Jump to content
lego_kid

Discutii SFR

Recommended Posts

A VIII-a proba [Triatlon] are loc Miercuri[2 noiembrie] la ora 21.

Vreau sa stiu sigur care vor fii cei 3, care vor fii 100% ON indiferent ca e principal rezerva.

La ora 21:00 voi fi ON 1000/100%,daca nu se ia curentu:))

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Felicitari tuturor pentru locul detinut la olimpiada, avand in vedere ca la 2 probe nu am participat e bine , felicitari inca o data.

Link to comment
Share on other sites

Juny fi pregatit pentru ce va urma :D

Se va deslantuii un monstru pe acest server MEEEE with 1000 skill :) MUHAHAHA

GATA CU SKILUU RUPPPP TOTTTTT NU MAI AM RIVALLLLLLLLLLLL RUPPPPP AOLOEOOOO ce fericit sunt

Acelasi Dan33 ca si acum 6luni ^_^

# Azi nu pot sa intru in joc, sunt plecat cu prietenii

## S-a amanat meciul de carball

Link to comment
Share on other sites

Rau mai sunt,iar ban ban ban ban.Sa vedem astept verdict de la Spark.

http://img845.imageshack.us/img845/7494/unledsq.jpg

poza asta de cine e facuta?

E facuta de admin,sau de balas?

poza este facuta de ballas nick Fanntasy dupa cum se vede ...

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Poate o sa intarziu pana la 20:30-21:00 ca trebuie sa plec pana undeva si nu stiu la cat ajung.(sa fi-ti pregatiti pentru ora 20:00 in caz ca nu ajung se reprogrameaza pe 20:30)

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Ma scuzati ca nu am mai intrat, dar am plecat de acasa si numai pe la 11 am ajuns acasa.

O sa reprogramam sedinta maine seara, o sa va spun ora in cursul zilei de azi oricum cam pe la ora 16:00 ca nu stiu daca maine seara sunt acasa, dar mai vedem.

Link to comment
Share on other sites

Salut,baieti am sa i-au o scurta/LUNGA pauza de sa-mp deoarece...am fost banat 10 zile,pentru o prostie.

Aveti grija numai aveti incredere nici macar in colegi,aliati...admini,gm.Cand intrati pe servar stati ca mutiii,si nici macar Sa nu salutati pe /fa...sa nu ziceti nimic.La eventuri sa numai participati,ca daca cumva luati crash,se intampla ceva...pac pac..ban. Cel mai bun sfat e sa va lasati,cum asta o sa incerc sa fac si eu.

Va salut,Dal draku de joc,ca nu-mi da nimeni $ daca joc sa-mp.

Aveti grija,de voi sa fiti sanatosi,ca asta conteaza cel mai mult:)).

RESPECTA,Ca orcum nu vei fi respectat:)). Daca nu ma las,poate revin dupa ban:))....dar numai cred.

Link to comment
Share on other sites

Guest CrazyWinn

La sedinta intarzii cel putin 5 minute,vin de la antrenament la 4:30 .. si fac 5-10 min cu scuteru + dush.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...