Jump to content
lego_kid

Anunturi/noutati Departamentul de politie

Recommended Posts

Am adaugata o regula noua in "Regulamentul intern al Departamentului de politie" :

* Nu aveti voie sa actionati in niciun fel cand sunteti depasiti numeric cu mult de catre mafioti sau gangsteri

* EX: 1 politist vs 3 mafioti / 3 politist vs 9 mafioti

* Un politist poate actiona singur impotriva a 2 mafioti din 2 motive: are armura, are arme automate, are comenzi ce-l avantajeaza ( /tazer )

Link to comment
Share on other sites

Am discutat cu Iceman si a fost de acord ca de astazi aveti voie sa omorati/arestati playerii cu wanted care se duc la eventuri .

LE : S-a scos din reg :

Scos :

Nu aveti voie sa intrati in nici o incapere cand aveti wanted ( primarie , shamal , ambulanta, limo etc .) , se va pedepsi cu prison.

Ve-ti folosi /gov pentru a afla informatii despre playerii cu wanted care se ascund . Iar daca primiti informatii false , puteti sa dati wanted 1/2 depinde cum o sa decida m4x cu liderii PD

Link to comment
Share on other sites

Am modificat :

odel suspendare licenta:

Factiune:

Nume ofiter:

Gradul ofiterului: (Ce rank detii: 2, 3, 4, 5, 6)

Numele jucatorului care are licenta suspendata: pe scurt (Nume Jucator:)

Licenta Suspendata: Ce licenta a fost suspendata jucatorului

Motivul suspendarii: EX: A folosit nos pe drumuri publice etc.

Data // Ora suspendarii: Data si oara exacta cand ati suspendat permisul:

Data la care jucatorul poate posta pentru licenta:

Alte adaugari: ex a mai avut licenta suspendata de "n" ori

Dovezi :

Am adaugat Dovezi.

Link to comment
Share on other sites

Aceasta regula a fost retrasa.

Nu aveti voie sa actionati in niciun fel cand sunteti depasiti numeric cu mult de catre mafioti sau gangsteri

EX: 1 politist vs 3 mafioti / 3 politist vs 9 mafioti

Am adaugat regula :

Cine este prins pe contra sens sau cauzeaza accidente din alte motive, risca amenda cuprinsa intre 3.000 $ si 5.000 $ in functie de gravitate.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ATENTIE !

De azi inainte se poate actiona asupra unui war fara /gov DACA in acel moment NU se afla pe server un membru cu rank 5/6.

Membrul cu rank 5 ONLINE este OBLIGAT sa foloseasca comanda /gov inaintea interventiei.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...