Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Departamentului de politie

Recommended Posts

Nick: Bic

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: OgLoc

Dovezi:

O scurta descriere: Actioneaza singur la wanted 4+

@smartass nu cred ca esti mai presus decat regulamentu

Edited by Bic
Link to comment
Share on other sites

ATENTIE!!! Ofiterii pot lua decizii in majoritatea situatiilor nepravazute, si in functie de importanta acestora vor fi sanctionati sau nu.

Sunt oare singurul care citeste regulamentul? Voi postati, dar nu vedeti ce scrie mare la regulamentul PD. Cam de aici regula "My wanted, my rules". Acum asteptati decizia liderilor, nu mai postati tot ce va trece prin cap, situatia a fost prezentata destul de clar. Va inteleg nevoia de a face un numar cat mai mare de posturi, dar daca vreti sa mai faceti diferite remarci puteti folosi cu incredere butonul Edit.

//L.E: Da, este o situatie neprevazuta in regulament.

Cum poti sa spui ca e o situatie neprevazuta cand v'a omorat , v'ati intors si l'ati omorat chiar daca eu v'am zis pe /d sa nu mergeti? Hai ma fugi de aici ca deja m'am saturat.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bic

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: OgLoc

Dovezi:

O scurta descriere: Actioneaza singur la wanted 4+

Ti s-a explicat si in joc situatia , dar vad ca nu intelegi de vorba buna .

OK , uite ca iti mai repet odata ... : A primit permisiunea de "A actiona singur"

Uite dovezile :

-> 5fkjeg.jpg

-> fyiznq.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nick: T.Michael

Level: 20

Numele membrului pe care il reclam: Ii reclam pe JustinPa , Just.Me , OgLoc , SmartAss si Smiley pentru ca au actionat contrar regulamentului , pentru limbajul folosit si pentru tupeul lor

Dovezi: http://imgur.com/LiELn

http://imgur.com/9Gn56

Aici ii omoara.

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

Conversatia

O scurta descriere: In timpul urmaririi lui Bic , cnawp si calypso au tras in noi , politistii , si au luat wanted cum era normal ( pentru cop atack , desigur ). Peste ceva timp cnawp omoara un politist si primeste wanted 10 de la PD. Acesta impreuna cu calypso au fugit de la locul crimei , iar membrii Police Departament au continuat sa ii urmareasca pana I’au omorat. Le’am cerut explicatii iar ei au inceput sa zica ca nu stiu ce si nu stiu cum. Pe deasupra m’au mai luat si la misto… Ce sunt eu? Carpa voastra si nu stiam te pomenesti.

Nu vreau sa aud povesti gen : eu asa actionez ca asa mi se pare normal sau in viata reala daca nu stiu cine face nu stiu ce si un politest il vede blab la. Nu ma intereseaza. Eu de 4 luni de cand sunt NG actionez conform regulamentului ala si vin 3 PD sa omoare ei wanted 10? De cand Dumnezeu? Aaa…. Ca asa era acum 10 ani e alta poveste.

Daca PD acorda wanted unui player , pe urma ei pleaca de la locul faptei sau suspectul fuge, PD nu are obligatia de a actiona din nou spre acel suspect , au obligatia de a-i lasa pe cei din NG w6+, dar din cate am inteles , ei patrulau si s-au intalnit cu suspectul, aveau tot dreptul de a-l omora mai ales daca wantedul era acordat de ei, doar nu urma sa se uite la el fara sa-l omoare .

La sedinta dintre departamente dupa cum ati inteles,dar nu prea din cate vad, s-a spus clar : daca aveti probleme cu membrii pd/fbi/ng,nu reclamati deoarece sunteti aliati si trebuie sa va intelegeti intre voi, vorbiti inainte, trebuia sa luati legatura cu lider-ul daca aveti nelamuriri .

# pe langa asta , Smiley primeste un avertisment verbal iar JustinPA primeste un avertisment in cadrul factiunii + verbal .

//L.E: (aviz JustinPA - seful operatiunii de spam de pe /d care se lauda cu vechimea lui in p.d si imi reporsa mie ca sunt de 2 zile n.g ; daca tot zici de incepatori.. pai uite ca eu inainte de wipe am fost n.g 6 luni si nu imi dau aere de b0$$ cum faci tu marele Triad calcat in picioare de toti.)

# Voi sta de vorba cu toti membrii prezenti pentru aceasta sentinta .

Caz Inchis .

Nick: Bic

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: OgLoc

Dovezi:

O scurta descriere: Actioneaza singur la wanted 4+

Ti s-a explicat si in joc situatia , dar vad ca nu intelegi de vorba buna .

OK , uite ca iti mai repet odata ... : A primit permisiunea de "A actiona singur"

Uite dovezile :

-> 5fkjeg.jpg

-> fyiznq.jpg

Am inteles,dar de ce actioneaza la wanted level 4 ?

# Astept sa vad ce are de zis OgLoc .

Link to comment
Share on other sites

Nu este adevarat. Ei au dat wantedul , au murit si s'au intors dupa ei. NU s'au intalnit nicidecum cu ei pe drum. Si cum sa nu ii reclami daca au intrecut orice limite? Pentru tot ce a facut , tot ce ne'a zis noua , soldatilor , primeste un advertisment verbal?

Mai arunca un ochi din nou pe poze ca el recunoaste ca l'au omorat si ca s'au intors dupa el.

Link to comment
Share on other sites

Nu este adevarat. Ei au dat wantedul , au murit si s'au intors dupa ei. NU s'au intalnit nicidecum cu ei pe drum. Si cum sa nu ii reclami daca au intrecut orice limite? Pentru tot ce a facut , tot ce ne'a zis noua , soldatilor , primeste un advertisment verbal?

Mai arunca un ochi din nou pe poze ca el recunoaste ca l'au omorat si ca s'au intors dupa el.

Decizia a fost luata, te rog sa nu mai postezi dupa mine .

a incalcat cel putin 2 reguli

Asteptam si cuvantul lui pentru acest caz .

Link to comment
Share on other sites

Nick:madagascar

Level: 8

Numele membrului pe care il reclam: TRK

Dovezi:

O scurta descriere:

Eram in fata sectiei de politie si trageam cu pistolul si din greaseala am tras in masina de politie fara nici o intentie si am primit w4 de la TRK si nici motivu nu mi la zis am zis ca ma predau si a tras in mine

Link to comment
Share on other sites

1. erai singuru civil(care avea si arma) in fata LSPD'ului,am plecat cu Clifford cu masina iar tu ai tras un glont in masina noastra

2. ti-am dat wanted 4, motiv cop atac

3. Pentru Cop Atack, nu mai ai drept de predare

4. Asta pentru tine asa sa te mai intelectualizezi, ca tot ma faceai pe mine nob ca-s cel mai praf gabor, O reclamatie fara dovezi nu se ia in considerare :) bafta

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bic

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: OgLoc

Dovezi:

O scurta descriere: Actioneaza singur la wanted 4+

@smartass nu cred ca esti mai presus decat regulamentu

Cat tupeu poti sa ai, eram cu smartass si justin prin sf si am vazut ca ai wanted, te-am somat sa te opresti tu ai zis ca te predai dar ai continuat sa mergi 1z4v0gk.png (eu ti-am dat wantedu 2 cat aveai tu +2 de la somatie=4). Eu am cazut din masina in timp ce te urmaream si am murit, iar justin si smart m-au trimis in spawn groove sa te astept. Tu m-ai omorat,ti-am dat w10 si imediat ce m-ai omorat justin si smart au aparut .

Asteapta decizia liderului fara a mai face +1

Link to comment
Share on other sites

Nick:madagascar

Level: 8

Numele membrului pe care il reclam: TRK

Dovezi:

O scurta descriere:

Eram in fata sectiei de politie si trageam cu pistolul si din greaseala am tras in masina de politie fara nici o intentie si am primit w4 de la TRK si nici motivu nu mi la zis am zis ca ma predau si a tras in mine

Fara dovezi = 0 , data viitoare asigura-te ca indeplinesti toate conditiile .

Nick: Bic

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: OgLoc

Dovezi:

O scurta descriere: Actioneaza singur la wanted 4+

@smartass nu cred ca esti mai presus decat regulamentu

Cat tupeu poti sa ai, eram cu smartass si justin prin sf si am vazut ca ai wanted, te-am somat sa te opresti tu ai zis ca te predai dar ai continuat sa mergi 1z4v0gk.png (eu ti-am dat wantedu 2 cat aveai tu +2 de la somatie=4). Eu am cazut din masina in timp ce te urmaream si am murit, iar justin si smart m-au trimis in spawn groove sa te astept. Tu m-ai omorat,ti-am dat w10 si imediat ce m-ai omorat justin si smart au aparut .

Asteapta decizia liderului fara a mai face +1

OgLoc a procedat corect, nu primeste nimic .

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum se vede in a doa poza ma cam trimiti la ''origini''... nush care era motivul..

Dovada:http://imageshack.us/photo/my-images/193/samp177xv.png/

Tu nu stii sa te uiti la ultimul post ? Din moment ce am dat verdictul va rog sa nu mai postati sau voi cere warn-up pentru voi .

Caz inchis !

Link to comment
Share on other sites

Nick: RaggaD

Level: 25

Numele membrului pe care il reclam: Legendd

Dovezi: My link

My link

My link

O scurta descriere: Eu eram in fata la garajul de la LSPD, deci nici o infractiune, defapt se da GOV, am aflat ulterior dar oricum nu trebuia sa actioneze asa. Cand deodata vine la mine Legendd si imi spune sa plec iar apoi incepe sa traga in mine fara wanted si fara vreun motiv intemeiat. Nu am nici o problema cu baiatul dar sper ca asa se invata minte si uni membri ai PD,FBI,NG. :tiphat: :readthis:

Link to comment
Share on other sites

Nick: RaggaD

Level: 25

Numele membrului pe care il reclam: Legendd

Dovezi: My link

My link

My link

O scurta descriere: Eu eram in fata la garajul de la LSPD, deci nici o infractiune. Cand deodata vine la mine Legendd si imi spune sa plec iar apoi incepe sa traga in mine fara wanted si fara vreun motiv intemeiat. Nu am nici o problema cu baiatul dar sper ca asa se invata minte si uni membri ai PD,FBI,NG. :tiphat: :readthis:

eu ti-am zis sa pleci de acolo...daca tu nu ai vrut sa pleci eu am deschis focu :|

Link to comment
Share on other sites

eu ti-am zis sa pleci de acolo...daca tu nu ai vrut sa pleci eu am deschis focu :|

Tu deschizi focu fara sa dai wanted ? Daca erai destept ii dadeai wanted 3 pentru Patrundere pe proprietate guvernamentala ( GOV ) , iar apoi il intrebai daca se preda .

Legendd va fi demis pentru ca se afla in perioada de teste .

Link to comment
Share on other sites

A zis DUPA ce ti-a dat wanted 3 pentru civkill au mai venit 2 grove si te-au omorat , iar eu din cate am vazut a cerut si rearest pentru tine . Jalol nu primeste nimic .

# Alex_Cristea ar fi cazut sa o lasi mai moale cu vanatoare altfel vei fi si tu trecut pe blacklist .

Caz inchis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...