Jump to content
lego_kid

Discutii Agentia Hitman

Recommended Posts

Eu cam am o problema mare din pacate...in aceasta dimineata calculatorul nu a mai mers,probleme legate de windows si cred ca si de hardware.

Am incercat de mai multe ori sa instalez windows-ul dar cand sa intre in setup dupa ce se formateaza imi apare o imagine albastra cu niste erori si nu mai merge nimic.

Am incercat si cu alt hard si am cam aceeasi problema numai ca pe hard-ul asta nici nu apuc sa ajung la formatare ca se restarteaza.Tind sa cred ca este ceva defect la partea de hardware dar nu inteleg ce anume.

Din aceasta cauza am pierdut un numar mare de contracte,in jur de 100.Imi cer scuze,s-a intamplat,nu am nici-o vina si sper sa nu fiu luat la rost sau penalizat.Multumesc.

@Postez de pe celalalt pc.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest MoNdEo007

Gata am reinstalat windows-ul , de duminica seara intru in forta . Nu am putut sa ajung la sedinta felicitari celor ce au luat rank up !

Link to comment
Share on other sites

Distractie placuta in continuare dragi colegi

Ciao ciao,succes in grove si spor la kill-areala.

Imi pare rau ca nu am ajuns la sedinta, chiar inainte de sedinta a picat net-ul si abia acum a venit. :|

Felicitari celor care au primit rank up !

Nici eu nu am fost acasa si imi mergea net-ul destul de prost :)

Multumim ^_^

Gata am reinstalat windows-ul , de duminica seara intru in forta . Nu am putut sa ajung la sedinta felicitari celor ce au luat rank up !

Te asteptam in game,spor la contracte.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Eu cam am o problema mare din pacate...in aceasta dimineata calculatorul nu a mai mers,probleme legate de windows si cred ca si de hardware.

Am incercat de mai multe ori sa instalez windows-ul dar cand sa intre in setup dupa ce se formateaza imi apare o imagine albastra cu niste erori si nu mai merge nimic.

Am incercat si cu alt hard si am cam aceeasi problema numai ca pe hard-ul asta nici nu apuc sa ajung la formatare ca se restarteaza.Tind sa cred ca este ceva defect la partea de hardware dar nu inteleg ce anume.

Din aceasta cauza am pierdut un numar mare de contracte,in jur de 100.Imi cer scuze,s-a intamplat,nu am nici-o vina si sper sa nu fiu luat la rost sau penalizat.Multumesc.

@Postez de pe celalalt pc.

Mitasik asta nu iei in considerare sau vorbesc degeaba?...cum de altii au mai fost scutiti la prezentarea contractelor si eu nu? :blink:

Nu am avut ce sa fac....am si anuntat inainte.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

cei de rank4+ intrati mai des in joc pentru ca nu prea avem ce face

Eu intru cat pot de mult,zilele astea am prea stat ON pentru ca am avut timp liber si sa fiu sincer pe tine nu prea te-am vazut.Probabil ca atunci cand intri tu ,cei de rank 4+ s-au saturat sa joace.

Link to comment
Share on other sites

Guest MoNdEo007

Nu sunt sigur daca pot ajunge la sedinta , dar sa fiu sigur am postat aici ;). Voi prezenta contractele MARTI seara. Multumesc pentru intelegere !

Link to comment
Share on other sites

Am putea schimba testele?Asa cum a spus si kidzeen,noi nu suntem un gang pentru a face duel 1v1 in sala de antrenament.Daca se aproba aceasta "propunere" pot veni si cu cateva ideei.

Asta vor decide cei 2 lideri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...