Jump to content
lego_kid

Discutii SFR

Recommended Posts

Guest JunyorU

Am spus care e termenu, inainte cu o zi sa fie sedinta, o sa incerc in weekend sa imi fac timp o ora sa activez desi nu prea cred ca o sa pot, pentru ca am niste probleme.

De astazi, cam timp de o saptamana si ceva nu o sa mai pot activa.

Eventul se termina sambata seara, pana la sedinta sa fie postate pozele pentru event !

Link to comment
Share on other sites

Astazi , prima zi din acest weekend, dupa peste 12h on , pe langa intamplarile nasoale cu Ballas s-a dovedit a fi o zi superba alaturi de colegii care erau on (Lolecs,Stefann,Ilegal,Reddogs,Petrov18,Dan33,Madalyn,Skynnnet si altii..) , ne-am organizat bine de cateva ori am "muscat" din Grove si DNB . Pe langa acestea , Dan33 a venit cu o idee stralucita de un antrenament 1vs1,2vs2 , lms , dueluri intre noi, unde am invatat alaturi de colegi multe tactici noi . Am fost uniti m-ai mereu , rare ori a mers cate un SFR singur .

In concluzie pot afirma si nu sunt singurul de pe server , de la playerii la gms si admins : SFR e pe drumul cel bun !

Multe respecte membrilor si liderului , suntem pe calea ce-a buna . Incetul cu incetul o sa stergem Grove de la "Best Gang" daca o sa crestem in fortze tot asa

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

Cu acordul lui junyoru am postat un nou event pe aceeasi idee dar putin diferit, check EVENTURI SFR , sau accesati link-ul http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=416376&st=75

# Am vorbit cu Spark in legatura cu liderul si i-am propus cat timp junyoru are problemele acestea,sa fiu eu lider pe o perioada determinata pana revine junyoru si apoi sa imi scoata liderul si sa revina inapoi cel initial.Astept pareri PRO / CONTRA + argumente din partea dumneavoastra,multumesc !

Link to comment
Share on other sites

PRO - in fiecare zii cand e sky on , ne organizeaza , ne da sfat-uri etc etc , e printre cei mai activi membri si se implica in factiune eu zic ca merita sa il inlocuiasca pe juny intr-un anumit timp , sfr a capatat putere intr-un timp scurt datorita lui si al toti membrilor acestei familii care este SFR :hail: :hail: !

Link to comment
Share on other sites

PRO ! Mai Sky , esti activ , le ai cu eagle , ne organizezi bine , cel putin inainte sa iau eu ban acum sper ca nu te-ai schimbat :)) (glm) si sa-i luam problemele lui Juny legate de samp dp cap . Cred ca ai face o trb destul de buna :tiphat: .

Link to comment
Share on other sites

Datorita inactivitatii din ultimu timp din factiune as dori macar in seara asta pe la ora 21:00 sa tinem un antrenament in cadrul factiunii in genul celui tinut de Dan33 cu premii...Premile vor consta in materiale primite de la mine. Doresc sa fim cat mai multi ca asa nu se mai poate...Iar dupa antrenament sa mergem toti la kill !!!

Am scazut mult in ultima vreme si este o incercare de a readuce activitate in factiune !

Vreau sa dovedim ca inca suntem uniti si capabili sa ne batem cu oricine...chiar daca lideru nu poate intra datorita problemelor care le are.

Rog un jucator de rank mai mare sa imi aprobe antrenamentu daca se poate...!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

Ai aprobare de la mine dar doar daca v-a fi maine la ora 21:00 (unii nu stau pana la ora aia),daca veti venii multi va voi da si bani.

Link to comment
Share on other sites

Man sambata seara la 9 eu nu sunt in casa ...si probabil nu sunt singuru care nu este ...azi e vineri ...dc nar fi prezenti si daca chiar nu se poate la 22:00 macar la 21:00

Am modificat ora sa fie 21:00 asa pot cam toti sa intre ...sa nu fie prea tarziu ...!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...