Jump to content
lego_kid

Discutii Agentia Hitman

Recommended Posts

Joi 05.01.2012 ora 17:00 ,va avea loc o sedinta !

Pana la ora 16:00 aveti voie sa postati "Cel mai frumos contract " si "Prezentarea Contractelor"

Confirmati-va absenta la Discutii Hitman!

Azi am fost plecat toata ziua la munte si maine plec iar de dimineata de la 7 si nu ajung acasa pana la ora 16:00.Nu o sa pot participa la sedinta,o sa iau notite de la ceilalti.

Nick: kidzeen

Rank: 4 -Special Agent

Contracts: http://imageshack.us/g/846/samp657co.png/

Numar total de contracte = 43.

Contractele le-am bagat intr-un album deoarece sunt rupt de oboseala si maine o iau de la capat si nu am timp sa le selectez iar pe factiuni etc.. ,ma bag la somn.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu fac freechat, doar imi prezint existenta mea in Hitman. Bine v-am gasit si sper sa ne intelegem cu totii xD .

Welcome,have fun!

#Nu stiu cat de multe contracte am strans deoarece perioada asta am fost mai mult plecat dar probabil pana la urmatoarea sedinta o sa le am.

Link to comment
Share on other sites

Salu'tare, am reusit sa imi cumpar azi laptop, acum incerc sa imi iau jocu! ne vedem in joc ! Succes

Bine ai revenit cocos,succes si tie.

Hai intrati in joc ca ma plictisesc :D

Participa la event-uri,fa-ti de lucru pana intra unul de rank 4+,o sa intru eu acum sa vad ce si cum.

Link to comment
Share on other sites

Va rog nu ma mai intrebati dc am fost demis ..

1. Am fost in cantonament cu Snoop si a intrat pe contul meu .

2. Oricum am fost in utlima vreme inactiv si nu avea timp de contracte .

# II multumesc inca odata lui Mitasik pentru sansa acordata si sper sa ne intalnim pe viitor .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Multa bafta in continuare.Din cauza lui tu ai fost demis...iar snoop asta se vede clar ca e mai mult cu 2 fete.Cum a fost si cand a primit lider.

#Dau vina pe snoop pentru ca s-a dat pe langa membrii hitmani pana a dat testele si apoi a prins glas.

  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Va rog nu ma mai intrebati dc am fost demis ..

1. Am fost in cantonament cu Snoop si a intrat pe contul meu .

2. Oricum am fost in utlima vreme inactiv si nu avea timp de contracte .

# II multumesc inca odata lui Mitasik pentru sansa acordata si sper sa ne intalnim pe viitor .

Succes in continuare si bafta la football.

Multa bafta in continuare.Din cauza lui tu ai fost demis...iar snoop asta se vede clar ca e mai mult cu 2 fete.Cum a fost si cand a primit lider.

#Dau vina pe snoop pentru ca s-a dat pe langa membrii hitmani pana a dat testele si apoi a prins glas.

Nici mie nu prea imi place ce s-a intamplat aici si nici nu stiu chiar asa bine cum si in ce fel dar asta e.

#Cel mai bine sa nu dai contul nimanui,sa-ti vezi de joc si cu asta basta.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...