Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Departamentului de politie

Recommended Posts

La el in poza se vede ca ai noss si a facut foarte bine ca ti-a suspendat permisul . JustinPA nu primeste nimic.

Ma si cu pozele mele cum ramane? le-am postat degeaba? nu zic sa primeasca ceva dar imi vreau permisul inapoi...poate am avut un bug ceva pnm nu ma pricep, nu mi se vedea nosu ce vroiai sa fac?

Link to comment
Share on other sites

Chiar daca ataci un medic / mafiot / gangster / instructor tot wanted 1 se da pentru civ.atack . Cand te-a somat , de ce nu i-ai raspuns cu da sau nu ? TRK primeste un avertisment verbal pentru getincar aiurea.

eMc. primeste blacklist pentru vanatoare

Mi se pare total aiurea sa primesc black-list, mergeam spre scari sa intru tu te-ai uitat la poze acum sincer?

Da am gresit ca nu i-am raspuns dar il stiu un player capabil nu cred ca nu si.o dat seama ca vreau sa ma predau.

Crezi ca aveam vreun motiv sa nu ma predau pentru wanted 1 ?

Hai sa fim seriosi ... nici macar nu aveam materiale sau vreun motiv anume sa nu o fac

Link to comment
Share on other sites

AICI se vede foarte bine ca ai noss , nu stiu ce ai vazut tu dar nu este vorba despre nici un bug. Nu mai posta dupa mine

#Caz inchis.

Doamne ma ce om esti, nu ma int de warn-up da bine ca iei in considerare numai pozele lui, eu le-am postat degeaba pe ale mele? INTELEGe CA NU MI SE VEDEA NOSU, CREZI CA MA DUCEAM LANGA COPS CU NOS, LA UN EVENT UNDE NU AVEAM VOIE CU NOS? :sef: :|

Link to comment
Share on other sites

AICI se vede foarte bine ca ai noss , nu stiu ce ai vazut tu dar nu este vorba despre nici un bug. Nu mai posta dupa mine

#Caz inchis.

Doamne ma ce om esti, nu ma int de warn-up da bine ca iei in considerare numai pozele lui, eu le-am postat degeaba pe ale mele? INTELEGe CA NU MI SE VEDEA NOSU, CREZI CA MA DUCEAM LANGA COPS CU NOS, LA UN EVENT UNDE NU AVEAM VOIE CU NOS? :sef: :|

Problema iti apartine, fie de la pc-ul tau fie minti , va rugam sa nu mai postati dupa noi sau warn-up .

Link to comment
Share on other sites

Guest Cl2udiu

Clar...mi-au inscenat totul:| ei mi-au pus nos pe masina :banghead: imi furau masina, activau nos-ul si eu urcam la loc...credeam ca mi-o fura... acum astept raspunsul unui lider(sunt nevinovat).

Martori: peRRy, LuX.A

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Ce nesimtire, cica ti`a inscenat totul. Doamne, macar de gaseai si tu ceva mai credibil. :violent:

GoTek te`a intrebat daca se poate urca in masina vazand ca ai Nitro, tu i`ai spus ca nu. El te`a dat jos si a activat Nitro`ul dupa cum se poate observa si in poza. Dupa aceea i`ai dat Wanted.

L`ai intrebat daca se preda, dar nu aveai masina de interventie, dupa care ai plecat frumusel cu masinuta ta cu Nitro. Si chiar daca era o asa - zisa " inscenare ", nu aveai voie sa conduci o masina cu Nitro ( pe noi daca ne prindeti cu Nitro ne confiscati permisul, indiferent daca`l folosim sau nu, tu de ce sa fi mai cu mot ? ). Te`ai urcat si ai plecat cu tot cu Nitro`ul tau ...

1.

2.

Stali linistit, nu este nicio vanatoare, dar faptul ca ai mintit ca un nesimtit ca " a fost o inscenare ", asta nu merita iertat.

Eu nici nu vroiam sa ma implic, dar cand am vazut ce`ti poate pielea, m`am razgandit.

Link to comment
Share on other sites

Clar...mi-au inscenat totul:| ei mi-au pus nos pe masina :banghead: imi furau masina, activau nos-ul si eu urcam la loc...credeam ca mi-o fura... acum astept raspunsul unui lider(sunt nevinovat).

Martori: peRRy, LuX.A

clar

Ce nesimtire, cica ti`a inscenat totul. Doamne, macar de gaseai si tu ceva mai credibil. :violent:

GoTek te`a intrebat daca se poate urca in masina vazand ca ai Nitro, tu i`ai spus ca nu. El te`a dat jos si a activat Nitro`ul dupa cum se poate observa si in poza. Dupa aceea i`ai dat Wanted.

L`ai intrebat daca se preda, dar nu aveai masina de interventie, dupa care ai plecat frumusel cu masinuta ta cu Nitro. Si chiar daca era o asa - zisa " inscenare ", nu aveai voie sa conduci o masina cu Nitro ( pe noi daca ne prindeti cu Nitro ne confiscati permisul, indiferent daca`l folosim sau nu, tu de ce sa fi mai cu mot ? ). Te`ai urcat si ai plecat cu tot cu Nitro`ul tau ...

1.

2.

Stali linistit, nu este nicio vanatoare, dar faptul ca ai mintit ca un nesimtit ca " a fost o inscenare ", asta nu merita iertat.

Eu nici nu vroiam sa ma implic, dar cand am vazut ce`ti poate pielea, m`am razgandit.

mai am si aici poze :)

1 y47Df.jpg

2 K0paK.png

3 ZgPRw.png

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

Numele tau în joc: Skynnnet

Numele angajatului pe care îl reclami:: JusT.Me

Martori: lioN. , Pityc , Redforce

O scurta descriere a situatiei: Eram la motel eu cu lioN. si intradevar au zis sa se elibereze zona dar noi am venit dupaia,ne-am dus acolo si am stat la canapele ne-am dat arme apoi vin 2-3 cops , tragem in ei si lioN. ii omoara eu ne-vrand sa fac wanted,lioN. il omoara pe just.me si tot eu primesc wanted pt cop kill :banghead:

Dovezi : f1le8z.png

flasqt.png

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

nu a primit pentru ca lion avea deja w10 dupa cum poate confirma si Pityc sau RedForce care l-a omorat :violent:

Link to comment
Share on other sites

Postez in calitate de martor.De lion pot spune cert ca avea wanted 10,iam dat ptr cop atack apoi l-a omorat pe styler si i-a dat el apoi ptr cop kill.

Just.Me sar putea sa gresesti,eu nu bag mana in foc pentru nimeni,dar cand ma omorat si pe mine lion skynnet nu a tras nici un glont macar.Cel mai probabil te-a omorat lion.

Repet,nu bag mana in foc,doar imi exprim parerea.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...