Jump to content
lego_kid

Discutii Agentia Hitman

Recommended Posts

Deocamdata ma bat cu o raceala ce ma streseaza de 2 zile incoace,zac in pat.O sa vedem cum facem cu supremacy.

#Pentru inceput vreau sa stiu cine nu poate fi prezent la supremacy 'A 3-a editie are loc Joi , 19 iulie , ora 13.'

Nu voi putea ajunge, chiar pe 19 plec la mare, aveti grija si sa castigati :>

Link to comment
Share on other sites

Deocamdata ma bat cu o raceala ce ma streseaza de 2 zile incoace,zac in pat.O sa vedem cum facem cu supremacy.

#Pentru inceput vreau sa stiu cine nu poate fi prezent la supremacy 'A 3-a editie are loc Joi , 19 iulie , ora 13.'

Nu garantez ca pot intra la A 3-a editie de Supremacy.. motivul: am cupa la counter-strike pe 15 si nu cred ca se termina pana pe 19 iulie, daca ai nevoie de oameni kidzeen, dami un buzz pe mess. ^^

Link to comment
Share on other sites

Nick: Michael9

Rank: 1

Motivul demisie: Pai in primul rand numai sunt acceptat de membrii , toti ma iau la misto, crezand ca sunt "zei".

Bafta cu factiunea kid , ai grija de tine ! Respect: kid , loveless , gronkh ,Hazard, sound ,Stefan, alyn ,lolz0r ,razOR, ingerul ,accwelle , Cretu / dottore ,Rytha # mi-a facut placere sa fiu in factiune cu voi , si mi-am indeplinit visul de a fi HITMAN ! + ca mi-e dor si de un gang.. Poate in viitor o sa mai am o sansa..POATE :right:

Stii ca se pot rezolva astfel de conflicte, nu?Nu trebuie sa iei la inima conflictele cu colegii tai.Cred ca ar trebuii sa te consulti si cu kidzeen despre aceasta decizie.

#Pregatim cateva antrenamente pentru Supremacy?

Link to comment
Share on other sites

Mi-a fost si mie mai rau zilele trecute si ati inceput cearta?

#Aveti grija cei care va depuneti demisia si dupaia va razganditi, pentru ca increderea va fi egala cu 0.Stiu foarte bine ca,cine retrage demisia acum,peste 1,2,3 zile o va pune iar si va demit eu direct.

##Hades cum s-au mai rezolvat si alte conflicte intre membrii, in trecut,asa rezolvam problema si acum.

Bafta cu factiunea kid , ai grija de tine ! Respect: kid

Mersi la fel,ne mai vedem prin game.

Link to comment
Share on other sites

Am programat o mini sedinta inainte de Supremacy,mai exact la ora 12:00 si vreau sa luati parte la ea cat mai multi.

Tot atunci ne vom gandii cine se va afla in echipa care reprezinta factiunea,in functie de posibilitati.

Link to comment
Share on other sites

nume:CatzaDOO

rank: 1

motiv : imi pare rau ca nu ajung la sedinta dar astazi voi pleca in spania si nu voi putea intra pe joc,decat cand ajung...voi face 2 zile cu autocarul...voi ajunge vineri-sambata...apoi voi reveni in forta ! mersi de intelegere !

Link to comment
Share on other sites

Salutare baietii, kidzeen vreau sa te anunt ca mi s-a prelungit vacanta pana duminica..abia maine seara ajung in tara..dar in Tulcea, vom merge pana duminica in delta..dorinta parintilor..sper sa nu fie o problema. Va salut pe toti, mi-e dor de voi ..abia astept sa incep munca din nou :)). bafta multa!

Link to comment
Share on other sites

nume:CatzaDOO

rank: 1

motiv : imi pare rau ca nu ajung la sedinta dar astazi voi pleca in spania si nu voi putea intra pe joc,decat cand ajung...voi face 2 zile cu autocarul...voi ajunge vineri-sambata...apoi voi reveni in forta ! mersi de intelegere !

No problem,distractie placuta!

La sedinta ajung , dar la supremacy nu :( , sunt la munca ...

# a trebuit sa plec , nu mai ajung

Ok,spor la munca.

Salutare baietii, kidzeen vreau sa te anunt ca mi s-a prelungit vacanta pana duminica..abia maine seara ajung in tara..dar in Tulcea, vom merge pana duminica in delta..dorinta parintilor..sper sa nu fie o problema. Va salut pe toti, mi-e dor de voi ..abia astept sa incep munca din nou :)). bafta multa!

Distractie placuta!

Nu ajung nici la sedinta nici la supremacyyy.Sunt ocupat de dimineata pana mai pe seara :)

Spor la treaba.

Nu voi putea ajunge la sedinta, plec in vacanta.

Vacanta placuta. ps. imi place ce vad in avatar :excl:

Cei care aveti de dat testele,diseara sa imi prezentati contractele prin PM.

ATENTIE! Nu conteaza numarul lor,conteaza sa fie facute cum trebuie.Cine reuseste sa castige si event-uri intre timp ,va avea un plus fata de ceilalti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...