Jump to content
lego_kid

Discutii Yakuza

Recommended Posts

Ok, am sa va zic aici sa va fie clar pentru ca daca mai trebuie sa va explic o data in joc, sincer, nu o sa apucati sa vedeti chat-ul.

Atata timp cat am fost pus ca lider trebuie sa ma tratati ca pe un lider. Dupa sedinta care am avut-o m-ati tratat ca pe o guma mestecata si nu mi-a placut deloc. Inteleg ca sunt nou, voi va credeti sefi peste mine, il respectati doar pe Extrem, dar, se schimba foaia. Acum aveti doi lideri si trebuie sa ii respectati pe amandoi la fel (ma rog, poate ma insel, poate nici pe Extrem nu-l respectati, mai vedem pe viitor). V-am explicat si in joc ca atata timp cat ma ascultati, va ascult, suntem prieteni. Degeaba comentati voi ca "ba, ce te crezi atata sef" pentru ca sa stiti ca nu ma afecteaza cu nimic daca raman doar eu cu Extrem in factiune, prefer asa, sa raman cu unul cu care pot sa ma inteleg, decat sa imi bat capul atata si sa va zic intr-una gura, gura, gura, asa ca terminati cu prostiile si ascultati de lideri. Pana la urma nu va tine nimeni in factiune sau chiar in joc. Voi singuri ati acceptat sa intrati intr-o factiune, sau sa jucati un joc in care sunteti condusi de unul sau mai multi jucatori cu un grad peste voi.

Sincer acum, ce rost are sa fiti nesimtiti.. ? Pot sa fiu si eu nesimtit dar prefer sa fiu tovaras de joc cu toti, mai ales cu cei din factiune, asa creeam o atmosfera placuta intre noi. Deci, cei care or sa citeasca mesajul si se simt, sa-l bage bine in cap pentru ca nu aveti vreun avantaj fata de mine sau altcineva sa va credeti voi mai smecheri.

Eu am acceptat acest post cu speranta ca o sa facem cu totii o echipa talentata, nu sa incep sa fiu nesimtit cu voi si sa nu dea nici un rezultat, iar apoi sa ii propun lui Extrem sa o luam cu factiunea de la 0. :)

Pup. :-*

Up ca mi-a schimbat shakalaka pagina.. :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Acceptat.

De ce il accepti? nu vezi ca biografia este una diferita de ceea a triadelor? :-? fara suparare dar ar trebuii sa isi refaca aplicatia......

No Warn Pls :(

Nu inteleg ce vrei cu asta.. ce vrei cu asta ?

Link to comment
Share on other sites

Acceptat.

De ce il accepti? nu vezi ca biografia este una diferita de ceea a triadelor? :-? fara suparare dar ar trebuii sa isi refaca aplicatia......

No Warn Pls :(

Nu inteleg ce vrei cu asta.. ce vrei cu asta ?

Nimic...doar vroiam sa iti zic daca poate sa isi refaca :-s

Scz daca te'am suparat :( numai ca vroiam sa puna aplicatia corecta :)

Imi pare rau daca ti'am suparat

Link to comment
Share on other sites

Pai cine ma? Ce aplicatie ? Ce biografie ? Ce e gresit ? Asta nu inteleg. Le-am citit pe toate si nu stiu ce ai vazut tu.

Modelul ...... Nu ii modelul triadelor la aplicatie :-s

Observi? o.O

Link to comment
Share on other sites

Da nu am zis in nume de rau...chear scz daca ai perceput aiurea :-s ....dar vroiam doar sa zic sa isi refaca ala aplicatia sau na :( ....scz daca or aparut neintelegeri :-s

Link to comment
Share on other sites

Guest BlackSwordd

O sa incerc ca la aceasta sedinta sa ajung.

S-ar putea sa fiu plecat cu niste filmari pe la scoala dar sper sa ajung pana in 8 :) .

Link to comment
Share on other sites

Guest MicroSoft

O sa fiu mai inactiv zilele acestea(saptamanile) am niste problema la internet si nush cand o sa le rezolv, o sa mai intru in game dar nu mult ca imi pica foarte des netul.

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau nu am putut fi on la sedinta am probleme cu pc'u +am sa fiu inactiv cateva zile pana mi'l repar ....

ps# postez de pe laptopul meu vechi ...

Link to comment
Share on other sites

Nu am putut ajunge la sedinta am avut o problema mare de dimineata.Imi cer scuze chiar nu am avut de unde anunta si problema a aparut pe neasteptate,decizia va ramane Extrem ,An00by.

Respect!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...