Jump to content
lego_kid

Discutii SFR

Recommended Posts

Se pare ca unii chiar nu inteleg , asta este un ultimatum ! Puni_Laur , Mihai.Mihai , Robyca , AliNwOw(stiu ca ai inactivtate postata dar se fac deja 2 saptamani) , Calibru si Cora , daca nu cresteti activitatea in urmatoarele zile si mai ales daca nu aveti indeplinite cerintele de la activitate o sa fiti demisi indiferent de motive (cu exceptia Corei care are 3 zile de cand a intrat dar prima chestie e valabila si pentru tine). Eu vreau sa fac ceva serios iar voi va bateti joc prin inactivitatea si neprezentarea la Supremacyul si Championshipul de saptamana asta , nu se poate asa.

Duminica seara va avea loc o sedinta , prezenta este obligatorie , cine nu isi anunta neprezentarea , la fel , o sa fie demis. Mare grija!

Pe langa toate acestea , vreau sa anunt ca de acum v-a urma o perioada in care va voi antrena personal in fiecare zi , pentru a va ridica ca si gangsteri. In aceste antrenamente veti invata mici trucuri care sa va fie de folos atat in duelurile corp la corp cat si la waruri , unde numarul de persoane este mai ridicat . In fiecare zi , toti membrii care o sa fie online o sa fie antrenati pe rand , observand dupa mai multe antrenamente daca progresati/stagnati/scadeti. Asta o sa conteze la rank/membrul lunii si alte chestii care va privesc , deci in mare parte nu o fac pentru mine , e interesul vostru mai mult.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fringe.

Scuzati ca nu am putut ajunge la sedinta am fost plecata afara si am uitat complet!Imi cer scuze

Link to comment
Share on other sites

Si eu ma retrag..cred ca va-ti dat seama.M-am apucat de league of legends..o sa va vizitez din cand in cand >:D<

Si eu ma retrag..cred ca va-ti dat seama.M-am apucat de league of legends..o sa va vizitez din cand in cand >:D<

Daca te-ai retras te rog sa iti depui demisia deoarece ocupi locul aiurea...

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu exact daca o sa pot asista la toata sedinta deoarece in jur de 2:30 vin parintii acasa si cam pe la 2:45 plec din oras..deci depinde cat tine sedinta.Sar putea sa plec mai tarziu cu parintii dar nu e sigur.

Link to comment
Share on other sites

Sedinta pana la urma s-ar putea sa se amane . A intervenit ceva in programul meu si nu stiu daca ajung acasa pana la 14 . Cred ca cu o ora , maxim 2 o sa se amane.O sa incerc totusi sa ajung cat mai repede posibil.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...