Jump to content
lego_kid

Discutii SFR

Recommended Posts

Guest JunyorU

Baieti eu o sa lipsesc in continuare, maine o sa fiu operat la mana, aveti grija ce faceti.

Sa ne auzim cu bine si sarbatori fericite sa aveti(nu stiu sigur cat o sa lipsesc)

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Baieti se pare ca voi inactiva de maine , au intervenit ceva probleme, perioada nu o stiu sa speram ca o sa fie cat mai repede dupa revelion depinde cum o sa imi fie mana.

Cum va ziceam Sarbatori fericite si un an nou fericit, si consumati alcool responsabil in cantitati mari :)).

Si ce vreau sa va mai rog , sa ascultati de netsky si sa il ajutati sa creasca din nou factiunea.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Di'Angelo

In primul si primul rand, bafta Juny, sanatate, fercire si iubire iti dorim! Si cum zice el asculati la mine. Cum e versu ala "eu sunt bun dar si nebuun"!!

Bine v-am gasit si sper sa ne intelegem bine, vreau cat mai putine probleme si mai vorbim noi.

Va pupa Netsky pe toti! :*

Link to comment
Share on other sites

Succes la operatie nasol ca ai patit asta dar sper sa te faci cat mai rpd bine.

Insanatosire grabnica si inca cv netsky sper sa duci aceasta factiune sus de tot si vb vineri cu testele am facut cere uitate pe ea testele vedem noi vineri sau sambata

Link to comment
Share on other sites

Guest Di'Angelo

Te rog frumos sa nu mai postezi aici, nu esti membru si faci prea mult spam, daca mai faci vre-un post o sa apelez la un moderator

Link to comment
Share on other sites

Juny chiar imi pare rau sa aud ca parasesti SFR :crybaby:,sa speram ca te vei intoarce te vom primi cu caldura,apropo de mana nuti face griji ca sigur va iesi bine.Juny Sarbatori Fericite Tot ce iti doresti si Un an nou Fericit,Insanatosire grabnica.(I Fucking love you meeeennn :wub:)

Salut Netsky sper sa ne intelegem bine si sa depui tot efortul pentru a ajuta rifa sa devina cea mai buna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...