Jump to content
lego_kid

Discutii SFR

Recommended Posts

Puni_laur,Outlook,Lady_d,AliK,teils1,MInd,Kiszen,Ghiondes

As vrea sa stiu si eu de ce nu ati venit la sedinta,nu am vazut la discutii SFR pe nimeni care sa fie invoit.Astept o explicatie de la fiecare,daca nu raspundeti va voi da afara fara discutii.

Link to comment
Share on other sites

Puni_laur,Outlook,Lady_d,AliK,teils1,MInd,Kiszen,Ghiondes

As vrea sa stiu si eu de ce nu ati venit la sedinta,nu am vazut la discutii SFR pe nimeni care sa fie invoit.Astept o explicatie de la fiecare,daca nu raspundeti va voi da afara fara discutii.

+ca nu ati postat nici activitatea. vezi dan33 ca ai uitat de kiszen la Membri Sfr. vedeti ca postez un event in factiune acum. have fun!

Link to comment
Share on other sites

Puni_laur,Outlook,Lady_d,AliK,teils1,MInd,Kiszen,Ghiondes

As vrea sa stiu si eu de ce nu ati venit la sedinta,nu am vazut la discutii SFR pe nimeni care sa fie invoit.Astept o explicatie de la fiecare,daca nu raspundeti va voi da afara fara discutii.

Am postat la inactivitate de 2 ori dar am mai lipsit putin, si nu am putut sa postez... nu am avut internet unde am fost, scuze

Link to comment
Share on other sites

Ce s-a intamplat cu toti de nu activati?va rog sa vad actvitate altfel trec la avertismente,rankdown,demiteri

Imi pare rau ca nu prea intru...dar am o problema cu calculatorul si pana nu se rezolva nu pot intra, scuze:(

Link to comment
Share on other sites

deci eu am facut eventul ala din factiune degeaba? si mai va plangeti ca nu aveti bani. bun. nu va mai dau nici un ban. daca eu sunt bun si fac event in factiune si voi nu participati. nu o sa mai fac. am vazut ca doar dumy a postat. voi credeti ca banii vin asa? fara munca? atunci va inselati ... si eu care credeam ca o sa fie multi care participa...

doar puni_laur, outlook, dumyx, kipsta si eu am postat activitatea. serios acum. voi o duce-ti prea bine. Sfr e un gang serios. Dan33 a zis destul de clar sa postati activitatea sambata. ce nu e clar? dati dovada de oameni neseriosi... o sa discut cu dan sa vedem ce zice.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...