Jump to content
lego_kid

Discutii SFR

Recommended Posts

Guest JunyorU

Dupa cum spuneam la sedinta de ieri, unii vor parasi factiunea, acestia sunt urmatorii:

Warhell

Kipsta

Spik3

Torredo

Hubabuba

iBron vreau sa stiu daca mai joci, ai timp pana maine seara sa imi raspunzi,daca nu demis, idem Alfedo.

Dupa cum le ziceam la ceilalti la sedinta, daca mai vad plangeri la adresa voastra pentru non-fp, demisi direct.

Daca mai vad certuri in factiune, nu va respecati intre voi,sunteti inactivi(nu aveti activitate ex:nu participati la war-uri etc) demisi.

Deci sa va fie clar ce am zis, daca aveti vreo nelamurire vorbim in joc sau pe PM.

Noua lista a membrilor

Rank 6-Boss:

1)Junyoru_Ucj

Rank 5-Secondary Boss:

2)Dan33

3)Fizeen

Rank 4-Head Rifa:

4)Jaguar

Rank 3-Rifa Soldier:

5)Robyca

6)nicky

Rank 2-Rifa:

7)Meleagru

8)Alfredo

9)Semos

10)(C.I.A)Sabin13

11)wHere

12)Lolecs

Rank 1-Outsider:

13)iBroN

14)CrazyWinn

15)Cheta

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pe mine de ce mai trecut?

' date='08 November 2011 - 11:11' timestamp='1320743491' post='6058380']

ok robyca, bafta in viata.

Mersi,la fel!

In legatura cu sedinta cred ca voi intarzia maxim 10-20minute ... si robyca multe din ce ai spus intr-un fel este adevarat. BFT mane in continuare si grija de tine :)

Stiu ca unele cuvinte sunt adevarate.Bafta si tie,tuturor!:P....mai tinem legatura daca vreti la ID:roby_rapydystu

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum spuneam la sedinta de ieri, unii vor parasi factiunea, acestia sunt urmatorii:

Warhell

Kipsta

Spik3

Torredo

Hubabuba

iBron vreau sa stiu daca mai joci, ai timp pana maine seara sa imi raspunzi,daca nu demis, idem Alfedo.

Dupa cum le ziceam la ceilalti la sedinta, daca mai vad plangeri la adresa voastra pentru non-fp, demisi direct.

Daca mai vad certuri in factiune, nu va respecati intre voi,sunteti inactivi(nu aveti activitate ex:nu participati la war-uri etc) demisi.

Deci sa va fie clar ce am zis, daca aveti vreo nelamurire vorbim in joc sau pe PM.

Noua lista a membrilor

Rank 6-Boss:

1)Junyoru_Ucj

Rank 5-Secondary Boss:

2)Dan33

3)Fizeen

Rank 4-Head Rifa:

4)Jaguar

Rank 3-Rifa Soldier:

5)Robyca

6)nicky

Rank 2-Rifa:

7)Meleagru

8)Alfredo

9)Semos

10)(C.I.A)Sabin13

11)wHere

12)Lolecs

Rank 1-Outsider:

13)iBroN

14)CrazyWinn

15)Cheta

Am avut niste probleme si nu am putut intra,am sa incerc sa activez cat mai mult saptamana asta daca se mai poate Juny . Mersi !

Link to comment
Share on other sites

Salut guys

Eu unu' mi-am dat demisia, nu pot sa intru asa mult + ca nu prea ma mai regasesc in ganguri

Juny, iti multumesc pt sansa acordata si sper sa mentii factiunea pe locul I

Dan33, old friend, tu sa stai aici, ca stai bine si sa-l ajuti pe juny. La fel si tu Jaguar, Fizeen etc

Vreau sa clarific ca demisia mea nu coincide cu cearta de aseara cu lolecs pe care am rezolvat-o de fata cu juny . Eu unul nu mai am nimic cu el.

Bafta tuturor si tine-ti minte : San Fiero Rifa 4 Life

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, nu am mai intrat deoarece a trebuit sa ma pregatesc pentru facultate, am avut de invatat mult si am avut foarte multa treba, imi pare rau dar nu am mai putut acorda timp si jocului, nu stiu cand voi reveni, sper zilele care vin, multumesc pentru intelegere.

PS: de ce am o bulina rosie ?

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Buna seara, nu am mai intrat deoarece a trebuit sa ma pregatesc pentru facultate, am avut de invatat mult si am avut foarte multa treba, imi pare rau dar nu am mai putut acorda timp si jocului, nu stiu cand voi reveni, sper zilele care vin, multumesc pentru intelegere.

PS: de ce am o bulina rosie ?

Inactivitate nepostata si nu ai fost la sedinta.

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

cand a iesit Ar00n din sfr? aseara era on iar pe azi dimineata lam vazut in triade:|

Cand e sedinta?

Ar00n a revenit dupa banul de 30 de zile si l-am demis.

Sedinta cred ca maine sa vad in ce stare o sa fiu maine.

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Astazi nu o sa fiu ON deloc si maine nu stiu cat o sa intru, o sa fiu plecat la un majorat si maine e meci mare si nu stiu sigur cum o sa intru maine.

Ascultati de ai batrani si sa va asteptati duminica la sedinta, o sa anunt cand pot.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...