Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Departamentului de politie

Recommended Posts

ai zis ca te predai si de acea ti-am dat getincar ca tott stateai pe cercul rosu si tot luai hp si nu te puteam omora. Pentru ca tu te predai esti in masina si sari cum ai vrut sa procedam si fugi. nu ii logic ca trebuie sa iti dam wanted pt fugar?? Astept decizia liderului

Link to comment
Share on other sites

Nick: FighT

Level: 12

Numele membrului pe care il reclam: Denim

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/716/samp000tep.png/

O scurta descriere: Eream la cai si am omorat un civil (Sille) ca vroia sa imi ia motorul si Denim mia dat wanted cica +cop kill se vede si in ss /w de la cel care lam omorat.

Imi era greu sa cred la cati mafioti erati acolo ca tu nu ai tras nici un glont in el , Denim a procedat corect , nu primeste nimic .

Nick: BlueDunhill

Level: 2

Numele membrului pe care il reclam: Denim si Kenvelo

Dovezi: http://****.us...577/gabor2.png/

O scurta descriere: aveam w3 , ei vin dupa mine , le zic ca ma predau ... ma urc in masina lor si ii rog frumos sa ma duc sa mananc ceva ca altfel mor , ei cica taci acolo , nu mi-au dat cuff nu nimic , am vazut ca eu sunt pe moarte , de frica sa nu mor cu wantedul si sa imi scada banii ... am sarit din masina lor si am fugit in burger , mi-au dat w lvl 5 pt fugar ( eu zic ca e ok ... ) au intrat dupa mine in burgar si au inceput sa traga sa mi dea cuf sa ma arunce in masina si sa ma violeze in toate felurile posibile si imposibile .... unde e fair playu daca tot m-au aruncat in masina si m-au tarait dupa ei afara din burger , dc nu m-au dus asa la sectie ? Nu mai luau bani ? ... De prima data ei asta au urmarit ! Sa ma omoare ! Nu le-a convenit ca ma predau ...

LE : Recunoaste ca defapt e vina lu denim ... nu a lui ... :-))

http://****.us...6/57027147.jpg/

http://****.us...0/69901668.jpg/

http://****.us...5/90305138.jpg/

http://****.us...0/25804450.jpg/

Baietii au procedat corect , era si logic sa primesti wanted pt fugar odata ce te-ai aruncat din masina , pe langa asta Denim si KenVelo primesc cate un avertisment pentru ca nu au folosit comanda /cuff .

Link to comment
Share on other sites

nu speram ca o sa se ajunga aici din cauza ca eu imi faceam doar datoria. in primul rand suspectul cnawp avea deja w6 care la primit de la arahida dupa cum spune si el. dupa el m-a atacat pe mine si i-am acordat cop atac adica wanted 4 din care rezulta wanted 10. daca ma omora pe mine e logic faptul ca eu nu ii dadeam de 2 ori wanted ci doar pt cop kill, dar asa ai gresit la 2 oameni ai legii(pe unu l-ai omorat si pe mine m-ai atacat) si nu mi se pare ca am gresit.

Link to comment
Share on other sites

nu speram ca o sa se ajunga aici din cauza ca eu imi faceam doar datoria. in primul rand suspectul cnawp avea deja w6 care la primit de la arahida dupa cum spune si el. dupa el m-a atacat pe mine si i-am acordat cop atac adica wanted 4 din care rezulta wanted 10. daca ma omora pe mine e logic faptul ca eu nu ii dadeam de 2 ori wanted ci doar pt cop kill, dar asa ai gresit la 2 oameni ai legii(pe unu l-ai omorat si pe mine m-ai atacat) si nu mi se pare ca am gresit.

# Astept dovezi (poze) .

Link to comment
Share on other sites

eu nu am poze....poate are arahida poze ca i-a fost omorat de catre cnawp

Nu are cum sa-l fi omorat eu , uite-te in chat-ul de la mine din poze - ti se pare ca am vreo crima comisa ? si in al2lea rand daca eu deja am facut w6 pt copkill implicit se intelege ca am atacat copul si apoi l-am omorat si tu mai imi dai wanted 4 inca odata pt cop atac desi aveam 6 pt copkill ? misto..

LE : tu nu intelegi ca ala mi-a dat wanted pt omorare cop si tu ai luat-o de la capat si mi-ai dat pt atac ? adica e ca si cum ai da unei persoane w10 pt db si apoi 1 pt civattack , numai ca tu la mine le-ai adunat .. ce-ai zis , sa aiba acolo de stat jail.

Link to comment
Share on other sites

da inteleg ce vrei sa zici dar nu eu ti-am dat w6 pt cop kill ci un membru al FBI. si tu ai tras in mine si se intelege ca ti-am dat cop atac . ca l-ai omorat sau nu aia e treaba lui cu w6 . u ai meritat w4 pt ca m-ai atacat pe mine pe care ti l-am si acordat

Link to comment
Share on other sites

Nick: Cnawp

Level: 22

Numele membrului pe care il reclam: Tonytzi

Dovezi:

primesc wanted6

cum se vede bine pe page up n-aveam nici o crima facuta urmata din "omorarea lui arahida/styler"

la fel,toata pagina curata :|

same

si aici vine eroul , TONYTZI sa-mi dea wanted 10 pt copatac

O scurta descriere: Eram la cai, arahida cu styler au venit dupa Wiz ( care avea wanted 2 :| ) si au tras colegii in sTyler si arahida . Arahida dintre toti s-a trezit sa-mi dea mie wanted 6( eu nici macar nu am tras in el) si apoi vine Tonytzi erou intre toti si-mi da wanted 10 ( cop atac ) o.O . WAZZAP , Y U MAD?

Dintre cati mafioti erati acolo , imi e greu sa cred ca tu nu ai tras nici un glont in tony , a procedat corect , nu primeste nimic .

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: Cnawp

Level: 22

Numele membrului pe care il reclam: Tonytzi

Dovezi:

primesc wanted6

cum se vede bine pe page up n-aveam nici o crima facuta urmata din "omorarea lui arahida/styler"

la fel,toata pagina curata :|

same

si aici vine eroul , TONYTZI sa-mi dea wanted 10 pt copatac

O scurta descriere: Eram la cai, arahida cu styler au venit dupa Wiz ( care avea wanted 2 :| ) si au tras colegii in sTyler si arahida . Arahida dintre toti s-a trezit sa-mi dea mie wanted 6( eu nici macar nu am tras in el) si apoi vine Tonytzi erou intre toti si-mi da wanted 10 ( cop atac ) o.O . WAZZAP , Y U MAD?

Dintre cati mafioti erati acolo , imi e greu sa cred ca tu nu ai tras nici un glont in tony , a procedat corect , nu primeste nimic .

Ok si daca as fi tras si l-am omorat pe aRahida si am primit w6 pt asta atunci de ce vine tonytzi si imi da w10 pt copatac ca cica l-am atacat si pe el. Adica acum cum e ? daca omor 1 cop si il omor si pe al 2-lea iau 10 ? nu raman cu 6 si automat fac 7 din sistem ? asta vreau sa zic .. si in plus nu l-am omorat pe arahida, uite-te acolo ca nu e nici o crima.

pe mine ma intereseaza faptul ca eu aveam w6 din copkill si el vine si-mi da 10 pt copatac ... adica cum ma , daca atac 2 civili imi dati w1 odata si w2 ca sa se adune cu precedentu pt aceeasi crima ? sau pt o crima si mai slaba ?

Link to comment
Share on other sites

cop atack (4) + cop kill (6) = 10 , chiar daca ai cop kill (6) + 1 din sistem pentru o alta crima adica w7 + 4 cop atack tot w10 vine , nu are cum mai mult .

Dintre cati mafioti erati acolo , imi e greu sa cred ca tu nu ai tras nici un glont in tony , a procedat corect , nu primeste nimic .

# Caz inchis .

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

cop atack (4) + cop kill (6) = 10 , chiar daca ai cop kill (6) + 1 din sistem pentru o alta crima adica w7 + 4 cop atack tot w10 vine , nu are cum mai mult .

Dintre cati mafioti erati acolo , imi e greu sa cred ca tu nu ai tras nici un glont in tony , a procedat corect , nu primeste nimic .

# Caz inchis .

si sa inteleg ca acum daca omor un cop si il omor si pe al 2-lea imi da wanted 10 pt ca am comis aceeasi crima de 2 ori ma ? adica e ca si cum as omori un cop si primesc w6 si apoi primesc w7 ( +civkill) .. cand eu deja eram urmarit pt copkill.. nu intelegi ce vreau sa zic..

Link to comment
Share on other sites

daca omori un cop ai w6 , in caz ca vrei sa-l ataci si pe al doilea poate el iti acorda w4 pentru cop atack,daca nu iti acorda si il omori vei avea w7 adica +1 din sistem ,dar in timp ce incerci sa-l omori iti poate acorda wanted +4 pt cop atack = 10 .

# Cazul este inchis,te rog sa nu mai postezi dupa mine sau cer warn-up .

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: DeaNN

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: SmartAss

Dovezi http://tinypic.com/r/200txya/5

O scurta descriere: Sa incepem cu inceputul.Am fugarit niste SFR pana la rentcar LS, unde ne-am razboit (am mai ramas eu vs 3).Totul ok pana apare politia, mai exact acest SmartAss, eu fugeam de SFR iar el dupa mine.Mai alerg putin si deodata ma trezesc cu wanted 4 cop atack ? Cum vine asta ? Daca poti sa-mi explici si mie ar fi ok.

Link to comment
Share on other sites

Nick: DeaNN

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: SmartAss

Dovezi http://tinypic.com/r/200txya/5

O scurta descriere: Sa incepem cu inceputul.Am fugarit niste SFR pana la rentcar LS, unde ne-am razboit (am mai ramas eu vs 3).Totul ok pana apare politia, mai exact acest SmartAss, eu fugeam de SFR iar el dupa mine.Mai alerg putin si deodata ma trezesc cu wanted 4 cop atack ? Cum vine asta ? Daca poti sa-mi explici si mie ar fi ok.

Ok, pai hai sa iti explic , tu fugeai de sfr , iar eu veneam dp tine sa te somez sa incetezi (tu fiind in duel cu acei sfr) . Te urmaresc , te somez , tu continui sa fugi , iar dintr-o data te intorci catre mine si tragi 2 gloante de ma lasi fara armura . Nu imi spune ca nu ai vrut sa tragi in mine sau nu ai facut asta , pentru ca e o minciuna . Ati inceput sa vanati si sa mintiti in ultimul hal . Vanatoarea ta lasa de dorit!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tu vorbesti seriors ? =)) Desteptaciune rara la tine ma, cum sa vii sa ma somezi pe mn cand aia sunt 3 ? Vezi ca te incurci, n-ai papagal pritene.

A da, si din moment ce eu eram in duel cu 3 sfr, dc tu vii direct la mine si nu la ei ca sunt mai multi ? Asta-i vanatoare, deci te rog inceteaza cu tot felul de aberatii, si inceteaza sa postezi pana nu raspunde fullspeed/sayid.

Link to comment
Share on other sites

Tu vorbesti seriors ? =)) Desteptaciune rara la tine ma, cum sa vii sa ma somezi pe mn cand aia sunt 3 ? Vezi ca te incurci, n-ai papagal pritene.

A da, si din moment ce eu eram in duel cu 3 sfr, dc tu vii direct la mine si nu la ei ca sunt mai multi ? Asta-i vanatoare, deci te rog inceteaza cu tot felul de aberatii, si inceteaza sa postezi pana nu raspunde fullspeed/sayid.

Amice , analizeaza-ti inca odata poza si uita-te la minimap sa vezi cati cop eram acolo .Si te rog sa nu imi spui mie cum sa actionez ca nu suntem prieteni de o viata sa iti permiti asa ceva ... Asteapta raspunsul unui lider . In caz contrar cer Warn Up.

Ps: Daca este nevoie de martori , ii rog pe JustinPa , Ogloc si Raknet sa intervina .

Link to comment
Share on other sites

Confirm, DeaNN stii ca nu-ti port pica, ba chiar ne avem destul de bine, dar asta este adevarul. Eu am plecat cu raKneT, SmartAss si OgLoc de la sectie, cel pe care-l acuzi, avand /heal. Cand am ajuns, v-am alergat si tu ai tras in el, scazandu-i armura.

Link to comment
Share on other sites

Nick: DeaNN

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: SmartAss

Dovezi http://tinypic.com/r/200txya/5

O scurta descriere: Sa incepem cu inceputul.Am fugarit niste SFR pana la rentcar LS, unde ne-am razboit (am mai ramas eu vs 3).Totul ok pana apare politia, mai exact acest SmartAss, eu fugeam de SFR iar el dupa mine.Mai alerg putin si deodata ma trezesc cu wanted 4 cop atack ? Cum vine asta ? Daca poti sa-mi explici si mie ar fi ok.

In timpul in care fugeai, poate ca te-ai oprit sa tragi "2/3 focuri" in inamicul tau , dar probabil ca l-ai nimerit pe SmartAss dupa care ti-a acordat wanted 4 conform regulamentului pentru atacare politist , a procedat corect , nu primeste nimic .

# Caz inchis .

Link to comment
Share on other sites

Nick: White

Level: 21

Numele membrului pe care il reclam: KenVelo

Dovezi: Prima data

A 2-a oara

O scurta descriere: Eram cu darius14,la kill,si intalnim 2 ballasi,numai stiu exact cati erau,ne duelam,vine el ne someaza "Stop",si vad ca imi da wanted 1 ,era singur si noi eram in jur de 3-4 mafioti,bun ,l-am iertat atunci...Acum ,aceeasi poveste,dinou este rambo,se vede pe minimap 4 mafioti,2 grov , 1 ballas , 1 triads.Nici nu ne-a smoat direct imi da wanted pentru civ kill.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...