand am iesit erati o factiune serioasa , vad ca voi luati factiunea in bacjocura

Jairoo nu exagera si termina cu vanatoarea de genu. Tu ai iesit din spital si noi te-am somat: "control de rutina" si tu ai fugit spawn si ai primit w2 "somatie"

Pacat ca nu am facut poze.

Dar nu trebuie poze pentru ca se vede in poza da pe minimap triunghiul de langa spital(masina noastra de cops)..deci se vede unde ai fost controlat.

Tocmai ca ai fost PD cred ca stii cum sta treaba si cum se acorda wanted-ul

Spitalul nu este spawn-ul tau, deci avem voie sa facem controale.

Tu nu ai fost controlat la nici o Pizza, colegii tai au fost controalati.

PS: a postat bob poza.

Link to comment
Share on other sites

Daca ma uit pe minimap-ul celor 2 poze puse jairo si bobmarley , difera poziti ta ( jairoo ) , cum adica ti-a facut control de rutina in spawn ? Te-au somat in fata spitalului din cate vad eu , iar tu ai fugit repede spawn ca sa zici " uite ei au facut control de rutina in spawn , ceea ce nu e voie " dar nu sa intamplata sa , au facut foarte bine ca ti-au dat wanted pentru somatie . BobMarley si Sidelol nu primesc nimic , iar tu primesti 30 zile de blacklist pentru marturie mincinoasa

Link to comment
Share on other sites

Nick: alecs

Level: 19

Numele membrului pe care il reclam: MusicOn

Dovezi: imi da wanted pentru civil atack , cand alerg... este pe jos si ma intreaba daca ma predau , pe o raza de 500m nu era nici'o masina...imi da wanted pentru somatie ,dar nu am fugit am stat sa discut cu el .... +ca nu cred ca isi are locul in PD

O scurta descriere: 0Vxo1.png

ofVrK.png

Link to comment
Share on other sites

In primul rand erai impreuna cu inca un Groove, la care nu am apucat sa ii vad numele si fugeati dupa un ballas la sfarsitul war-ului de la 10bottle. Ati inceput sa trageti in balls eu ti-am dat wanted pentru civil atack. Am martori ca trageai in ballas, WoksYo & Perry care erau de fata. Iar pentru faptul ca ti-am dat somatie si te-am omorat, ai primit pentru faptul ca ai refuzat sa te predai, u ai spus ca sa trag;) . Iar pentru faza cu masina, oare pentru ce exista comanda /getincar ? Masina era la 10 sticle nu foarte departe de locul faptei.

II rog pe Perry so pe WoksYo sa posteze. O seara placuta in continuare:D :tiphat:

Nu mai fa freechat te rog. Asteapta decizia linistit :happy1:

Pai erati mai multi grove si ballas si fugeati dupa ei , din cate am observat ai tras in ballas

Imi place de tine ca citesti doar ce vrei tu :readthis:

Link to comment
Share on other sites

In primul rand erai impreuna cu inca un Groove, la care nu am apucat sa ii vad numele si fugeati dupa un ballas

unde l-am atacat?eu asta iti cer si somatie se da DOAR daca am FUGIT ,problema e ca eu am stat si am "colaborat" cu tine .

@perry

Pai erati mai multi grove si ballas si fugeati dupa ei

FUGEAM nu TRAGEAM nu l-am ATACAT asta nu intelegeti voi ...

Link to comment
Share on other sites

Guest CristiaNNNN

Pai erati mai multi grove si ballas si fugeati dupa ei , din cate am observat ai tras in ballas , Raggad ti-a dat wanted pt civ atack . Nu ai vrut sa te predai , te-a omorat.

Niste SS :

sa_mp_053.png

sa_mp_051.png

sa_mp_052.png

Link to comment
Share on other sites

Nick: Colinzink

Level: 19

Numele membrului pe care il reclam: Boomslide

Dovezi: sa_mp_025.png

sa_mp_024.png

O scurta descriere: Bun am rapit un cop,iar dupa ceva timp ma trezesc cu wanted pentru rapire cop de la Boomslide...precizez nu era pe langa mine sa ma vada...probabil au vorbit pe mess..si a acordat wanted fara dovada..doresc o explicatie.

Link to comment
Share on other sites

In primul rand ti-am dat wanted pentru ceva care ai recunoscut ca ai comis , deci nu inteleg de ce ai postat aici.Tin sa precizez ca nu am nici o legatura cu woksyo in afara de una amicala pe joc.Eu intamplator zburam ca avionul dea-lungul apei spre baraj cand am vazut in chatbox ca tu l-ai legat pe woksyo si ti-am dat wanted ,in acest timp eu am pierdut controlul avionului si am cazut in apa.Imi pare rau ca am luat crash dupa ce am cazut in apa si nu am apucat sa fac screen.Consider ca postul tau e inutil avand in vedere ca ai recunoscut fapta ilegala pe care ai comis-o si wantedul a fost acordat corect.Astept decizia unui lider.

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Play4[Fun]

Numele angajatului pe care îl reclami: iLegaL

Martori: Bytza, Gladiator9,Dennys

O scurta descriere a situatiei: Am venit pe acolo cu masina si nu ii convenea probabil unde stau ... sa urcat pe masina si o inceput sa traga in ea asa se face ? normal ca dupaia l-am jignit doar nu o sa il pup in cur. rusine voua. am primit wanted 2 pentru jigniri si din cate stiu am drept de predare pana la wanted 4. vreau ca persoana asta sa fie sanctionata.

Dovezi (screenshot-uri):

1znoav4.png

34erypf.png

10xddhy.png

nd7mdx.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...