Jump to content
lego_kid

Discutii SFR

Recommended Posts

Doar 2 membrii sunt in factiune ? ACTIVITATEA nu o postati ?

Am incercat sa postez vineri activitatea dar era picat serverul ( sambata nu am fost acasa),Am postat astazi (imi pare rau pentru activitatea foarte proasta dar nu prea am timp)

Link to comment
Share on other sites

Ok , fiind noul lider am sa va rog sa activati toti membrii pana la o viitoare sedinta pentru a observa pe cine pastrez si pe cine nu . Tin sa precizez ca daca nu va puneti pe treaba o sa demit in masa mai ales pe cei de rank 1 pentru ca sunteti multi . O sedinta se anunta pe miercuri .

Link to comment
Share on other sites

In data de 04.07.2012 , miercuri , ora 21:00 va avea loc o sedinta in care se vor discuta problemele factiunii , urmata de un antrenament . Tin sa precizez ca prezenta este obligatorie pentru ca voi hotara cine ramane in factiune . Daca cineva este sigur ca nu o sa ajunga este rugat sa posteze la Discutii SFR altfel va suporta consecintele .

In legatura cu aceasta sedinta,eu nu pot ajunge 100% deoarece sunt la munca si deabea la ora 22:00 scap,daca ai putea sa o ti mai pe seara (ma gandesc ca este vacanta toti pot sta pana tarziu alea alea)

Link to comment
Share on other sites

Bravo Scaramouche :*:*... kvL nu sunt sigur ca ajung la sedinta la ora 21:30. Voi intarzia 30-40 min maxim, sper sa va mai gasesc. Sunt plecat din localitate si ajung tarziu. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Sedinta nu s-a tinut datorita netului meu care mi-a dat batai de cap . Abea azi a venit un reprezentat si mi-a reparat .

Sedinta se amana pe duminica viitoare iar rankurile o sa vi-le dau in cursul saptamanii . Acum faceti poze la /stats pentru ca sambata sa faceti o alta poza si sa postati activitatea .

PS : La activitate am fost destul de clar cand am postat acolo . Am explicat fiecare parte a activitatii cat sa fie postata de fiecare membru . La OreJucate scrieti diferenta dintre cele 2 statsuri , e sub Level , iar sub orejucate apare pestiprinsi iar sub astia aveti Omorurile .ACTIVITATEA ESTE OBLIGATORIE PENTRU FIECARE MEMBRU , CINE NU O POSTEAZA VA FI SANCTIONAT CU UN AVERTISMENT IN CADRUL FACTIUNII , LA 3 AVERTISMENTE SUNTETI DEMISI !

Link to comment
Share on other sites

Joi va avea loc Last Gang Standing la ora 15:00 , prezenta este obligatorie in caz contrar ea va fi consemnata cu un avertisment , iar asa cum am mai spus la 3 avertismente sunteti demisi(mare grija) , deci vreau sa fim cel putin 15 membri online . Inainte de asta va avea loc si un antrenament , am postat in celalat topic mai multe detalii.

Pe langa asta , membrii : Puni_Laur si Kearse aveti 48 de ore sa dati semne ca mai activitati in caz contrar veti fi DEMISI , iar BlackCondor si SkateRZ mai activi , sunt curios daca aveti ce posta la Activitate , riscati aceasi sanctiune .

Link to comment
Share on other sites

Joi va avea loc Last Gang Standing la ora 15:00 , prezenta este obligatorie in caz contrar ea va fi consemnata cu un avertisment , iar asa cum am mai spus la 3 avertismente sunteti demisi(mare grija) , deci vreau sa fim cel putin 15 membri online . Inainte de asta va avea loc si un antrenament , am postat in celalat topic mai multe detalii.

Pe langa asta , membrii : Puni_Laur si Kearse aveti 48 de ore sa dati semne ca mai activitati in caz contrar veti fi DEMISI , iar BlackCondor si SkateRZ mai activi , sunt curios daca aveti ce posta la Activitate , riscati aceasi sanctiune .

Eu sunt la munca si nu prea am timp de joc, daca vrei demite-ma.

Jaystar = Kearse.

Link to comment
Share on other sites

kvL, eu nu pot ajunge sub nici o forma la antrenamentul de diseara. Sunt plecat la alergat pentru ca vineri am proba la scoala de arbitrii. Imi cer scuze, tocmai am facut un mini antrenament cu Meleagru si cu Zeus, o sa recuperez !!! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...