Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Departamentului de politie

Recommended Posts

Numele tau în joc: LoLeCs

Numele angajatului pe care îl reclami:: JusT.Me

Martori: Dosin__

O scurta descriere a situatiei: Eram la cai cu dosin membru ballas si au venit un triad si un grove , ne-am duelat langa perimetru cailor ... just.me ne-a vazut ca tragem unu in celalalt si a venit si el rpd acolo , dupa ce ca era singur mi-a dat si wanted pe motiv civ atac , eram 4 mafioti , langa noi era doar el singur.

Dovezi :

View post on imgur.com
---
View post on imgur.com
Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Skynnnet

Numele angajatului pe care îl reclami:: JusT.Me

Martori: lioN. , Pityc , Redforce

O scurta descriere a situatiei: Eram la motel eu cu lioN. si intradevar au zis sa se elibereze zona dar noi am venit dupaia,ne-am dus acolo si am stat la canapele ne-am dat arme apoi vin 2-3 cops , tragem in ei si lioN. ii omoara eu ne-vrand sa fac wanted,lioN. il omoara pe just.me si tot eu primesc wanted pt cop kill :banghead:

Dovezi : f1le8z.png

flasqt.png

Numele tau în joc: LoLeCs

Numele angajatului pe care îl reclami:: JusT.Me

Martori: Dosin__

O scurta descriere a situatiei: Eram la cai cu dosin membru ballas si au venit un triad si un grove , ne-am duelat langa perimetru cailor ... just.me ne-a vazut ca tragem unu in celalalt si a venit si el rpd acolo , dupa ce ca era singur mi-a dat si wanted pe motiv civ atac , eram 4 mafioti , langa noi era doar el singur.

Dovezi :

View post on imgur.com
---
View post on imgur.com

JusT.Me primeste un avertisment.

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: eMc.

Numele angajatului pe care îl reclami:: TKR

Martori: Petrov,alexandru,ganea.

O scurta descriere a situatiei: Eram la pariuri, petrov era in camera mica cu mine o venit TRK la lovit ... petrov io dat un glont si o ramas fara armura o inceput sa ii dea cativa pumni la TRK o picat pe jos , iar eu eram pe banca si cum am stilu de lupta boxer am dat cu pumni dar m-am oprit nu o fost cu intentie am iesit din incapere si deja mi.o dat wanted 4 si o inceput sa traga ZMEU! la ora 3:20 de minute E ZEU! ce sa mai ... ok, inteleg ai boala pe mine dar ce ai facut tu ii un abuz.

Iar in prima poza se vede clar ca eram iesit din camera aia mica.

Te-ai simtit deranjat cand te-am intrebat daca te mai filmezi in baie ? probabil de aia ai reactionat asa uite, fiecare plateste pentru greselile lui astept decizia liderilor tai in privinta ta.

Dovezi : 29oixpy.png

bgxks8.png

Link to comment
Share on other sites

Dupa ce ca esti un mare nestimtit mai si minti ma? Atunci http://img820.imageshack.us/img820/7162/samp024ai.png dc dadeai in mine ca animalu' si cand te-am intrebat daca termini tu nu ai incetat si ai continuat sa dai in mine? Si cand ti-am dat w4 erai inca in acea camera cu mine..dupaia ai iesit afara din camera si ai zis cele 2 cuvinte ;)

Link to comment
Share on other sites

Da, ti-am zis am stilu de bataie ii de box n-am zis ca n-am dat in tine daca nu ai citit bn eu cu petrov aveam treaba dar ai dat prea repede wanted iar daca chiar ii nevoie se poate verifica in log intervalu in care ma intrebi. si nu ma mai jigni ca nu te-am jignit.

Acolo era petrov eu dadeam in el si tu erai pe jos cum s-a tras am dat in tine probabil ai vazut si la altcineva stilu de boxer cand pe jos da cu pumni in el si tu repede wanted nu mai fi asa sensibil si dupaia te intrebi de ce nu te suporta lumea ? daca vream te impuscam daca chiar vream sa mori ca erai singur pe server.

Link to comment
Share on other sites

Ohhh, durule =))) aveai treaba cu petrov zici:))) d-aia el statea si vorbea cu mn si ryder iar tu incepeai sa te bagi unde nu-ti fierbea oala :)) nu mai incerca sa te dai ranit ca nu-ti iese...nu mi-ai dat dor 1 pumn din fs ca atata da..tu ai continuat sa dai in mn...n-ai terminat,suporti consecintele :-*

@ Btw...nu-mi spune tu mie ca d-aia nu ma suporta lumea :)) am mai multi prieteni in aceasta comunitate decat ai tu in rl :)

Link to comment
Share on other sites

Ohhh, durule =))) aveai treaba cu petrov zici:))) d-aia el statea si vorbea cu mn si ryder iar tu incepeai sa te bagi unde nu-ti fierbea oala :)) nu mai incerca sa te dai ranit ca nu-ti iese...nu mi-ai dat dor 1 pumn din fs ca atata da..tu ai continuat sa dai in mn...n-ai terminat,suporti consecintele :-*

@ Btw...nu-mi spune tu mie ca d-aia nu ma suporta lumea :)) am mai multi prieteni in aceasta comunitate decat ai tu in rl :)

ii rasu tau dar nu prea adevarat, stai linistit daca nu se ia masuri pentru tine din partea liderilor exista alti care pot, te salut si nu mai posta aiurea astepta decizia liderilor tai.

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: eMc.

Numele angajatului pe care îl reclami:: TKR

Martori: Petrov,alexandru,ganea.

O scurta descriere a situatiei: Eram la pariuri, petrov era in camera mica cu mine o venit TRK la lovit ... petrov io dat un glont si o ramas fara armura o inceput sa ii dea cativa pumni la TRK o picat pe jos , iar eu eram pe banca si cum am stilu de lupta boxer am dat cu pumni dar m-am oprit nu o fost cu intentie am iesit din incapere si deja mi.o dat wanted 4 si o inceput sa traga ZMEU! la ora 3:20 de minute E ZEU! ce sa mai ... ok, inteleg ai boala pe mine dar ce ai facut tu ii un abuz.

Iar in prima poza se vede clar ca eram iesit din camera aia mica.

Te-ai simtit deranjat cand te-am intrebat daca te mai filmezi in baie ? probabil de aia ai reactionat asa uite, fiecare plateste pentru greselile lui astept decizia liderilor tai in privinta ta.

Dovezi : 29oixpy.png

bgxks8.png

Ce ma intereseaza pe mine ca e ora 03:20 , poate sa fie si 05:00 si 06:00 pedeapsa este aceasi , copatack iti poate da si pentru un singur pumn dat unui politist , tu in realitate te bati cu politistii si nu iti fac nimic nu ? frumos asa , pozahttp://img820.imageshack.us/img820/7162/samp024ai.png ne arata la toti ca il ataci si ca are HP-ul scazut , imi poti face tu cate plangeri vrei , atata timp cat ofiterul a actionat corect , eu nu ii pot acorda nici un fel de sanctiune , mai ales in aceasta plangere . TRK nu primeste nimic.

Pe langa faptul ca aveai black list , acum primesti permanent pentru felul in care vanezi membrii PD si te consideri drept nevinovat .

#Caz inchis

Link to comment
Share on other sites

Mi s-a atras atentia de catre lideri si vad si eu aici multe posturi aiurea, va recomand sa va rezumati la postul cu reclamatia ce o aveti de facut si sa asteptati calmi decizia liderului, de asemenea cel care a fost reclamat, poate lamuri reclamatia frumos si prin alte mijloace decat sa va atacati unul pe celalalt in aceste topicuri. Nu vreau sa curga cu warn-uri, de aceea va avertizez ca sunt cu ochii pe acest topic.

Roxana.

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: DudZor

Numele angajatului pe care îl reclami:: Perry si bob0tm

Martori: Maluco,BlueDunhil,R0ught etc

O scurta descriere a situatiei: Eram la war ,asteptam pe grove.Grove au refuzat si cand sa plecam au venit copii fara /gov cu motivul ca sarbatoresc ziua la unul dintre ei.Cand au vazut ca suntem peste 10 ballas , au inceput a traga in noi , iar noi la randul nostru ne-am aparat.Cand m-am dus la spital sa iau heal , bang wanted pt atac cop.Nici macar nu apucasem inainte sa ma omoare cop sa vad care cop a inceput sa traga.

Nu mi se pare corect frate . !!

Dovezi :

Link to comment
Share on other sites

Guest CristiaNNNN

Eram cu b0b0TM poate sa confirme ai tras in el ti-a dat wanted si eu am actionat , nu numai eu am tras mai erau si NG acolo , deci nu sunt de vina nu eu ti-am dat wanted , eu doar am actionat cu FBI si NG. SI daca nu au venit grove si vroiati sa faceti war de ce aveati wanted daca " presupui ca nu ne-ai atacat " ? Stii ce m-am saturat de vanatoare pana peste cap . B0b0TM poate sa confirme tot ce s-a intamplat

Uite si poza ca nu eu ti-am dat wanted

51822973742561190724.png

Link to comment
Share on other sites

Eram cu b0b0TM poate sa confirme ai tras in el ti-a dat wanted si eu am actionat , nu numai eu am tras mai erau si NG acolo , deci nu sunt de vina nu eu ti-am dat wanted , eu doar am actionat cu FBI si NG. SI daca nu au venit grove si vroiati sa faceti war de ce aveati wanted daca " presupui ca nu ne-ai atacat " ? Stii ce m-am saturat de vanatoare pana peste cap . B0b0TM poate sa confirme tot ce s-a intamplatUite si poza ca nu eu ti-am dat wanted 51822973742561190724.png

Va strangeti toti in Motel,va ascundeti care pe unde apuca...venim noi sa eliberam zona...voi incepeti sa trageti...ne-ati si omorat prima oara in mare parte...Eu unu nu stau sa fac poze...Imi ascum orice risc :) In Schimb,Toti membrii NG,PD,FBI,pot sa confirme cele intamplate in MOTEL. Nu are rost sa dramatizati...Odata ce provocati un foc de arme,in care suntem implicati noi,singura cale,e sa actionam,indiferent de wantedu vostru ! atata timp cat ne atacati,ripostam prin orice mijloace ! si nu am dat wanted aiurea ;) am dat pentru ca ai inceput sa tragi in mine si sa fugi !

Link to comment
Share on other sites

Eram cu b0b0TM poate sa confirme ai tras in el ti-a dat wanted si eu am actionat , nu numai eu am tras mai erau si NG acolo , deci nu sunt de vina nu eu ti-am dat wanted , eu doar am actionat cu FBI si NG. SI daca nu au venit grove si vroiati sa faceti war de ce aveati wanted daca " presupui ca nu ne-ai atacat " ? Stii ce m-am saturat de vanatoare pana peste cap . B0b0TM poate sa confirme tot ce s-a intamplatUite si poza ca nu eu ti-am dat wanted 51822973742561190724.png

Va strangeti toti in Motel,va ascundeti care pe unde apuca...venim noi sa eliberam zona...voi incepeti sa trageti...ne-ati si omorat prima oara in mare parte...Eu unu nu stau sa fac poze...Imi ascum orice risc :) In Schimb,Toti membrii NG,PD,FBI,pot sa confirme cele intamplate in MOTEL. Nu are rost sa dramatizati...Odata ce provocati un foc de arme,in care suntem implicati noi,singura cale,e sa actionam,indiferent de wantedu vostru ! atata timp cat ne atacati,ripostam prin orice mijloace ! si nu am dat wanted aiurea ;) am dat pentru ca ai inceput sa tragi in mine si sa fugi !

1.Aici gresesti pentru ca inainte de eliberarea se anunta /gov.

2.Din cate stiu eu se spune prima data sa se elibere si apoi tragi / wanted , nu cum ai facut tu , wanted + kill

3.Am martori pe baietii scrisi mai sus , daca vrei o sa vina fiecare cu confirmarea.

Astept raspuns GM-ului. Gata cu freechat

Edited by DudZor
Link to comment
Share on other sites

Guest CristiaNNNN

1.Si daca nu are cine sa dea gov ? Ce vrei sa facem ? V-am zis pe /s !!

2.Nu eu ti-am dat wanted nu ma mai acuza pe mine eu decat am actionat

3.Nu am nevoie de confirmari ca asa pot si eu sa imi pun prietenii sa bage vreajeli si etc . Totusi mergem pe incredere

Gata cu freechat-ul asteptam decizia lui Sayid sau a lui FullSpeed

Link to comment
Share on other sites

Nick: R0ugh

Level: 23

Numele membrului pe care il reclam: Radu27

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/716/civkill.png/

O scurta descriere: Ma chemase un coleg sa il ajut impotriva unui groove,intru inauntru spital,apar deodata si cops inauntru,colegul meu l-a ucis pe acel groove,iar Radu27 mi-a dat mie wanted pentru civkill .Ma rog...e omeneste sa greseasca(mai ales ca radu a mai gresit de nenumarate ori in ceea ce ma priveste,dar mi-am continuat JOCUL,nu am postat niciodata nimic la adresa lui),insa si dupa ce i-am explicat la fel de omeneste ca a gresit si am sa-i dau DOVADA prin PM pe forum pentru a-si indrepta greseala prin /clear,nu am meritat atentia sa ...Cer sa fie luate masuri pentru a-l determina sa faca cinste pozitiei pe care o ocupa si Departamentului in sine...Multumesc!

P.S. Am pierdut si 18k mats ....:(

Link to comment
Share on other sites

Si de amenintari nu zici nimic ?

Erai doar tu acolo impotriva lui : Click

Click , ati primit toti 3 wanted si eu te-am vazut acolo cand l-ai omorat ... asteapta decizia liderului!

Daca nu iti dau clear ne vedem pe forum!

"e omeneste sa greseasca(mai ales ca radu a mai gresit de nenumarate ori in ceea ce ma priveste,dar mi-am continuat JOCUL,nu am postat niciodata nimic la adresa lui)"

Adu dovezi ca am gresti de nenumarate ori , nu vorbe :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...