Jump to content
lego_kid

Discutii SFR

Recommended Posts

Salut kvl, nu pot ajunge la sedinta, am o problema cu gta-ul. Ma chinui de ieri sa il reinstalez si nu merge. Uite fii atent ce eroare imi da http://img37.imageshack.us/img37/7372/40030792.png . Nu stiu deloc ce sa ii fac, daca rezolv pana diseara pot sa intru.

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum bine stiti , Joi la ora 13:00 va avea loc Faction Supremacy asa ca as vrea sa stiu care din urmatorii membri sunt siguri ca nu o sa fie prezenti ? :

1. Dan33

2. Meleagru

3. Mitica

4. ozoN.

5. Royality

6. Cretu_Stefan

7. TwIsT

8. Calibru

9. AliNwOw

10.Radu

11.Balcanu_Gabriel

12.Robyca

Cat depsre ceilalti care nu se afla printre cei enumerati , tot va trebui sa fiti on , in caz ca cineva va lipssi sa il puteti inlocui.

Tot Joi inainte de acest event va avea loc un scurt antrenamnet pentru a pune la punct tot ce avem in minus( daca avem :) ).

Deci , rog sa posteze doar cei siguri de neprezentarea lor la acest event.

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum bine stiti , Joi la ora 13:00 va avea loc Faction Supremacy asa ca as vrea sa stiu care din urmatorii membri sunt siguri ca nu o sa fie prezenti ? :

1. Dan33

2. Meleagru

3. Mitica

4. ozoN.

5. Royality

6. Cretu_Stefan

7. TwIsT

8. Calibru

9. AliNwOw

10.Radu

11.Balcanu_Gabriel

12.Robyca

Cat depsre ceilalti care nu se afla printre cei enumerati , tot va trebui sa fiti on , in caz ca cineva va lipssi sa il puteti inlocui.

Tot Joi inainte de acest event va avea loc un scurt antrenamnet pentru a pune la punct tot ce avem in minus( daca avem :) ).

Deci , rog sa posteze doar cei siguri de neprezentarea lor la acest event.

Eu pot veni la antrenamente dar nu pot veni la event deoarece la ora 13:00 trebuie sa plec la servici.

Link to comment
Share on other sites

Guest sTrip_

A spus Royality ca o sa fie prezent la Faction Supremacy :right:

#M-a rugat sa postez pentru el deoarece este plecat la bunicii sai de 2 zile si a zis ca se intoarce in seara asta :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum bine stiti , Joi la ora 13:00 va avea loc Faction Supremacy asa ca as vrea sa stiu care din urmatorii membri sunt siguri ca nu o sa fie prezenti ? :

1. Dan33

2. Meleagru

3. Mitica

4. ozoN.

5. Royality

6. Cretu_Stefan

7. TwIsT

8. Calibru

9. AliNwOw

10.Radu

11.Balcanu_Gabriel

12.Robyca

Cat depsre ceilalti care nu se afla printre cei enumerati , tot va trebui sa fiti on , in caz ca cineva va lipssi sa il puteti inlocui.

Tot Joi inainte de acest event va avea loc un scurt antrenamnet pentru a pune la punct tot ce avem in minus( daca avem :) ).

Deci , rog sa posteze doar cei siguri de neprezentarea lor la acest event.

Nu pot intra...cum am anuntat si la inactivitate..vineri voi reveni

Link to comment
Share on other sites

Cu prilejul celor doua concursuri , mai exact Faction Supremacy si Faction Championship va avea loc o serie de antrenamente . Unul deja a avut loc , la care doar 7 membri s-au prezentat. Daca nici la cel de azi , de la ora 13:00 , inainte de Faction Championship nu va veti prezenta in numar mai mare si mai ales la event , voi lua masuri drastice . Aceasi situatie si la antrenamentul de Miercuri , de la ora 12:00 inainte de Faction Supremacy. Rog sa fiti cat mai seriosi , daca nu activati , macar la evenimentele mai importante sa participati.

Link to comment
Share on other sites

Guest k3NzZor

ma scuzi kvl dar nustiu daca pot ajunge la Faction Championship

te rog sa ma ierti

va tin pumni!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Agentia Hitman castiga prima editie! Felicitari, O sa primiti si un userbar in seara asta.

Supreme Champion: Agentia Hitman

Worthy Adversary: Ballas

3rd place tie: Los Santos Vagos

Grove Street

5th place tie: San Fierro Rifa

The Triads

UST

SMURD

9th place tie: Politicieni

Da Nang Boys

Scoala

Armata

F.B.I

Bikers

Mafia

Departamentul de Politie

faction.png

Cu toata ca s-au prezentat doar 9 membri , sunt multumit de voi . Maine are loc Faction Supremacy la ora 13:00 , iar inainte de asta , antrenament la ora 12:00 , speram la un loc mai bun asa ca vreau sa vad mai mult de 9 membri online.

In legatura cu eventul din cadrul factiune , doar 1 membru a reusit pana acum? Cat dureaza sa omorati 14 rivali ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...