Jump to content
lego_kid

Discutii SFR

Recommended Posts

Guest JunyorU

Cine nu posteaza ca nu poate veni la sedinta si nu si-a postat activitatea(care trebuia pana aseara) sa se gandeasca in ce factiune vrea sa mearga.

Link to comment
Share on other sites

Guest stelystu91

Baieti , am revenit de jumatate , peste 1 saptamana , am examen la arbitraj , sper sa mi`l iau , dupa care o sa activez mult mai mult , oricum o sa joc acum ... mai mult , am avut teze , invatat ,etc. Ne vedem pe joc.

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Cei care nu ati postat inactivitatea avertisment+avertisment pentru lipsa de la sedinta =>Demisi.(verificati log factiune pentru a vedea cine e demis)

Noua lista

Rank 6-Boss:

1)Junyoru_Ucj

Rank 5-Secondary Boss:

2)Dan33

3)Fizeen

Rank 4-Head Rifa:

4)Jaguar

Rank 3-Rifa Soldier:

5)nicky

6)Meleagru

7)CrazyWinn

Rank 2-Rifa:

8)Scaramouche

Rank 1-Outsider:

9)___Dody___

10)Th3Master

11)stelystu

12)Blood

Nu ma intereseaza ce scuze mai aveti acuma, aveti topic de inactivitate unde se posteaza inainte sa fi-ti inactivi.

Link to comment
Share on other sites

aaa deci eu sunt demis....pai imi dau eu demisia oricum.....poti sa imi dai si black list permanent ca oricum nu mai vin la tine in factiune.....si in plus eu am rank 2 ba na-ie cu 2 avertismenta rank down nu demis ....dupa ce ca neai facut de kaka la superemacy am fost decat 7 on si fara tine mai ai pretenti de activitate si dedinta??.... hai pa

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Judge mai bn taci. Nu ai ce cauta in acest gang cu astfel de aere. Juny inceark sa fak tot ce e mai bine pt factiune. In plus nimeni nu ia obs lipsa in afara de tn. Si stai mai mult on pe judge decat pe demonikita dak ai pretentii si pt mai multe info. Bft all. Sunt la scoala

Link to comment
Share on other sites

in primul rand nu stiu de unde a iesit faza asta ca sunt demonakita... :-?? doar pt ca am avut de vanvatat sabtamana asta nu inseamna ca joc pe alt cont ;) dar stiu ca nu am ce cauta in gangul asta cu voi niste inculti , aduca ma refer la tine si la juny

// Nu cred ca esti in masura sa spui ca Junyorul este incult, avand in vedere ca ocupa si o functie cu multe responsabilitati. Warn-up + DPA 3 zile, pentru injurii aduse la adresa unui GM, si nu numai unui GM, intregii factiuni,

Edited by BAdu
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Macar nu mai mintii, stie toata factiunea ca joci si pe contul ala.

In al 2-lea rand nu ne intereseaza parerea ta, aici nu mai ai ce posta.

Link to comment
Share on other sites

Macar nu mai mintii, stie toata factiunea ca joci si pe contul ala.

In al 2-lea rand nu ne intereseaza parerea ta, aici nu mai ai ce posta.

stai asa dc ma inplici pe mine in povestea asta ca sa iau ban aiurea... mai vazut mai nou pe sv si gata te iei de mine (joc pe un singur cont )

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Ti-am zis ca nu mai ai ce posta aici, nu am eu treaba ta ca joci sau nu pe 2 conturi.

Cheta scuze pentru neintelegere, acuma am vazut postul tau la inactivitate, scuze inca o data.

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Juny inscriene si pe noi in Last Gang Standing

Mersi ca mi-ai zis.

Cei care nu puteti ajunge la sedinta va rog sa postati aici.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...