Jump to content
lego_kid

Discutii SFR

Recommended Posts

Guest LastKiss

Junyorule,ziceai ca nu ai voie sa dai rank up la sedinte dar vad ca ionut de la dnb dank up pe banda la eventuri,tu de ce nu ai avea voie sa dai?

Link to comment
Share on other sites

Skynnnet una este DnB si alta este SFR-ul,ficare lider face ce vrea.Pai ionut da rank fiindca are 3 membri mari si lati care nu activeaza nu fac nimic,da rank doar asa de ochii lumi,la noi se da rank doar daca meriti...dnb este un nimic...

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

scuze,ma refeream la eventuri,si dan33 nu e vorba de lider,e vorba ca junyoru a spus ca nu are voie si ionut da rank up aiurea la eventuri,nu ma refeream sa dai tu sau altceva,intrebam doar de ce se fac diferente..

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Astept PM din partea voastra pana maine dimineata cu idee de event in factiune, sa incepem un nou event.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cl2udiu

Skynet, pe mine,arahida si pe noh nu ne-ai prins in poza a :comp1: ? faceam /pee de pe casa lor:)) un + cand pot da:)).

Imi place ca mi-ai prins replica in poza aia de la spital(albastru de voronet...) :hello:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

sal. aseara chiar ne-am descurcat. dar ce sa mai zicem de ziua de astazi. cred ca multi rivali si-ar dori sa fie in gangul nostru. de cel putin 10 ori i-am invins. mai intai deliver, apoi pe rand la spawn mafia, banca lv, banca ls, tunel ls-sf, get si in final i-am nimicit la deliver. astazi totul a mers bine. am ucis in ei pana am terminat noi matsu. vad mai multi membri on si chiar ne-am descurcat si fara alianta. aici se vede ca au venit playeri buni in factiune. tineti-o tot asa. DepSide ai grija ca te-a postat unu la Plangeri. dupa cum am vazut nu prea are dovezi, deci ai scapat :)))). restul, cei care ati facut poze, postati-le la poze sfr sa vada si juny ce facem in lipsa lui. tineti-o tot asa. incercati va rog sa nu mai va certati. eu cu skynnnet am rezolvat problemele. cred ca fiercare ne-am dat seama unde am gresit si ne-am reparat greselile. bafta all. ne vedem cand intru :D ... Have Fun!!!! SFR FOR EVER

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

sal. aseara chiar ne-am descurcat. dar ce sa mai zicem de ziua de astazi. cred ca multi rivali si-ar dori sa fie in gangul nostru. de cel putin 10 ori i-am invins. mai intai deliver, apoi pe rand la spawn mafia, banca lv, banca ls, tunel ls-sf, get si in final i-am nimicit la deliver. astazi totul a mers bine. am ucis in ei pana am terminat noi matsu. vad mai multi membri on si chiar ne-am descurcat si fara alianta. aici se vede ca au venit playeri buni in factiune. tineti-o tot asa. DepSide ai grija ca te-a postat unu la Plangeri. dupa cum am vazut nu prea are dovezi, deci ai scapat :)))). restul, cei care ati facut poze, postati-le la poze sfr sa vada si juny ce facem in lipsa lui. tineti-o tot asa. incercati va rog sa nu mai va certati. eu cu skynnnet am rezolvat problemele. cred ca fiercare ne-am dat seama unde am gresit si ne-am reparat greselile. bafta all. ne vedem cand intru :D ... Have Fun!!!! SFR FOR EVER

Da azi ne-am descurcat bine ,la fel ca ieri. Deja am inceput sa crestem,ne facem un renume nou.Deja se stie cei mai multi la war din alianta sunt SFR.Cine organizeaza warurile?SFR!Azi am capacit alianta adversa + COPs de la get!Imi place foarte mult si deja sunt mandru de noi >:D< RIFA POWER!

Cat despre poze am adaugat si de la war de ieri si acum o sa bag si de la cel de astazi:D

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Anuntati daca nu veniti la sedinta, daca nu avertisment...Postati activitatea, daca nu avertisment.(la 2 avertismente demis)

Pentru teste/raspuns la aplicatii maine, ca azi am avut treaba deseara o sa fiu plecat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...